Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
petule33
20. led 2011
@monaberuska1 jé mohla bych si te pridat na fb?abych koukla na fotečky???ach jo holky to me mrzí.... 😞
petule33
20. led 2011
@monaberuska1 máme nechodící sádru takže je to na mesic!!!!!!!!!
monaberuska1
20. led 2011
@petule33 určitě přidej, jsem tam pod Monika Jarošová
monaberuska1
20. led 2011
teda Monika Jarošová Polášková
petule33
20. led 2011
@monaberuska1 a máš tam fotku te nemužu najít 😞
petule33
20. led 2011
@monaberuska1 aha tak počkej
petule33
20. led 2011
@monaberuska1 už to mám🙂
gaba3autor
20. led 2011
jéé to je holky fajn, že se srazík vyvedl, snad už příště budeme moci dorazit!!!!

@monaberuska1 moni: když budeš mít chvilku a bude se ti chtít, hod pár foteček i sem na mk, prosím. ráda bych se taky podívala 🙂 😉 😉 😉

@lucifirek luci: tak dobře drží, frajer 🙂 naše zuza si odpo zdřímla na 1/2 hodky - probudila se po 16hod. a ted tady ještě kunuje, opice, vojtas taktéž vzhůru, mirek na fotbale, no paráda :-p
monaberuska1
20. led 2011
@petule33 paráda 🙂 jdu si tě potvrdit 🙂

holky hážu fotky na FB můžete mrknout 🙂 😃 😃 🙂 😉 nějak sem je neupravovala nic josu tak jak josu 😃 😃 😃 😃 😃
monaberuska1
20. led 2011
@gaba3 jasně tak je hodím aji sem 🙂
🙂
gaba3autor
20. led 2011
@petule33 taky dobrý, chuděro... jinak jsem pro, udělat další srazík, co nejdřív 🙂

případně, komu by se chtělo na kafe, tak rádi někdy odpo půjdeme, příští týden už budu určo fit 🙂
gaba3autor
20. led 2011
@monaberuska1 zlatá, děkuji 🙂 x-)
monaberuska1
20. led 2011
holky a ta poslední fotka je jak sem byla unavená že sem padla a chtěla si lehnout jenomže Nikolka se chtěla koupat takže se jí smaotné nelíbilo a hned jak sem si jí vzala tak na mě hupsla aji markétka takže bylo po pohodě 😃 a manža to blejsknul 😃
petule33
20. led 2011
vypadají krásne fotky holky tak se domluvime co nejdriv jo:-))))))
ivis
20. led 2011
ahoj holky,

srazík byl super, užili jsme si to 😉 Určitě musíme brzy zopáknout 😉
petule33
20. led 2011
@monaberuska1 akorát teda nevim která je která lucku poznám tot vše🙂))))kdo tam vsechno byl?
peta86
20. led 2011
Ahoj holky,
bylo to fajn, jsem ráda že jsme šly a že jste nás tak hezky přijaly mezi sebe.
Děkujeme. 🙂

Fotky jsou moc hezký.
už se těšíme na další. 😃
monaberuska1
20. led 2011
holky fotky josu na FB 🙂

čekám ještě od Lucí na fotky a od Rádi :_)♥
monaberuska1
20. led 2011
jinak fakt bomba už se těšíme taky na opakovačku :_) 🙂 😉
peta86
20. led 2011
@monaberuska1 Moni taky jsem našla na fb, ale fotky se mi neukázaly😞
monaberuska1
20. led 2011
@peta86 počkej musím si tě přidat jdu na to :_)
monaberuska1
20. led 2011
@peta86 Tak si mě přidej do přátel juj :_)♥♥ještě jsi mě nepožádala nemám co potvrzovat :_) 🙂 😉
peta86
20. led 2011

@monaberuska1 Už jsem žádala.
monaberuska1
20. led 2011
už vás tam mám aji Krystý tebe :_) 🙂 😉
peta86
20. led 2011
Krásný.....
eelka
20. led 2011
@monaberuska1 fotečky super

Holky doufám, že příští srazík bude hodně brzy 😉 Jinak sem u Anetky objevila 2 horní stoličky, ještě se teda musí dovyklubat,ale sou tam 🙂
monaberuska1
20. led 2011
@eelka taky doufám že další srazík bude brzy 🙂♥ jo?? tak gratulka ke stoličkám tady všichni zubujeme 😃 😃
raci
20. led 2011
takže to plavání... nikdo nic????? 😞
lucifirek
20. led 2011
@monaberuska1 moni já jsem ale nefotila🙂

@raci bohužel zkušenost fakt nemám.
monaberuska1
21. led 2011
@lucifirek jojo jsem to spletla 😃 a prosím tě napsala by jsi mi číslo do té kavárny?? jendou bych tam chtěla vzít holky co se scházíme snima každý týden taky s dětma .-) vždy je to u jedné znás právě ta u koho to je tak udělá třeba buchtu nebo tak, takže pokecáme objevíme nové recepty děti si pohrají právě 😃 a jednou místo toho ab yjsme šli knám byhc je vzala sem právě jim to ukázat 🙂♥♥

Jinak všem krásný ranko 🙂 za chvilku jdeme procházkou k našim doufám že budou mít vařeno jelikož sem nic nevařila 😃 ale když tam jdeme ráno vždycky mají mnam 😃 😃 😃

a pak zas procházkou půjdeme domů nějak se převlečem a pojedeme za švagrovkou má narozky tak jí popřát 🙂 a pak přijedeme a bude to určo tak akorát na koupání 😃 😃 tak já pádím teda 🙂♥♥se namalovat a tak 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli