• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek bazen vím ale ted presne nevim kde je to knihkupectví ale snad to najdu:slight_smile: díky moc
10. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 děkuji :slight_smile:
10. únor 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 dneska se taky chystáme ven,včera jsme nebyli,páč přišla návštěva.Z9tra budu mít auto a na víkend čekáme návštěvu,tak chystám velké nákupy. Musím to všechno objet.
10. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 naprotí bazénu,jakoby na rohu jeho zahrady je takový obchodák,dřív tam býval xell,nebo co to bylo. Dole je tabák,rybičky, oblečení a nahoře je knihkupectví, hudebniny.
10. únor 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to už asi vím:slight_smile:kdyžtak se zeptám dekuji:slight_smile:
10. únor 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek koukám, že jsme psaly odpověď na stejno :grinning: Tak to máš o zábavu postaráno viď? :grinning: příští týden bysme mohli jít ven na prochajdu.co ty na to ?
10. únor 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 děkuji :slight_smile: sna duž jo po penicilinu..:slight_smile:

vy všichni chodíte teda na bazén????a dobrý??
10. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my jsme zase nemocní, ach jo, ještě hůř než předtím.. :frowning2:
V noci jsme skoro nespali, Tadík si moc stěžoval, že ho bolí ouško, brečel, tak jsem měla strach, aby to ještě nebyl zánět středního ucha, hned ráno jsme valili k dr..No, zánět to naštěstí není, ale je totálně zahleněnej, takže mu to sedlo do uší, na levý skoro neslyší, smrkat za žádnou cenu nechce, tak odsáváme a kapeme kapičky do nosu, stříkáme mořskou vodu a dostali jsme ATB v sirupu, týden si pobudeme doma, pak kontrola..Hrozila mi zánětem mozkových blan nebo co - z těch hlenů..
Ale co mě dostalo - Tadík nechce za žádnou cenu jakýkoliv sirup, jen Lactulosu do něj vždy dostanu, protože věří, že je to med :sweat_smile: No a jelikož nám předepsala ty ATB v sirupu, tak jsem jí to říkala, že mám strach ,že to vyzvrací, protože fakt vyzvrací jakýkoliv sirup - od Nurofenu, kterej je sladkej a dobrej až po ty méně dobré..Můžu mu to dát do čaje, džusu, jakkoliv, stejně to vyhodí..A ona mi na to řekla, doslova : že ho mám seřezat až se posere, že to je jen nějakej psychickej blok rozmazlenců, že ho mám prostě řezat tak dlouho, dokud to do něj nedostanu a nezačne se mě bát, že ten strach je potřeba..No, byla jsem jak opařená, takže nevím co si mám myslet.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako řezat ho určitě nebudu, nemocnýho, chudáka, ani normálně bych ho neřezala, vím, že si vymýšlí a je to smraďoch, ale tohle mi nepřijde fakt normální..Tohle řekne dětská dr.. :confused:
10. únor 2011 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska to si děláš srandu?nebyla ožralá?to je v poslední době in,bych normálka odešla jako upllně od té dr,tohle mi říct a říct,že je rozmazlence,to snad nemyslí vážně,kam to zdravotnictví spěje
10. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo,jo klidně,zatím v plánu nic nemám. Tak teda nevím,Kuba začal trochu pokašlávat,ale jinak nic jinýho.
@criterska prosim Tě,k jaké chodíte doktorkce? Nechodíte k Wasserbauerové? To je teda fakt mazec,když ti tohle řekne. CHápu,že některé děti si vymýšlí,ale prostě když to nechcem,tak nechce. Přece to do něj nebudeš cpát. Tak ti mohla třeba dát tabletky. Vím,že ségra,když byla malá,tak prášky nechtěla polykat a mamka jí to mačkala vždycky s cukrem. Ale takovýmhle násilím,no nevím. Já bych to teda takhle nedělala.
10. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 - ožralá ne snad, ale fakt je to masakr, byla jsem úplně zkoprnělá a já jsem takovej blbec, že si hubu otevřít neumím..Ale taky to zvažuju, jestli nepřestoupíme, tohle je hrůza..Vím, že je rozmazlenej, každá máma chce pro to svoje dítě to nejlepší a někdy je třeba málo přísná (třeba já - ale jak v čem), ale abych ho řezala hlava nehlava kvůli tomu, že zvrací sirup, to mi fakt nepřijde normální..Ona má asi ty výchovné metody atd. takové drastičtější..K té jít s malým Dominikem (jak je teď ta kauza), tak je ještě snad pochválí :pensive:
10. únor 2011 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek - jo, chodíme k Wasserbauerové, chodila jsem k ní i já a nepamatuju si, že by byla někdy taková..Jára k ní taky chodil, ale rád ji neměl a nemá :slight_smile: No, asi fakt přestoupíme jinam, protože říct tohle to je nářez..Pořád mi to zní v hlavě - "já bych ho seřezala, až by se posral.." No hrůza. Tenhle siroupek jsem do něj naštěstí dostala, trošku vyplivl, ale většina je v něm, tak jsem ráda, naštěstí se podává dvakrát denně, být to po čtyřech hodinách, tak nevím..
10. únor 2011 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituško, tohle je na stížnost. Věř mi, že vím, o čem mluvím. KAŽDÉ dítě je rozmazlené, tudíž jsou všechny stejné, nemáš více rozmazleného chlapečka než bude ten můj...věř mi. To není rozmazlování, ale láska.
Doktorka je pěkná piča, když ti tohle řekla, promi|ňte mito slvo, ale jinak to prostě nejde říct. A my tady z Ostravy nechodíme daleko pro sprosté slovo...
Taky bych nebyla schopná slova. A šla bych jinam.
10. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituš,co to máte za DR.?To je humus...Vem kartu a jdi od ní pryč a pokud se bude ptát,tak ji to řekni.No,tohle říct přede mnou,tak by se asi posrala ona z toho,co bych ji řekla.Četla jsem to Jardovi a ten taky nechápe,pěkně valil oči.Fakt odejdi,určitě máš kam :wink: Chudák Tadík,musí se pěkně trápit.Malá horečku zase nemá,tak jsem dnes jen tak pro jistotu volala Dr a říkala jí,co jsme měli,tak říkala jen pít a koupit jitrocelový sirup.Tak dáváme. :wink: Ať se Tádikovi brzo uleví.
10. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska co prosím????? jako přemýšlím jestli není apríl ale to si snad děláš srandu?? co to je proboha za kačenu??? já bych od ní okamžitě odešla a klidně bych to i víc řešila.. není to ona která chce přidat?? za nic??? tyjo to mě dostává teda kam až ty doktoři chtějí zajít jako???? jdi ryč odní proboha a být tebou jedu se určitě nikam poradit s tím ATB máme je taky a v pohodě ale ..beeme je druhý den a super ale jestli máte tento problém jela bych se nikam poradit do nějakénemocnice, je potřeba aby je měl vid?? aby se přeléčil a nevzniklo ztoho právě něco horšího
10. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska no myslela jsem si to,přesně to mi na ní sedí.Já k ní chodila a nikdy bych k ní s malým nešla. Neměla jsem s ní dobrou zkušenost. A ted jsem u Koštálové a Ušákové spokojená,obě jsou v pohodě.
Jo jak píše Kristinka o tom Jitrocelovém sirupu,tak ten je na kašel super,dávala jsem si ho já v těhu a ted i manža. A dělají i s medem a i to tak chutná,tak by to mohlo Tádíkovi chutnat. :wink:
@zuzimila tak tak,já tu nechtěla být sprostá,ale je to přesně tak. Když si tohle dovolí,to je něco nehorázného.

@kijonkova.k ten sirupek je výbornej,já ho brala v těhu. A manža si ho ted taky chválil. A děda mi říkal,že to je starý recept,že se nasbírali jitrocelové listy a prosypali cukrem a sirup byl hned. No ted teda jitrocel nenasbíráš. :grinning: Ale je dobrej. :slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1
@kijonkova.k
@criterska to je ta,co k ní chodila Cvachna a také od ní odešla.Myslím,že tenkrát řekla,že je Kačenka zaostalá,či co.
10. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek fakt?? ježiši tak já bych asi od ní odešla hned taky... není zaostalá trochu ona????
10. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila , @kijonkova.k - holky, díky, škoda, že nemám takový temperament a hubu jako vy :grinning: :wink: Přijdu si teď jak blbec, že jsem jí tam něco neřekla. Doma si hubu otevřu, ale na veřejnosti nebo před cizíma je to se mnou ztracený :pensive: :frowning2:

Přejdeme určitě, ještě na kontrolu k ní půjdeme a tam jí to rovnou řeknu, že u ní končíme anebo prostě půjdeme pak k jiné dr. a necháme ji ať si kartu vyžádá, to taky jde, že?
A koho by jste mi doporučily?

@lucifirek - Luci, jaké špatné zkušenosti? Jako ještě s dětství? Já znám dost lidí co k ní chodí, někdo si ji chválí a ostatní ji zase nesnáší, no, po dnešku patřím k té druhé skupině..A s tou Cvachnou máš pravdu, něco takového tenkrát psala, to je fakt..No to je hrůza, ještěže mi to taky neřekla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@monaberuska1 - Moni, díky, no, je to fakt kačena, jestli už jí hrabe věkem nebo nevím, dřív mi taková nepřišla, já ji jako dítě měla docela ráda..Jinak odsáváme a šplícháme do nosíku, atb jsme zatím podávali jednou, hned ráno jak jsme od ní dorazili a další dávka až večer, máme to po dvanácti hodinách, tak snad to dopadne dobře jako poprvé a dostanu to do něj celé nebo aspoň skoro celé.

Ještě mi holky řekla ať se jdeme stavit na ušní, jenže tam dnes ráno nebyli, tak mi řekla ať tam zajdeme zítra nebo že pokud uvidím změnu trochu k lepšímu, tak že tam chodit ani nemáme - ale žádanku mi vypsala..Tak teď nevím jestli tam máme zítra jít nebo ne..Jestli se tím nepojišťuje, kdyby se pak na kontrole zhoršil nebo nelepšil a nesprdla mě pak, že jsme tam nešli..Vím určitě, že Tadík z toho bude zase hotovej, z naší dr. má už čirou hrůzu, ona fakt vůbec není na děti, přitom by tu práci měli dělat lidi, co mají děti rádi..No, uvidíme jak na tom bude ráno..Jestli se to vůbec za den může tak markantně zlepšit, ale zase bych nerada, aby se mu přes víkend třeba přitížilo..Otázkou je, co by nám tam řekli a popřípadě ještě předepsali..
10. únor 2011 v 16:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska ty jo jíto, to si dělá pr***, jak píše kija, přestoupila bych, my když jsme přecházeli, tak jsem si ani kartu nemusela vyžádat, slámová automaticky od bělohlávka přebrala :wink: myslíme, at je tadíkovi líp!!!! a pokud na tom bude zítra ráno furt tak špatně i hůř, určo bych na ušní šla, at něco nezanedbáte... tak pak písni jo?

10. únor 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jí´to, neřeš to.. Nevypadáš jako blbec. Hubu mám, ale když mi v porodnici neporadili s kojením, taky jsem držela hubu, ale je fakt, že jsem byla až donedávna hodně přecitlivělá a tak jsem spíše polykala slzy a nechápala a přišlo mi hrozně líto, proč jsou ty sestry, když mají tak hezkou práci, tak chladné a hnusné. Mimochodem dneska jsem byla na gyn. na kontrole po šestinedělí, vše je o.k., ale stěžovala jsem si dr. na FN Ostrava, on tam má operativu.
10. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.tak jsem po dlouhé době zas zavítala..
ani vás nestíhám číst,nějak už není čas..
furt je mi blbě a tlak 90/50 a nebo jsme s malou venku.je fakt nádherné počasí,tak se toho musí využít :slight_smile:.jinak u nás asi nic novýho..jen že jsem v 15tt a přibrala jsem už 1kg :grinning:
jinak jsme se už tak trochu dívali na kočárek a máme jasno,že nakonec to bude tako jumper X :slight_smile:))

@criterska Jituš.se ti divím,že ještě u ní jsi :frowning2: my jsme u ní byli taky a kačka ji ráda vůbec neměla..jen brečela,když jsme k ní šli..a ta krááááva nebeská mi řekla,že musíme jít na neurologii,že není normální,že se tak steká,nespolupracuje..ale přitom je hodný dítě a to stekání je jen občas a ne takové amoky jak u ní..tak jsme za týden přešli ke Košťálové,ta mi řekla,že Kačka je chytré dítě,je o 4měsíce dopředu než by měla být,klídná,a že nechápe,jak nás wasserbauerová chtěla poslat na neurologii..
Kačka má doktorku strašně moc ráda a když jdeme kolem,tak mi s radostí a s úsměvem ukazuje,že tam je její doktorka :grinning:

dětičky vám pěkně rostou :slight_smile:

@kijonkova.k Kíjo..koukám,jakýho máte pěkného blonďáčka :slight_smile:)) Karolínka musí být nadšená,co?jsem zvědavá,kdo přebývá v nás a jak bude vypadat :slight_smile:)

jinak myslíme na vaše děti a ať se vám brzo uzdraví :slight_smile:)

já jdu ještě poklidit,když ta čertice usnula a už budu relaxovat..tak se mějte pěkně a krásný klidný večer :slight_smile:)
10. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,
@criterska dej vědět jak se nakonec rozhodneš ale já bych asi měla fakt jasno.. :slight_smile:

@cvachna ahojky jo 1 kg :grinning: to je dobrý no tak to je dobrý tak je super že máte tak fajn doktorku :slight_smile:

Jinak holky já úplně trpím .-( roste mi už 3tí moudrák ale tentokrát to fakt bolí :frowning2: celá ta spodní kost :frowning2: nateklé to ale není takže zánět si myslím tam není jen prostě jak se dere ven tak dáseň je prasklá no.. :frowning2: a navíc moje zubařka je fakt na nic.... po porodu mě měla hne dvzít jelikož mi těsně před porodem otevřela zub a Nikolce josu 4 měsíce a 2 týdny a ona mě ještě nebyla schopná vzít :frowning2: zub mě bolí, ted do toho ten moudrák a ona prostě mě neveme že až v dubnu že má plno .-(:frowning2:
NEZNÁTE NĚKOHO ?? kdo by mě vzal popřípadě i markétku líbala bych vám nohy jako..ale musel by mi dát bez problému injekci já jsme děsná posera a bez injekce neotevřu pusu :frowning2: prosím kdyby jste někdo věděl já bych fakt nevím modré znebe bych vám snad dala:frowning2: jsme úplně hotová ztoho..se bojím abyhc ješt nedostala nějaký zánět do toho otevřenýho :frowning2:
10. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni.bere moje zubařka dr.chytrá a je v novém městě naproti hospodě u matěje..ta by tě ještě vzala :slight_smile:
jo,jen 1kg..tak dostanu v pondělí vynadáno :confounded: ale ne a ne přibrat..
10. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna nové město na moravě? to je jak daleko od ždáru?? a jaká je?? dává injekce nebo je spíše proti nim???
10. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 moni: tady v zr je se zubařema problém :frowning2: vůbec nevím, kdyby už nebyla tchýně v důchodu, tak bych ti to domluvila, ale od ledna už nedělá... ale město je cca 10km od ždáru... jinak já mám taky celou spodní čelist nateklou, asi 3. den, moudrák se dere a taky se obávám, jestli to není nateklý, že je to zanícený, sotva otevřu pusu a u jídla trpím, jsme to chytly nějak nastejno co? :wink:

@cvachna s tím tlakem teda super, chuděro! jak to zvládáš? já jsem omdlívala při vojtovi, nedošla jsem ani na prumce do obchodu, aniž by mě někdo nechytal :sweat_smile: a ty máš do toho kačenku, jseš šikulka! a zvracíš taky k tomu?

jo holky, jak čtu tak waserb. je super pediater :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 teda fakt?? taky jo?? no já taky jí jen z nutnosti :frowning2: tak to jsme teda chytli opravdu naráz :grinning: :grinning: docela se musím smát a říkám si že mmentálně ted netrpím jen jáá ale i ty chuděrko bolí vid?? soucítím stebou :frowning2: to mě štve to je docela daleko teda :frowning2: sakra.. já fakt nevím co dělat stím zubařem.. .-(
10. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak úplně koukám co se to děje, no dr. hrůza taky bych přešla, tohle bych si líbit nenechala.
Se zubákama je to blbý, prý paní Semerádová je duper, ale jestli bere nevím, my chodíme ke Škorpíkové ale ještě jsem tam nebyla, ale táta jo a prý je fajn, tak doufám,že bude i na děti fajn.
10. únor 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,
tak Tadík je na tom o něco líp, v noci jsme se i jakžtakž vyspali, budil se jen na pití a když zhasla lampička - vždycky svítí míň a míň a míň a najednou nesvítí - a my poslední měsíc, dva, musíme spávat při světle, jinak se budí..
Takže na ušní jsme nejeli, ani se mi popravdě nechce v tom počasí..Lije jak z konve, co?
Jak je mu líp, tak tu od rána řičí, že chce ven, no to bude radost udržet ho doma až do středy :grinning: :wink:

A jinak jsem rozhodnutá přestoupit, takže přestupujeme stopro, nenechám si tohle líbit a až budeme mít v budoucnu mimčo, tak to nechci zažívat znovu, je fakt drsná, ale nepamatuju, že by taková bývala, když jsem k ní chodila já..Asi by si představovala děti jako vojáky, co poslechnou ve všem na slovo, nezazlobí, nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A vycvičené jak psy (v případě našeho psa o tom nemůže být řeč :grinning:)

@zuzimila - Zuzi, díky, no, jak ten blbec si přijdu, ale já jsem fakt taková ťunťa, aspoň na veřejnosti, až mě to sere, chtělo by to trochu víc asertivity :-P A u Tebe to bylo jasné, na mně taky v porodnici jedna sestra štěkla a div jsem nebulela do polštáře :slight_smile: To ty hormony..

@gaba3 - Gabčo a vy teda chodíte ke Slámové a spokojenost? Zatím nevím ke komu přestoupit, aby jsme nedopadli podobně, hůř to snad už nejde :-P

@cvachna - teda nezávidím Ti ten tlak, mně u Tadíka taky bylo zle, pořád na omdlení, no hrůza, zažít znovu už bych to nechtěla..Zvracení se mi naštěstí, až na pár vyjímek, vyhnulo..Jsi dobrá, 1 kg, to já bych měla už tak 6 určitě, ne-li víc :wink:
A proč myslíš, že dostaneš sprda? Já myslím, že nee..:slight_smile: A s tím chováním W. máš pravdu, Tadík je z ní taky nešťastnej, včera mu ještě říkala, že když nebude hodnej a spolupracovat, že mu píchne injekci - nevím teda, jestli tahle strategie má na někoho zabrat?! Viděla bych to spíš na opak..Bože, radši už to nebudu řešit, zase mi stoupne tlak :-P :grinning:

@monaberuska1 - Moni, teda to Ti asi neporadím, já chodím k Šejnohové, i Tadík, ale asi nepřibírá, lidí má plno, takže těžko říct, já tam chodím už od dětství..Třeba Jára ten nechodí tak 12 let už nikam :-P Vždycky když ho chytnou zuby, tak slibuje jak se někam přihlásí a prd..Jak to přejde, tak na to kašle, chlap, no..Možná by věděla Radka - @kyticka33 - chodí někam na Žďas a nechodí tam zase tak dlouho - cca dva roky? K nějaké mladší dr.

S těma moudrákama je mi vás, holky, líto, já nic, asi je mít nikdy nebudu
:grinning: :astonished:
11. únor 2011 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak musím to psát znovu,kačule mi to vymazala..
to máme dneska hnus počasí,co?kačenka vstávala dneska v půl sedmé,furt jen ječí,steká se,fakt to dneska bude na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rychle jsme sešli do penny koupit plínky (je na nich závislá) :stuck_out_tongue_closed_eyes: něco na oběd a rychle dom..tím naše procházka dneska asi zkončila :angry:

@monaberuska1 Moni.jj.je 10km od Žďáru,ale já jsem spokojená..stará doktorka ty injekce píchá ale ta mladá,co tam dělá s ní tak ne a to pokaždé trpím :-/
ale mám tam tchýni s tchánem,tak mi aspoň Kačku pohlídají..poslední dobou jsem tam fakt často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tím moudrákem ti to nezávidím :fearful: mě rostl taky nahoře,pak se nějak zastavil a neroste..ale bolest to byla strašná..

@criterska Jituš.myslím,že uděláš jen a jen dobře s tím přestoupením :wink: já bych doporučovala tu košťálovou..je fakt skvělá a děkuji lucce,že mi ji doporučila..:slight_smile:))
my poslední dobou taky spíme naprd.jde už v šest,vstává v deset,že prý u ní je strašidlo a usíná až kolem jedné :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vstává tak v půl sedmé nebo v sedm..toto máme posledních 14dní
ať jím jak jím,tak stejně nepřiberu.pak jsem jen na gyndě dostávala vynadáno,že nepřibírám a to mě pak tchýně furt jen postrojovala abych přibrala :grinning:

@gaba3 Gábi..abych řekla popravdě,tak to nezvládám.. :cry: jen si stoupnu,tak už mi za 10min.hučí v uších,temno a hned si musím sednout.kofola ani kafe nepomáhá a já jsem už z toho špatná :cry:
ani stát u vaření nemůžu a furt bych jen spala..každý týden se fakt těším na víkend,až manža bude s náma doma a já budu moc víc odpočívat..

a největší trapas?šla jsem manželovi pro noviny na město a něco si pokoupit a najednou dojdu do trafiky,temno před očima a pak si už nic nepamatuji..jen se pak probudím,podpírají mě dvě ženské,a ta třetí začala volat sanitku.tak jsem jim řekla,že to není třeba,že jsem těhotná a jak vyjdu ven do mrazu,tak mi hned bude líp..tak zavěsila a já jsem s trapasem na krku odešla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: fakt trapný..kdybych se vzbudila později,tak sanita už by tam asi byla a to bych nepřežila..nerada jsem středem pozornosti..
a doma jsem od manžela dostala vynadané,že už nikam v těhu nepůjdu sama :grinning:

u Kačenky jsem buchla zas na svatbě při obřadu a to jsem šla jako svěděk a tak nevhodná chvíle,že si řekli své ano,pusu a já jsem pak omdlela :grinning:
11. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek