Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
petule33
7. únor 2011
uvidíš treba to nic nebylo, a není osypaný?
petule33
7. únor 2011
@monaberuska1 prý se to přenáší jak chripka ale z čeho to nevím 🙂
kk28
7. únor 2011
Ahojky mamky,

tak já jsem byla s Lukáškem u dr, páč včera měl zase šílený horečky a Lukášek má spálu 😞 :-| . Aby toho nebylo málo, tak mě taky šíleně bolí v krku a celé tělo, tak jsem před chvílí přijela od svoji dr a já mám tu spálu taky :-p ]-( .
Takže máme oba antibiotika a minimálně 2 týdny se nikde neukážem 😞 :-| .

Snad Vás později dočtu, ikdyž to vidím bledě.

Pa a opatrujte se 😉 !
monaberuska1
7. únor 2011
@petule33 aha ty jsi tak pěkně informovaná :_)♥ to je super 🙂

@kk28 jejda spálu?? a od kdy se léčí spála doma??? já si pamatuji jak jsme byli hromadně v nemocnici 😃 😃 😃 tak at se brzy uzdravíte, ♥♥
petule33
7. únor 2011
@monaberuska1 😉 😉
lucifirek
7. únor 2011
@petule33 no zatím ne.Byl akorát v té nemocnici,možná z toho vedra,že se spotil a ted se mu normálně ten ekzem zlepšil jako nikdy. Jen dneska trošinku začervenalé,ale to je u nás normální stav. Ale odpoledne měl zase 38,2,tak zítra jdu k dr.,at se na něj radši podívá.
Na tu šestou nemoc nás už upozornovala dr mezi těmi svátky,jak byl nemocný. Že se nemáme lekat a může se osypat.

@kk28 teda Káto,to je teda mazec. Tak at jste brzy zdraví. Co teda ted všechno řádí. 😞
zuzimila
7. únor 2011
@kk28 No jémine! Spála ve třiceti letech 🙂 😞 . Hlavně at´je Lukášek brzo zdravý.
zuzimila
7. únor 2011
Kontrola ve 6 týdnech: 61,5 cm, 5450g. 🙂
zuzimila
7. únor 2011
Jo a dneska Zdeněček 3x kakal s pořádným prěním a ted´se mi vyprděl u kojení...a nespí. Potvůrka malinká. 🙂 🙂
peta86
7. únor 2011
@zuzimila To je super 😃
lucifirek
8. únor 2011
@zuzimila tak to je super,ono se to upraví. Kuba prdí jak starej chlap,to ležíme v posteli a jen slyšíš ty řachy. 😃
lucifirek
8. únor 2011
@zuzimila krásné míry.🙂
kk28
8. únor 2011
Ahojky,

tak jak se vede? U nás trochu líp, hlavně Lukáškovi je líp, což je nejdůležitější, jinak mě je furt docela blbě, hlavně ty mandle bych si nejraději vyrvala z krku :-p . A taky máme doma tatínka, dneska byl u dr a má taky penicilín, takže jsme celá rodina doma pospolu :-x .

@lucifirek jak jste dopadli u dr? doufám, že jste ok!

@zuzimila gratulace k super mírám 🙂 😉

@monaberuska1 díky. Jo, jo, dřív se prý zavíralo do nemocnice, teďka se to naštěstí léčí doma penicilinem 😉
zuzimila
8. únor 2011
@lucifirek
@kk28 Děkujeme, holky, třeba už ted´budu méně hysterická 😃 , když vidím, že malému se daří dobře.

A jak je vám? Všichni nemocní, volala mi ségra, že i její Jarda je marod..
lucifirek
8. únor 2011
@kk28 teda vy jste dopadli všichni,hlavně že dětem je lépe. Káto my u dr. nakonec nebyli,ráno ani dopoledne už Kuba teplotu neměl a už i papa,takže jsme tam ani nešli.
monaberuska1
8. únor 2011
@lucifirek no tak to je paráda takže zaátek toho že s etu všichni postupně už taky uzdraví 🙂

@kk28 jo tak to jo,,,já si pamatuju ten mazec v té nemocnici, zrovna jsme se tam nějak sešly ze sídliště všichni 😃 😃 😃

ŤUK ŤUK ŤUK
klepu klepu jelikož mi jsme zdraví všichni konečně olky se ztoho vymotaly a ani rýma a ni nic jinýho..tak doifám že tato vlna chřipek která knám dorazila nás neskolí všecky 😃 😃 😃 😃 😃
Všem přeji brzké uzdravení
hanulka190
8. únor 2011
Ahojky, tak jsem vás konečně dočetla, ale nic si z toho nepamatuju 😃 😃 😃 , jelikož to čtu na etapy....Tak u nás je zatím nemocnej jen taťka, má pořád kolem 40 :-p , tak je s námi doma..Dneska jsem si s dětma udělala výlet k mojí babičce, tak super klídek....
@zuzimila tak máte o kilo míň než my teď v 7 měsících 😃 , krásné míry
@kk28 tak to je mazec, to by u nás ještě scházelo
Já zítra ráno vyrážím s Otíčkem k doktorce, je zase zahleněnej až hrůza, do toho v něm pořád chrčí, nechám si napsat asi ORL vyš, už to má od října,sice jsem tam s ním už byla,aleco tady máme za babu, to je neskutečný, radši to nebudu popisovat, by se mi zvednul tlak
zuzimila
8. únor 2011
@hanulka190 Díky 😃 .
kijonkova.k
9. únor 2011
Ahojky,

tak Karolínku to zase přepadlo a po 2 dnech klidu měla ráno 38,1 😞 A trochu pokašlává,tak zítra jdeme k Dr.,dneska jsme to nestihly.Ať si ji aspoń poslechne.Štěpánek i já jsme O.K.,jen taťku to skolilo,ale je bez teplot.Ach jo...
criterska
9. únor 2011
Ahojky holky,
tak koukám, že to kosí všechny.. 😞
Ani nám se to nevyhnulo, ze soboty na neděli vysoké horečky, zvracení, avšak bez kašle a rýmy, neděle děsná, od pondělka jako když utne co se týče teplot, ale zase se mu spustila rýma a sem tam zakašle.. :-p K dr. se mi moc nechce, aby jsme tam nechytili spíš něco horšího, když je teď tolik marůdků..Tak ještě počkám a uvidíme.Dnes jsme byli venku se psem na stezce, je tam nádherně, úplné jaro, kdyby to vydrželo (naivní představy), tak bych se vůbec nezlobila 😃
@zuzimila - tak bezva, Zdeněček je pořádný chlapák, míry má krásné. Můžeš být v klidu 🙂 😉
@kk28 - Kači, vás je mi teda líto, že jste na hromadě celá rodina 😞 Ale Andrejka odolává, že?
@kijonkova.k - Kristinko, to je taky na prd, ale hlavně, že je Štěpánek OK, snad to u Karolínky taky nic nebude a Jarda to brzy vyleží - kolikrát jsou ti chlapi horší jak děti, co? 😃
lucifirek
9. únor 2011
@kijonkova.k
@criterska teda to je na prd co,když je těm dětem blbě. my už jsme naštěstí v pohodě.
criterska
9. únor 2011
@lucifirek - Luci, to teda jo, my kašleme 😞 Teď odpoledne se mu to spíš trochu zhoršilo..😛 Ale ven asi půjdeme, na chvilinku aspoň, když je takhle krásně.
Tak to je dobře, že je Kubíček OK. A ta šestá nemoc to nakonec nebyla, že? My ji snad ani neprodělali..
gaba3autor
9. únor 2011
ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, vůbec nestíhám a jak tak koukám, hodně marůdků, tak hlavně, at jste všichni brzo fit!!! já musím zatukat - tuk tuk tuk, že mě jednou bolelo v krku, jinak vojta snad letos ještě ani jednou nemarodil, tka snad nezakřiknu, dnes jsme byli na konventě na klouzačce a v albertu, tak snad na nás nikdo taky něco neprskl....

@criterska jíto: tak my se zase nesejdeme co? tak pak písni, až budete dobrý jo?
@lucifirek jéé tak koukám, že kubík už dobrý 🙂
lucifirek
9. únor 2011
@criterska ne šestá nemoc to nebyla,osypaný není. Ani nekašle,nerýmuje. Takže možná od zoubků,nevím.
monaberuska1
9. únor 2011
holky tak sme to zakřikla, ode dneška máme penicilin 😞 v noci nám vyjeli horečky jen markétka.. takže sem to tady tím asi zakřikal jaks em tady psala že jsme zdraví :-p |-| |-| |-|
petule33
10. únor 2011
@monaberuska1 tak at jste brzy zdraví 🙂
petule33
10. únor 2011
všem marudkum uzdravení 🙂 holky zitra jedu do zdaru je tam nekde nejaké dobré knihkupectví??
peta86
10. únor 2011
@petule33 Ahojky, já chodím k bazénu, tam jsou ty ženský ochotný a i poradí anebo do tega, hned u podchodu, tak mají taky výběr.
lucifirek
10. únor 2011
@petule33 řekla bych,že největší výběr a nejvíc poradí v knihkupectví naproti bazénu u 4.ZŠ v tom obchodáku.Jesti víš,kde to je. Pak je teda ještě knihkupectví,jak bylo dřív TEgo sport.
peta86
10. únor 2011
My jsme zdraví, tak taky ťukám, snad se nám to vyhne. Teď jsou tak krásný dny, že se snažíme být hodně venku a užíváme si prvního sluníčka. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli