• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
lucí,vše nej
já budu dnes chystat něco na zítra,budu dooslavovat narozky,tak dnes udělám buchtu a zítra udělám asi minipizzy
nebo co poradíte rychlýho,jednoduchýho,dobrýho a aby toho bylo hjoooodně
3. únor 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituš, včera došlo na věc, musela jsem zavést rektálku, ale nic v životě mě tak nebolelo, hrozně, úplně hrozně plaka, a já s ním. Očička plné slzí, hysterický řev, jako bych ho mučila, ale vyšel vzduch i stolice, ale dneska zase nic, párkrát si prdnul, ale nekakal, to zase bude den! Už nevím, co dělat, jsem z toho špatná, že se tak trápí. Už jsem vyzkoušela všechno! Ještě mě napadlo stčit ho do velké vany a pustit mu na bříško teplou sprchu malým proudem, jako masáž a teplo v jednom, jinak nevím. Piju fenykl i kmín. čaj, ale optimisticky to nevidím... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
3. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 lucí ted to čtu??? vy se snažíte??takhle brzoučko jo???
3. únor 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila co je to rektálka??
3. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Rektální rourka, hadička do zadku :slight_smile:. Rectum = konečník.
3. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 to je asi na mě,že?Jsu Denisa,ale v pohodě
no,ani ne tak snažíme,ale necháváme tomu volný pruběh,spíš se jako nijak nechráním,u mě to asi nemá žádný význam a kdyby se prcek zadařil,tak jen dobře
3. únor 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Jejda promin:frowning2: Dený jojo aha tak to jo, :slight_smile: chcete takhle brzy :slight_smile::hearts::hearts:říkáš na ráz lepší :slight_smile::hearts::hearts:
3. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 víš co,mám problémy s otěhotněním a dr řekl čím dřív,tím líp¨
a taky nepočítám,že to pujde tak rychle,teda pokud to vubec pujde a nebudem muset zas na umělý
a hlavně s naší frekvencí to takx určitě nebude brzo :grinning:
3. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi,netrap se vždit je to jako když mu tam strkáš teploměr normál...moc to prožíváš hele kámoška má holčiču a děsně trpí taky na prdy a kadění tak zkus koupit ty kapky v lekárně za těch 600Kč moc moc si je chválí malá začala prdět i kadit a hlavně jí začala spát! taky jí mačká nožičky jako kolínka k bříšku a prdí o 106 :grinning: tak to taky zkus.... :wink: a hlavně se nenervuj...

@d.h.86-teda to jsou novinky...no jen aby pak to jde ráz na ráz :wink: než se naděješ bude druhý víš že když se na to nemyslí je to hned.. :grinning:
3. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Radko,jelikož první nešlo a mám zdr.problémy,tak to ráz na ráz určitě nebude,toho se nebojím,
3. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Díky, Radu, dneska jsme zase kakali přes hadičku, vyšlo toho hodně, vzduch i hovínka, pak dlouhá teplá sprcha ve vaně, pak masáž bříška Pupíkem a dítě spí :slight_smile: . V křesílku. Sice jsem to udělala brzo, ale seru na režim nerežim, když ho vidím, jak spinká a je spokojený, jsem ráda. jen nevím, jak často to můžu takhle dělat, myslím tu rektálku, vím, jak je to u dospělých, ale u takových miminek? Musím se optat dr., jdeme tam v pondělí. Zítra zkusím prvně vanu a sprchu.
3. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila moc často ne,mohly by si navyknout a pak by byly střeva na to zvyklý a jen tak se nevykadily,vím,že je to hrozný,ale prý až deset dní nemusí mimi kakat,ale vydržet to nechat ho trápi,že?ale spíš prvně masáž,popř.Bifiform,cena cca 220kč,dává se cca 14dní,po ukončení je to poměrně lepší,aspon u nás fungoval
3. únor 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 jejda, to jsem nevěděla :frowning2: že máte malýho z umělýho:frowning2: nelob se ...tak to určitě na tom pracujte aspon 5x denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@zuzimila Zuzi, my používali rourku každý večer před koupáním do 3. měsíce, jinak se prostě nevykadil. Takže každý večer, rozbalit, použít rourku, Luki se krásně vyprděl a vykakal, umyli jsme ho a měli jsme spokojené mimi. Pak to prostě poznáš, až mu to půjde samo, tak používat přestaneš. Neboj, já žádný následek nevidím. Když se mu chce, tak se prostě vykadí. Teď máme jen problém v tom, že chce kadit do slipů, ale to určo nemá nic společeného s tím, že jsme ho jako mimčo rourkovali. Ti kluci jsou prostě takový jiný, no? Držím palečky, ať se to co nejdřív zlepší!!!

Pa
3. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 v pořádku,nezlobím se ,vždyt se nic nestalo,já jsem v květnu 2005potratila,pak to nešlo,tak až na druhý pokus IVF se nám malý zadařil,tak právě by jsme chtěli ještě jedno
tak uvidíme,ale u nás to není ani 5x týdně,natož denně :grinning:
3. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak my stále marodíme. Lucinka nechodí do školky tak ji máme od úterý doma, tedy Zdeněk ji vozí s sebou do Losky a hlídá babi.

Zuzi:to je trápeníčko s těma prdíkama, my jsme si taky užili dosytosti. Nakonec jsme kupovali ta probiotika od Bio Gaia - cena 600,- vydrží tak na 3týdny, alespoň něco málo pomohlo. Sabík ani Baby Calm bez úspěchu, tak jedině snad to nahřívání, jo a určitě životospráva - jsem asi půl roku neviděla pečivo ani den staré, to byl opravdu mazec a taková zeleninka a ovoce jako jablíčko, no to byly absťáky:slight_smile: Ale uvidíš po 3,měsíci se to zlomí a bude dobře:slight_smile:

A v sobotu mne čeká první zumba, dnes tam šla teta se sestřenicí a už bylo plno, tak se otočili a namířili rovnou k nám na vanilkové rohlíčky:slight_smile:))
3. únor 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jejda tak to je mi líto.. marůdkové snad už s eztoho brzy dostanete, je to hrozný ty chřipky.. nám se to ted pořád točilo ty 3 týdny dokola no děsný tak snad ted už žádná chřipka nepřijde.. :frowning2: :wink: :slight_smile: jo?? jdeš na Zumbu a to je skvělý teda s tou sestřenkou a tetou :grinning: místo zumby vanilkové rohlíčky..to mě fakt pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Já jdu dneska na Zumbu na svoji 3 ale včera sme poctivě doma taky načila podle instruktorky jako s CD :grinning: :grinning: se učím tu salsu ta mi nejde právě :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si jí užij zumbu :slight_smile: :wink:
4. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 aha :frowning2: tak třeba se to povede ted tak nečekaně že sama budeš na to koukat :slight_smile: držíme pěstičky s mýma holčičkama :slight_smile: :wink: :hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:

A jinka všem sem málem zapoměla ...všem přeji krásné ranko :slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Kači, fakt každý den? No já jsem to už nevydržela a jdu za hodinu k dokotorovi. Já už nevím, v noci spí neklidně, včera mu to vydrželo spát hodinu po té rorce a koupání...neuvěřitelné. Radši at´se na něj podívá. ve dne nespí skoro vůbec.

U dospělých se dává cca 3x denně max. 15 minut.
4. únor 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto: taky měl vojta nedávno kadící do slipů :grinning: chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzimila tak jak u dr? jen jestli je to prdíkama... mě zuzka taky málo spí, v noci se budí po hodině s řevem a prdíky nás fakt netrápí, ty přestaly kolem 5. měs a taky moc jako malé mimínekakala., tak nevím, na co to ted svádět :sweat_smile: ani dr. nepomohla, to samé s vojtou, po roce přestalo, ty naše dětičky jsou prostě zvířátka... tak držím pěstičky!!!!

@ivis at je malá brzo zdravoučká! a užij si první zumbu :slight_smile:

nic, jdeme ven, tak hezký den papa

4. únor 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gabi, půjdete na maškarní i teďka v neděli?
4. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Jo, jo každý den, ale on se fakt jinak nevykadil, takže to bylo pro nás vysvobození :slight_smile: .

@ivis Jé, chudák Lucinka :frowning2: , držíme palečky, ať je brzo fit :wink: .
4. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu jen na skok, sháníme klobouček kdyby jste někdo měl koupím, nebo kdyby jste někoho znali tak koupím moc moc děkuji ted sem je fotila, chci moc ten klobouček aji pro Niký právě, tak kdyby jste měli třeba ty
@kk28 po malé ráda koupím .-)
4. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,všem moc děkuji za přáníčka k narozeniná. :slight_smile:
Myslela jsem si,že vám sem budu moci napsat krásnou zprávičku,že čekáme miminko.
Ale bohužel jsem hezký dárek k narozeninám nedostala. :frowning2: Ve středu jsem začala krvácet a včera byla revize dělohy. Miminko se neudrželo,zmlklé těhotenství. No co se dá dělat. Musíme se snažit dál.
NEjvětší depresi jsem ale měla z toho,že malý nebude moct být se mnou a bude ho mít doma manžel. Je kojený,flašku si nevezme,takže si dokážete představit,jak by to asi vypadalo. Naštěstí,my bylo řečeno dr.,že když je kojeným,musí si to v nemocnici zařídit tak,abych ho mohla mít u sebe .A tak to i bylo. Dostali jsme nadstandard,jinde místo nebylo a včera ho hlídal manžel,než se proberu z narkozy a bude mi trošku lépe. Dneska dopoledne nás pustili domů. Naštěstí se ctím dobře a vůbec nic mě nebolí,jak kdybych nikde nebylo. Tak aspon tak.
Zatím papa,dočtu později. CHystám se s malým na chvíli ven,at se trochu vyvětráme.
4. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek To je mi líto, Luci.
4. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci,to je mi moc líto.Tak jsem vám to přála a měla z toho takovou radost,když jsi mi to napsala.Snad se podaří za pár měsíců znovu.Hlavu vzhůru :wink:
4. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila :slight_smile: děkuji.
@kijonkova.k taky doufám. Beru to s nadhledem. Mám tady Kubíčka a ten mi aspon spraví náladu. :slight_smile:
@lucifirek A povedlo se vám přirozeně? Vím, že Kubík je z IVF...
4. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek