• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@eelka už aby ty fotky bli sme teda zvědavá mi se půjdeme taky fotit ale teda ke kámošce ale až v létě je až t uherského hradištrě takže to spojíme s výletem právě
5. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

tak dnes opět Luci vyhodila celý oběd, a opět na maminku:frowning2: asi jak je zahleněná tak nemůže moc jíst, jinak to jde z ní ven, ale už tady zas řádí jak černá ruka:slight_smile:
Gabi tak to já jsem taky pěkná hysterka, Luci mi toto udělala nedávno, šli jsme na Staloši směrem k Penny, ta cesta je tam fakt blbá, jdeš skoro u silnice, a já na ní třikrát volám, Luci zastav se, a nic jde dál, tak po ní skočím když chtěla vlízt na přechod a nepodívat se a ona se nasere, začne natahovat, co jsem si to jako dovolila, tak jsem jí začala řezat na prdel, ona v kombinéze, takže z toho měla akorát prču, tak jsem jí dala asi dva facany na tvář, byla jsem total rudá vzteky, tep tak 180. A ona furt řve. No prostě na pikaču:frowning2:((( Uff, ty zlatíčka nám dávají zabrat:frowning2:(
Gabi, taky doufám, že se někdy stavíte, kromě karnevalu, jsme vás neviděli od narození:slight_smile: ale až se z toho vyhrabeme.

Moni: jumping je jenom obyčejné skákání na trampolíně, takový aerobik na trampolíně, a je to bombastický:slight_smile: Takže žádný adrenalin:slight_smile:

Luci:tak co Kubíček? Už je lepší. Kdyby tak nebyly žádný nemoci, to by bylo krásný:slight_smile:

tak papaappa, hezký víkend za dvě hoďky mě začíná ZUMBAAAAAAA
5. únor 2011 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Moni:děkuji za receptíky:slight_smile:))
5. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis ty ještě moc ne.Odpoledne měl 38,6 po odečtu. Tak jsem volala dr. Máme dváat na střídačku nurofen sirup a panadol čípky a kdyby se to nezlepšilo do pondělí,tak dojít.
5. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já vás ještě nestihla ani dočíst.
5. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek jeeeee tak to držím pěstičky aby jste byli fit :slight_smile:
5. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

@lucifirek Luci, moc mě to mrzí :frowning2:, ale aspoň jste si vyzkoušeli, že všechno u Vás funguje tak jak má, tak se můžete snažit :slight_smile:. Věřím, že se to co nejdřív povede......moc držím palečky.
ad horečka: teď asi ty chřipky fakt řádí........snad bude Kubíčkovi co nejdřív dobře :wink:

Jinak u nás taky veselo nebo teda spíš smutno :frowning2: - Luki měl v noci 39,2 po odečtu, úplně hořel, bobík můj, dopo to bylo lepší, ale kolem oběda zase horečka a chtěl jít hrozně spinkat. Odpo už to bylo lepší, ale teďka zase horečka, tak dostal nurofen a snad bude dobře.
Zítra bohužel karneval padá a to jsem celý pátek chystala masky. Luki by šel za kovboje, i červený šátek jsem mu vyrobila, páč nikde nebyl k sehnání, tak jsem obarvovala prostěradlo :sweat_smile: . A Andy by šla za anděla. Křídla jsme jí dělali celý večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No snad to výjde aspoň ve školce :wink: .

Mějte se krásně a marůdkům, aby se co nejdřív uzdravili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
5. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 jejda taky?? no nám začali horečky právě taky den před karnevalem :frowning2: takže taky spadl, mám ejít ještě na jeden tak snad to vyjde mi už jsme fit takže držím pěstičky at taky :slight_smile: s ebrzy uzdravíte
5. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak u nás už taky marodíme.Karolínka dneska dopoledne horečka 38,7.Teď se vzbudila na čůrání,tak dostala další dávku sirupu a uvidíme ráno,jestli to klesne.Ale celá hoří,aspoň mi příjde.Snad nechytí nic Štěpánek,to by bylo horší. :frowning2:
5. únor 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k jejda taky :frowning2: mi jsme takhle marodily když bylo Nikolce nějak 3 týdny :frowning2: právě to chytla od markétky a jako děsný vůbec sem nespala :frowning2: tak držím pěstičky aby to Štěpánek fakt nechytil není o co stát
Jinka mi jsme se ztoho vylízali až ted z horeček a doufám že už nebudou by mě kleplo :angry:
5. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 no koukám teda taky u vás mazec. Nevím,co to řádí. Malému nic jiného není.Jen ta horečka. A u vás teda taky.
No zatím to neustává a i přez nurofen a panadol má teplotu,tak asi zítra vyrazíme k dr.

@kijonkova.k teda to mě mrzí.Fakt je toho ted asi hodně. :frowning2:
6. únor 2011 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Ahoj,Štěpánek zatím bez teplot,tak snad to tak zůstane.

@lucifirek No,nevím,co to je,Malá i trochu pokuckává,ale nijak moc.Spíš jen ta horečka.Ráno měla 38,1,tak dostala další panadol a uvidíme ve 12,to by měla dostat další,tak ji i přeměřím,ale čilá je jako by nic :wink:
6. únor 2011 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, holky, tak ať jsou bobíšci brzy zdravoučcí.
6. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Přidala jsem fotky.
Je mi líto, že máte nemocné děti, snad nám se to vyhne, sobecky doufám...Zítra máme poradnu ve 6 týdnech, jsem zvědavá na váhu... :wink:
6. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila Krásný fotečky, je krásnej. Já jsem tuhle přemýšlala o těch vašich prdíkách a taky jsem ze začátku ty čaje vysazovala a nepila, rptože nám brečela a přišlo mi že jí to nudtilo víc než by potřebovala, tak asi na tom něco bude, pak jsem pila 1 denně. a mudr, nám napslala ty dělané kapky a bylo to dobrý. tak ať dobře dopadnete na vážení. :wink:
6. únor 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, koukám, že toho teda asi řádí fakt dost, my se teda držíme statečně, tak ať se z toho děťátka brzy dostanou, ať můžem udělat nějaký srazík:slight_smile:)
Hezkou neděli.
6. únor 2011 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k doufám že jo a kojíš plně tak snad ho mlíčko aji ochrání před chřipajznou :hearts::hearts:a jak se máte co malá a jak ty?? jak se cítíš??

@zuzimila no malej je krásnej :slight_smile: úžasný fotečky :slight_smile: fakt krásnej :hearts::hearts:a jaký má boží ty plátáky ty mu fakt seknou :grinning:

6. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1
@peta86 Holky, díky, to potěší každou mámu :slight_smile:.
Peti, já ty čaje teda nepiju od pátku a je to lepší se mi zdá, prdí sice s pláčem, ale prdí, někdy tak, že to stříkne z přebalováku až na zem a na mě! :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila je pravda že někdy když piješ přímo čaj pro kojící tak ztoho mají mimí prdy...:frowning2: já sme pila jen fenyklový a v pohodě to bylo dobře aspon v mém případě že sme pila ted 3 dny už nepiju a dobrý, malá se už dost hýbe tak jí to jde samo :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k tak u nás od pátku to to samé. Malý má pořád kolem 39,po panadolu čípku,nebo nurofenu to klesne, ale jen na chvíli. Tak asi zajdeme zítra k dr. Já musím taky ještě na kontrolu a krev. Jestli kleslo HCG. Nevím,jeslti jsme něco nechytli v té nemocnici.
Kristi chtěla jsem se zeptat,jak jsi na tom ty s tou operací.Máš ji už naplánovanou? A to budeš taky mít malého u sebe kvůli kojení,že? A jak složitá ta operace bude? Já to měla jen tak na 15min. Jen po narkoze nechttěli,abych vstávala 4 hod.ALe cítila jsem se dobře hned.Jen ta bolest hlavy. Na NOvé město si teda nemůžu stěžovat. A navíc jsem měla zase štěstí na Dr. Hrdinu,takže jsem byla spokojená.
6. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Lucí tak s malým určitě zajdi :slight_smile::hearts:at jste všichni zdraví moc se na vás těším na dalším srazíku ale až ty chřipkové období odejdou :frowning2: se bojím jak to tak slyším že to snad chytneme zas taky.. .-( :frowning2:
6. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,co to tu čtu epidemie řádí uplně všude koukám... Domča má taky rýmu a kašel :angry: :frowning2: ale naštěstí bez horeček a je plnej energie...

@ivis tak to znám tohle mě Domča jednou když byl menší udělal taky... začal se dávit a vyzvracel celej oběd je to hnus ale co naděláme... :frowning2:

Dnes jsme cestovaly byly jsme u bábiček a dědy a večer jsem si zašla na zumbu...zítra jedeme na velkej nákup s tátou a máme na obchodě objednané taburety ke gauči tak už to budeme mít komplet...super. :wink:

Tak všem dětičkám hodně zdravíčka at jsou brzy fit! :wink:
6. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Tak my už máme to nejhorší snad za sebou.Karolínka dostala sirup naposledy včera v 18 a ráno měla 37,4,tak už jí nedávám a počkám jak to bude odpoledne.Včera mi usnula na klíně,pak ještě hoďku a půl se dospala na gauči,tak třeba ji to pomohla,jinak lítá jako by nic. :wink:

@lucifirek Luci,já bych měla jít na ten zákrok po 6 nedělí,při propuštění byl za mnou Dr.,co mi to bude dělat,že se mám objednat,ale když jsem šla do ambulance,tak mi sestřička(naše známá) řekla,že to nemá cenu se objednávat,že neví,jak to bude s těma Dr.,jestli tam někdo vůbec bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže až se bude blížit 6 nedělí,tak si tam pak zavolám a domluvím to.Jinak ten zákrok je prý taky brnkačka,taky tak do 30 min trvá.Jde o to,že mi seříznou kousek toho postiženého čípku,aby se tam nerozjela rakovina(tu zatím nemám,ale mohla by se vyvinout).Tak uvidíme.Spíš mě zaráží,že mám pořád stehy a to jsem 2 týdny po porodu.Dneska si tam zavolám a zeptám se.

Snad to nebude s Kubíkem nic vážného,možná mu nasadí ATB,když mu takhle přetrvávají teploty.
7. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Já se cítím dobře,trošku nevyspalá,občas nestíhám,doma věčně bordel,ale jinak dobrýýý :grinning:
7. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
všem marudkum preju uzdravení :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek a nemáte šestou nemoc?my ju meli taky mel jenom horečky...
7. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k bordel počká hele :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fajn .-)

@petule33 taky sem o ní @lucifirek dost slyšela o té 6té nemoci ale nevím jak s eprojevuje nic
7. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 3 dny jenom horečky a 4 den se osype atak za dva dny nic :slight_smile: je to takový rychlý..
7. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule33 aha ? fakt?? já to vůbec nevěděla teda, prý to může jakoby vzniknout z těch očkování vid??
7. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k tak to bude taky rychlovka. S těma doktorama je to v pr.... vid. Ty já měla stehy taky dost dlouho, taky jsem se tomu divila,tahala jsem si je snad ještě po měsíc. Už to nevím přesně,ale taky doceladlouho.
@petule33 no nevím,dneska už je to lepší,tak jsem ani nešla k dr.
7. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek