• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,to počasí je fakt hnusné,ale od zítřka by mělo být prý lépe.My jsme byli taky u babičky,bylo tam hodně lidí,Karolínka byla středem pozornosti :slight_smile: Ale pak už byla unavená a protivná,tak jsme šli.Teď spinká :slight_smile:
8. lis 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Radu, to teda jo, ani na vycházku se jít nedá, my jsme byli dnes jen u Járových rodičů, byla tam i Mirča, tak jsme pokecaly, pěkně se vám to blíží, holky :slight_smile: Ale stejně jsme pěkně zmokli -cestou tam - já měla úplně promáchaný boty, tak mi mamka musela půjčit ponožky, my jsme tam s Tadíkem pobyli skoro 2,5 hoďky, Jára šel pak za Mackem a teď mají na šestou objednaný na 2 hodiny bowling - jdou ve třech, ještě s Mirčiným Honzou..A pak asi někam na město, takže dnes jsme zase sami, já a kluci, Marie je u přítele.Ale aspoň máme klid :grinning: Já jsem nějaká ucasnovaná, jak je hnusně, tak nemám nicmoc náladu, k tomu špatně spíme a poslední dobou mě bolí čím dál víc záda.. :frowning2: Tadík začíná tahat kabely a lézt do zásuvek, taky už konečně začal říkat mama a nene, jeho 2 nová slova, pěkně kafrá, když jsme tu sami.. :grinning: Zítra napiš, jak bylo na oslavě, určitě moc fajn, škoda, že jsem nenapsala dřív, chtěla bych všechny pozdravovat, naposledy jsem je viděla na třicítce Tvého Honzy.. :slight_smile: Jo a dortík je krásnej, jsi dobrá, ten bych teda asi nezvládla..Co jsi použila za těsto? Se ptá Mirča.. :slight_smile: Moc si to užijte.. :wink: :slight_smile: Já půjdu malýho koupat, sice dnes nemáme koupací den, ale je nějakej opocenej a umouňenej..
8. lis 2008 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak dnes byly samé babičky :slight_smile: my byli u mé mamky na obídku a cestou zpět na procházce - deštivé, ale v pohodě, trošku mokro, ale to jsme přežili :slight_smile: jinak mě pěkně štvou v zr sanitky, dnes mi vojtíka asi 4x vzbudila a v týdnu taky během chvilku asi 3x :angry: vím, že jedou na pomoc, kdo to potřebuje a když jim vozidla zabraňují v cestě, ale aby houkali, když mají naprosto volno, tak to nechápu, vojtík se v kočárku vždycky strašně klepe chudáček, hodně se leká a má z nich panickou hrůzu, i když nespinká :frowning2: budu ho muset naučit víc spát doma nebo nevím, ale on mi nechce :frowning2: jen každý den dopoledne okolo 9 a to mě na bříšku, v postýlce hodně dlouho bejká, aspoń, že v noci se to trochu naučil, ale dnes vstával v 5:45 :unamused:

jinak jíto kabely jo? tak to je super :slight_smile: a taky furt kafrá, to je děsný, hrozně ukecaná mimina že? :grinning: :grinning: :grinning: musíme se někdy domluvit, já to ted bohužel nestíhala, tak se prosím nezlob, moc rádi bychom vás chlapáky zase viděli :slight_smile: :wink:

kytička: oslavu si užijte!

jíto: my jsme taky po kašičce a koupání, mirek je v posilce a já čučím na bednu, čekám až vojtík zabere, furt tam něco vyvádí, funí a heká, asi zase nějaký kaskadérský kousky :grinning:

jinak zítra opět jedeme do jihlavy do cp, potřebuji mamce k vánocům peněženku a mirkovi vybrat nějaký košile, sobě chci rolák a vojtíkovi vybrat dva dárečky za babičky, asi mrknu do pompa a uvidíme :slight_smile: jo a jak jste psali, že ten brouček stojí v hračkárně okolo 200, tak jsem tam v týdnu byla a stál přes 300, tak asi podražili, myslíte tu hračkárnu na náměstí že?

jejda, už zase píšu román, tak radši končím :sweat_smile:
8. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem teda levněji než asi za 314kč brouka neviděla :slight_smile: Tak nevím.Ale my nakonec vezmeme toho mluvícího šnečka.Karolínka teď taky usla,ještě jsme dělali blbosti v naší posteli,taťka šel pak s Kubou a já ji dala napít a už chrní :slight_smile:
8. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,kde to vázne?Co je nového?My teď přišli od babičky,malá se napila a usla a Jára jel na myčku.Co vy? :slight_smile:
9. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jojo, nějak to vázne..My jsme dnes byli dopo na vycházce s mojí kamarádkou a odpo u Járových rodičů a tam jsme nechali na hodinku Tadíka a šli jsme na steak do Steakáče..Byl fakt moc dobrej. Před chvílí jsme se vrátili..Teď bude papat Tadík.. :slight_smile:

Gabča - jasně, určitě se nějakej den sejdeme, nám to taky tenhle týden nějak nevyšlo, pořád jsme tu měli nějaké návštěvy a pořád se něco dělo..A je dobře, že máme ukafrané děti, lepší než aby mlčely.. :grinning: Tadík teď mele furt.. :grinning: Sanitky nám taky vadí, malej brečí,když spí, tak ho teda většinou neprobudí, ale jak je vzhůru, tak se taky leká..Ale snad ještě víc mu vadí motorky, dneska tady nějakej blbec jezdil furt dokola, pořád to túroval, no hrůza, myslela jsem, že ho zabiju..Naštěstí už jim to brzo skončí.. :grinning:

Kijo - tak teď máte taťku doma? To je dobře..A jak je na tom babička?
9. lis 2008 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,zítra zase jede pryč :slight_smile: jezdí na víkendy.Babička je lepší,ale už to asi nebude nikdy úplně O.K.Nevím,jak se to bude dělat,podle mě tam nemůže být sama.No,nevím :slight_smile:
9. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A steak bych si taky dala :grinning:
9. lis 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, Ty jsi ta masorádka :grinning: :slight_smile: :wink: Takže přes týden budete zase samy? Jsi fakt dobrá, já bývám vždycky ráda, když Jára přijde z práce, kolikrát i kvůli psovi, pořád s ním lítat je na hlavu, zvlášť když je třeba hnusně a nechci pokaždý Tadíka tahat s sebou a zase se ho bojím nechat samotnýho doma.. :cry: Hm, tak s babičkou je to teda blbý, je fajn, že je jí líp, ale když to už nebude nikdy úplně ono, tak to pak asi budete muset nějak řešit..To bydlí úplně sama?
9. lis 2008 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak jsme zpět, jsme ztahaná jak blázen, vojtík dnes spal dopoledne 15min., pak cestu do jihlavy a asi 20min. odpoledne a nějak mu to nechybí, třeba bude krásně chrnět v noci :slight_smile: jina v CP nic extra, hrozně se mi líbí od fisher price ten mluvící hrnec, fakt je super, ale stojí skoro 600, tak uvidíme, jestli se zblázním a koupím :grinning:
kijo: na šnečka jsem se dívala, mají i želvičku, tak říká myslím čísla + tvary + muzika a šneček myslím písmenka+barvičky + písnička a mají ho v akci z 399 asi na 350....ještě by se mi líbila nějaká knížečka (vojta je zbožnuje) ale aby tam třeba byla zvířátka a hrála, jak dělají.... to by se mi líbilo :slight_smile:
jinak CP mě trochu zklamalo, přebalováky, děs a smrad, záchody bez toaletáku, pochcané a neteče teplá voda :angry: jídlo na prd, jsem je minule přechválila, ale nakoupil jsem si teplé rukavky na kočár :wink:

a vojta řádí řádí a kecá, dnes z něho zase prodavačky byly hotové, celou dobu vykládal a usmíval se na ně, takovej malej balič :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, to věřím, že musíš být stahaná, ale v tu noc moc nedoufej, když má Tadík den, kdy spí třeba jen 15 min, tak si říkám, to bude parádní noc, no a pak prd, je vzhůru snad ještě víc.. :slight_smile: Dnes jsem se moc nevyspala, protože Jaríňák přišel až po půl druhé ráno a já nemůžu spát, když je v noci pryč, do té půlnoci to ještě beru, ale pak už jsem jako na trní, takže noc na prd, přitom zrovna Táďa byl hodňoučkej a spinkal pěkně..
Ten hrnec od FP se mi taky líbí, kolikrát ho mají na MMA za pěkné ceny, tak to zkus třeba tam..Je strašně moc pěkných hraček, máme to těžký.. :grinning: A taky zbožňujeme knížečky, čítyčíty.. :grinning: CP- fuj, to je teda hnus, smrad a záchody bez papíru, to nesnáším..Taky potřebujeme nějaké rukavice na kočár..
Vojtík se trénuje na pubertu - s tím balením.. :wink: :grinning: To Tadík na cizí ani nemukne.. :grinning:
9. lis 2008 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: tak to mě mrzí s tím včerejším spánkem, chlapani, co naděláme že :sweat_smile: :grinning: a jaká noc, to napíšu, taky moc nevěřím, že dobrá, je přetaženej, takže si asi užiju, ted jsem ho položila, tak doufám, že vytuhne brzo, pořád tam natahuje medvídka a hraje :grinning: jo a ještě pláčete na cizí? my už ne :slight_smile: :wink: myslím MMA mimibazar? ráda mrknu, moc díky za tip :dizzy_face: normálně tam čučím na všechno, ale jsem z hrnce asi tak nadšená, že mě to nenapadlo, ještěže tě máme :slight_smile: :wink:
9. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám a strašně jsme se s mirkem zasmáli, mrkněte na odkaz, použitej hrnec, ale text fakt nemá chybu.... čtěte: Bezva zábava pro malé prcky - při vložení správného tvaru hraje melodie,bliká mu nos a mluví - ale německy (myslím si,že dětem to moc nevadí). Málo hraný,nepoškozený

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dětem nevadí, že mluví německy, takže budeme mít doma asi malé němčoury :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsme se dnes vratily od babi.Bylo tam fajn,oslava se vyvedla dort se libil a byl i dobrej. :grinning:
Jinak pocasi se nemeni ale dnes nam to nedalo a sly jsme na houby opet jsme nasly a to jsme tam nebyly samy.
Jitusko ten dort byl chleba okrajenej a promazanej sunkovo syrovou pomazankou a to bile je pomazankove maslo no a zbytek uz je videt podle fantazie...
No tak to je pokrok ale to nene se mu urcite libi... :grinning:
Jestly budes mit cas a nic nemas tak se muzu ve stredu stavit na navstevu k doktorovy jdu na 12,50 tak potom.Nobo me muzete jit na proti a muzeme jit na mesto nebo ja prijedu a pak muzeme jit na mesto...to uz by jsme se domluvily.tak cau.
9. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme doma z vycházky.. :slight_smile: Tadík ji celou prospinkal a Mates prolítal, teď o tom víkendu si moc vycházek neužil, bylo hnusně, tak se musel vždy spokojit s venčením na 15 min, takže si to dnes vynahradil.. :grinning:
Gabi - tak jaká byla noc? Tipovala jsem správně? :sweat_smile: No my jsme vstávali 5x, myslela jsem že mi hrábne.. :confounded: Nevím čím to je, nechápu to, někdy spinkáme tak krásně a jindy to stojí za prd..Do toho Jára chrápal jak dřevorubec, byl utahanej z toho ponocování a obrážení hospod :angry: Celej de bědoval jak ho všechno bolí, že už je na courání po nocích starej, tak snad si to bude pamatovat.. :grinning: Ten hrnec - :grinning: nojo, no, třeba si říkají, že chceme prcky už odmala učit německy, aby to měli ve škole jednodušší :grinning: Já tenkrát viděla na MMA česky mluvící, začínalo se dražit zhruba od 200 a vyšplahalo se to na nějaký čtyři, pak byl prodanej, nějak jsem to neuhlídala - byl novej..Musíme koukat častěji a třeba něco ulovíme :wink:

Radunko - ahojky, tak to jsem ráda, že se oslava vyvedla a že dortík byl povedenej, vypadal fakt krásně.. :wink: Taky máme houby - včera dovezl Kadel, velikou misku, tak přemýšlím, co z nich budu dělat, už jsme přesmaženicovaní a přegulášovaní.. :grinning: V tu st se určitě domluvíme, snad to dopadne..

Jo a ještě se chci pochlubit - Tadík dnes začal říkat "pes" - zní to teda jako "pepe", ale kouká na něj a já mu říkám pes, pes a on "pepe" a směje se...To je hezký.. :grinning: A co budete dnes vařit, holky, mně nějak dochází inspirace a ani se mi teda nechce.. :astonished:
10. lis 2008 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my teprve půjdem na vycházku odpoledne.Karolínka teď spí,taťka nám zase odjel...
Noc taky stála za prd.Karolínka se od půlnoci budila co 2 hoďky,takže jsem nějak mimo.Možná to bude zubama,vypadá to,že se už klubou,tak nevím,ale jsem čím dám unavenější.
10. lis 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, já taky... :cry: Odpo taky půjdeme na vycházku, to už bez psa, zato s taťkou..Jestli nebude moc skuhrat.. :grinning: A Karolínka to bude mít asi od zoubků, ale u nás to na další zubisko zatím nevypadá, tak nevím...Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, koik stála ta autosedačka? Stejně budeme muset taky nějakou pořídit, do auta k babičce a dědovi a k druhýmu dědovi.. :slight_smile:
10. lis 2008 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás stála myslím nějak 2500kč,Jarda to objednával přes net a vyzvedával si to osobně,protože tem někde dělal.
Já musím do města odpoledne,Karolínka nemá už křupky a taky nakoupit,zítra taťka přijede na noc,tak jsem mu slíbila,že udělám lazáně :slight_smile:
Malá je už vzhůru,když jsem ji přebalovala,tak mi ukradla ubrousek a teď k němu furt čuchá :slight_smile: Jinak my moc nemluvíme,jen pápápá a to si jen tak pro sebe nebo pořád piští :slight_smile: Ale nenene dělá pěkně,to jim jde asi všem :slight_smile:
10. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc mi kamarádka v Ostravě rodí :wink: Už od včerejška a furt nic,vůbec se neotvírá,ale že prý ještě čekají,tak nevím teda na co.Jsem nějaká nervozní z toho :confounded:
10. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou blbci, chudák kamarádka, snad ji nenechají trápit ještě dlouho, určitě ji rozfiknou a mimi bude na světě.. :wink: Ta sedačka - tak to jde, měla jsem strach, aby nebyla dražší..Lazáně jsem ještě neměla, jsou dobrý? Tadík už je po obědě, dneska mu moc nejel, neměl masíčko, ale vajíčko a tak se pěkně šklebíkoval.. :grinning: Jinak taky toho dřív tolik nenakecal, ale teď fakt furt, něco si pořád mele pro sebe a pak ta jeho baba, mama, tata, pepe, pápá dělá taky, když se zadaří, tak i zamává, ale to je tak jedenkrát z deseti pokusů.. :grinning:
10. lis 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My je ještě taky neměly :wink: Budu to dělat poprvé,tak snad se povede :wink: Malá teď nějak obědy nechce vůbec jíst,dostanu do ní třeba 5 lžiček a pak se kroutí.Ale včera jsem ji k obědiu dala i přesnídavku,tak baštila jako divá.Asi potřebuje kompot :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak uvidím dneska :slight_smile: Taky máváme na pápá,většinou i sama a hezky,teď učím paci paci :slight_smile:
10. lis 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, paci paci taky učíme, už dlouho, vždycky je mrtvej smíchy, ale snaha žádná :unamused: Tadík ten baští rád a hodně, ale jak má v obídku nějaký větší kousek něčeho, tak mi to hned plive, potvůrka, a hlavně bude asi taky na masíčko, obídek s vajíčkem nikdy moc nejí.. :grinning: Ty lazaně - tak ať se povedou, škoda, že nejdou po netu posílat vzorky - ochutnávky :wink: :grinning:
10. lis 2008 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
jíto noc na ho..... měla si pravdu :grinning: :wink:
jinak my jsme po obídku, dnes jsem nedokojovala a cpu do něj roibos čajík, tak jsem zvědavá... at už si zvyká :slight_smile:

jinak kijo: chudák tvá kamarádka, nějak mi to něco připomína :sweat_smile: dobře to dopadne, hlavně at už to má brzoučko za sebou!
10. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a paci paci jo a pápá ? šikulky veliký, to vojta nechce a ani náhodou, učím ho ted “jak je vojtíšek velikej“, ale musím se pochlubit umíme kutululůůůů a indiánka a prstíkama na pusinku brm brm :grinning:
10. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, co všechno říkáte za slovíčka?
10. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitusko,no doufam ze ti do toho nic nevleze a ze se uvidime...
Tak to je borec sedet,lezt a chodit to ne ale ukecanej bude nejspis po mame :grinning:
No co varit, ja varit nemusela dovezla jsem si masiko z vcerejsiho obedu a jen jsem si udelala brambory a ovocny salat.Byla to mnamka a za chvily me ceka strudl jsem si koupila rano testo tak cekam az se rozmrazi...uz se na nej tesim strasne dlouho jsem ho nemela... :wink: My jsem houby zpracovavaly dnes dopol.s Honzou ja uz taky na ne nemam moc chut a tak jsem je povarila do mrazaku a udalaly jsem 3 patra susaku v zimne budou suseny i mrazeny dobry...
Jinak jsem zas doma sama Honza odjel do prace a chtela jsem delat ted dzus jak dela mamka ten mrkvovej tak skousim jablecnej jenze v Nizkove 3 obchody a ani v jednom nemaji jablecny sirup tak musim pockat do zitra az me ho Honza dnes koupi v Polny doufam ze tam ho budou mit jinak budu moct jablka vyhodit do st.by to asi nevydrzelo...tak snad.No a z nudy i peru mam tam druhou pracku ale to je takova nudna prace jen to tam das a 2 hodiny cekas a pak to jen povesim... :grinning: Asi pujdu se psem ven at se taky vylita nebude mit roupy. :angry:
Tak zatim cauky.
10. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si představte,že ta kamarádka pořád nic.V poledne ji píchli vodu,ale ono noc.Bolesti má,ale podle doktorů slabé kontrakce.chudák,je mi ji tak líto.Ona je ještě taková citlivka :frowning2: Chlapa poslala domů.že ho tam nechce,že by ji stejně nepomohl.Já mám takový pocit,že to stejně skončí císařem.Ale psla mi,že by ji to už nevadilo...ani se jí nedivím.

A jak dlouho jste rodily vy?Já 10,5 h od první kontrakce. :wink:
10. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - chudák..Gabča asi nějak podobně jako Tvoje kamarádka..To je hrozný, když to nepostupuje..Radunko, Ty si to vůbec nečti..Já jsem dostala v 6:20 vyvolávací tbl, po poledni ještě jednu, aby se to urychlilo, okolo druhé mi píchali vodu a Tadík se narodil v 19:30, takže dost pohoda.. :slight_smile: A co lazáně, jak to s nima vypadá? :grinning:

Gabi - indiánka ho učím, ale má z toho hroznou bžundu a sám ho dělat nechce.. :sweat_smile: Jinak říká baba, mama, tata, eueue, pepe a nenene a teď i nanana..To je vše..Většinou ale musí mít náladu, před cizíma nechce, i když teď tady měl dědu a prabábu a rozkecal se slušně, před nimi to bylo poprvé tak čučeli :grinning: Ta noc -já si to myslela.. :grinning: No my taky.. :grinning: A čajík dávám jen dětský, zatím, bylinný..A zítra mu zkusím dát mošt, dnes nám ho dovezli naposledy, tak ať si taky dá.. :grinning:

Radu -já myslím, že to dopadne :wink: Jo, je zavřenej Rossmann, jsem z toho byla na mrtvici, jsme byli na městě pro plínky, tam pro ně chodím, nic, tak jsem šla do Tety, tam měli totálně vyrabováno, tak jsem musela jít až do DM pro Pameprsky za čtyři kila, no hrůza.. :confused: Štrůdl jsi měla u nás, nezapomeň.. :grinning: Sice jen jeden kousek, ale počítá se to.. :grinning: Džusík - je vynikající, vaše mamka ho dělá fakt moc dobře, ale divím se, že se Ti chce..Tady u Kirchnera taky nic nemají, musím kolikrát lítat na město, blbý je, že je zavřenej Albert v Conventu..
10. lis 2008 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lazaně budou až zítra,až přijede taťka :slight_smile:
10. lis 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek