Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
monaberuska1
5. únor 2011
@eelka už aby ty fotky bli sme teda zvědavá mi se půjdeme taky fotit ale teda ke kámošce ale až v létě je až t uherského hradištrě takže to spojíme s výletem právě
ivis
5. únor 2011
ahoj holky,

tak dnes opět Luci vyhodila celý oběd, a opět na maminku😞 asi jak je zahleněná tak nemůže moc jíst, jinak to jde z ní ven, ale už tady zas řádí jak černá ruka🙂
Gabi tak to já jsem taky pěkná hysterka, Luci mi toto udělala nedávno, šli jsme na Staloši směrem k Penny, ta cesta je tam fakt blbá, jdeš skoro u silnice, a já na ní třikrát volám, Luci zastav se, a nic jde dál, tak po ní skočím když chtěla vlízt na přechod a nepodívat se a ona se nasere, začne natahovat, co jsem si to jako dovolila, tak jsem jí začala řezat na prdel, ona v kombinéze, takže z toho měla akorát prču, tak jsem jí dala asi dva facany na tvář, byla jsem total rudá vzteky, tep tak 180. A ona furt řve. No prostě na pikaču😞((( Uff, ty zlatíčka nám dávají zabrat😞(
Gabi, taky doufám, že se někdy stavíte, kromě karnevalu, jsme vás neviděli od narození🙂 ale až se z toho vyhrabeme.

Moni: jumping je jenom obyčejné skákání na trampolíně, takový aerobik na trampolíně, a je to bombastický🙂 Takže žádný adrenalin🙂

Luci:tak co Kubíček? Už je lepší. Kdyby tak nebyly žádný nemoci, to by bylo krásný🙂

tak papaappa, hezký víkend za dvě hoďky mě začíná ZUMBAAAAAAA
ivis
5. únor 2011
Moni:děkuji za receptíky🙂))
lucifirek
5. únor 2011
@ivis ty ještě moc ne.Odpoledne měl 38,6 po odečtu. Tak jsem volala dr. Máme dváat na střídačku nurofen sirup a panadol čípky a kdyby se to nezlepšilo do pondělí,tak dojít.
lucifirek
5. únor 2011
Já vás ještě nestihla ani dočíst.
monaberuska1
5. únor 2011
@lucifirek jeeeee tak to držím pěstičky aby jste byli fit 🙂
kk28
5. únor 2011
Ahojky,

@lucifirek Luci, moc mě to mrzí 😞, ale aspoň jste si vyzkoušeli, že všechno u Vás funguje tak jak má, tak se můžete snažit 🙂. Věřím, že se to co nejdřív povede......moc držím palečky.
ad horečka: teď asi ty chřipky fakt řádí........snad bude Kubíčkovi co nejdřív dobře 😉

Jinak u nás taky veselo nebo teda spíš smutno 😞 - Luki měl v noci 39,2 po odečtu, úplně hořel, bobík můj, dopo to bylo lepší, ale kolem oběda zase horečka a chtěl jít hrozně spinkat. Odpo už to bylo lepší, ale teďka zase horečka, tak dostal nurofen a snad bude dobře.
Zítra bohužel karneval padá a to jsem celý pátek chystala masky. Luki by šel za kovboje, i červený šátek jsem mu vyrobila, páč nikde nebyl k sehnání, tak jsem obarvovala prostěradlo :-N . A Andy by šla za anděla. Křídla jsme jí dělali celý večer :-p . No snad to výjde aspoň ve školce 😉 .

Mějte se krásně a marůdkům, aby se co nejdřív uzdravili x-) x-) x-) !
monaberuska1
5. únor 2011
@kk28 jejda taky?? no nám začali horečky právě taky den před karnevalem 😞 takže taky spadl, mám ejít ještě na jeden tak snad to vyjde mi už jsme fit takže držím pěstičky at taky 🙂 s ebrzy uzdravíte
kijonkova.k
5. únor 2011
Ahojky,tak u nás už taky marodíme.Karolínka dneska dopoledne horečka 38,7.Teď se vzbudila na čůrání,tak dostala další dávku sirupu a uvidíme ráno,jestli to klesne.Ale celá hoří,aspoň mi příjde.Snad nechytí nic Štěpánek,to by bylo horší. 😞
monaberuska1
5. únor 2011
@kijonkova.k jejda taky 😞 mi jsme takhle marodily když bylo Nikolce nějak 3 týdny 😞 právě to chytla od markétky a jako děsný vůbec sem nespala 😞 tak držím pěstičky aby to Štěpánek fakt nechytil není o co stát
Jinka mi jsme se ztoho vylízali až ted z horeček a doufám že už nebudou by mě kleplo ]-(
lucifirek
6. únor 2011
@kk28 no koukám teda taky u vás mazec. Nevím,co to řádí. Malému nic jiného není.Jen ta horečka. A u vás teda taky.
No zatím to neustává a i přez nurofen a panadol má teplotu,tak asi zítra vyrazíme k dr.

@kijonkova.k teda to mě mrzí.Fakt je toho ted asi hodně. 😞
kijonkova.k
6. únor 2011
@monaberuska1 Ahoj,Štěpánek zatím bez teplot,tak snad to tak zůstane.

@lucifirek No,nevím,co to je,Malá i trochu pokuckává,ale nijak moc.Spíš jen ta horečka.Ráno měla 38,1,tak dostala další panadol a uvidíme ve 12,to by měla dostat další,tak ji i přeměřím,ale čilá je jako by nic 😉
ivis
6. únor 2011
Jejda, holky, tak ať jsou bobíšci brzy zdravoučcí.
zuzimila
6. únor 2011
Přidala jsem fotky.
Je mi líto, že máte nemocné děti, snad nám se to vyhne, sobecky doufám...Zítra máme poradnu ve 6 týdnech, jsem zvědavá na váhu... 😉
peta86
6. únor 2011
@zuzimila Krásný fotečky, je krásnej. Já jsem tuhle přemýšlala o těch vašich prdíkách a taky jsem ze začátku ty čaje vysazovala a nepila, rptože nám brečela a přišlo mi že jí to nudtilo víc než by potřebovala, tak asi na tom něco bude, pak jsem pila 1 denně. a mudr, nám napslala ty dělané kapky a bylo to dobrý. tak ať dobře dopadnete na vážení. 😉
peta86
6. únor 2011
Holky, koukám, že toho teda asi řádí fakt dost, my se teda držíme statečně, tak ať se z toho děťátka brzy dostanou, ať můžem udělat nějaký srazík🙂)
Hezkou neděli.
monaberuska1
6. únor 2011
@kijonkova.k doufám že jo a kojíš plně tak snad ho mlíčko aji ochrání před chřipajznou ♥♥a jak se máte co malá a jak ty?? jak se cítíš??

@zuzimila no malej je krásnej 🙂 úžasný fotečky 🙂 fakt krásnej ♥♥a jaký má boží ty plátáky ty mu fakt seknou 😃

zuzimila
6. únor 2011
@monaberuska1
@peta86 Holky, díky, to potěší každou mámu 🙂.
Peti, já ty čaje teda nepiju od pátku a je to lepší se mi zdá, prdí sice s pláčem, ale prdí, někdy tak, že to stříkne z přebalováku až na zem a na mě! 🙂
monaberuska1
6. únor 2011
@zuzimila je pravda že někdy když piješ přímo čaj pro kojící tak ztoho mají mimí prdy...😞 já sme pila jen fenyklový a v pohodě to bylo dobře aspon v mém případě že sme pila ted 3 dny už nepiju a dobrý, malá se už dost hýbe tak jí to jde samo 🙂
lucifirek
6. únor 2011
@kijonkova.k tak u nás od pátku to to samé. Malý má pořád kolem 39,po panadolu čípku,nebo nurofenu to klesne, ale jen na chvíli. Tak asi zajdeme zítra k dr. Já musím taky ještě na kontrolu a krev. Jestli kleslo HCG. Nevím,jeslti jsme něco nechytli v té nemocnici.
Kristi chtěla jsem se zeptat,jak jsi na tom ty s tou operací.Máš ji už naplánovanou? A to budeš taky mít malého u sebe kvůli kojení,že? A jak složitá ta operace bude? Já to měla jen tak na 15min. Jen po narkoze nechttěli,abych vstávala 4 hod.ALe cítila jsem se dobře hned.Jen ta bolest hlavy. Na NOvé město si teda nemůžu stěžovat. A navíc jsem měla zase štěstí na Dr. Hrdinu,takže jsem byla spokojená.
monaberuska1
6. únor 2011
@lucifirek Lucí tak s malým určitě zajdi 🙂♥at jste všichni zdraví moc se na vás těším na dalším srazíku ale až ty chřipkové období odejdou 😞 se bojím jak to tak slyším že to snad chytneme zas taky.. .-( 😞
kyticka33
6. únor 2011
Ahoj holky,co to tu čtu epidemie řádí uplně všude koukám... Domča má taky rýmu a kašel ]-( 😞 ale naštěstí bez horeček a je plnej energie...

@ivis tak to znám tohle mě Domča jednou když byl menší udělal taky... začal se dávit a vyzvracel celej oběd je to hnus ale co naděláme... 😞

Dnes jsme cestovaly byly jsme u bábiček a dědy a večer jsem si zašla na zumbu...zítra jedeme na velkej nákup s tátou a máme na obchodě objednané taburety ke gauči tak už to budeme mít komplet...super. 😉

Tak všem dětičkám hodně zdravíčka at jsou brzy fit! 😉
kijonkova.k
7. únor 2011
Ahojky,

Tak my už máme to nejhorší snad za sebou.Karolínka dostala sirup naposledy včera v 18 a ráno měla 37,4,tak už jí nedávám a počkám jak to bude odpoledne.Včera mi usnula na klíně,pak ještě hoďku a půl se dospala na gauči,tak třeba ji to pomohla,jinak lítá jako by nic. 😉

@lucifirek Luci,já bych měla jít na ten zákrok po 6 nedělí,při propuštění byl za mnou Dr.,co mi to bude dělat,že se mám objednat,ale když jsem šla do ambulance,tak mi sestřička(naše známá) řekla,že to nemá cenu se objednávat,že neví,jak to bude s těma Dr.,jestli tam někdo vůbec bude :-p Takže až se bude blížit 6 nedělí,tak si tam pak zavolám a domluvím to.Jinak ten zákrok je prý taky brnkačka,taky tak do 30 min trvá.Jde o to,že mi seříznou kousek toho postiženého čípku,aby se tam nerozjela rakovina(tu zatím nemám,ale mohla by se vyvinout).Tak uvidíme.Spíš mě zaráží,že mám pořád stehy a to jsem 2 týdny po porodu.Dneska si tam zavolám a zeptám se.

Snad to nebude s Kubíkem nic vážného,možná mu nasadí ATB,když mu takhle přetrvávají teploty.
kijonkova.k
7. únor 2011
@monaberuska1 Já se cítím dobře,trošku nevyspalá,občas nestíhám,doma věčně bordel,ale jinak dobrýýý 😃
petule33
7. únor 2011
všem marudkum preju uzdravení 🙂 🙂
petule33
7. únor 2011
@lucifirek a nemáte šestou nemoc?my ju meli taky mel jenom horečky...
monaberuska1
7. únor 2011
@kijonkova.k bordel počká hele 😃 😃 😃 tak to je fajn .-)

@petule33 taky sem o ní @lucifirek dost slyšela o té 6té nemoci ale nevím jak s eprojevuje nic
petule33
7. únor 2011
@monaberuska1 3 dny jenom horečky a 4 den se osype atak za dva dny nic 🙂 je to takový rychlý..
monaberuska1
7. únor 2011
@petule33 aha ? fakt?? já to vůbec nevěděla teda, prý to může jakoby vzniknout z těch očkování vid??
lucifirek
7. únor 2011
@kijonkova.k tak to bude taky rychlovka. S těma doktorama je to v pr.... vid. Ty já měla stehy taky dost dlouho, taky jsem se tomu divila,tahala jsem si je snad ještě po měsíc. Už to nevím přesně,ale taky doceladlouho.
@petule33 no nevím,dneska už je to lepší,tak jsem ani nešla k dr.

Začni psát odpověď...

Odešli