Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
criterska
22. led 2011
Zuzi, děkujeme za info a moc na Kristinku i Štěpánka myslíme, ať už to mají brzy za sebou!
ivis
22. led 2011
Zuzi: jůůů to je zprávička hned po ránu. Tak moc moc myslíme, aby už brzy byli čtyři🙂
peta86
22. led 2011
Hezké sobotní dopoledne,
moc na Kristinku myslíme a držíme palečky. 😃
@monaberuska1 Tak přesně takhle to máme taky, ale když mi spá celou noc a nebudí se hlady, tak jí nic dávat nebudu, kdyby jí chybělo tak se přihlásí. Hlavně že v kočárku vydrží. 😃
A jestli to třeba fakt nemáš z toho, že se ti to mlíko mění ve 3 měsících.
zuzimila
22. led 2011
Kristinka má Štěpánka 🙂 . Vše proběhlo velice rychle, ufff, řekla bych do hodiny? Malý má rovných 4000g a 51 cm 😃 . Vše bez komplikací a oba jsou o.k. 🙂 Jupí!!! Narodil se v 9.30, první sms mi psala ségra ve 8.30, to byli ještě na příjmu.
monaberuska1
22. led 2011
@peta86 já si myslím že ne nechci nic srovnávat ale podle mě jste jiný případ 😃jsre malé a drobné mi jsme růstem jsk 7 měsíční mimíno 😃 😃 máme ve 3 měsících a 3 týdny 8 kilo 😃 😃 😃 😃
no ale dali jsme mlíčenko jen 60 ml dal jí ho manža a vycucla ho jak to a už spínká vpostýlce dvě hodinky 🙂 takže jako paráda po koju mi max spala půl hodky a pak koukala a chtěla jíst a ted bomba jako mám radost 🙂♥♥myslím si že mám dost mlíka ale ne tak silné abyhc ukojila takovou nenažraničku 😃 😃 😃 včera jsem byla u švagrovky oni jsou teda dlohý oni zas strašně rostou do výšky ale malému je 8 měsíců amá necelých 8 kg 😃 😃 😃 ale určitě děkuji za tip, ale nakonec sem fakt ráda, ♥♥ale děkuji moc za tip :-d 😉
monaberuska1
22. led 2011
@zuzimila teda fakt no gartulka teda velikááááááááááá 🙂 🙂 😉 🙂 a jak nakonec vyvolávaka nebo přišlo to samo
zuzimila
22. led 2011
Samo to přišlo, jako u Karolínky 😃
lucifirek
22. led 2011
Koukám,že už jste informováni,já si sms přečetla ted.
Moc Kristince gratuluji,Štěpánek je kus chlapáka. 🙂 Hlavně,že jsou všichni v pořádku. Kristince pak držím moc pěsti na té operaci.
criterska
22. led 2011
Taky jsem dostala SMSku. Měla to, Kristinka, rychle za sebou, to je bezva..
Štěpánek je chlapák, to bude jednou celej Jarda 😃 Tak přejeme hlavně štěstíčko a zdravíčko, to je nejdůležitější! 😉
gaba3autor
22. led 2011
@monaberuska1 moni: teda vy jste pořádný ženský, to neměla zuza ani v 6ti měsících 😉 jde vidět, že jí chutná, ona to pak vyběhá 🙂

jinak kristinka mi taky psala, ale já si to přečetla až před chvilkou a je super, že to pěkně zvládli a v rekordním čase, takovýho chlapáka, asi fakt po tatínkovi že? 🙂 x-)
kyticka33
22. led 2011
Ahoj, super zpráva Kijo,velká gratulace ke Štěpánkovi teda to je ale chlapák....tak hlavně to zdravíčko at jste co nejdřív doma... 😉

Přesně tak srazík byl super a zumba taky...už se těším na další...
Dnes máme zase akcičku jsme pozvaný ke kamarádce její syn má narozky tak pořádně pokecáme. 😃

peta86
22. led 2011
@monaberuska1 tak hlavně že je to v poho a spinká. 😃
peta86
22. led 2011
Blahopřejeme ke Štěpákovi, to byl teda fičák 😃 přejeme hodně štěstí a zdravíčka, ať pěkně roste. 😃
ivis
22. led 2011
Velikánskáááá gratulace Kristýnce a její rodince, hlavně hodně zdravíčka 😉
monaberuska1
22. led 2011
holky jojo máme tady nový přírůstek Štšpánka to je opravdu super 🙂

@peta86
@gaba3 jojo děkuji, no jsme trochu vypapanější no 😃 😃 😃

Takže mi jsme mbyli venku byla teda pořádná zima ale nějaké fotečky sem udělala 🙂 a ještě aji doma jo a je tam i ten náš pejsek ted nevím kdo se přesně ptal 🙂
petule33
22. led 2011
gratuluji ke štěpánkovi 😉 😉 😉
eelka
23. led 2011
i já gratuluji ke Štěpánkovi a ať dělá mamince a tatínkovi jen radost 🙂 🙂
zuzimila
23. led 2011
Ségra mi posílala fotku, malý Štěpánek je blonďáček 😃 . Jako jeho teta, hihi.
d.h.86
23. led 2011
gratuluju ke Štěpánkovi,ty jo,kus chlapa,my máme příští sobotu pul roku a náš Štěpánek měl včera 4860gramu
ale gratulujeme,hodně zdravíčka přejeme
peta86
23. led 2011
@d.h.86 Všechno nejlepší k narozeninám 😉
peta86
23. led 2011
@monaberuska1 Ahoj Moni, tak jak zvládáte s flaštičkou? neodmítá ti prso?
d.h.86
23. led 2011
@peta86 děkuji
hanulka190
23. led 2011
Kristi, velikánská gratulace ke Štěpánkovi, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂
hanulka190
23. led 2011
@monaberuska1 my jsme měli teď ve 6 měsících a 3 týdnech 6300g, na začátku prosince 6200,takže za měsíc a půl přibral 100g 😞 Zítra jdeme znovu na vážení, tak uvidíme jestli za týden něco přibral, takže máme problém úplně opačný a to při narození měl 3720g......
hanulka190
23. led 2011
@d.h.86 Deni, všechno nej k narozeninám 🙂
monaberuska1
23. led 2011
@peta86 nene úplně v pohodě, vypije z flašky 150 ml mlíka :-o :-o je to nenažranec děsnej teda 😃 😃 ale musela sem jí to rzdělit do dvou dávek takže na jednu dávku 90 ml ana druhou 60 ml a v pohodě, prso neodmítá vůbec :_) prostě v pohodě, Markétka mi pak v 6ti měsících taky neodmítala a taky pila z lahve akojili jsme dál až skoro do roka tak doufám že tady to tak bude taky.. uvidíme 🙂 ale zatím je to paráda tahá jak savec, máme teda lahvičku ze které to neteče ale musí taky hodně tahat aby vůbec něco vyteklo 🙂 ♥♥děkuji za optání 🙂♥♥

@hanulka190 Teda to mi je líto 😞snad teda teď při převážení přiberete dostatečně 🙂 by jsme vám něco hodily klidně 😃 kdyby to šlo, držíme s mýma holkama Otíčkovi pěstičky aby hodně přibral 🙂 ale baští ne?? nebo máte trable s kójem??
@d.h.86 přidávám se ke gratulacím taky přeji vecičko nejlepší 🙂

d.h.86
23. led 2011
děkuji všem
zuzimila
23. led 2011
@d.h.86 No jo, vše nejlepší, hlavně zdraví!!! 🙂
d.h.86
23. led 2011
@zuzimila děkuji a tvým Zdendům taky vše nej
zuzimila
24. led 2011
Viděla jsem fotky malého Štěpánka na facebooku. Je krásný, vůbec nevypadá na 4 kg. A vlásky zlaté, opravdu. 😃