• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@hanulka190 Vidím, že nejsem jediná, kdo se trápí kvůli nepřibírání na váze :frowning2: . My jdeme ve středu znova, takuvidí, jestli to minule, těch 800g, nebyl nějaký omyl... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Tak to je fajn. Já bych měla strach, že mě pak nebude chtít mlíko z prsu. tak hlavně že je to o.k. :grinning:
24. led 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 jojo tak já nevím beru to tak normálně, Markétka se mi taky neodnačila, jenom to slyším nějak spíš od citích ale ještě nikdy od známých lidiček jsme neslyšela že by pak nechtěla kozu.. taky sem ale měla jako srach ale věřím že ne, sosá jak divoch -D myslím že je aji důležité ta lahvička když někdo dá lahvičku z které to teče samo tak asi to špatné je amůže se to odnaučit :slight_smile: ale ztété je to vpoho musí fakt zabrat taky :-d :grinning: :grinning:
24. led 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Kristínce velká gratulace ke Štěpánkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Štěpánkovi přejeme hlavně hodně zdravíčka, mamku, taťku a hlavně sestřičku si vybral parádně :slight_smile: :wink: :wink: . Už se těším na podrobnější info ohledně porodu, páč to byl asi fičák :wink: .
Jo, a taky bych ráda viděla fotečku :wink: !!!

Zatím pá :grinning: .
24. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dneska má naše Anetka 1 rok ;) Včera si a nám nadělila první souvislé krůčky a povedlo se jí přejít celý obývák :slight_smile:
25. led 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka tak to je super,Anetka je šikula. :slight_smile:
My za chvíli dáme obídek a po poledni půjdeme ven.Pěkně chumelí. Potřeuji malému pro kapky a do lékárny pro kaši.
25. led 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak jsme byli včera na vážení, přibral 150g za týden, takže super, začala jsem dávat Bebu, tak se to asi podepsalo :slight_smile:

@eelka Anetce přejeme všechno nej, je to šikulka, někdy se musíte za námi zase přijet podívat, to jsi ji nemohla porodit o den dřív, že bysme mohly slavit spolu? :grinning: :grinning: :grinning:
Jdu něco uvařit, za chvilku pádím pro Kiki do školky
25. led 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek děkujeme :wink:

@hanulka190 myslím že návštěvu necháme na jaro :grinning: Anetka se narodila plánovanou sekcí, takže sem byla ráda že se neklubala dřív :slight_smile: (byly by komplikace) . I tak můžete slavit spolu :grinning: :grinning:
25. led 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
přikládám pár foteček :slight_smile:
25. led 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eelka jéé, moc gratulujeme, šikulka :slight_smile: a krásný fotečky :dizzy_face:
@lucifirek luci, co kupuješ za kašičku, tu sinlac? zuza mi ted baští jak neurvalá, včera celou půlku banánu na svačinku a kukuř.křupek dá klidně 10, s pohankovejma je to horší :grinning: a jak papáte vy?

jinak holky, hlásím, že zuza začíná lézt, ale takovým stylem, že vyšpulí zadek a posune se dobředu, zatím jen teda pár dopředu a vzteká se, že jí to nejde dál, ale udělala mi radost, kočka :dizzy_face:

kiju už nám za chvilku pustí co? :dizzy_face: mohli by už zítra že? :wink: jsem zvdavá na fotečku štěpánka :dizzy_face:
25. led 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 Kristinka půjde domů zítra :slight_smile:. Psala mi sms.
25. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Anetce vše nej, hlavně zdravíčko :slight_smile:.
25. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka Gratulace Anetce, ať vám dělá jen raodst a hlavně zdravíčko.
Krásné fotečky.
25. led 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Anetce velikánská gratulace k 1. ročku, hodně zdravíčka a ať vám dělá jen samou radost :grinning:
25. led 2011 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
děkujem za přáníčka :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2011 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
také gratulace k Anetce :hearts::hearts::hearts:

@eelka a ješt+ fotečky josu nádherné .-)

Jinak holky mi jsme marodi, takže na prd ale už se kulírujeme a snad do soboty budeme fit na vítání ale markétka je nachlazená tak klasicky ale Nikolku to trápí:frowning2: ale já jsme teda klep klep zatím zdravá :grinning: :grinning:
25. led 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,holky.Tak jsme domaaaaa :grinning:

Moc děkuji za gratulace,Štěpánek zatím pořád spinká,jsem zvědavá,co bude dělat v noci.Už jsem raději vyvařila dudel :wink:

Jinak porod byl opravdu rychlovka,ale o to horší bolesti,nepamatuju si,že bych u malé tak trpěla.Ale stěžovat si nebudu,mám zdravého chlapečka :wink:
Ve čtvrtek po srazu mi bylo nějak divně,ale nic se nedělo,jen poslíčci.V pátek ráno mi začala odcházet hlenová zátka s krví,ta šla celý den a u toho jsem měla kontrakce(poslíčky?),ale nepravidelné,i když dost bolestivé,ale dalo se to.V noci jsem v pohodě spala,vzbudila mě kontrakce kolem 4,30 ráno,pak byly další,ale nepravidelné a od 5,15 to začalo.To už jsem se kroutila v lůžku a bylo to co 10min.Jarda jak mě viděl,tak už neusnul,já si dala sprchu,dochystala věci.Pak vstala malá,tak jsem ji převlíkla,snídaně atd.Taťka vyvenčil psa a před 8 jsem mu říkala,ať raději zavolá mamce,ať už příjde.Ta ještě spala,ale došla za 10 min. :wink: Karolínka byla v pohodě,furt jsme do ní hučeli,že už jedeme pro miminko,že bude s babí,tak to vzala v klidu :wink: Před půl 9 jsme vyrazili,cesta autem byla humus,na parkovišti kontrakce jak blázen,no děs v to sedě,ani pohnout se.Na sál jsme dorazili v 8,32(to se narodila Karolínka).Tam to šlo rychle,převlíknout,prohlídka při kontrakci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a slova asistentky,že jsem na 7-8 cm...to byla úžasná zpráva.Vůbec jsem s tím nepočítala.Pak monitor 15 min...děs,myslela jsem,že vytrhnu parapet ze zdi,jak jsem za něj rvala,navíc jsem moc dýchala,brněl mi obličej,ruce.nohy...Pak zase vyšetření,kdy praskla voda a hned na kozu,že jdeme tlačit.Ten tlak na konečník byl děsný,hrozně to bolelo,ale zvládli jsme to a na 2 kontra byl venku,jen s malým nástřihem.Přesně v 9,30-hodinu po příjezdu.Dr.říkal,že mu to tam Karolínka pěkně nachystala a roztáhla :grinning: Pak jen šití,taky pěkný humus,nadzvedávala jsem se na koze,jak to bolelo,taky jsem to dr,říkala,že mi dává zabrat.Nevím,nevím,jak by to dopadlo,kdybychom vyjeli později :astonished:
26. led 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Fotky dodám večer :grinning:
26. led 2011 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k teda takže to máš za sebou a porod, au au, ale za ty broučky to stojí že??? osobně ti moc gratuluji :slight_smile: Musíš napsat co karolínka ta musí být v sedmém nebi že?? :slight_smile: :slight_smile: :wink: ty monitory nezávidím.. mě to nevadilo jelikož sem kontra spíš rozdýchávala v leže ale jako pro tebe věřím že to muselo být teda krutý že?? :frowning2: no hlavně že jste vpořádku a porod jsi zmákla levou zadní :slight_smile::hearts::hearts:na fotečky se klepu :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2011 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k Malý je krááásný! Kolik má vlásků a jaký měl hezký svetýrek a kamašky, když jste jeli z porodnice :slight_smile: .

Zdenda je od včera protivný, uplakaný, ublinkává nebo blinká po kojení, začlo to včera, napije se a pak odříhne, pak znova odříhne a pak se kroutí, pláče, a poblinká se nebo ublinkne. Strašně špatně to nesu, protože nevím, kolik toho vypil, kolik vyblil...Nevím, co mám dělat. Jestli se přepíjí , zkoušela jsem zkrátit dobu kojení, ale i tak nepomohlo.
Jindy po kojení usnul, ted´nespí, kňourá, třeba i 2 hodiny ho uspávám...nejlepší je to v noci..to je děs.
Teplotu nemá, dneska ho viděl i doktor, byli jsme na převážení, máme 5000g, takže za týden 430g, ale blije teprve od včera, takže nevím, nevím, jak dopadneme 7.2., kdy máme poradnu v 6 týdnech. Snad i přes to ublinkávání nebude chuzený a bude přibírat. nemá ani teplotu, nic...
26. led 2011 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

@kijonkova.k Teda porod super rychlovka :wink: . A kde jsou fotečky, já chci vidět Štěpánka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !

@zuzimila A nebolí ho bříško? Kadí pěkně?

U nás nic nového, děti jsou v postelích a já jdu dělat fotoknihu, takže chvíle klidu :slight_smile: . Zatím pá.
26. led 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila jejda to je mi líto :frowning2: kdyby se to nelepšilo šla bych na konzultaci k dr. :wink:

@kk28 jé taky děláš fotoknihu já ji chci začít dělat po létě jelikož v létě budou krásné fpotečky :slight_smile: :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Jo, jo dělám jí tchánovi k narozkám. Loni měl totiž 50, tak byla oslava a od té doby si nebyl schopný vybrat fotky co by chtěl vyvolat, tak jsem vymyslela, že mu udělám fotoknihu a tu mu dáme teďka k narozkám :slight_smile:.
Je tam tolik možností, že někdy vůbec nevím co vybrat. Snad to do pátku dodělám. Jdu makat, zatím pá.
26. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k teda tak koukám,sice krátký porod,ale taky sis to ,,pěkně,,užila. CHuderko.Ale ted už to máš zdárně za sebou a můžete si toho vašeho chlapáka užívat. :slight_smile:
@zuzimila zuzi to mě mrzí,musí to být na nervy. To tě naprosto chápu. Drž se a snad ZDeneček bude dál přibývat. Ani nevím,co bych ti poradila,už jsi asi vyzkoušela všechny babské rady :wink: Jedině zkusti zavolat třeba té laktační poradkyni.
Jediné,co mi dr. doporučovala kvůli těm prdíkům a ublinkávání. NEchat malého částečně napít,vzít si ho na rameno,nechat ho odříhnout a teprve pak ho nechat dopít. Jak už mají pak plný pupík,tak si většinou ublinknou,alenevím,jestli vám tohle pomůže. A na to bříško něco používáte?
26. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme byly dneska v poradně v 5 měsících, tak nejnovější míry máme:7580g a 64,5cm. Měli z nás radost, dostali jsme hexa a prevenar13.

@kijonkova.k Vítejte doma a hezké zabydlování :grinning: porod teda dobrý no, hlavně že už to máš za sebou viď?jsi šikulka.
26. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Kijo,teda to je zase popis porodu...ty mě uplně děsíš když jsem se rozhodal že pujdem do druhého tak ty napíšeš takhle děsivej ale rychlej porod :frowning2: :grinning: sakra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Ale ještě jednou gratulujem a at tě Štěpánek moc nezlobí...a je zdravoučkej.
No a ted šup šup fotečky sem :grinning: :grinning: :grinning:

Domča je den o dedne větší dábel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: už si s ním vážně nevím rady a ted zase nechce jíst :angry: nejhodnější je když spí :wink: začal si nenápadně slíkat plínu já nic netušíc a nejednou koukám teče mu to nohavicí tak nevím co s tím... na nočník jde tak 2-3 za den vícekrát ho tam nedostanu :angry: a zase začal kadit do plíny tak mu to taky moc dlouho nevydrželo!!! :unamused:

26. led 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ještě jednou gratulka ke Štěpánkovi
Peti,my dnes byli na očkování,zatím ok a rovnou pulroční kontrola-máme 60cm a 4930gramu
Radko,tak jsi chlapa ukecala na druhý?
26. led 2011 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 je krásný :_)máte nádherný míry jste šikulky veliký :slight_smile::hearts::hearts:jo to je ten synflorix ne???
mi dáme jen hexu, ... synflorix nakonec ne. Markétka ho taky nemá ta má až ve dvou etek toho meningokoka tak to uděláme tak aji u nikolky,:slight_smile: :wink:

@kk28 aha tak to bude mít teda radost já jí budu dělat po létě a jako vánoční dárek zas plánuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a kde jsi jí ty stáhla?? jestli to není tajné :grinning: :grinning: :grinning:

@kyticka33 jejda to je mi líto že je to takhle :frowning2:tak zkus ty plenky jako ve stylu kalhotek :wink: ty nějak nerozepne musel by se vyslíct celý :slight_smile: no to je to období buď trpělivá ahlavně neustupuj jak ustoupíš tak to bude horší ahorší bu´d silná :grinning: :grinning: ono se to zas sklidní teď zkouší co vydržíš :slight_smile: aty vydržíš přeci hodně takže vydrž.. drží pěstičky :slight_smile: :wink: a super už s etěším až nám tady ukážeš // :grinning: :wink:

@d.h.86 taky gratuluji ke kontrole :slight_smile: aspoň si pořádně užíváš drobečka malínkatého :slight_smile::hearts:
26. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 jj,to nám říkali i dr,že si užijem dlouho miminka¨
a je to fajn,sebou mrská,je šikovný,ale jak je tak malinkej,je to srandovní
27. led 2011 v 06:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak na karneval jsme připraveni :grinning: :grinning: :grinning: před chvilkou nám přišli takže jako musíte odmyslet ty ponožky a tak :grinning: jo??
27. led 2011 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek