• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska holky jaký máte s radkou boty?? prosím, já v těcch co sem měla nohu tak děsný jako.. mám totiž protiskluz podrážku hi spíše jako na tůry a tak :confounded: :unamused: :unamused: a vtěch to fakt nejde
28. led 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
@monaberuska1 - Moni, bezva, další příznivkyně Zumby, to je dobře :wink: , když jsi byla poprvé, tak je jasné, že Ti to nepůjde hned jako lektorce :slight_smile: , ale uvidíš, bude to čím dál lepší..Já to kolikrát prasím i teď a to chodím půl roku :sweat_smile: . Jinak my máme na podlaze koberec, takže holky cvičí buď v ponožkách, bosé nebo v botaskách - já nosím botasky, kvůli zpevnění kotníku, docela mi v něm křupalo, když jsem cvičila bez..A úplně obyč - od Vietnamců za asi 200 Kč :wink:

Skorošvagrová má nějaká spešl taneční boty, kupovala je tu ve Sportissimu za asi 1290 a nemůže si je vynachválit, i vypadají pěkně, ale pro mě je to teď zbytečná investice :slight_smile: Pořídila si je i Jaruška - naše lektorka..Mají nějaké speciální balanční kolečko na podrážce. Jsou to Nike - tak kdyby jsi chtěla zainvestovat, víš, kam vyrazit :slight_smile: Jinak existují i Zumba botky - jsou na MMB - stojí ale kolem 2000 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

A co Kristinka - jak se máte, co Štěpík, dává Ti zabrat?
29. led 2011 v 06:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,děvčata.

Tak Štěpánek včera celý den řádil,chtěl kojit co hodinu,pořádně nespal....Ale noc super,budil se co 3 hodiny,pořádně se napil a zase spinkal,takže aspoň,že tak.Kdyby nespal i v noci,tak nevím.Já zapadla už po 20 večer.Teď ještě taky spinká.Ráno u přebalování se krásně vyčůral,to byl proud,že to dostříklo až na postel.Já mokrá,Karolínka mokrá....celkem sranda u těch chlapečků :wink: Ale je to miláček,jen škoda,že není tolik času se mazlit a válet v posteli jako u Karolínky. :wink:
29. led 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Mě dneska Zdeňuůa taky počůral, i sebe teda... :slight_smile:
29. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska děkuji, no na ty jsem koukla na ty nike.. ale nechci asi takhle přímo taneční raději bych nějaké ketré bych pak eventuélně mohla nosit i pak..... :dizzy_face: no jenomže já si právě nekupuju boty od vietnamců:frowning2: ani na normální chůzi právě :unamused: manžel mi to výslovně zakázal že si vtom akorát ničím nohy.. on vitnamce nemá moc rád co se týče především bot.. takže si koupit nějaké tyto boty letí do koše jako minule :grinning: :grinning: a ted sem dokonce aji dvoje co sme si propašovala domů tak at je prodám že si zas ničím nohu a tak a bla ba poád dokola..i když bych to ted momentálně brala jelikož je mi to hrozně líto utratit tolik za boty na cvíčo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale tak sem říkala zajedu do sportu jestli by něměli nějaké kolem 600kč to už by nebyla až taková pálka..jsem ráda jako že manža na tom lpí na kvalitní botě především u dětí to jako já jsme zastánce kvality co se týče dětí anoha ale prostě na cvičení by mi nějaké stačili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a je fajn že tam máte právě koberec mi podlahu ale vůbec to neklouže aspon stěma botama s kterýma sem cvičila to je na odrovnání kolen jako :confounded: :confounded: jo a stím že sem lepl na to tak si ymslím že se to ani nenaučím a ty jsi už teda mach vid?? a jde ti prosím tě ta salsa:?? a umíš vrtět tím zadkem přitom :grinning: :grinning: promin že s etak ptám ale dá se to naučit toto??? já sme jak prkno si připadám a když sem se viděla ještě v tom zrcadle pohled byl katastrofa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jé tak to je super, vás takhle pokřtil jo :grinning: :grinning: a alej je drobeček vid? :slight_smile: já s etěším až malého uvidím na nějakým srazíku ted každopádně po 6ti nedělí hodně odpočívej, :hearts::hearts:mě právě naopak přišlo že to je lepší s tou druhou starší jelikož mi podával věci atak :-d nemusela sme sama do vedlejšího pokoje pro plínku atak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzimila taky?? je ty vaše klučíčci josu učuraný :slight_smile:
29. led 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se přidávíám,malýho jsem včera vyslíkla na koupání,než jsem vyhodila plínu,začal čurat,naštěstí jen na přeb.podložku,ale přišel manža a chtěl ho zvednout,to by bylo :grinning:
29. led 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne,
tak my jsme po obědě, Tadík už hodinu spí - dnes to zalomil brzy, taťka právě přišel z práce, tak baští u TV..

@monaberuska1 - Moni, vrtím prdelí jak drak :grinning: :wink: Naučíš se to, uvidíš, zpočátku jsem taky vůbec nevěděla jak na to. Je to o cviku.Všechno..To máš jak s jízdou na kole, bruslích atp..A nevadí, že se na to ptáš, já se za svý vrtění nestydím :grinning: :astonished:
K těm botám - ty taneční bys určitě mohla nosit i na ven, nic tak speciálního na nich není, jen to balanční kolečko, takže v pohodě, pokud by Ti jich ovšem nebylo líto..Manžovi se nedivím, taky bych ráda kvalitní boty, ale sobě už kupuji jen u Vietnamců, protože to jsou šílený pálky v těch obchodech..Rozervou se mi stejně během půl roku, tak koupím další za dvě kila.. :wink: A aspoň mi jich není líto. Tadíkovi bych ale u Vietnamců nekoupila ani za nic, to je jasné, jemu taky kupuji kvalitní, na sebe už prdím :wink:

A, holky, s tím počůráním - mně takhle Tadík očůral už v porodnici :grinning: :wink: To byl gejír, dodnes si to pamatuju.

@kijonkova.k - Kristinko, tak bezva, že Štěpánek je takhle hodňoučký v noci, já mám právě strach jak by to bylo u nás, Tadík doteď vstává občas třeba i pětkrát za noc - a to i když mu nic nechybí..A co Karolínka, je nadšená z brášky, drží jí to pořád, pomáhá?
29. led 2011 ve 12:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska děkuji ty jsi zlatíčko :_):hearts::hearts:akže vrtíš zadkem jak drak jo :grinning: :grinning: no já s epokoušela ale prostě nějak mi to nešlo a spíš sem se vykrůcovala celá :grinning: :grinning: :grinning: děkuji takže se to naučím jo?? jsme ale na tanec poleno ..já netančila ani nikdy aerobic třeba fakt poprvé jako tančím takhle :grinning: :grinning: :grinning: jo sou to pálky ale zas je pravda že vydrží jako no.. mám páskovky už 3 roky a josu jako nové :slight_smile::hearts::hearts:ale jasný někdo má boty ke každému oblečení jedny vid:grinning: :grinning: :grinning: já mám spíš právě sportovní verze takže stačí dvoje tenisky jedny páskovky a pantofle na léto a pak zimní a nějaké přechodovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojo těm dětem se nožička pořád vyvíjí, :slight_smile::hearts::hearts:jsi hrozně hodná jako s tou zumbou :_)) moc děkuji ale já nevím právě že by se mi 2x moc líbili ty nike abych je pak nosila to zas tay ne.. já se podívám na jejich podrážku a pak na jiné zkusím jde aby s emi točia trochu ta noha že?????
29. led 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dnešní fotečky před vítání občánku :slight_smile: jinak pří z vítajdy budou za 14 dní
29. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, nemáš zač :slight_smile: Jojo, vrtím, všechno se na něm pěkně třese :grinning: Třeba ten zadek jednou zpevním a třást se nebude nic :wink: A na Zumbu chodím fakt už půl roku a v průměru 2x týdně, takže to by bylo, abych nevrtěla..A na tanec jsem taky poleno, tančit mě nikdy nebavilo a abych řekla pravdu, tak jsem to nikdy ani pořádně nezkoušela, max. nějaký to poskakování a házení hlavou na zábavách, ale to není tanec, že? :wink: Na aerobik jsem chodila na základce, ale ten mě moc nebral, dostala mě až Zumba. Už se strašně těším na ten Zumba víkend :dizzy_face:
Já mívám tak dvoje botasky, na zimu kozačky a jedny "traktorky" a na léto dvoje žabky..Toť vše :slight_smile: Jo a ještě crocsy, ale vše od Vietnamců, kromě teda těch žabek, ty jsem měla drahé a stejně se mi odrbaly.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a ty taneční - tak švagrová si je chválí, prý jsou super, otáčí se jí v nich mnohem líp..Mně se strašně líbí designově..Třeba si letos na jaro pořídím nějaké Nike nebo Ády..Ráda bych..Ale vím, že ty peníze stejně investuju do Tádi a budu obuta "made in China".. :grinning:
29. led 2011 ve 12:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - fotečky krásný, jse krásná rodinka :wink:
Ještě k té Zumbě - jak jsi psala na FB že chceš zhubnout do plavek - neblbni, co Ty bys chtěla hubnout, viděla jsem Tě na srazíku, jsi kočka, akorát, já takhle vypadat 4 měsíce po porodu, tak si pískám..I teď jsem jak žok.. :grinning: A to jsou tři roky po porodu. Nepotřebuješ hubnout ani deko!
Já Zumbu dělám pro radost, ne kvůli hubnutí.
29. led 2011 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska fakt vrtíš no já chci taky vrtět :grinning: tak snad máš pravdu a naučím se to :grinning: :grinning: :grinning: já jdu teď v pátek apak jdu hned 18.2 a pak hned 23.5 apak 25.2 a pak zas týden pauza a po týdnu zas 2dny :slight_smile: :grinning: :grinning: jo crossy si taky kupuji od vitnamců :grinning: ty josu ale pohodlné :grinning:
jo chválí si je švagrovka?? no tak já uvidím sna se tam tenhle týden teda dostanu abych pokouklaa no :grinning: ono je potřeba si taky někdy udělat radost jinak holkám taky dopřávám, jdu si něco kouit astejně nesu plnou tašku jim :grinning: :grinning: :grinning: jo ato sme chtěla že si teda taky člověk musí udělat radost tak si to dopřej a jdi do nich :grinning: jinak mě ta zumba právě taky dostala.. cvičila jsme jí chvilku doma a ted už takhle jelikož doma člověk nemá šanci se to naučit :slight_smile: :grinning: :grinning:
teda děkujem za pochvalu foteček, jo??? tak to bys měla asi na oční :grinning: :grinning: :grinning: právě když sme s eomrkla v plavkách tak to nešlo. jinka zumbu dělám aybch zhubla a taky že mě to děsně baví :grinning: :grinning: :grinning: ale jako děkuji ty jsi taková hodňoučká děsně :slight_smile::hearts::hearts:
29. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - jéé díky, ale ani nejsem tak hodná, prostě jsi kočka, tak bych nehubla, určitě Ti to sluší i v plavkách.. :wink:
No vidíš, teď budeš chodit často, za měsíc, dva, budeš taky vrtět, vsaď se :wink: Já jdu zítra a pak až příští neděli, protože Jára bude mít odpo a nebudu mít hlídání..Jinak ty botky by pro mě teď byla zbytečná investice :wink: Já mám Zumba tílko, z toho jsem měla radost a na Zumbu ho nosím, má ho i Raduš, onehdá o tom psala na Fb :grinning: :wink: A mám i krásný šáteček - ten jsem dostala právě k narozeninám od švagrové a švagra..Je krásnej - fialkovej..
Doma necvičím, páč by mě to samotnou nebavilo a není nad naši lektorku, ta mě vždycky tak nabije, neuvěřitelný, je to takový sluníčko.
29. led 2011 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Tadík už chrní dvě hodiny, to čumím jak puk :grinning: :wink:
29. led 2011 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no děkuji :grinning: :grinning: :grinning: jakto zbytečné??? jo? máž zumba tílko?? to jsme koukala je super teda :slight_smile::hearts::hearts:jojo taky chodím jak mám hlídačku :slight_smile: ted jdu 4.2 a pak až 18.2 a pak právě za sebou 23.2 a 25.2 adál nevím dál si to zasmusím naplánovat :slight_smile: :slight_smile: :wink: jojo přesně ono to doma moc neba tam je to takové jiné bych řekla :-d :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoropoledne,
já mám dnes totální den debil, tak doufám, že nebude pokračovat i odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
Tadík nám teď usnul, taťka se psem se válí v obýváku u telky a já to asi půjdu zalomit, jsem nějaká utahaná.

@monaberuska1 - Moni, no, prostě se mi do nich nechce investovat tolik a kdovi na jak dlouho (chvíli)..Jojo, tílko mám, nadělila jsem si ho v prosinci k narozeninám :wink: Já jdu na Zumbu dnes, i když v neděli tam poslední dobou bývají doslova davy, což mě taky až tak nebaví..Třeba to trochu prořídne zase časem. A pak v týdnu nic - chybí to hlídání. A kdo hlídá Tobě?
30. led 2011 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme právě přijely z víkendu z Losky. Včera jsme si byli zaházet kuželky, a jdeme domů a vidíme, že se v kuchyni svítí(bylo 23h) tak nám bylo jasný, že Luci vřískala, že chce maminku. Tak jsme si ji vzali k sobě nahoru a už jí bylo hej:slight_smile: Naštěstí i tchýni moc dlouho nevřískala, nechala si to vysvětlit, a když viděla že máme na zahradě auto, tak jen na nás čekala.
Kašílek nás ještě zlobí, tak jsme v noci často vzhůru, ale už se jí to snad začíná zlepšovat:slight_smile:

Jůůůů, taky už se těším na zumbu, doufám, že vyrazím příští sobotu, bude to premiéra :wink: a vzhledem k tomu, že jsem taky pěkné poleno, tak jsem zvědavá jak se tam budu vrtět :grinning: To bude pohled :grinning: :grinning:

Jinak taky doufám, že do léta do plavek shodím ještě tak 3-4kg, i když po tomto žracím víkendu nechci váhu ani vidět :angry:
30. led 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@ivis přemejšlím že bych zkusila jít na zumbu k vašemu Martinovi :sunglasses: Ale uvidím uvidím........ Japak to že ste se nestavili, když ste tu byli celý víkend??? Zrovna včera odp.sme se docela nudili. Kdybych to věděla,tak sem ti písla aspoň na prochajdu :grinning: :grinning:
Já se chystám zítra na cvíčo,tak se už docela těším. Zhubnout bych taky potřebovala,ale zatím se na tu "svoji"dietku nechystám.
30. led 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co zas to tu čtu!!!!
Vy jste nenapravitelný!!!! Já vám dám že jste tlustý a že musíte držet diety!!!Jedinej kdo tu potřebuje hubnout jsme JÁ!
Takže vy vychrtliny dejte už pokoj s těma dietama! :angry:

@monaberuska1-přesně tak jak píše Jituš zumba tílko mám taky je super.taky chodím asi tak pul roku ale ne tak často jak Jituš tak mě to taky tak dobře nejde ale trochu se už lepším snad :wink: naše cvičitelka zumby je vážně užasnej člověk dnes bych taky hned jela ale bohužel tento měsíc jaksi došly prašule! :angry: :frowning2: takže bohužel

Jináč jsme dnes opět absolvovaly u nás karneval byl pěknej ale Domča je pako! :angry: děti si pěkně tančily honily se a náš Domouš si lítal po chodbě a na záchody atd...prostě nezájem nechci vidět co bude dělat ve školce! :unamused: jo a samozřejmě nesnesl ani masku! Já fak nevím pokom to dítě je!!! Ted tady lítá a řva mámo mámo a nic nechce mluvit :angry: ...nic jdu pá
30. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky.

Tak Štěpánek dneska celý den spí,jsem zvědavá,jaká bude noc.Zatím se budil hezky,vždy po 2,5-3h a pak hned zase usnul,ale to byl přes den trochu živější.Tak se trochu děsím,co mě čeká :wink: Snad ho trochu unaví koupání a následné řvaní a bude spinkat hezky.Už se těším,až vyrazíme ven.V úterý nebo ve středu jdeme do první poradny,jsem zvědavá,kolik nám přibral :wink:
30. led 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Ségra, na té fotce, co máš v medailonku, myslím fotku Štěpánka, tam je hrozně podobný Zdeněčkovi, i Jiřinka L. to říkala. Ty očička hlavně :slight_smile:.
30. led 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska je tak si užij Zumbu už bych šla taky ale jdu vpátek a jinak mě manžel dneska tu radost udělala s botkama mám je doma ale jsou černo růžové jako parádní a teda byli v akci právě za 980kč tak manžel že mi je hned koupí dokud josu ve slevě :slight_smile: :wink: a to jsme se jeli spíš teda podívat za kolik josu a tady na internetu josu děsně drahý jako :astonished: :astonished: :astonished: a jinak dají s enosit aji normoš v létě takže paráda :slight_smile: mám už vlastně zároven jarní botky smaozřejmě do sucha :slight_smile: do mokrého ne ale to mám ty staré :grinning: :grinning: :grinning: hele a tak mě napadlo ty jsi hubená .. až pak mi to docvaklo a jen mi řekni díky Zumbě ?? nebo ne.. psala jsi že netančíš kvůli postavě to ani nemusíš to máš pravdu .-) :wink: :slight_smile: jako :grinning:

@kyticka33 jo? taky půl roku :slight_smile: ty zumba tílka sou jako pěkný :grinning: no tak to je teda dobrý to si teda asi ten karneval fakt užil že??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na záchodě a nesnel masku jo?? jakto??? :grinning: :grinning: :grinning: většinou děti to milujou :grinning: :grinning:

@kijonkova.k jé vy jste spínkáčci :slight_smile: určitě bude spínkat dobře , :slight_smile::hearts::hearts:tak hned musíš napsat jak přibíráte :slight_smile: a jak bumbáte dobře??

@eelka vyzkoušej určitě :-d já tedy nechodím k tomu ale tady do Polný ale taky super, je horzně fajn :slight_smile: taky a je to super člověk se aji zasměje :grinning: sám sobě teda já?? ne ostatním jen sobě :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli, příště už musíme návštěvu spáchat, teď stejně Luci nebylo dobře, tak bychom ani nikam nemohli :frowning2:
30. led 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.Tak teda dneska ráno kosa jak bláze. venku -16.3C,docela mazec.
31. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno taky je taky kosa -14,5°Cfakt hruza :frowning2:
31. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré dopoledne,
tu máme taky tak -13 určitě, nevím přesně, stupnice pod mínus má smazaná čísla, ale jsme u řeky, takže zima je tu slušná :slight_smile: Co jsem šla do obchodu tak paráda, sluníčko svítí, ale na dlouho to venku není.

@monaberuska - Moni, díky, užila jsem si ji perfektně, včera nás tam nebylo ani tak šíleně moc jako poslední dobou bývá.. Už se těším na příští neděli..Koukám, že už botky máš, dobře jste natrefili na akci, teď se Ti bude cvičit jedna báseň :wink: Vlastně tančit - "naše" Jaruška nemá ráda pojem cvičení, protože Zumba se přeci tančí :slight_smile: A já a hubená? Tak to jsi mě tedy teď rozesmála, já jsem vše jen ne hubená, mám poctivých 70 kg :wink: :grinning: Chtěla bych dát dolů tak 5 až 6 kg, ale na to teď kašlu, nějak není proč :wink:
31. led 2011 v 10:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k - Kristinko, tak jakou jste měli tu noc? :slight_smile:
31. led 2011 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ztaky krásné ranko, mi máme asi taky - ale kolik ted nevím .-D ale josu úplně bílé stromy a venku nic moc no... holky já mám děsnou depku kvůli tomu našemu očkování :frowning2: Nikolka měla jprvní dávku hexy 28.12.2010 pak na druhou měla jít 18.1.2011 ale museli jmse odložit a dneska mám eteda na tu druhou dávku jít to je dneska 31.1.2011 ale Včera Markétka měla horečky dneska ráno ne já fakt nevím, no a Nikolka právě ted domarodila. měla ten kašel a rýmu.. a já s ebojím že má ještě v tělíčku zbytky nemoci a nebo právě zárodek té nové nemoci od Markétky jelikož marktka teprve včera začala horečkovat :frowning2: :frowning2: :frowning2: a bojím se jí naočkovat právě.. ale už máme od té první dávky skoro 5 týdnů no.. :frowning2: ale raději bych to asi ješět odložila třeba na ten týden... mám fakt ztoho strach a depky zároveň :frowning2: chjoooo :unamused: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: tak to je k mé náladě no... :frowning2:

@criterska to zumbou dáš jedna dvě teda :slight_smile: jojo jsi štíhlá jen se směj :grinning: opravdu :slight_smile: no snad se mi tančit bude fajn :grinning: sem sama zvědavá já jdu ted v pátek a už se skoro nemůžu dočkat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - Moni, tak zavolej doktorce a poraď se s ní..V tomhle nepomůžu :frowning2: No, štíhlá, to jo teda.. :grinning: A na Zumbu jsem začala chodit kvůli švagrovce, ona chtěla hubnout, tak že to spolu zkusíme a obě nás to strašně moc chytlo, pak se přidala Raduš a další holky..Baví nás to všechny, prostě na tom něco je. Taky se už nemůžu dočka neděle. Škoda, že dnes nemám hlídání..Párkrát jsem byla v po i na dvou hodinách po sobě..Nezmar, no :grinning:
31. led 2011 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek