Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
gaba3autor
27. led 2011
@kijonkova.k teda to byla rychlovka x-) ještě jednou gratuluji, jsi šikuka, jak si to zvládla 🙂 a dudlík si štěpánek bere? jinak fotečky se taky moc těším x-) x-) x-)

@peta86 peti: teda krásné míry 🙂

@monaberuska1 jééé dobrá sněhurka...si kupovala nebo šila? a co dáš teda na nožky? budeš kupovat lakýrny nebo na to prdíš? to jsou dilema s těma karnevalama co? 😃 my byli ted v neděli, vojtas bořek stavitel, přihodím pak taky fotečky 🙂

holky, hezký den papa, musím utíkat, odpo chci za mojí babičkou, je nějaká špatná a zuzku dlouho neviděla, tak hned po obídku vyrazíme, vojtas je u petrášů, tak dnes poloviční záhul 😃 😃 😃
gaba3autor
27. led 2011
tak ještě ty slíbený fotečky, jsou v albíčku a už letím, zuza vstává, tak jí jdu nakrmit papa
kk28
27. led 2011
Ahojky,

@monaberuska1 kostým moc pěkný, Markétce sluší 🙂 😉 . Ohledně fotoknihy, dělám ho z Dm, páč mám kupónek na slevu 100 Kč, takže by byla škoda toho nevyužít :-N

@gaba3 kostým Bořka je fakt super 🙂 , to jsi kupovala nebo udělala?
kijonkova.k
27. led 2011
holky,přidala jsem fotky 😉
criterska
27. led 2011
Ahoj holky,
@kijonkova.k - Kristinko - tak ještě jednou gratulujeme ke Štěpánkovi, koukala jsem na porod, byl to fakt fičák, ještěže jste to stihli 😃 😉 Bolest sice velká, ale za takového kulíška to stálo 😉 Koukala jsem na fotky a je nádherný, takovej baculínek, kus chlapa z něj jednou bude, Karolínka bude celá Ty a Štěpík po Jardovi, máte to pěkně rozdělený 😉
A fakt blonďáček, jak psala Zuzka, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží 🙂

@monaberuska1 - Moni, Markétce to fakt sluší, to bude nejkrásnější Sněhurka na celém karnevale 🙂 😉

@gaba3 - Gabčo fotky luxusní, my Vánoční letos nemáme 😞 a z karnevalu taky ne, jen 2 mázlý, tak snad příště..Vojtík byl fakt borec, nejlepší byly ty pracovní gatě, fakt bomba..A Zuzanka je šikulka, že už zkouší lézt, za chvíli budeš mít pěknou honičku, co? 😃 Jinak já se zatím neozývám, protože Táďa po neděli trochu rýmuje a nechtěli bysme vás nakazit, tak počkám až to přejde a pak se ozveme, už se na vás těšíme 🙂

@zuzimila- Zuzi, tak to neporadím, nejhorší je, že já už všechny finty a triky zapomněla, takže podruhé se pak zase budu radit s vámi mamčami mladších dětiček..Já bych ještě počkala jak dnes a kdyžtak bych taky raději k dr. - nebo můžeš jen zavolat, to nejde? Popřípadě ta laktační poradkyně, i když vím, že jsi psala, že to nechceš..
kyticka33
27. led 2011
Moni,no jo se to řekne vydrž ale já jsem ted ještě víc vsteklejší nežli dřív vyjíždím na něj už i kuli blbostem 😞 mrzí mě to ale jsem hroznej cholerik a on jako kdyby to cítíl a provokuje ]-(
jináč ze // čárek bych taky měla radost ale záleží na tatínkovi jak bude šikovnej 😃 ale ještě se trochu brání ]-( 🙂 ale už trochu začal spolupracovat 😃
no a ty plínky už máme taky ale ted jsme koupila huggis (kalhotky) ale ty kreténi na boku udělaly rozepánání takže nám jsou na hov...ale ty v dm nebo rosmanu jsou skvělý jinde je už nekoupím drahý huggis a na prd 😞 tak doufám že se to už odnaučí slíkat... 😉 no uvidíme...

@gaba3,nádherné fotečky Bořek je skvělej 😉 a Zuzky je už kus ženský...

@kijonkova.k -teda takovej krásnej blondáček 😉 je nádhernej...a Karolínka je nejštastnější sestřička na světě co? 😃
kyticka33
27. led 2011
@d.h.86 no ale ne na 100% 😃
gaba3autor
27. led 2011
@kk28 káto: bořek dělanej, košile z tesca a montérky šila moje mamka...helma a pás s nářadím koupené, na netu stojí bořek přes 500 a nic moc, kvůli jednomu dni...ted jsem zaplatila jen 120kč v hračkárně za tu helmu a pás 🙂

@kyticka33 jé radu: vy chcete taky druhý mimí ? jééé no nějak se to holky, rozjelo x-) 😉 😉 😉

@criterska jíto: v pohodě, tak až budete fit, my jsme ted taky moc nestíhali, no s náma ale klasika, kdy my stíháme :-N :-p tak písni, až budete fit, moc rádi vás uvidíme 🙂 🙂 🙂 🙂 a jaktože jste letos nefotil, pos*** se foták?

@kijonkova.k no to je koťátko x-) x-) x-) nádherňoučkej klučíček x-)

jo holky, děkuji za pochvalu foteček 🙂 my se vrátili od babičky, tak takový divný, když vidím, jak má 40kg, vychrtlá, v obličeji jak smrt, myslím, že už tu fakt dlouho nebude...a nejhorší je, že ona chce umřít a schválně nejí, to nikdy nepochopím!!!

eelka
27. led 2011
Ahoj

@gaba3 fotečky jsou krásný. Ze Zuzky je už kus ženský a Vojtík je takovej hezky roztomilej 😎

@kijonkova.k Štěpánek je rozkošnej, už si ani nepamatuju, jaký to je mít takový mimčo 🙂

Jinak holky, my byli dneska na roční prohlídce. Anetka váží 12,4 kg a měří 78 cm. Takže to je taková naše velká holka 😃 S chozením udělala od pondělka ohromný pokroky a už lítá po obýváku jako fík. Sranda bude, až mě nebude chtít sedět v kočáře a bude chtít chodit i venku 😃
monaberuska1
27. led 2011
@gaba3 n o to mi povídej, moc děkuji, ajá na to prdím bude mít normálně boty docela se ktomu hodí jelikož máme takovo hnědo béžové takže nic pořizovat nebudu 😃 ale pro to jí dám punčochy a triko s dlouhým rukávem 🙂 jo?? bořek t 🙂 ne nešila objednala 😃 já šít neumím 😃 😃 😃
ted jsem skoukla fotečky , jsou nádherný 🙂♥♥

@kk28 děkuji, no akorát se nechtěla vyfotit jsem zvědavá teda na přímou akci 😃 😃 😃

@kyticka33 tak držím pěstičky aby se vám to podařilo podchtit s tou plínkou, a stěma // je mi to jasný kdo by neěl radost tak at se taťulík snaží 😃 😃 😃

@criterska moc děkuji 🙂 ♥♥ no jen aby tam nebylo přesněhurkováno 😃 jsi moc hodná děkuji 🙂

Jinak holky posílám fotečky našeho dnešního srazíku jak sme psala který máme každý čtvrtek vždy je to u jedné znás 🙂 minule jsme byla ale sváma 🙂 😉 😃 😃
ivis
27. led 2011
ahoj holky,

kostým sněhurky, bořka a včeličky parádní 😉 Taky musím na příště něco vymyslet 🙂 abych zas půlku kostýmu nezapomněla doma :-|

Štěpánek od Kristýnky je božžžíí - krásný blonďáček 😉

Eli super že už začnáte chodit, teď teprve nastane mazec 😉 A váhově nás brzy doženete 😉 😉

U nás se rýmuje a kašlíkuje, tak to stojí za ho... A nálada taky pořád pod psa, Luci je strašně přecitlivělá, kvůli všemu hned brečí a taky si hrozněěě vymýšlí. Strašně mi chybí moje usměvavá holčička :-| Jaro prosím přijď brzy a bude líp 😉
peta86
27. led 2011
Ahoj holky,
děkujeme za pochvalu našich mír. 😃 Ani jsem to nečekala, že to bude skoro kilo za měsíc🙂) tak jsem ráda.

Fotečky máte perfektní. 😃
Štěpánek je kouzelnej🙂)
peta86
27. led 2011
@monaberuska1 Moni my dáváme prevenar 13, takže doplácím 200,-na každou vakcínu.
peta86
27. led 2011
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli vám přišla z dm drogerky další knížečka?prý to posílají kolem půl roku dítěte.
d.h.86
28. led 2011
@peta86 my taky dáváme prevenar a ted naštěstí ok
jinak ve středu jsem koukala na net na tu knížečku,že jsem si na to vzpomněla a včera přišla a fajn
monaberuska1
28. led 2011
aha tak ten synf je něco jinýho tak jsme ho odmítli naštěstí no... pač nám pořádně ted neřekla oco o😞
peta86
28. led 2011
@monaberuska1 Ono je to stejný prevenar i synflorix mají 10kmenů proti pneumokoku a jsou zadarmo, akorát že ten prevenar 13 jich má 13 a doplácí se na každou vakcínu 200,- že jich je tam o 3 víc. Je to dobrovolné očkování, my jsme jí ho dali, protože teď je toho čím dál víc, tak snad kdyby to chytla tak to bude mít lepší průběh.
@d.h.86 A co v ní je?tu si můžeš prolistovat na netu?
lucifirek
28. led 2011
@peta86 nám to přišlo až v půl roce,takže ti určitě taky přijde. Je od sedmého měsíce.
lucifirek
28. led 2011
@peta86 Teuška je šikulka. 🙂 Jinak v knížečce je sleva na hrnečky,příkrmy,kaše,um.mléka,plínky,kosmetiku,ubrousky,prášek.No jako v každé knížečce. 😃
@monaberuska1 synflorix je myslím na 10kmenů a PRevenar 13 na 13 kmenů. JInak je to stejné. My dávali Sinflorix.
@kijonkova.k Štěpánek je teda neskutečně nádhernej. 😉 A je to roztomilé,jak se Karolínka mazlí. Ta musí být v sedmém nebi. 😉
d.h.86
28. led 2011
Peti,nejde to prolistovat,přijde ti až bude mít malá pul roku,my máme zítra
je tam opě plno kuponu na lahvičky,plíny,ubrouskxy,jídlo
my máme taky prevenar,ale my teda nedoplácíme
d.h.86
28. led 2011
jinak v diskuzi kupony do dm jsem napsala seznam,které věci nevyužijeme
monaberuska1
28. led 2011
holky děkuji, no mi jmse Markétku naočkovali až ve 2 letech na meningokoka a nějaké ty kmeny tam taky byli ale kolik si nepamatuju právě takže to uděláme tak i s Niký🙂 😉
děkuji za info 🙂♥♥
peta86
28. led 2011
@monaberuska1 No já myslím, že to je něco jinýho pneumokok a meningokok.
peta86
28. led 2011
@lucifirek díky za info, já jsem si právě říkala, že se zeptat, minule se mi stalo, že jsem něco nakoupila a pak dostala tu knížečku a tak na to byla sleva, tak mě to mrzelo.🙂) ale co člověk si řekne, že v životě příjde o víc.
peta86
28. led 2011
Jinak v dm mají akci na plíny pampers active baby 2 balení za 659,- vel.4,5 a jestli máte třeba slevu z knížečky za 50 bodů 25% a 10%na další nákup tak to gvýjde hezky. Já právě ještě nemám tolik bodíků. Teď jsem to počítala a vyšlo mi to 2,60 kč za plínu, to je hezký ne???
d.h.86
28. led 2011
ježda,vel 4 a 5?tak to mi kupujem dvojky 😃
monaberuska1
28. led 2011
@peta86 jo to já ví že to je jiný 😃 😃 já spíše toho mening..🙂♥♥
peta86
28. led 2011
@d.h.86 tak ty tam měli taky, já zase vel 3 a tu jsem tam neviděla.ale oni to tam přestavovali, tak to tam třeba dali později, ale ty dvojky měli taky akorát nevím kolik kusů v balíku.
d.h.86
28. led 2011
@peta86 jasný,tak já stejnak jezdím nakupovat do Bystřice a plínky nekupujeme,kupuje nám je děda 😃
monaberuska1
28. led 2011
jo a aholky dneska sme byla na té Zumbě poprvé :😃 a jsem totálně nadšená i dkyž vtom zrcadle s evidět jak mi to nejde bylo až k smíchu 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale jsme nadšená a těším se na další pátek to jdu zas 😃

Začni psát odpověď...

Odešli