• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Zuzi, děkujeme za info a moc na Kristinku i Štěpánka myslíme, ať už to mají brzy za sebou!
22. led 2011 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi: jůůů to je zprávička hned po ránu. Tak moc moc myslíme, aby už brzy byli čtyři:slight_smile:
22. led 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké sobotní dopoledne,
moc na Kristinku myslíme a držíme palečky. :grinning:
@monaberuska1 Tak přesně takhle to máme taky, ale když mi spá celou noc a nebudí se hlady, tak jí nic dávat nebudu, kdyby jí chybělo tak se přihlásí. Hlavně že v kočárku vydrží. :grinning:
A jestli to třeba fakt nemáš z toho, že se ti to mlíko mění ve 3 měsících.
22. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristinka má Štěpánka :slight_smile: . Vše proběhlo velice rychle, ufff, řekla bych do hodiny? Malý má rovných 4000g a 51 cm :grinning: . Vše bez komplikací a oba jsou o.k. :slight_smile: Jupí!!! Narodil se v 9.30, první sms mi psala ségra ve 8.30, to byli ještě na příjmu.
22. led 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 já si myslím že ne nechci nic srovnávat ale podle mě jste jiný případ :grinning:jsre malé a drobné mi jsme růstem jsk 7 měsíční mimíno :grinning: :grinning: máme ve 3 měsících a 3 týdny 8 kilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ale dali jsme mlíčenko jen 60 ml dal jí ho manža a vycucla ho jak to a už spínká vpostýlce dvě hodinky :slight_smile: takže jako paráda po koju mi max spala půl hodky a pak koukala a chtěla jíst a ted bomba jako mám radost :slight_smile::hearts::hearts:myslím si že mám dost mlíka ale ne tak silné abyhc ukojila takovou nenažraničku :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem byla u švagrovky oni jsou teda dlohý oni zas strašně rostou do výšky ale malému je 8 měsíců amá necelých 8 kg :grinning: :grinning: :grinning: ale určitě děkuji za tip, ale nakonec sem fakt ráda, :hearts::hearts:ale děkuji moc za tip :-d :wink:
22. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila teda fakt no gartulka teda velikááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :wink: :slight_smile: a jak nakonec vyvolávaka nebo přišlo to samo
22. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Samo to přišlo, jako u Karolínky :grinning:
22. led 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že už jste informováni,já si sms přečetla ted.
Moc Kristince gratuluji,Štěpánek je kus chlapáka. :slight_smile: Hlavně,že jsou všichni v pořádku. Kristince pak držím moc pěsti na té operaci.
22. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem dostala SMSku. Měla to, Kristinka, rychle za sebou, to je bezva..
Štěpánek je chlapák, to bude jednou celej Jarda :grinning: Tak přejeme hlavně štěstíčko a zdravíčko, to je nejdůležitější! :wink:
22. led 2011 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: teda vy jste pořádný ženský, to neměla zuza ani v 6ti měsících :wink: jde vidět, že jí chutná, ona to pak vyběhá :slight_smile:

jinak kristinka mi taky psala, ale já si to přečetla až před chvilkou a je super, že to pěkně zvládli a v rekordním čase, takovýho chlapáka, asi fakt po tatínkovi že? :slight_smile: :dizzy_face:
22. led 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, super zpráva Kijo,velká gratulace ke Štěpánkovi teda to je ale chlapák....tak hlavně to zdravíčko at jste co nejdřív doma... :wink:

Přesně tak srazík byl super a zumba taky...už se těším na další...
Dnes máme zase akcičku jsme pozvaný ke kamarádce její syn má narozky tak pořádně pokecáme. :grinning:

22. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak hlavně že je to v poho a spinká. :grinning:
22. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blahopřejeme ke Štěpákovi, to byl teda fičák :grinning: přejeme hodně štěstí a zdravíčka, ať pěkně roste. :grinning:
22. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velikánskáááá gratulace Kristýnce a její rodince, hlavně hodně zdravíčka :wink:
22. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jojo máme tady nový přírůstek Štšpánka to je opravdu super :slight_smile:

@peta86
@gaba3 jojo děkuji, no jsme trochu vypapanější no :grinning: :grinning: :grinning:

Takže mi jsme mbyli venku byla teda pořádná zima ale nějaké fotečky sem udělala :slight_smile: a ještě aji doma jo a je tam i ten náš pejsek ted nevím kdo se přesně ptal :slight_smile:
22. led 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluji ke štěpánkovi :wink: :wink: :wink:
22. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já gratuluji ke Štěpánkovi a ať dělá mamince a tatínkovi jen radost :slight_smile: :slight_smile:
23. led 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra mi posílala fotku, malý Štěpánek je blonďáček :grinning: . Jako jeho teta, hihi.
23. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju ke Štěpánkovi,ty jo,kus chlapa,my máme příští sobotu pul roku a náš Štěpánek měl včera 4860gramu
ale gratulujeme,hodně zdravíčka přejeme
23. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Všechno nejlepší k narozeninám :wink:
23. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahoj Moni, tak jak zvládáte s flaštičkou? neodmítá ti prso?
23. led 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 děkuji
23. led 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristi, velikánská gratulace ke Štěpánkovi, hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka :slight_smile:
23. led 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 my jsme měli teď ve 6 měsících a 3 týdnech 6300g, na začátku prosince 6200,takže za měsíc a půl přibral 100g :frowning2: Zítra jdeme znovu na vážení, tak uvidíme jestli za týden něco přibral, takže máme problém úplně opačný a to při narození měl 3720g......
23. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Deni, všechno nej k narozeninám :slight_smile:
23. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 nene úplně v pohodě, vypije z flašky 150 ml mlíka :astonished: :astonished: je to nenažranec děsnej teda :grinning: :grinning: ale musela sem jí to rzdělit do dvou dávek takže na jednu dávku 90 ml ana druhou 60 ml a v pohodě, prso neodmítá vůbec :_) prostě v pohodě, Markétka mi pak v 6ti měsících taky neodmítala a taky pila z lahve akojili jsme dál až skoro do roka tak doufám že tady to tak bude taky.. uvidíme :slight_smile: ale zatím je to paráda tahá jak savec, máme teda lahvičku ze které to neteče ale musí taky hodně tahat aby vůbec něco vyteklo :slight_smile: :hearts::hearts:děkuji za optání :slight_smile::hearts::hearts:

@hanulka190 Teda to mi je líto :frowning2:snad teda teď při převážení přiberete dostatečně :slight_smile: by jsme vám něco hodily klidně :grinning: kdyby to šlo, držíme s mýma holkama Otíčkovi pěstičky aby hodně přibral :slight_smile: ale baští ne?? nebo máte trable s kójem??
@d.h.86 přidávám se ke gratulacím taky přeji vecičko nejlepší :slight_smile:

23. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji všem
23. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 No jo, vše nejlepší, hlavně zdraví!!! :slight_smile:
23. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila děkuji a tvým Zdendům taky vše nej
23. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsem fotky malého Štěpánka na facebooku. Je krásný, vůbec nevypadá na 4 kg. A vlásky zlaté, opravdu. :grinning:
24. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek