• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 nejsi sama. Všechny hodiny zumby a orient.tanců jsou mezi šestou a osmou,to u nás taky nehrozí. A ty to máš ještě double. :grinning:
1. únor 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila zkoušela jsi kmínový čajík? A masírovat bříškou a ty třešnové pecky v pytlíku nahřát?
1. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dneska boj.Malý vždycky krásně po koupání a nakojení usnul a dneska ještě vyřvává.Chce dudel,ale hned mu vypadne,tak řve.Raději jsem mu ho neměla dávat,doteď spal bez něj :frowning2: Už to vidím,jak v noci vstávám co 5 min a dávám dudel,katastrofa :pensive:
1. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k dudlíky mizerný co? :wink: Taky jsme měli takové období. Hlavně klidnou noc přeji. :slight_smile: URčitě za chviličku usne.
1. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
Markétce se zas ty horečky vrátili trošku jsme je srazly ale josu zpět takže jestli je bude mít aji během zítřka musíe k dr. pro penicilin jak nám říkala doufám že to ta Niký nechtí,, jinak holky dneska měla niký 37.5 takže paráda jako už odečteno neodečteno 38 stupnu takže zatím reakce dobrý ale kolem toho vpichu má začervenalý kolečko holky je to normální????????????? prosím moc měli jste to taky ?? děkuji mi srazík zatím určo ne.. až se vykulírujeme no..
1. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jojo, rektálku už včera, bez efektu :unamused: . Zatím to vypadá, že nám pomáhá SAB, dávám před kojením 3xdenně. Dneska jsem ho vzbudila na koupání, tak si poprděl v plínce, pak se mi do vaničky vyčůral a prdnul si tak, že jsme plavali v hovínkách :grinning: , tak jsem vyměnila vodu a děťátko domyla :grinning: :grinning: . A medvídek pěnový, na kterém leží ve vaničce, už je vypraný, museli jsme to zvládnout bez něj :grinning: a zvládli.
1. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Čaj kmínový jsem zkoušela, bříško masíruju Flatulinem a na bříško jsem dávala pohankový polštářek, co mi poslala ségra, je taky na bolavé bříško. Nejspíše nám pomůže SAB :wink: . Taky rektálku jsem dávala, bez efektu, a cvičila s nožičkama. No, snad to povolí, dneska aspoň spinkal hodinu dopoledne a od 3 hodin vlastně skoro v kuse krom kojení a koupání. Tak uvidíme, jak to dopracujeme :slight_smile: . Ale za každou radu děkuji! :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak koukám,že jsi vyzkoušela všechno. Nám moc ten Sabík nezabíral.Měli jsme tu vodu dělanou z lékárny. A prý je dobrý ten Baby calm,nebo tak nějak se to jmenuje. U nás hodně taky zabíralo masírovat bříško přez dupačky,hezky se u toho prohřeje.Chvíli jsme mazali taky bříško tím Pupíkem,nebo olejem od Salusu.
1. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tyjo takže vás takhle trápí prdíky :frowning2: no mi máme sab ale sohlasím s Lucinkou spíš mi přijde jako uklidňovák ale na každýho určitě zabírá jinak :slight_smile: a jinak mě hodně pomohl právě ten čajík kmínový tady od Lucinky :hearts: a ktomu fenyklový který piju do ted.. ale stejně za chvilku budu malý trochu čajíku dávat takže u nás se za chvilku s prdama zatočíme úplně :grinning: a jinak se máte jak ???
1. únor 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jo a ješět sem slyšela o něčem stojí to etda 600 kč ale hodně to zbírá a na ten baby calm reagují mamči že někomu pomohl aněkomu toprý ještě zhoršilo tak nevím
1. únor 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ahoj holky gratuluji k malýmu je krásnej a všechno nejlepší k narozeninkám:slight_smile:
@zuzimila jak se daří Zdenečkovi ty prdíky jsou hrozný nás taky trápily a pomohly nam ty kapky sam :slight_smile:
@monaberuska1 preju at je horečka co nejdřív pryč my se z ní ted taky dostali tak doufám že už budem vsichni ok..
2. únor 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 děkuji, no ted rano nemá srazili jsme paralenem ale oni s epak porad vrací tak prostě uvidíme :slight_smile: taky jsme marůdkovali?? to je fakt snad všude.. aby člověk nevylejzal ted
2. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 taky taky ted je toho vsude opravdu moc :frowning2: ale nastesti jen rýma a jednou mel teplotku tak dobrý :wink:
2. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: začervenalý kolem vpichu i zatvrdlý....

@zuzimila nám jedině lacidofil :slight_smile:

holky: hezký den:slight_smile: my se jdeme chystat ven směr město...

2. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak u nás stále beze změny :stuck_out_tongue_closed_eyes: den co den je u nás řev a ruka lítá na prdel a přes ruce už nevím co s ním je to porstě spratek!!! :angry:
Domča chytil taky nákého bacila :frowning2: teče mu z nosu o 106 a začal trochu kašlat...dnes v noci to bylo děs co hodina to knoural chtěl furt čaj a ráno byla pochcaná celá postýlka plína nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted už spí 2 hodky takže to mu asi vážně není dobře páč ted už spí max hodku a půl...
ale zlobí za 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

@kijonkova.k -teda to Štěpánkovi dlouho nevydrželo...Domča spával s dudlíkem furt s tím my jsme problém neměly...byl to závysláček :wink:

2. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska fakt vy budete rekonstruovat? tak to je super no v ikei jsem byla nemají to špatný je to poměrně levný proti nábytku ale žádná kvalita ale musí mít člověk velkou představivost a fantazii dá se sestavit pěknej pokojík...
taky jsme chtěly postel se skluzavkou ale nakonec to vyhrála plastová skluzavka která pujde v létě ven :wink: postel budeme mít na jaře a taky vyvýšenou od místního truhláře z dvojitýho lamina vypadá to nádherně...skoto jako masiv ale delší záruka masiv se brzy omlátí kór u dětí ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Ahoj Gabčo, asi přejdeme, už jsem to tu psala, dávají 2000,- a načítají se bodíky za preventivky a ty se pak dají využít na další věci. jsem pro srazík.:slight_smile:
@monaberuska1 Taky jsme měli zarudlý a zatvrdlý, jak píše Gabča
@kijonkova.k Všechno nejlepší k narozninám :grinning:
2. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ty máš narozky? :confused: tak všechno nejlepší... :wink:
2. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí

@peta86
@gaba3
@petule33 holky moc všem děkuji, nedočítám dočtu hend jak se vrátím jdu ZUMBOVAT :grinning: :grinning: :grinning: a dnešek celý pohyblivý, vytírala sem, žehlila, vařila, utírala prach , mydlila záchod s koupelnou prostě fakt mazec a ted sme manžu budila ayb hlídal a já si jdu za zjnbovat tak pááááááááááá za čtvrt hodky mám bát před panelákem :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to se tak někdo má já pujdu až v sobotu zumbovat...
Teda ted mě vysvětly jak to s dvěma dětma zvládáš???Já s tím sprátou neudělám ani krok!!! :angry: když se zadaří tak vysajem a až usne tak mužu vytírat uklízení -velké tak to jsem vzdala pác bych jen Domoušovi stála za zadkem a něco někde leštila!!! :wink:
Dnes jsem pekla větrníky na plech s MMB- skorošvagr má zítra narozeniny ... vypadá to že se povedly no a to jsem musela počkat až přijde tatínek z práce aby ho ''Hlídal'' no a jak to dopadlo???Pekla jsem a honila Domouše a poslouchala jak tatínek datluje hru na pc a Domouš mu je u prd...tak jsem si na mobilu pustila aspon zumba písničky :grinning: takže se divím že se to povedlo :grinning:
Proč mám tak hrozný dítě!!! :angry:
2. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jo jdeš v sobotu?? já jdu ještě ted v pátek 4.2 a pak týden a něco nic .. jelikož nemám hlídačku.. :frowning2: nic a pak až toho 18. _-D :grinning: ježiši mnam ty jsi dělala větrníky proboha pošli recept prosím, tak to bych si ted dala jako :grinning: :grinning: no jak?? Manža spal po noční tak ten byl uklizený, Nikolka si hrála v postýlce v obýváku a Markétka ? té jsme pustila pohádku :grinning: :grinning: a jela jsme jak fretka mezitím si Niký zadřímla takže bomba :grinning: :grinning: :grinning: no a bylo to, pak sem si dala přestávku na kójo a jela sem zas :grinning: :grinning: určitě ne, vždyt je hodný aji v tom ždáru :slight_smile: :slight_smile: :wink:
2. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, dneska jsem koupila babycalm, tak jsem zvědavá, jak to zabere. Taky jsem si koupila ještě fenyklový čaj.
2. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem dneska nasraná, mírněji to říct ani nemůžu, vysral se nám kotel, takže jsme bez teplé vody a hlavně bez tepla - radiátory ledové, fakt mi tohle vadí, nevím proč zrovna my musíme mít v bytě kotel a nemůžeme mít klasické topení jako zbytek Žďáru, v létě si topit nepotřebujeme a stejně kotel pouštíme až v topné sezóně, takže bysme určitě o nic nepřišli..Leda do něj rveme peníze, do sráče, posraný je každý rok no ale kde vzít nějakých 60 litrů na nový, že? To jsou investice tohle.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt jsem vzteklá dneska, to je hrozný, odnesli to už i Táďa se psem, ale nemůžu si pomoct :frowning2:
By to chtělo panáka! Tak jsme s Tadíkem navlečení ve svetrech, v noci ho obleču asi do nějaké silnější teplákovky nebo nevím, určitě se odkope jako vždy, tak aby nebyl totálně zmrzlej..

@kyticka33 - Radu, ne, rekonstruovat ne, jen prostě zařídíme dva pokoje, Tadíkovi a nám ložnici..Reko tak za 5 let cca, možná dýl, dle peněz a tak dále, však víš..:slight_smile:

@zuzimila - Zuzi, tak snad Babycalm zabere a třeba pomůže i ten fenyklový čajík, taky jsem ho pila..Nám ta rourka pomáhala fakt hodně. Ono na každého platí asi něco jiného.
2. únor 2011 v 17:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 .co bych za to dala kdyby moje dítě bylo aspon pět minut u tv :frowning2: jeho nikde neudržíš...já to taky nechápu že v kavárně je celkem jak andílek i jinde ale doma je satan.... :angry: recept mám z mmb najdu pošlu ted mě domouš tahá za jednu ruku a řve tatí :grinning:
2. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska -jitu kupte si novej...to nemá cenu mamka si ted od strejdy kopila novej a myslím že za něj nedala víc jak 20 tis. nejsi sama jsem ted permanentně nasraná!!!! :angry: na Domouše, přijedte k nám máme tu 24 a paču se... klidně zítra na celý den
2. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 - rAdu, strejda dělá přes kotle? I opravuje? Tak to jsem mu mohla zavolat sakra, ne?!
Novej nechci, na to teď teda nemáme.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
2. únor 2011 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo jo máme tu u nás 2hodinovku.... :grinning: konečně odreagonání.... :wink:
2. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jjo já zatím chodím na jednuhodinovku právě ale ted je jedna dvojhodinovka ale nejdu na ní, až mi to trošku půjde líp .-D já dneska zkoušela vrtět tím zadkem ale nic.. jo a nejvíc mi dělá trable zapojovat aji ruce :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: jak zapojím ruce okamžitá reakce josu nohy auž mi to nejde vůbec a nstavuju se na začátek no.. :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
2. únor 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucinko už sem psala na FB ale i tady ... Všecičko nejlepší ktvým narozeninám:hearts: hodně štěstíčka, zdravíčka, lásky a hlavně at ti děljí manža s malým jen samou radost:hearts::hearts:

Všem krásné ranko, nebylo nic moc, jelikož se Markétka vzbudila už v 6 :astonished: :astonished: a když manža vstal naštvanej že se po těch nočních moc nevypsal tak jak chvátal nakopl tatru nechtěně která byla zaparkovaná pod postýlkou....takže aji Nikču pak nakonec vzbudil :sweat_smile: :sweat_smile: no a nebudu semka psát ty nadávky hihihi :grinning: :grinning: :grinning: a jelikož tím rachotem vzbudil aji mě takže jsme dneska prostě vylezli takhle brzo :grinning: :grinning: takže u nás fakt super rušné ranko :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí krásné narozeniny, všechno nejlepší a hlavně zdravíčko, to ostatní příjde samo. :grinning:
3. únor 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek