• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
@kijonkova.k teda to byla rychlovka :dizzy_face: ještě jednou gratuluji, jsi šikuka, jak si to zvládla :slight_smile: a dudlík si štěpánek bere? jinak fotečky se taky moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@peta86 peti: teda krásné míry :slight_smile:

@monaberuska1 jééé dobrá sněhurka...si kupovala nebo šila? a co dáš teda na nožky? budeš kupovat lakýrny nebo na to prdíš? to jsou dilema s těma karnevalama co? :grinning: my byli ted v neděli, vojtas bořek stavitel, přihodím pak taky fotečky :slight_smile:

holky, hezký den papa, musím utíkat, odpo chci za mojí babičkou, je nějaká špatná a zuzku dlouho neviděla, tak hned po obídku vyrazíme, vojtas je u petrášů, tak dnes poloviční záhul :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ještě ty slíbený fotečky, jsou v albíčku a už letím, zuza vstává, tak jí jdu nakrmit papa
27. led 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@monaberuska1 kostým moc pěkný, Markétce sluší :slight_smile: :wink: . Ohledně fotoknihy, dělám ho z Dm, páč mám kupónek na slevu 100 Kč, takže by byla škoda toho nevyužít :sweat_smile:

@gaba3 kostým Bořka je fakt super :slight_smile: , to jsi kupovala nebo udělala?
27. led 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,přidala jsem fotky :wink:
27. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@kijonkova.k - Kristinko - tak ještě jednou gratulujeme ke Štěpánkovi, koukala jsem na porod, byl to fakt fičák, ještěže jste to stihli :grinning: :wink: Bolest sice velká, ale za takového kulíška to stálo :wink: Koukala jsem na fotky a je nádherný, takovej baculínek, kus chlapa z něj jednou bude, Karolínka bude celá Ty a Štěpík po Jardovi, máte to pěkně rozdělený :wink:
A fakt blonďáček, jak psala Zuzka, jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží :slight_smile:

@monaberuska1 - Moni, Markétce to fakt sluší, to bude nejkrásnější Sněhurka na celém karnevale :slight_smile: :wink:

@gaba3 - Gabčo fotky luxusní, my Vánoční letos nemáme :frowning2: a z karnevalu taky ne, jen 2 mázlý, tak snad příště..Vojtík byl fakt borec, nejlepší byly ty pracovní gatě, fakt bomba..A Zuzanka je šikulka, že už zkouší lézt, za chvíli budeš mít pěknou honičku, co? :grinning: Jinak já se zatím neozývám, protože Táďa po neděli trochu rýmuje a nechtěli bysme vás nakazit, tak počkám až to přejde a pak se ozveme, už se na vás těšíme :slight_smile:

@zuzimila- Zuzi, tak to neporadím, nejhorší je, že já už všechny finty a triky zapomněla, takže podruhé se pak zase budu radit s vámi mamčami mladších dětiček..Já bych ještě počkala jak dnes a kdyžtak bych taky raději k dr. - nebo můžeš jen zavolat, to nejde? Popřípadě ta laktační poradkyně, i když vím, že jsi psala, že to nechceš..
27. led 2011 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no jo se to řekne vydrž ale já jsem ted ještě víc vsteklejší nežli dřív vyjíždím na něj už i kuli blbostem :frowning2: mrzí mě to ale jsem hroznej cholerik a on jako kdyby to cítíl a provokuje :angry:
jináč ze // čárek bych taky měla radost ale záleží na tatínkovi jak bude šikovnej :grinning: ale ještě se trochu brání :angry: :slight_smile: ale už trochu začal spolupracovat :grinning:
no a ty plínky už máme taky ale ted jsme koupila huggis (kalhotky) ale ty kreténi na boku udělaly rozepánání takže nám jsou na hov...ale ty v dm nebo rosmanu jsou skvělý jinde je už nekoupím drahý huggis a na prd :frowning2: tak doufám že se to už odnaučí slíkat... :wink: no uvidíme...

@gaba3,nádherné fotečky Bořek je skvělej :wink: a Zuzky je už kus ženský...

@kijonkova.k -teda takovej krásnej blondáček :wink: je nádhernej...a Karolínka je nejštastnější sestřička na světě co? :grinning:
27. led 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no ale ne na 100% :grinning:
27. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto: bořek dělanej, košile z tesca a montérky šila moje mamka...helma a pás s nářadím koupené, na netu stojí bořek přes 500 a nic moc, kvůli jednomu dni...ted jsem zaplatila jen 120kč v hračkárně za tu helmu a pás :slight_smile:

@kyticka33 jé radu: vy chcete taky druhý mimí ? jééé no nějak se to holky, rozjelo :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

@criterska jíto: v pohodě, tak až budete fit, my jsme ted taky moc nestíhali, no s náma ale klasika, kdy my stíháme :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak písni, až budete fit, moc rádi vás uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a jaktože jste letos nefotil, pos*** se foták?

@kijonkova.k no to je koťátko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádherňoučkej klučíček :dizzy_face:

jo holky, děkuji za pochvalu foteček :slight_smile: my se vrátili od babičky, tak takový divný, když vidím, jak má 40kg, vychrtlá, v obličeji jak smrt, myslím, že už tu fakt dlouho nebude...a nejhorší je, že ona chce umřít a schválně nejí, to nikdy nepochopím!!!

27. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

@gaba3 fotečky jsou krásný. Ze Zuzky je už kus ženský a Vojtík je takovej hezky roztomilej :sunglasses:

@kijonkova.k Štěpánek je rozkošnej, už si ani nepamatuju, jaký to je mít takový mimčo :slight_smile:

Jinak holky, my byli dneska na roční prohlídce. Anetka váží 12,4 kg a měří 78 cm. Takže to je taková naše velká holka :grinning: S chozením udělala od pondělka ohromný pokroky a už lítá po obýváku jako fík. Sranda bude, až mě nebude chtít sedět v kočáře a bude chtít chodit i venku :grinning:
27. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 n o to mi povídej, moc děkuji, ajá na to prdím bude mít normálně boty docela se ktomu hodí jelikož máme takovo hnědo béžové takže nic pořizovat nebudu :grinning: ale pro to jí dám punčochy a triko s dlouhým rukávem :slight_smile: jo?? bořek t :slight_smile: ne nešila objednala :grinning: já šít neumím :grinning: :grinning: :grinning:
ted jsem skoukla fotečky , jsou nádherný :slight_smile::hearts::hearts:

@kk28 děkuji, no akorát se nechtěla vyfotit jsem zvědavá teda na přímou akci :grinning: :grinning: :grinning:

@kyticka33 tak držím pěstičky aby se vám to podařilo podchtit s tou plínkou, a stěma // je mi to jasný kdo by neěl radost tak at se taťulík snaží :grinning: :grinning: :grinning:

@criterska moc děkuji :slight_smile: :hearts::hearts: no jen aby tam nebylo přesněhurkováno :grinning: jsi moc hodná děkuji :slight_smile:

Jinak holky posílám fotečky našeho dnešního srazíku jak sme psala který máme každý čtvrtek vždy je to u jedné znás :slight_smile: minule jsme byla ale sváma :slight_smile: :wink: :grinning: :grinning:
27. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

kostým sněhurky, bořka a včeličky parádní :wink: Taky musím na příště něco vymyslet :slight_smile: abych zas půlku kostýmu nezapomněla doma :unamused:

Štěpánek od Kristýnky je božžžíí - krásný blonďáček :wink:

Eli super že už začnáte chodit, teď teprve nastane mazec :wink: A váhově nás brzy doženete :wink: :wink:

U nás se rýmuje a kašlíkuje, tak to stojí za ho... A nálada taky pořád pod psa, Luci je strašně přecitlivělá, kvůli všemu hned brečí a taky si hrozněěě vymýšlí. Strašně mi chybí moje usměvavá holčička :unamused: Jaro prosím přijď brzy a bude líp :wink:
27. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
děkujeme za pochvalu našich mír. :grinning: Ani jsem to nečekala, že to bude skoro kilo za měsíc:slight_smile:) tak jsem ráda.

Fotečky máte perfektní. :grinning:
Štěpánek je kouzelnej:slight_smile:)
27. led 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni my dáváme prevenar 13, takže doplácím 200,-na každou vakcínu.
27. led 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli vám přišla z dm drogerky další knížečka?prý to posílají kolem půl roku dítěte.
27. led 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 my taky dáváme prevenar a ted naštěstí ok
jinak ve středu jsem koukala na net na tu knížečku,že jsem si na to vzpomněla a včera přišla a fajn
28. led 2011 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ten synf je něco jinýho tak jsme ho odmítli naštěstí no... pač nám pořádně ted neřekla oco o:frowning2:
28. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ono je to stejný prevenar i synflorix mají 10kmenů proti pneumokoku a jsou zadarmo, akorát že ten prevenar 13 jich má 13 a doplácí se na každou vakcínu 200,- že jich je tam o 3 víc. Je to dobrovolné očkování, my jsme jí ho dali, protože teď je toho čím dál víc, tak snad kdyby to chytla tak to bude mít lepší průběh.
@d.h.86 A co v ní je?tu si můžeš prolistovat na netu?
28. led 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 nám to přišlo až v půl roce,takže ti určitě taky přijde. Je od sedmého měsíce.
28. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Teuška je šikulka. :slight_smile: Jinak v knížečce je sleva na hrnečky,příkrmy,kaše,um.mléka,plínky,kosmetiku,ubrousky,prášek.No jako v každé knížečce. :grinning:
@monaberuska1 synflorix je myslím na 10kmenů a PRevenar 13 na 13 kmenů. JInak je to stejné. My dávali Sinflorix.
@kijonkova.k Štěpánek je teda neskutečně nádhernej. :wink: A je to roztomilé,jak se Karolínka mazlí. Ta musí být v sedmém nebi. :wink:
28. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,nejde to prolistovat,přijde ti až bude mít malá pul roku,my máme zítra
je tam opě plno kuponu na lahvičky,plíny,ubrouskxy,jídlo
my máme taky prevenar,ale my teda nedoplácíme
28. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak v diskuzi kupony do dm jsem napsala seznam,které věci nevyužijeme
28. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji, no mi jmse Markétku naočkovali až ve 2 letech na meningokoka a nějaké ty kmeny tam taky byli ale kolik si nepamatuju právě takže to uděláme tak i s Niký:slight_smile: :wink:
děkuji za info :slight_smile::hearts::hearts:
28. led 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 No já myslím, že to je něco jinýho pneumokok a meningokok.
28. led 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek díky za info, já jsem si právě říkala, že se zeptat, minule se mi stalo, že jsem něco nakoupila a pak dostala tu knížečku a tak na to byla sleva, tak mě to mrzelo.:slight_smile:) ale co člověk si řekne, že v životě příjde o víc.
28. led 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v dm mají akci na plíny pampers active baby 2 balení za 659,- vel.4,5 a jestli máte třeba slevu z knížečky za 50 bodů 25% a 10%na další nákup tak to gvýjde hezky. Já právě ještě nemám tolik bodíků. Teď jsem to počítala a vyšlo mi to 2,60 kč za plínu, to je hezký ne???
28. led 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježda,vel 4 a 5?tak to mi kupujem dvojky :grinning:
28. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo to já ví že to je jiný :grinning: :grinning: já spíše toho mening..:slight_smile::hearts::hearts:
28. led 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 tak ty tam měli taky, já zase vel 3 a tu jsem tam neviděla.ale oni to tam přestavovali, tak to tam třeba dali později, ale ty dvojky měli taky akorát nevím kolik kusů v balíku.
28. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jasný,tak já stejnak jezdím nakupovat do Bystřice a plínky nekupujeme,kupuje nám je děda :grinning:
28. led 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a aholky dneska sme byla na té Zumbě poprvé ::grinning: a jsem totálně nadšená i dkyž vtom zrcadle s evidět jak mi to nejde bylo až k smíchu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale jsme nadšená a těším se na další pátek to jdu zas :grinning:
28. led 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek