• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj holky,
co to čtu, Luci, to je mi moc líto :frowning2: Ale jak říká Kristinka, určitě se ještě zadaří znovu.. :wink: Můžu se jen zeptat v kolikátém týdnu jsi byla?
My jsme dnes doma, nějak mi není dobře, nic se mi nechce, včera jsme byli v kavárně, tam jsme si to užili, tak dnes si dáme odpočinek. Po obědě jsem si lehla s Tadíkem, ten ještě spí dál a já se za chvíli vrhnu na tu horu nádobí co mám v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, co pořád vaříte? Mně už dochází inspirace, tak mi sem něco hoďte, prosím, rychlé a jednoduché :grinning:

@zuzimila - Zuzi, tak jak u dr., co říkal? My rourku dávali třeba 3x týdně, ale častěji určitě ne, nevěděla jsem, že to má nějaká omezení..Samozřejmě bych mu ji necpala několikrát denně :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska - Moni, holky jsou kočky, chceš je mít sladěné, jo? :slight_smile: Bohužel nikoho s holčičkou snad ani neznám, kromě holek tu z MK a pak ještě mám jednu kamarádku s holčičkou, ale tento kloubouček určo nemají..Musíš hlídat a nakukovat na MMB..:slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ahoj, Jituš, prý prdíky, vydržet, dělat, co dělám doted´, upravit jídelníče, a nepít ty čaje, jen vodu, více ovoce a zeleniny. U dr. se mi pěkně vykadil, hovínka normální, klasická vaječinka. Ted´od rána spí asi 10 minut, po brutální masáži bříška...no, musím vydržet, v pondělí nám bude 6 týdnů, máme poradnu, tak prý aspoň řekneme, jak jsme na tom. Jinak dále dávám SAB. Jo a taky omezit sladké :frowning2: .
4. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, čaje nepít? Měla jsem za to, že pomáhají..Lohnila jsem je jak drak...A denně sežrala tak tři sladkosti :grinning: Tak hlavní, že je to dobré, ono je lepší se jít zeptat a ujistit, že je vše OK než něco zanedbat..A ovoce mi zase nedoporučovali - tak já nevím..Že nadýmá..Tyjo, to letí, už šest týdnů :slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska A taky jste rourkovali? Jsem docela ráda, že vím, že nejsem jediná, kdo tohle použil. Jinak po masáži spal 10 minut, ted´další masáž a nahřátý polštářek na bříško pod svetýrek...
4. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska No, nepít ty kmínové ani fenyklové.
4. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - jasná věc, rourkovali, tak do 3 měsíců určitě, možná o něco málo dýl..Pak kakal pěkně a špětně kadí zase od té doby co jsme bez plín - ale to je na delší povídání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A proč ty čaje nepít?
4. únor 2011 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi ano,tohle se nám právě podařilo přirozeně. Tak jsme oba koukali. No ale mělo to tak být. Snad příště to bude brzy a lépe. :wink:
4. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucifirek koukám, že už tě pustili, tak to je fajn :wink: písnu ti pak ip, až budu mít chvilenku :wink:

@zuzimila jéé zuzi: na to jsem taky přišla, že zuzce vadily prdavé čaje, tak uvidíš, hl. aby bylo líp :wink:
4. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto, asi ne, ještě nevím, ale nějak se mi nechce...vojta ted je hroznej zmradoch, začíná mě pěkně sr**t :grinning: :sweat_smile: jak luky, nevzdoruje vám taky?
4. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - ahojky Gabčo, tak my už jsme OK, mohli bysme se příští týden, nebo přespříští sejít, co? Záleží, jak budete mít čas..:slight_smile: Vojtík vzdoruje, jo? :slight_smile: My to taky míváme, tak nárazově jako, občas je to zlatíčko a občas na zabití..Teď máme docela klidný týden..:slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ahojínky, děkuji, no htěla bych je mít sladěné no:slight_smile: a obědy rychlovky sem ti poslala do IP :slight_smile: dělíme se sholkama na jiném tématu otomhle rakže to nejsou jen moje ale rychlovky :grinning:
4. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tyjo to je mi děsně líto jako :frowning2: :frowning2:

jinak já byla zumbovat a paráda mám to rozepsané až do konce května tak sem ráda že nemusím momentálně řešit nějaké termny :grinning:
4. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí,to je mi teda moc líto,to je děs,že?ale mysli pozitivně,máš Kubíčka a určitě to pujde,když to šlo jednou,poujde zas
4. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituš, prý je to nutí k plynování, ale jak nemůžou si prdnout, tak je tam toho více a více, a víme, jak to dopadá. Takže piju jen vodu z kohoutku, jako celé těhotenství.
@lucifirek Luci, vím, jak to musí být těžké, takový zázrak, člověk je tak překvapený, že se to povede přirozeně, o to musí být větší zklamání, jak se to nepovede a miminko to vzdá...vím, jak jsem těžce prožívala, že jsme se o Zdendu snažili téměř rok, byla jsem zoufalá / ale u mě není problém být zoufalá ze všeho ...hysterka /. Ale na druhou stranu...není boha, aby to nevyšlo zase, když jste po IVF počali normálně! To je dobrá známka, že vše funguje, jak má. To, že to nevyšlo, mohlo mít milion jiných důvodů, ale to ty jistě dobře víš.
4. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vše nej k narozeninám, opožděně, promiň, byla jsem tak zaujatá prdíkama....
4. únor 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska- Moni, díky, některé receptíky vypadají bezva, určitě vyzkouším..Já už totiž fakt vůbec nevím co vařit, jsem z toho úplně otrávená občas..A čepku určitě seženeš na MMB, do jara/léta času dost..

Tadíkovi začínají pohádky, tak mám chvilku pro sebe, dnes jsme tu měli dědu chvíli, na hlídání se necítil, takže Zumba mi padla, holt až v neděli zase a pak má Jára ranní, tak po i pátek dopadnou, už se těšííím..A blíží se mi i Zumba víkendík.. :dizzy_face:

Holky, pečete někdo dorty? Jako myslím ty potahovaný marcipánem..Je to těžký? Já bych chtěla Tadíkovi k narozkám udělat sama, ale mám z toho strach, nikdy jsem dort nepekla, ani obyč, ale chtěla bych to moc zkusit, avšak nevím, jestli to má vůbec cenu..Figurky nahoru bych si nechala asi udělat v cukrárně, páč to bych nedala určitě.

@ivis - chudák Lucinka, tak ať je brzy zdravoučká, tohle je hrozná otrava! A Zumbu si užij, já bych taky zašla, ale Jára by asi nadával, že chci jít v so, ne i po..:grinning: A to s rohlíčkama mně taky pobavilo, správný přístup :grinning: :wink:
4. únor 2011 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - aha, tak to jsem nevěděla..Tak pro příště, no..:slight_smile:
4. únor 2011 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kubík má teplotu 38,doufám,že při té prohlídce na dětském nic necyhtil,sestra říkala,že tam zrovna mají docela zamořeno a myslím říkala něco o mononukleoze.Tka doufám,že teplotu má jenom od zubu.
N+jak jsem vás ještě nestihla dočíst.
4. únor 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to je mi líto, že to dopadlo, tak jak dopadlo. Kubíček ti určitě pomůže líp zapomenout, i když to bude těžké. Já si říkala, že sem tě tu nikde dlouho neviděla.... Už víš kdy bys mohla mít to auto?

My dneska byli nechat fotit Anetku, tak se těším na fotečky a určitě vám sem jich pár přidám na zkouknutí :grinning: I když to byl chvilkama boj....
Co se týká prdíků tak nám pomohl Sab a masáže Pupíkem.
4. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek to je mi lito luci ale uvidiš že se to podaří a určitě brzy.-)moc ti to přeju :slight_smile: nevadí ti když se zeptám?vy už ted chcete druhý miminko???obdivuji vás a moc preji at se to povede :slight_smile:
4. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska nemáš za co :slight_smile: jojo dorty potažené jsme dělala párkrát je to ale na dýl jestli chceš aby to vypadalo pěkně :slight_smile:a neí to těžký vůbec, a bud si můžeš koupit přímo marcipán ale podle mě zbytečně drahé dělám marcipánovou hmotu z bonbonu marshallow :slight_smile: a mnam prostě vynikající :hearts::hearts:chutná to jak marcipán ale dáš za to mín jak polovic cenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@eelka je tak to s eteda těším taky na fotečky
4. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jejda a s odečtem?? nebo jako už bez odečtu, snad to je od zoubku :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Tak třeba některým dětem to nevadí ....to je těžko, abych pravdu řekla: Zdeněčkovi je už skoro 6 týdnů a já ho furt poznávám, nevím ještě, co na něj stopro paltí , jestli vůbec něco je stoprocentní?, dneska na něj platila ta masáž ve 14 hodin, pak se vzbudil za 10 minut, tak znova masáž a polštářek na bříško a spinkal do 16 hod., pak kojení, a od 17 hodin spí dosud. Ale budu ho budit za chvíli, půjde do vany a taky potřebuje papat. Jo, v těch 16 hod. si poprděl a vysmolil, ne moc, ale hovco to bylo :grinning: .
A do vany musí, bo se mi paří pod krčkem. Kulky a dupku má naleštěnou, ale pod krčkem se mi prudí... :unamused: .
4. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Luci:myslíme na vás a držíme pěstičky ať se brzy zadaří a dotáhnete to do zdárného konce. Kubíčkovi přejeme, aby to bylo jen od zoubků.

My máme s Luci dámskou jízdu, Zdeněk je celý víkend na školení. Jinak sice kašlíkujeme méně, ale zas z toho kašle se Luci vydavuje(to má po tatínkovi, toho taky jak něco škrábe v krku, tak jde zvracet), takže dnes jsme byli total obě poblitý + auto.

Před chvilkou jsem se vrátila z jumpingu a byl to mazecccc :wink:

Moni: krásnýýýýý holčičky :wink: prosím taky o receptíky do IP, sice vařím tak jednou do měsíce, ale nějaká změna by neškodila :wink:

Gabi: taky vzdorujeme, a jediné co pomáhá, je dostat na prdel, i když to je jen na chvilku:frowning2:

Eli: tak šup sem brzy s fotečkama a kde jste se byli fotit??

Zuzi: ˇať je to brzy za vámi a jste oba usměvavý a nic vás netrápí.

tak letím za pipi, už se mi zase začíná vydavovat:frowning2:(((((
4. únor 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis teda to blití nezávidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my dneska měli mazec, vojta dělal jak satan, ale opravdu, dopoledne jsem myslela, že už to nedám a odpo přijel mirek z práce a vytáhl poprvé vařečku, pomohlo to na hodinu, pak jsme byli nakoupit a nanovo, řve, odmlouvá, neposlouchá, u kaufu mi utíkal po parkovišti - pátek odpo-aut jak srač**, já zuzku v ruce, mirek kdoví kde, no hotovo, to mě dnes dorazilo, do toho je fakt vzteklej, smradoch, jsem zvědavá, kdo to vydrží dýl, dnes už jsem řvala jak hysterka - chudáci sousedi, si pomyslí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jakej je ten jumping? bych asi chcípla co? :grinning:

@eelka jééé, tak na fotečky se těším :slight_smile: a kde jste byli se fotit?

tak holky dobrou noc, zuzka spí už od 20:00 vtahu, to je snad poprvé a musím zatukat, koukám jak puk, ale ted vlezu do ložnice a vzbudí se, klasika :-/ a určo mě zase čeká hodinový maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí, tak to mě moc mrzí, to jsem ani nevěděla, že jste se snažili, tak držím palečky ať se brzy zadaří.

@gaba3 Chudáku, já jsem byla v kaufu a ráno a co se tam činilo, hrůza, naštestí mamka hlídala malou v autě a se segrou jsme to zvládli fakt rychle. je fakt že jsme šli podle seznamu jiank bysme tak taky byly dlouho. To má asi Vojtík nějaký špatný období.
@zuzimila Přeju hodně sil, je to hrůza když nevíš jak pomoct, tak třeba příjdete na nějakou metodu, která bude zabírat.

Holky my jsme včera byly s Teuškou "tančit" v Kamínku, bylo to fajn, malou si každý pochoval, vůbec jí to nevadilo, a ani mě nehledala, koukala jak holky tancujou, a jak začaly zpívat, tak začala taky áaaaá tak jsme se zasmály. Bylo to fajn, vidět svý svěřence jak jim to jde a co všechno už umí. :grinning:
Zítra jdeme na oslavu narozenin mojí babičky, má to u Hroznu, ani nevím jak se to teď jmenuje, tak si dáme baštu a půjdeme domů, malou mi mezi tím bude vozit mamka. tak přeju hezký víkend. :wink:
4. únor 2011 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 v zadečku po odečtu 0.5 stupně. V noci trošku klesla. V pět měl 38,3 po odečtu. čekám,jestli zabere čípek a jinak asi volám k dr.
@peta86 ani moc jsme se nesnažili,prostě to přišlo.

@eelka ještě nevím,myslela jsem dneska,ale když má malý tu teplotu,tak budeme doma.

@petule33 my jsme to nechávali na přírodě. V našem případě jsme nečekali,že by se zadařilo přirozeně. A když to dopadlo,tak jsme byli rádi.I když by to bylo takhle brzy po sobě.
5. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek škoda, zrovna dneska odp.nic moc v plánu nemáme.... Ale tak příště, až se Kubík uzdraví.

Holky byli sme fotit v Sirákově u Jirky Dobřichovskýcho. Příjemný prostředí, sympatický fotograf :slight_smile: Do konce týden by mohly být fotečky, tak se těším :grinning: Jen Anetce chvilku trvalo než začala spolupracovat, ale pak to bylo dobrý :slight_smile:
5. únor 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to poznáš :slight_smile::hearts::hearts:za 6 týdnu se člověk začíná ztoho všeho vzpamatovávat :slight_smile::hearts::hearts:podle mě aspon u mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@ivis máš je tam :hearts::hearts: je cože?? jumping :astonished: :astonished: :astonished: ty jo já sme posera tady na toto

@lucifirek myslím na vás , raději brnkni k dr. :slight_smile: jesi neustoupí ta potvora teplota

@peta86 no tak to je dobře že s emalá nebojí :slight_smile::hearts::hearts:

Všem krásné ranko přeji :slight_smile::hearts::hearts:mi už jsme bez teplot bez kašle a aji bez rými takže dneska půjdeme na prochajdu krátkou :slight_smile::hearts::hearts:
5. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek