• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@cvachna 1 kilo? Já jsem v 20. týdnu měla nahoře taky jen 2,5 kg :slight_smile: . Nakonec jsem přibrala 14kg, 8 dní po porodu jsem oblíkla svoje staré rifle a ted´mi všechny padají z prdele :grinning: .
11. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni, se zubama katastfora,co? Já mám výborného zubaře, naštěstí mě vzal po protekci, jsem u něj asi 7 let. Ale do Orlové bys to měla z ruky, haha :grinning: . Zuby jsou hrozná bolest, to jo.
11. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zuzi.já jsem při Kačence nabrala 13kg a to jsem do 28tt měla nahoře jen 2 kila a pak to vystouplo výš..ale ty řeči těch doktorů,že nepřibírám,aby mimi bylo v pořádku atd..
tak to jsme na tom stejně :slight_smile: já jsem přibrala těch 13kg a z porodnice jsem jela s -17kg :grinning:
a doma po 14dnech jsem oblíkla taky už svoje oblečení,nemohla jsem kalhoty natáhnout přes pánev... :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska děkuji, no ono ted najít zubaře je nadlidský úkol jako :pensive: děkuji.. jsi moc hodná no ty moudráky blbí..

@cvachna jejda tak to ne, já chodila k jedný a ta právě taky nedávala injekce a já vždy když měla jít kní tak týden sem problila bylo mi zle no prostě psychika děsná.. mám znich úplnou fóbii takže sme přešla k soukromí člověk ale i když si jí platí tak fakt mi přijde že čas nemá katastrofa prostě .-( asi mi nic nezbyde jinýho než prostě počat do dubna .. jinak já mám 2 moudráky už nahoře narostlý a ted ten spodní tak bolí že to snad není možný.. :frowning2:

@zuzimila :grinning: :grinning: :grinning: no a sakra zruky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna Ale stejně si člověk připadá tak štííííhlý po porodu, že? Žádné břicho, voda pryč :grinning: , nohy jak baletka :slight_smile: .
11. únor 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jj.a celkově i únava pak pryč :slight_smile:)) aspoň teda ne tak strašná jak v těhu :grinning:
11. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to mi povídej ale ted už si zas tak nepřijdu :grinning: a le potom porodu je to fakt změna :grinning:
11. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,teda to je zase temat... :grinning:
Včera jsem vás kousek dočetla ale když tu Domča dělá bordel nedá se soustředit takže ani neodepisuju... :wink:
Jitu,no mazec to zdravotnictví...čim dál lepší po nás prachy chcou furt a za vše ale pořádná péče nikde!!! :angry: todle mě akorát zvedá tlak! :angry: :angry:

@monaberuska1 -jak píše Jituška chodím k jedný na Žďas je to slověna Bílková zrovna k ní jdu v uterý :slight_smile: ale tenkrát už po mě nekdo chtěl kontakt a pak mě říkal že už tenkrát tak cca před rokem nebrala :frowning2: takže bohužel nemůžu poradit ale nezávidím...moudráky tuk tuk musím zaklepat rostou mě už několik let a pomalu a bez bolestně ale měla jsme trápení v těhu s korunkou a to jsme s Honzou prolítaly skoro celou Vysočinu!Vzal mě v neděli ráno na pohotovost do Jihlavi tam samozřejmě zubař se neuráčil přijet a to nás tam bylo cca 15! :angry: tak jsme to vzdaly tak říkám musíš mě vzít do Brna jenže tam jsme nevěděly kam jet že to tam neznáme...ale paní na recepci nám poradila že další pohotovost je v Bystřici nad Perštejnem tak jsme zase jely přes 2 okresi zpátky a Bystřice tam naštěstí dr. byl a bylo to vyřešené za 5 minut než jsme dojely do Zr bolest byla pryč.. :wink: ale co si člověk musí vytrpět než sežene dr.!!!no mazec zážitek na celej život! :unamused:

@cvachna-teda ty jsi taky dobrá kniha zážitků :wink: ale s těma plínama a vstekáním si nic nedělej u nás je to to samé jen naštěstí se spaním nemáme problémy...
11. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 jojo, tak to máme zaráz :grinning: jsem zvědavá, kdy to přestane, už mě to fakt se** do toho jsem nevyspalá, zuza má rýmu a v noci jačela, ve 4 jsem vytáhla vysavač a musel soplík ven, ale celá rodina vzhůru, beztak i sousedi :sweat_smile: ale co.... hlavně, že se jí ulevilo... a jakej ti leze moudrák? mě vpravo dole :grinning:

@criterska jíto, tak fajn, že mu je líp :slight_smile: tka pak písni... slámová v poho, tak normálka, jsem spokojená, bydlí naproti a dává mobil na sebe, že můžeš volat i v noci, když něco :slight_smile: jen jí lidí nemusí, že je na správnou výživu a to dost, ale mě to nevadí, si aspon pokecáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jen mě štve, že nutí do nepovinného očkování, ale to každý dr... já se ale nedám :grinning: oproti bělohlávkovi super a nemusíš dvě hodině čekat v čekárně, nemá tak nehuštěno :slight_smile:

@cvachna tak se drž, chuděro! si vzpomínám, jak jsem tady před vánoci ležela a furt jen blila, chudák vojtas, ale pak to přestalo a bylo to fajn, vydrž, za chvilku bude líp, myslím!!! :wink: :wink: :wink:
11. únor 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 aha no je to na prd s těma zubařema jako.... a co zumba???

@gaba3 no nekecej?? já mám oba horní vylezlý a ted dole vpravo mi parchant leze a to si piš taky mě to se****a nejvíc...hihi tak asi si to mezi sebou domluvili :grinning: :grinning: :grinning: jé rýma..vždyt jo at se sousedi poto hlavně že se Zuzance ulevilo.. no já už bych jako brala aspon jaro nejlépe léto jelikož mě tyto dny jako je dnešek u nás jen prší fakt neba a věčně rýma, kašel a tak...takže už chci léto
11. únor 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monaberuska1 :grinning: tak to je legrace :grinning: mě leze na etapy, ted už mu zbývá jen kousek, zato ta dáseň vzadu je tvrdá a nateklá jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: jooo leta už se taky nemůžu dočkat, prej se má zase ochladit - mrznout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jojo mě rostly na etapy aji ty horní a ted tady ten a pesně nejhorší je ta prasklá dáseň a jak je to nateklý šílenost....no taky bych to nejradši nějak přivolala..ale jako že má přijit ted zas sníh tak ztoho opravdu vůbec radost nemám
11. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my jsme dneska byly doma ani jsme nevylezly, tak snad zítra nebude pršet, že bysme šly na chvíli aspoň ven.
Se zubama vám teda nezávidím, mě pomáhalo kloktat tantum verde. tak ať vás to brzo přejde.

Taky jsem si včera hledala zumbu na you tube, tak jsem s Teuškou v náručí zkoušela asi 10 minut ty základní kroky, tak Teušce se to moc líbilo, řechtala se, a mě z toho bolí zadek jako kdybych to tancovala hodinu. :grinning: je to teda paráda, začíná se mi to líbit čím dál víc,hezky se na to kouká, tak asi od září bych to prubla, ale je to teda náročný...nevím jestli to dám. :grinning:

Hezký víkend všem.
11. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no já vyplachuji listerinem a po něm to jakoby ustane chvilku ale jen na chvilku... jo?? no Zumba je super já jdu na ní ve středu a pak hend v pátek :slight_smile: jojo je to takový náročnější :grinning: :grinning: já při prvním měla děsně namožený záda a pánev jakoby zadek taky tím kroucením :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 zumba ????Super super super!Včera u nás 2 hodiny a dnes v ZR 1 bomba...to je dobře že tě to chytlo...
13. únor 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jojo chytlo už odpočítávám dny kdy jdu :grinning: no úchyl hele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeeda vy tady Zumbujete. :grinning:
My byli ráno u dr. Máme bronchitidu. DOstali jsme inhalátor a dva sirupy. Zítra máme přijít zase. Takže ven nejdeme.Ono teda stejně dneska není o co stát.
14. únor 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek brouček malej :frowning2: tak at je brzy v pořádku :slight_smile: bylo supr vás potkat :slight_smile:
14. únor 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem vás ráda viděla.Pak jsem jela do to Kauflandu a to byla chyba,parkoviště narvané k prasknutí a ty hamánky jsem vzala stejně jenom dva,protože ve všech byl rajčatový protlak a ten my nemůžeme.
14. únor 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahatak to je škoda já jichtam vzala mraky:slight_smile:)
14. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jdu vás pozdravit :grinning:

@lucifirek Luci,tak nakonec bronchitida,jo?Bobek,ať je Kubíkovi co nejdříve lépe.My nakonec nic,jen trošku kašle,ale nestojí to naštěstí za řeč :wink:

Štěpánek dal dneska v noci rekord,vydržel 5 hodin :grinning: Což je krásné,tak doufám,že to tak bude pokračovat,ani jsem tomu nechtěla věřit.Teď už taky spinká a Karolínka taky,usnula zase u mě v posteli,když jsem malého kojila :grinning:
Já půjdu hodit sprchu a trochu rozmasírovat prsa,včera mě celý den bolelo pravé a dneska pro změnu levé,tak ať z toho není zánět.
14. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

právě sem přidala ateliérové fotečky, tak jukněte ;)
14. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak jsme vyfásli dneska i antibiotika. Moc se jí to nelíbilo.
Teda Štěpánek krásně spinká,to vám teda závidím :wink: :wink: . No i když Kuba dneska zase po týdnu dobře spal.
Já ti nevím,čím to je,ale já mám ted plná prsa,jak po porodu,tak nevím,jestli to je těma hormonama po tom zákroku.A nebo tím,že jsem začala pít víc melty,vypiju i tři litry za den,plus nějakou vodu.
A ještě že kojíme,protože Kuba ted nic jiného nechce jíst. Tak pořádně masíruj :wink: Mě to též pomáhalo.
15. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak koukám, že ještě pár nás stále marodí, u nás momentálně já, rýma jako blázen a únava, fuj, už ať je hezky a jsme zdraví! S Táďou jdu zítra na kontrolu, doufám, že k té naší dr. už naposledy, já si myslím, že už je snad na tom dobře, nerýmuje ani nekašle, tak snad to bude OK..
Jinak dnes jsme tu měli opět opraváře na kotel, taky snad už naposledy, konečně máme pohodlíčko :slight_smile:
Tak a teď budeme pomalu zařizovat Tadíkovi dětský pokoj a nám tu ložnici - na tu už se přímo třesu :grinning:

@eelka - fotečky krásné, Anetka je roztomilá a jak hezky pózuje, chtěla bych vidět Tadíka :grinning: I jako rodince vám to tam moc sluší! :wink:

@lucifirek - Luci, to je mi vás teda fakt líto, tak ať je Kubíček co nejdříve zdravej, je to na prd, když marodí děti.. Koukám, že slušně lohníš :grinning:
15. únor 2011 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že se pořád marodí, tak ať se brzo uzdravíte. My jsme o.k. zítra se chystáme ke kámošce na klafar, taky byli nemocní tak jsme to pořád odkládali tak to teď snad dopadne.
Dneska jsme byli docela dlouho venku, ale byla teda zima, hlavně ten vítr byl hroznej. Tak snad už bude tepleji. Tak yjsme byla vpráci podepsat daňové přiznání, aby mi ho udělali, tak jsem se chtěla zeptat jestli se to musí dávat každý rok, ikdyž jste na mateřský? nevíte?

Tak se zatím mějte hezky.
15. únor 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jejda fakt?? tak at jste brzy tdaví :slight_smile:
a taky koukám že se pořád marůdkuje, mi máme penicilin ale spíš se nám to zhoršilo já to nechápu..zítra jdeme na kontrolu jako po nemoci tak sem zvědavá co řekne

@kijonkova.k je šikulka, šikulka, šikulka, prostě báječný :slight_smile: je super jak krásně spínkáte :slight_smile: jen tě tak trochu povzbudím že třeba bude spínkat za chvilku celou noc, holky moje taky takhle začínali :slight_smile::hearts::hearts:
15. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 teda taky pořád penicilin. To jsou trable vid. A kdž je špatně těm dětem. Malý měl v sobotu strašný záchvaty pláče,vlastně plakal asi od půl páté ráno až do odpoledne,kdy usnul v kočárku. Tak asi mu fakt nebylo dobře a nám přišlo,že se vzteká. Od pondělí,co máme léky,je mnohem klidnější a veselý. Sice stále dost kašle,alepo tom spreji hezky spinká v noci. Vstáváme dvakrát na kojení a nadýchání a antibiotika.
Tak to je divné,že se to zhoršilo. Jestli odhadli správnou diagnozu. Já jsem byla překvapená,teda příjemně. My byli u dr v pondělí,včera,aby se koukla,jestli zabíráají léky nebo ne. A když se jí to nezdálo,tak dala antibiotika. A zítra jdeme zase na kontrolu. A uvidí se,jestli se to trochu zlepšilo. Já tohle neznám.Většinou ti dají léky a máš přijít za týden nakontrolu.

@peta86 tak vycházky závidím,doma je to docela dlouhý. Přece jen člověk venku stráví třeba dvě hodiny,vyvětrá se. Doma už člověk neví,cobyvymýšlel za činnost.
16. únor 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahojínky:slight_smile: to mi povídej to jsou trable s těma dětma spíš že víš že jim nemůžeš víc pomoct než je nadopovat lékama vid?? :grinning: Tak to je ale moc dobře že je vaše doktorka takhle pečliv to buď moc ráda fakt :slight_smile::hearts: mi jsme dneska byli na kontrole stím že teda to nemáme nějak lepší opět jí brali krev jen z toho prstu CPR už po 3 chuděra Markétka( nechce už ani dávat prstík) :sweat_smile: tak máme vyléčeno jsme zdraví ale bohužel teď ten kašel aobčasný teploty je viroza kterou chytil ted manžel právě a jak je Markétka trošku míň iminní kvůli penicilinu tak ted strašně lehce něco chytne takže máme kašel( kašlavku) a jinak dobrý takže budeme pokračovat do neděle s penicilinem od pondělí nasazujeme vlastně nějaké lactobacílky aby se znovu jakoby nastartovala :grinning: :grinning: a imunitu měla zas skvělou takže ošetření po těch antibiotikách a pak snad už to bude fajn ..takže u nás takto
16. únor 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ty probiotika určitě nasadte. My dáváme probiotický sirup neustále,kvůli tomu ekzemu,pomáhá to na to. Dáváme Nutrolin B sirup.
16. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo??pomáhá vám to aji na ekzem, nám dneska právě dr. napsala něco i do koupele jelikož se to marétce zhoršilo jka je marod... tak snad zabere nám to :slight_smile:
16. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek