• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
uvidíš treba to nic nebylo, a není osypaný?
7. únor 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 prý se to přenáší jak chripka ale z čeho to nevím :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamky,

tak já jsem byla s Lukáškem u dr, páč včera měl zase šílený horečky a Lukášek má spálu :frowning2: :unamused: . Aby toho nebylo málo, tak mě taky šíleně bolí v krku a celé tělo, tak jsem před chvílí přijela od svoji dr a já mám tu spálu taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: .
Takže máme oba antibiotika a minimálně 2 týdny se nikde neukážem :frowning2: :unamused: .

Snad Vás později dočtu, ikdyž to vidím bledě.

Pa a opatrujte se :wink: !
7. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 aha ty jsi tak pěkně informovaná :_):hearts: to je super :slight_smile:

@kk28 jejda spálu?? a od kdy se léčí spála doma??? já si pamatuji jak jsme byli hromadně v nemocnici :grinning: :grinning: :grinning: tak at se brzy uzdravíte, :hearts::hearts:
7. únor 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 no zatím ne.Byl akorát v té nemocnici,možná z toho vedra,že se spotil a ted se mu normálně ten ekzem zlepšil jako nikdy. Jen dneska trošinku začervenalé,ale to je u nás normální stav. Ale odpoledne měl zase 38,2,tak zítra jdu k dr.,at se na něj radši podívá.
Na tu šestou nemoc nás už upozornovala dr mezi těmi svátky,jak byl nemocný. Že se nemáme lekat a může se osypat.

@kk28 teda Káto,to je teda mazec. Tak at jste brzy zdraví. Co teda ted všechno řádí. :frowning2:
7. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 No jémine! Spála ve třiceti letech :slight_smile: :frowning2: . Hlavně at´je Lukášek brzo zdravý.
7. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrola ve 6 týdnech: 61,5 cm, 5450g. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska Zdeněček 3x kakal s pořádným prěním a ted´se mi vyprděl u kojení...a nespí. Potvůrka malinká. :slight_smile: :slight_smile:
7. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila To je super :grinning:
7. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila tak to je super,ono se to upraví. Kuba prdí jak starej chlap,to ležíme v posteli a jen slyšíš ty řachy. :grinning:
8. únor 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila krásné míry.:slight_smile:
8. únor 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak jak se vede? U nás trochu líp, hlavně Lukáškovi je líp, což je nejdůležitější, jinak mě je furt docela blbě, hlavně ty mandle bych si nejraději vyrvala z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A taky máme doma tatínka, dneska byl u dr a má taky penicilín, takže jsme celá rodina doma pospolu :zipper_mouth: .

@lucifirek jak jste dopadli u dr? doufám, že jste ok!

@zuzimila gratulace k super mírám :slight_smile: :wink:

@monaberuska1 díky. Jo, jo, dřív se prý zavíralo do nemocnice, teďka se to naštěstí léčí doma penicilinem :wink:
8. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek
@kk28 Děkujeme, holky, třeba už ted´budu méně hysterická :grinning: , když vidím, že malému se daří dobře.

A jak je vám? Všichni nemocní, volala mi ségra, že i její Jarda je marod..
8. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 teda vy jste dopadli všichni,hlavně že dětem je lépe. Káto my u dr. nakonec nebyli,ráno ani dopoledne už Kuba teplotu neměl a už i papa,takže jsme tam ani nešli.
8. únor 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek no tak to je paráda takže zaátek toho že s etu všichni postupně už taky uzdraví :slight_smile:

@kk28 jo tak to jo,,,já si pamatuju ten mazec v té nemocnici, zrovna jsme se tam nějak sešly ze sídliště všichni :grinning: :grinning: :grinning:

ŤUK ŤUK ŤUK
klepu klepu jelikož mi jsme zdraví všichni konečně olky se ztoho vymotaly a ani rýma a ni nic jinýho..tak doifám že tato vlna chřipek která knám dorazila nás neskolí všecky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Všem přeji brzké uzdravení
8. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem vás konečně dočetla, ale nic si z toho nepamatuju :grinning: :grinning: :grinning: , jelikož to čtu na etapy....Tak u nás je zatím nemocnej jen taťka, má pořád kolem 40 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak je s námi doma..Dneska jsem si s dětma udělala výlet k mojí babičce, tak super klídek....
@zuzimila tak máte o kilo míň než my teď v 7 měsících :grinning: , krásné míry
@kk28 tak to je mazec, to by u nás ještě scházelo
Já zítra ráno vyrážím s Otíčkem k doktorce, je zase zahleněnej až hrůza, do toho v něm pořád chrčí, nechám si napsat asi ORL vyš, už to má od října,sice jsem tam s ním už byla,aleco tady máme za babu, to je neskutečný, radši to nebudu popisovat, by se mi zvednul tlak
8. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Karolínku to zase přepadlo a po 2 dnech klidu měla ráno 38,1 :frowning2: A trochu pokašlává,tak zítra jdeme k Dr.,dneska jsme to nestihly.Ať si ji aspoń poslechne.Štěpánek i já jsme O.K.,jen taťku to skolilo,ale je bez teplot.Ach jo...
9. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak koukám, že to kosí všechny.. :frowning2:
Ani nám se to nevyhnulo, ze soboty na neděli vysoké horečky, zvracení, avšak bez kašle a rýmy, neděle děsná, od pondělka jako když utne co se týče teplot, ale zase se mu spustila rýma a sem tam zakašle.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: K dr. se mi moc nechce, aby jsme tam nechytili spíš něco horšího, když je teď tolik marůdků..Tak ještě počkám a uvidíme.Dnes jsme byli venku se psem na stezce, je tam nádherně, úplné jaro, kdyby to vydrželo (naivní představy), tak bych se vůbec nezlobila :grinning:
@zuzimila - tak bezva, Zdeněček je pořádný chlapák, míry má krásné. Můžeš být v klidu :slight_smile: :wink:
@kk28 - Kači, vás je mi teda líto, že jste na hromadě celá rodina :frowning2: Ale Andrejka odolává, že?
@kijonkova.k - Kristinko, to je taky na prd, ale hlavně, že je Štěpánek OK, snad to u Karolínky taky nic nebude a Jarda to brzy vyleží - kolikrát jsou ti chlapi horší jak děti, co? :grinning:
9. únor 2011 ve 13:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k
@criterska teda to je na prd co,když je těm dětem blbě. my už jsme naštěstí v pohodě.
9. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek - Luci, to teda jo, my kašleme :frowning2: Teď odpoledne se mu to spíš trochu zhoršilo..:-P Ale ven asi půjdeme, na chvilinku aspoň, když je takhle krásně.
Tak to je dobře, že je Kubíček OK. A ta šestá nemoc to nakonec nebyla, že? My ji snad ani neprodělali..
9. únor 2011 ve 14:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, vůbec nestíhám a jak tak koukám, hodně marůdků, tak hlavně, at jste všichni brzo fit!!! já musím zatukat - tuk tuk tuk, že mě jednou bolelo v krku, jinak vojta snad letos ještě ani jednou nemarodil, tka snad nezakřiknu, dnes jsme byli na konventě na klouzačce a v albertu, tak snad na nás nikdo taky něco neprskl....

@criterska jíto: tak my se zase nesejdeme co? tak pak písni, až budete dobrý jo?
@lucifirek jéé tak koukám, že kubík už dobrý :slight_smile:
9. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ne šestá nemoc to nebyla,osypaný není. Ani nekašle,nerýmuje. Takže možná od zoubků,nevím.
9. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak sme to zakřikla, ode dneška máme penicilin :frowning2: v noci nám vyjeli horečky jen markétka.. takže sem to tady tím asi zakřikal jaks em tady psala že jsme zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
9. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 tak at jste brzy zdraví :slight_smile:
10. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem marudkum uzdravení :slight_smile: holky zitra jedu do zdaru je tam nekde nejaké dobré knihkupectví??
10. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Ahojky, já chodím k bazénu, tam jsou ty ženský ochotný a i poradí anebo do tega, hned u podchodu, tak mají taky výběr.
10. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 řekla bych,že největší výběr a nejvíc poradí v knihkupectví naproti bazénu u 4.ZŠ v tom obchodáku.Jesti víš,kde to je. Pak je teda ještě knihkupectví,jak bylo dřív TEgo sport.
10. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zdraví, tak taky ťukám, snad se nám to vyhne. Teď jsou tak krásný dny, že se snažíme být hodně venku a užíváme si prvního sluníčka. :grinning:
10. únor 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek