• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj, holky, koukala jsem ny fotky z vašeho srazu. Vypadáte všechny moc dobře! Krásné maminky. To já jsem jak vyblitá bílá paní.
21. led 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raci Ahoj my teda plavat nechodíme, ani jsem teda moc dobré reference na to plavání neměla. Kámoška jezdí do Jihlavy a prý super. Jinak bazén 4ZŠ se má od února zavírat a předělávat, tak nevím jestli budou v těch kurzech pokračovat na Fitu nebo někde jinde.Fakt nevím.
21. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem přidala pár foteček :grinning:
21. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 ahojky, zrovna na ně koukám :slight_smile: moc hezký fotečky a jak vám to sluší kočky :slight_smile: :wink:
21. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 a kampak si je dala?
21. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 super fotečky.
21. led 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak srazík včera moc fajn, těšíme se na další, snad v brzké době :wink: :slight_smile:

My jsme byly ještě večer s Raduš na té Zumbě, takže opravdu bezva den, tam jsme se vyřádily a večer jsem pěkně padla..

Moni - fotečky hezké, Peti - taky tak :slight_smile:
21. led 2011 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petule33 - chudák "malý", to mě teda mrzí, tak ať je nožka brzy OK a doražte na příští srazík.
21. led 2011 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - kdybys viděla mě po porodu - prví tři měsíce totální vybliteček, k tomu obtloustlá, hrůza.. :astonished: :grinning: Myslím, že to s Tebou nebude tak horké. Mohla by jsi nám přihodit nějakou fotečku Tebe a Zdeněčka nebo celou rodinku! :slight_smile:
21. led 2011 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@raci nechodila jsem plavat ani sprvní dcerkou a ani teď chodit nebudu :slight_smile::hearts::hearts:takže bohužel taky nepomůžu..

@peta86 krásný fotečky .-) malá je krásná a vám to moc sluší :slight_smile: společně prostě kočky :slight_smile: :slight_smile: :wink:

@criterska no já teda budu chodit na zumbu v Polné :grinning: jelikož chodí švagrovka tak budeme spolu chodit :slight_smile: takže nakonec nemusím dojíždět :grinning: :grinning: :grinning:
@zuzimila vždyť jsi hubená :slight_smile: :wink: podle foteček, a máš tam krásný bříško :_) a určo přihoď nějaké čerstvé fotečky :slight_smile::hearts::hearts:

Jinak holky perný den je za náma ale super :slight_smile::hearts::hearts:jdu ted naházet na mimáč další věcičky musím se tooh postupně zbavovat jelikož máme hadru až kam víte :grinning: a nemám prostory ke skladování :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raci - taky jsem nechodila plavat, chtěla jsem, ale nějak za nás nic nebylo, když byl náš Tadík miminečko..Navíc má Peťa určitě pravdu, bazén bude tak dva roky teď zavřený, bude se předělávat, leda, že by se plavčilo na Fitu. Ale slyšela jsem chválu na Jihlavu..

Moni - tak to jsem zvědavá co budeš na Zumbu říkat.

No nic, Tadíkovi skončili Šmoulové, tak ho jdu odchytit, narvat na nočník, pak nějaká ta hygiena a snad kolem půl deváté usne, se vstáváním to vidím tak na tu půl pátou, takže je to jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taťku máme dneska v hospodě, tak si asi něco naleju a dám si i nějakou dobrůtku, trošku si zahřeším :grinning:

Kdoví jak Kristinka, jestli už není v porodnici.. :slight_smile:
21. led 2011 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju, já taky právě slyšela chválu na Jihlavu i na Hlinsko, ale Žďár nic, tak proto jsem se ptala, uvidme jak to bude s délkou té rekonstrukce bazénu, zatím na to teda prdíme, však i bez bazénu můžou být miminkové happy, ne? :wink:
21. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska tky koukáte na animáčka ?? :grinning: mi takéééééé :grinning: :grinning: :grinning: pak čůrán í a pak spát:slight_smile: jojo taky sem zvědavá jako :grinning:cvičím ji jen doma právě ale jsme děsný poleno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@raci v Jihlavě choidila moje kámošky dvě a aji moje sestra a spokojená :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raci - to víš, že jo :wink: Ta rekonstrukce má být rok a půl určitě, spíš počítej více než méně..
Moni - jojo, náš Tadík je Tv divák, miluje Gumídky i Šmoulíky..Usnul teprve před chvílí, hajdalák..Já teď jen zaběhnu ven na vyčůrání se psem a pak už budu jen užívat klídečku :dizzy_face:
21. led 2011 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,
děkujeme za pochvalu foteček:slight_smile:)

@criterska taky máme taťku v hospodě, tak došla segra a dáme si vínko, mám tady archivek, tak taky zahřešíme. :grinning:

ty jo, já vám rtu zumbu závidím, já asi začnu od září taky, až to nebude tak horký s kojením. Segra říkala, že by taky šla tak to pak zkusíme.
21. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jojo to jsme to samé bez animáčka se nejde spát :grinning: :grinning: ale mě to neva jelikož ona se tak super uvolní a zklidní takže pak jde spát a usne během 2 minut a je tuhá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo se psem chodí manže jelikož 4 patro odmítám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 vy máte ještě psa? a jak to máte vyřešený se spaním, když máte 2+1?my totiž taky, já to zatím neřeším, ale do budoucna bych taky chtěla aby měla Teuška svůj pokojík.
21. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 na kjení by to nemělo mít vliv stejně tak jízda na kole, při kojení se nedoporučuje posilat, jako josu sedy lehy vzpírání a tak, jinak třeba volejbal a tak si zahrát můžou kojandy :grinning: informovala sme se na toot přímo od lakačky .-d :grinning: :grinning: a tanec ? v pohodě neohrožuje to kojendu jenom aby jsi třebga věděla já taky pořád plně kojím :slight_smile: :wink:
21. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,
taky bych si dala vínko, sakryš, ale nemám, Jára tu má nějakou whisku, tak si namíchám asi jeden kalíšek s colou :grinning:
Jinak my máme sice 3+1, ale jelikož má jeden pokoj zabraný stále ségra, tak je to taky vlastně 2+1 (do léta, to si z jejího pokoje uděláme ložnici a z "našeho" pokoje uděláme Tadíkův)..My zatím právě spíme dohromady v té naší "ložnici", Tadík má velkou postel, my manželskou, ale jde to.. :wink: Pes spává s námi v posteli, pokud jsou dny volna nebo když má Jára odpo, jinak spává sám v obýváku na křesle nebo pohovce :grinning:

Moni - to Táďa ne teda, ten je pak divokej, většinou usne až po půl deváte, dnes skoro v devět, třeba bude spát aspoň dýl než do pěti :grinning: ..Vy nemáte výtah? Jinak u nás taky venčí Jára, jenže když je pryč, tak to jinak nejde.
21. led 2011 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ty myslíš tu zumbu? no to já vím že to nemá vliv, ale kojíme doma co hodinu, tak nemám šanci někam jít a většinou je to v podvečer. To by tady malá řvala taťkovi :grinning:
21. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no máme malínkatýho gaučáka :grinning: nelíná a je malá jokšírek :slight_smile: a spínká ve svém pelíšku na chodbě ale má v noci aji přístup do kuchyně do obýváku a do pokoje tam přes noc nesmí, ale přes den může po celém bytě kromě teda pokojíčku :slight_smile:
21. led 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Peti, jak říká Monča, na Zumbu klíďo můžeš, ale Ty asi myslíš ne kvůli strachu o mlíčko, ale aby Tě Theuška měla "při ruce", co? No, každopádně, kdybys to chtěla zkusit, tak někdy můžeš vyrazit s námi, chodíme na Kulturák, to nemáš daleko, ne? V po chodíme od půl šesté, v ne a pá od půl sedmé..Je to bezva, fakt.
21. led 2011 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska my taky bydlíme ve 3 patře bez výtahu, akolikrát je to mazec. :grinning: Většinou dole zvoním na manžu ať jde dolů pro nákup a nebo když jdu sama, tak nákup nechám v kočáře a bere ho až jde z práce:slight_smile:) když je to teda těžký.
21. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 a vy máte pokojík pro holky a vy spíte jinde?
21. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte na prd, my teda bydlíme v prvním patře, ale za výtah jsem ráda, copak teď, ale dřív, když jsme ještě mívali kočár..Kolikrát i s těžším nákupem, popř. se psem se svezeme..
21. led 2011 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, tak já pádím malá křičí jdeme baštit, dneska je nějaká protivka celý den.asi jak má tu rýmu tak není ve své kůži. papa.
21. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudinka, rýma je na prd, kór u takového miminka. Taky za chvíli asi zapluju do peřin, s nějakou knížkou..Pa
21. led 2011 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 nenen mi v pokoji kde josu holky jako spí a jsou veškeré harčky tak mám epostel taky :-d :grinning:
21. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko holky :slight_smile:
mi se vzbudili dneksa až vpůl 8 tak já nevím teda :grinning: ale přes den kojíme co hodinu ... no nechápu to asi odpoledne dáme na doporučení dr. a přidáme jednu lahev odpolední UM
Nikolka je prostě nenažraneček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni,
my od pěti, no klasika.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Zrovna vařím a pak musím jít do obchodu - dnes už podruhé - protože jsem zapomněla koupit Jar, nemám už ani kapku, a chleba, inteligentně, když dělám hrachovou kaši..No a pak vezmu kluky asi na stezku vyvenčit.
22. led 2011 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ségra rodí. Psala jsem jí ráno, co a jak, je v porodnici na příjmu, otevřená na cca 7 - 8 cm. Další info později, až budu něco vědět!
22. led 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek