• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska jo?? taky chodím se švagrovou ale jako že chceme obě dvě hubnout :grinning: a taky nás to hytlo ale musíme si psát termíny na hodně brzy jelikož se všichni na to cpou.. :wink:
No dneska tam jedeme jakoby na očkování tak tam pojedem at nám prostě holky pořádně ošetří ted už tam pojedeme 3 týden co jsme marodi... tak at nám vezme krev nebo něco sakra... myslím si že si ymslí že simulujeme ale jako to néééééé..fakt nechápu......tak sem zvědavá každopádně raději ještě týden počkám s óčkem... když aji já mám nějakou střevárnu :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
31. led 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - vy jste blázni, jestli je švagrová jako Ty, tak hubnout nemáte co..Máte blbý že musíte psát termíny, tu prostě přijdeš a cvičíš, akorát je fakt, že občas je narváno šíleně, pomalu po sobě šlapeme, takže v tom by zase byl lepší omezený počet míst..
31. led 2011 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A určitě nebudou myslet, že simulujete, proč byste to dělaly, že? Prostě jí to řekni, jak to je a je to..
31. led 2011 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak noc byla super,malý se budil co 3,5h,jen nad ránem se trochu kroutil,ale vyloženě neplakal,jen tak občas heknul.Tak jsem si dneska koupila v lékárně 2 balíky fenykolové čaje a budu poctivě pít.Zítra asi půjdeme na první poradnu :wink:
31. led 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,chci se zeptat...nemáte některá volné kuponky do DM na ty jejich prsní vložky?Já mám děsnou spotřebu,mlíko teče proudem :grinning:
31. led 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už to píšu podruhý, nějak blbne koník.

@kijonkova.k mám aorát od nuku nebo johnsna, tak ty bych ti mohla věnovat, jiný už nemám.:slight_smile:

Holky zvažuju přechod od pojišťovny min.vnitra k průmyslové pojišťovně, dávají 2000,- na zboží zaoupené v lékárnách a plavání atd, takže od 1.4.přestoupíme a zkusíme.

Teuška má hrozný večery, řve jak tur, tak nevím jestli nějaká kolika zase nebo co...

Taky mám kuponek na sunar 600g do dm drogerky, za 171,50 tak kdyby jste některá potřebovala tak ráda věnuju.
Mám knížečku za 50 bodů a tak jsou výrobky, které taky nevyužiju, takže bych vám taky mohla dát.
31. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jojo má tam myslím 25 míst a na každý den na různou hodinu se můžeš napsat ale pokud je místo, takže tak .-) jojo zas je místo pro každé :slight_smile: :slight_smile: :wink:
no já nevím tak jak sem měla takovou náladu divnou.. .-( ale jinak jsme tam bhyli takže Markétce dělala CRP a má 17 takže to má na hraně na penicilin:frowning2: ale uvidíme za 3 dny prý tak, kdyby měla teploty musíme tam jed aby nám dala penicilin a když ne tak se sím musí vypořádat sama jelikož je to jen vir.. no a nikolka je úplně v pořádku takže nás naočkovala ale nesmí holky přijít ksobě do styku ..ztak sand to bdue dobrý..nevím ale jak to mám udělat manža bude spát po noční v pokoji a pak už mám jen kuchyn a obývák.... no.. na to sme zvědavá jako

@kijonkova.k no to je paráda vidíš to :slight_smile: jojo taky piju a pila sme fenykl piju do ted :slight_smile: jelikož prdy nás fakt moc zlobí.. :slight_smile:

@peta86 jejda to je mi líto :frowning2:snad ne koliky :frowning2:taky sem slyšela o jendé pojištovně ted nevím název ale :frowning2: a ta nějak proplácela jako přispívala 1000kč na autosedačky :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k něco by se myslím našlo, mrknu a písnu ti jo? :wink:mlíčko závidím :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink:
31. led 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k já budu mít určitě a ted už je vcelku nepotřebuju,tak ti nějaké můžu darovat. :grinning:
1. únor 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k já myslím že sem to vždy vyhodila .-( ale dává mi to občas segra takže vím že to vyhazovat už nebudu :slight_smile::hearts:
1. únor 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k mám jich mrtě, můžu ti je dát.. Mám i dvě krabice nenačatý, jen nevím jak předat,kuponky můžu poštou
1. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v 7 měsících máme 6,5kg, super :slight_smile: Dneska mě přijede na 2 dny ségra, tak tady budeme mít rozptýlení. Jinak jdu ve čt na zumbu, se těším, nebyla jsem asi 14 dní, trošku absťák :grinning:
1. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 jůůůůů teda to je krásný :slight_smile: paráda :slight_smile: jo taky zumbuješ :grinning: ta zumba se pěkně rozšiřuje jak tak na to koukám .D
1. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 joooo,už v tom lítám půl roku a super :grinning:
1. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 takže taky zkušená :slight_smile: tajo a jde ti to?? už sem tady vyzvídlaa tak s ezeptám aji tebe už ti to jde dobře teda jo?? a proím naučilaas vrtět tím zadkem tak srandovně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě přijde že se to nedá naučit ale právě cisterka píše že jo, ale ona je šikulka veliká :grinning: :grinning: :grinning: tak s eptám ještě tebe děkuji :sweat_smile: :grinning: :wink:
1. únor 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme byli dneska v poradně...Štěpánek přibral za týden 330g,takže paráda a má 55 cm(v porodce se nějak sekli s těma 51cm) :grinning:

Holky,díky za ty kuponky.Zatím nějaké mám doma,tak snad to vydrží do nějakého srazíku,ať to nemusíte posílat poštou :wink:
1. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 myslím, že od nějaký třetí lekce se to dá zvládnout, naučíš se všechno :grinning: i to vrtění zadkem, já jsem teda u toho ze začátku měla záchvaty smíchu,ale teď v poho :wink: Mě to totiž strašlivě baví, dřív jsem hodně chodila na aerobik, ale tohle je nesrovnatelné :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 jo?? takjá na aerobic nechodila vůbec právě jsme strašný kopyto takže počítám že na 10 lekci bych to mohla trošku ovládat :grinning:děkuji

@kijonkova.k no vy jste jako šikulkky, Štěpánek je fakt šikulka, krásně přibíráte :wink:
1. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,koukám,že se tu řeší zumba a kuponky do dm :grinning:
já si přeji jen jediný,hezký počasí a aby se dr nějak domluvili,je to děs s nima
jinak malý začíná být pěkný číslo,nikdo by neřekl,že je po operaci srdíčka
začínáme s příkrmama,to je sranda
akorát do něj nemužu dostat žádný tekutiny,budu muset snsad stříkačkou
1. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Deni, mě začal pít čaj až teď, příkrmy dávám asi tři týdny.Pije ale jenom fenyklový čaj od Hippu :slight_smile: nic jinýho nechce
Já chci taky sluníčko, si budu odpočívat na zahrádce, od loňska tam máme menší dětský hřiště, tak je to super, jsem se naladila :grinning:
1. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 :grinning: budeš za chvíli profík
1. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 tak snad začne,on jako kardiak by právě měl mít dost tekutin,ale tak snad se to zlepší
1. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
dnes celý den sněží, už z toho počasí na mně nějak leze depka, ale zase můžu být ráda, že nemrzne tak jako předešlé dva dny..
My jsme dnes byli celý den kromě dopoledního venčení doma, tak teď se chystáme na vycházku na stezku, ať se kluci projdou, taťku máme v práci na odpolední, už se těším, až budu mít večer klídek, pustím si Ordinačku, dnes jsem dostala kapsličky na vanilkové lattéčko, tak si jedno udělám, hmmm, to bude pohoda :grinning: :wink:

Kristinko, já bohužel kuponky nemám žádné, možná bych někde vyštrachala ty co dostal naposledy Tadík, ale tam už budou těžko vložky do podrpsenky..Takže nepomůžu :frowning2:

Holky, budeme konečně zařizovat Tadíkovi pokojík a nám ložnici, už se strašně těšííííím, hlavně na vybírání nábytku :slight_smile:

No nic, jdeme na tu vychajdu, přejeme pěkný den..
1. únor 2011 v 15:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k teda šikulka, ten musí pěkně papkat :dizzy_face:
@d.h.86 a co dětský roibos, mě děti bylinkové taky nechcou a roibos milují, říkají nejlepší čajík jak pro dospělé tak pro mimí, má spoustu vit. C a je fakt dobrej, my ho zbožnujeme, tak zkus :wink: já dětem kupuji od apotheke a je od 6. měs :wink: a jinak malej dobrý?

@criterska jéé tak to se vyřádíš na výběru co? švíca jde za tým svým už?

holky, vy jste borci s tou zumbou, bych padla na hubu a ani se od dětí ted nehnu, mirek by je oba nedal, kor v době koupaní a krmení :grinning: takže snad až v létě se do něčoho taky pusím, chci na jogu a powerjogu tady v orlovně, mám to kousek, tak snad už brzy taky budu moct vyrazit:slight_smile:

@monaberuska1 moni: co blbneš, nezáleží zda jsi kopyto, hl, že tě to baví :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:

@peta86 jak si dopadla na té pojištovně?

a kočky, co srazík?
1. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuji za tip,zkusíme
jinak jo,malý je ted ok,je to malej ďáblík
1. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak my byli dneska se sousedkou nakupovat v Ikee. Bylo to super, nakoupili sme spoustu věciček prostě si to užili pěkně bez chlapů :grinning: :grinning:

@d.h.86 já dávám Anetce čaje taky od Apotheke a moc jí chutnají. Takže se přidávám ke Gabči a též doporučuju :slight_smile:

@kijonkova.k kuponky bych ti taky mohla nějaký dát, zrovna včera sem to procházela a určitě tam něco mám. Štěpánek je šikulka,jak pěkně přibírá.

@criterska tak pak házej tipy na zařizování :slight_smile: Taky mě to čeká, doufám že už brzy. Stavíme celý podkroví, oklady do koupelny objednané, zbývá ložnice a pokoj.

Jinak určitě sem pro srazík. Anetce zuby vyrostly a zatím snad nerostou :grinning:
1. únor 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,holky, neuvěřitelné: tygr po 4 dnech spí odpoledne :slight_smile:. Dneska od 15 hodin, jednou se vzbudil v 16.40 na kojení a pak i bez brknutí usnul a spí doted :wink: ´. Usla jsem na 2 hodiny s ním, ted´ho bdu za chvíli budit, jelikož se přetím mc nenapil. A pokračujeme v prdíkování, které nás trápí...
1. únor 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka - tak tipy bych potřebovala spíše já..:grinning: Přijde mi, že třeba nábytek do dětského pokoje je strašně nudný, to co by se mi líbilo je zase šíleně drahé, nechci zařídit pokojík za 100 000 :grinning:
A co Ikea, co tam mají pěkného? Tam jsem nikdy nebyla, ale co jsem kdy viděla na fotkách nebo u někoho, tak se mi to moc líbilo.

@zuzimila - Zuzi, tak super, Zdenděček teda pěkně chrupčí dneska, hlavně aby se mu pak taky chtělo v noci :slight_smile: A dobře, že jsi se prospala s ním, aspoň budeš kdyžtak mít menší spánkovou rezervu :grinning:
To prdíkování mě mrzí, Tadík na něj taky trpěl..A zkoušela jsi rektální rourku nebo nechceš? Nám docela pomáhala..
1. únor 2011 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě @gaba3 - Gabčo, no, ségra je tam vlastně pořád, sem jezdí opravdu hoooodně málo, takže nebudeme další roky zbytečně držet pokoj, navíc když bude potřebovat, může v pohodě být v obýváku na gauči na nějakou tu noc - nebo pak s Tadíkem v pokoji - bude tam mít dvě postele, chceme mu koupit tu vyvýšenou se skluzavkou a ta co máme teď bude volná..Nebo s Járou v ložnici, ale o to by nestáli ani jeden :grinning: :wink:
1. únor 2011 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teeeda to jste šikulky,Štěpánek hezky papá. :wink:
1. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek