• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@cvachna Takže byste se stavily dopoledno,jo?A v kolik asi? TO víš,musím aspoń trochu uklidit :grinning:
17. únor 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k já ještě musím najít papírek,v kolik mám být u zubáka a pak ti dám vědět :slight_smile: ale viděla bych to tak na jendu hodku?nebo to malá spí?
17. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,ne-Malá už nechodí spát,takže v pohodě. :wink:
17. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kijonkova.k to jseš dobrá, že to dokážeš ignorovat, mě to žere a pak jsem vztetklá :angry: musím se naučit být větší flegmouš, trochu nervák no :sweat_smile: fotečky krásný, štěpánek je nádhernej, opravdu! :dizzy_face: musíte někdy dorazit do zr, at bobínka taky vidíme jo? :slight_smile:

@criterska teda jíto, to máte trápení, jsem si myslela, že už je to lepší, vůbec nevím, jak poradit, jestli je to psychický blok, což asi taky, tak bych zvažovala toho psychologa, na tom není nic špatného a když by vám pomohl... vojtík míval taky takový záchvěva kadění do slipů, to prej kluci dělají, i katka to tady psala, tak snad se to zlomí, budu moc myslet..jinak lactulosu jsme taky zkoušeli a jak píšeš, dlouhodobě bych taky nedávala, hele a zkoušela si švestkový kompot, to nás zaručene na záchod dostalo :grinning: a ještě bych klidně dala ten “náš zmiňovaný“ lacidofil - 1 tabl. denně vysypat třeba do mlíka, kaše, polívky (ale ne moc teplého jídla) - správná mikroflora ve střevech je potřeba, co když mu to chybí - pije kysané nápoje - kefiry, podmáslí...? tak pevný nervy, myslim!!!
17. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - Gabčo, díky moc, ten lacidofil zkusíme, dnes mi ho koupí Mirča a pošle mi ho přes mamku, právě mi volala a nabídla mi to, tak jsem ráda, já už právě nevím, co dělat..U nás už to bylo skoro dobrý, ale asi před čtrnácti dny měl ve stolici vlas, nemohl ho vykadit, takže jsme ho všemožně tahali a rvali, nakonec se nám to po dvoudenním boji podařilo, to bylo řevu, asi to není příjemný, to je jasný, ale scény byly hrozný, no a od tý doby se nám to rozjelo takhle nanovo..Asi má strach z bolesti nebo já už nevím..
Jinak švestkový kompot do něj prostě nedostanu - žádný kompot, ani tu šťávu :pensive:
A mléko a kysané nápoje taky nechce, nevím co s ním dělat, mléko do něj dostanu jedině, když mu do něj nasypu Nesquikovy kuličky..Takže to se snažím teď každý den..Fakt je to na palici, dnes to máme nanovo od rána..
18. únor 2011 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jíto, tak já myslím, pokud ti nejí kysané výrobky, tak správnou mikrofloru - ty zdravé bakterie ve střevech, nemá a pak může mít tento problém :frowning2: a jogurty taky ne? ale ne pribináky atd - třeba holandie jsou kvalitní a s živou kulturou...jinak ten lacidofil bych dala stopro - aspon jednu pilulku denně vysypat do něčeho...hlavně si pak lahvičku s pilulkama dej do ledničky, ale to mirce lékárnice určo řekne :wink: jinak s tím vlasem koukám :confused: že ho to tak ale zlobí, kolikrát najdu dětem i zuzce vlas v hovínku a v pohodě... vydrž s tí lacidem aspon měsíc i dýl (může se dlouhodobě) a zkus aspon ty jogurty...teda je to hajdalák, nemáš to s ním chuděrko snadný vid? :grinning:

jinak my dnes měli jačák od 2:30-3:30 nešla zastavit, jsme s mirkem koukali, jestli nějakej noční děs, nevím, pak ale usnula, spala do 6:30 a ted ještě spí, rekord!!! :grinning: za to já jsem pak nemohla usnout a v 6 jsem vstávala s vojtou, tak padám na hubu :unamused:
18. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak už i my sem nemocní :frowning2: V noci na včerejšek začala Anetka horečkovat, včera taky a dneska zatím ne. K tomu má dusivej kašel a spustila se jí rýma. Takže klasická chřipajzna. U dr. sme nebyli, jen sem mu volala co a jak. Doufám, že se z toho přes víkend dostane. A aby toho nebylo málo, tak dneska začalo bolet v krku i mě :(

@criterska je mi líto, že má TAdík takový problémy. Nezkoušela si mu dát takový ty jogurtový mlíka (od Aktivie)? ty jsou dobrý a sladký, to by taky pomohlo

@kijonkova.k Štěpánek je krásný miminko ;) už si ani nepamatuju, jaký to bylo před rokem s Anetkou :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak se přidávám do řady nemocných :frowning2: Kubikovi začala téct rýma ach jo snad to bude brzy pryč to je hruza jak ted každý marodí :frowning2: tak přeji všem marudkum uzdravení :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my včera začali se plazit takže jsme složili ohrádku a už si v ní libuje:slight_smile:už ho musim hlidat je hrozne rychlý :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituš, čtu ty vaše trable s hovínkama...pokud má opravdu zácpu, tak stolice, ketrá obtéká kole, je stolice nezahuštěná / k zahuštění hoven dochází v tlustém střevě, kde se vstřebává voda /, tzv. paradoxní průjem. Pokud Tadík prdí, je to ještě dobré.
Věřím ti, že je to na palici, jako ty naše prdíky, bože to je slovo, kolika je lepší . Mi poradil pediatr, že mám hodně pít zakysané mléčné výrobka. jsou tam probiotické kultury, které pomůžou malému vytvořit jeho vlastní střevní mikrofloru. Ono se paknemusejí kupovat drahá probiotika...a taky mi sestřička řekla, at´ho trochu nechám se s tím poprat, že za nás nebylo nic, jen kmín, fenykl a teploměr do prdelky...a má pravdu, přežili jsme všichni, že jo?
Pokud tadík nechce kys. mléko, je to blbé, no. Těžko naučit malého cvrčka defekační reflex. On to nepochopí, to je blbé. U dospělých jsou finty, jak na to, ale u dětí těžko...No máte pěkné trápení. Pokud to má v hlavičce, chce to asi čas. A jak často chodí? A jaké je to hovínko? Co třeba lžička olivového oleje každé ráno nějak zakamuflovat do papání? Těžko poradit...nemám ještě tyhle zkušenosti..

malý včera špatně pil, furt ublinkával, ale zato byl 5 x krásně kakat, jednou to měl až na zádech, tak jsem ho brala pod vodu, ale ne a ne usnout, a v noci jsem ho budila na pití, at´mi neuschne...no paráda taky. Taky objevil ručičku a paleček, takže cumelplive a tváří se u tho, jako by měl zvracet, ale palec cumlá...a ajk potom ten palec vyhodím, že? :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

@gaba3 Gábi,nemysli si,mě to taky sere,že je tu bordel,ale co mám dělat.samo se to neuklidí a já už večer nejsem schopná.Takže udržuju jakž takž čistou podlahu,koupelnu a záchod a utřu prach.A ty věci poházené po zemi bohužel počkají.navíc malá je zvyklá všechno tahat do obýváku...takže asi tak.Tak se teď dívám po obýváku a děs,na gauči hadry,rozházené polštáře,na zemi hračky,monterky od Jardy a převrácená dětská židla,sušák plný prádla a na stolku hrnky..hnus.Hned to půjdu uklidit,až dopíšu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@criterska Jituš,teda to je bkbé,když se takhle trápí.To musí být děs,ale jestli má fakt nějaký blok,nechala bych ho,ať klidně kadí do trenek.Furt lepší,než aby to držel :frowning2:

@eelka Díky :wink:

Já jsem včera snědla jednu květákovou placičku a nic,malý se tvářil normálně,poprdkává během dne,nijak zvlášť se nekroutil.Jen večerní zaspávání zase na nic.Usnul až ve 21,45,po dalším kojení,ach jo. A zase je opruzený,to už mě taky štvě,sice ne moc,ale má to tam.

Já byla dneska na ORL,třetí den mě bolí ucho,ale prý zánět nemám,jen trochu překrvený zvukovod,tak mi nalil do ucha nějaké kapky a zadělal tamponkem a večer vytáhnout.Asi mi tam jen nafučelo,ale v noci to vždycky bolí jako čert,musím brát paralen :confounded:
18. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@criterska Jíťo, my taky pořád jedem ve slipech, nebo teďka spíš v plínkách. Luki je schopný celý den to hovínko držet a pak jak mu dáme večer plínu, tak se vykadí. I když už si kolikrát přes den řekne, že che kadit na nočník, sedí tam a prostě nic. Já už taky nevím. Slibujeme mu už modré z nebe, když bude chodit na nočník, on to i přes den opakuje, ukazuje na zadek a že do slipků né, na nočník že jó, ale prostě pak se stejně nevykadí. Někdy, když ho to chytne, tak kadil do slipků třeba i 5x denně. Já už jsem taky zoufalá, ve školce mi říkají, že si na to mu přijít sám, ale už i tam přitvrdily a dávají ho na záchod.
Dneska si třeba přinesl nočník a že chce kadit, ale stejně se nevykadil. Pak šel ve 12 spát a chtěl za každou cenu plínu (já už mu ji nechci dávat), ale podle mě se chtěl vykadit. Taky mi někdy příjde, že se nemůže pořádně vykadit a kadí na etapy, takže má malé hovínko třeba i 5x za den. No, jak půjdem za 14 dní ještě k doktorce, tak se jí zkusím zeptat. Držím palečky ať se to u Vás zlepší a plně chápu tvoje pocity :pensive: .

Koukám, že marůdci přibili, tak držíme palečky, ať jste co nejdřív fit :slight_smile: :wink: .
18. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda teda to jsou problémy..to je děs :frowning2: Jitu mám pro tebe jednu radu Domča se předvčerejšky naládoval výrobkama z řeznictví že se z toho pěkně zašvihnul a ráno dostal mlíko už mu dávám krabicové a ředím to vodou a jen trochu toho práškového a zase se posrla jak alík.. :wink: jináč mě normálně chodí na nočník ale pokud mě sní něco nezdravého zásadně srajda do plíny...tak se neboj dát Tádovi kus uzenýho nebo sekaný či škvarky a uvidíš jak se mu střeva vyčistí aspon Domča to tak má a pokud ne tak to bude vážně jinej problém ale možná jak píše gabča pokud nejí mléčné výrobky tak to může být vážně tím...fakt nezávidím taky bych byla na nervy...tak držíme palce...

Jináč my jsme zdraví tuk tuk.... a marůdkum přejeme at se brzyčko uzdraví páč se blíží jaro tak at mužete chodit ven! :wink:

Kijo,krásné fotečky štěpánek je vážně užasnej... :slight_smile:

18. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska cítím stebou, malá se bojí na vc.. máme trable občasný ale nechápu to, mlíka pije hodně , naštěstí já do ní dostanu ten slazenej kefír takže apson tak ale víš co je dobrý každý ráno mu dej vypít nejlépe obyč vodu nebo džus naředěný vodou ale musí to celou noc ležet na lince aby to odstlo a pak ráno at to vypije :slight_smile::hearts::hearts:poradila mi to na kakoše babička manži a fakt super. i když u nás je to že když je hlavně marod tak se jí špatně jde :frowning2: jednou to byl celodenní pláč já už nevěděla co jako :frowning2: tak zkus toto :slight_smile:a hodně dávám Markétce bebe dobré ráno, a rohlíky světlé skoro vůbec spíš tmavé celozrné :slight_smile: tak zkus toto :slight_smile:

prosím holky co by jste dali své nej.kamarádce jako svatební dar???
18. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZUMBA
a prosím holky co tančítě zumbu měli jste krok už baču???? jde vám to???
18. únor 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,
děkuji moc všem za podporu, opravdu je to na prd, do toho na mě padla nějaká depka, to jsem pak vždycky hned na nervy, už je to lepší, dnes nám vydržely slipky čisté celý den, až teď večer co šel na nočník před spaním, tak tam zase byl flíček - takže teď zase budeme tak 3 dny prát a prát a prát - cca 8 slipů za den. Byli jsme dnes s Járou na městě, tak jsem vlítla k Vietnamcům a nakoupila jsem trojbalení slipků jen za 19 Kč ať máme zásoby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty dražší, pěkné, je mi pak líto vyhazovat..

@eelka - Eliško, díky moc, no, náš Tadík je takový smrad, že nechce ani ta sladká mlíčka, kefíry apod..Dřív, když ještě nemíval tyhle problémy, tak je pil a teď ani ťuk..Lít násilím to do něj nechci, to by stejně ani nešlo, v jeho případě. Nejhorší je, že do něj nedostanu ani jogurt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Řekne mi, že prostě nejsou dobrý a nic nepomůže..

@gaba3 - Gabčo, nejí, asi to bude fakt tím, protože když vím co jí, tak je to fakt hrůza, mléčné výrobky nechce vůbec, sem tam Kiri - jakožto jediný sýr, jogurty, mléko nechce vůbec, mléko teď teda v těch Nesq.kuličkách, jinak ani náhodou, ani jahodové, čokoládové, banánové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak mi Mirča včera koupila v lékárně ta probiotika - Linex baby - tak jsem mu dnes ráno dala do džusu, snad se to zlepší, pevně v to doufám..Končíme prozatím se sladkostma, protože dokud nezačne jíst normálně, tak nemá šanci. Jenže u něj je nejhorší, že radši půl dne fakt nejí, a mně je ho pak líto..

@zuzimila - Zuzi, jojo, mívá ty flíčky na slipkách, jak nejde delší dobu, na tom letáčku od dr. právě bylo to o tom prosakování stolice, jinak by mě to ani nenapadlo, vždycky jsem si myslela, že si do slipů "ukadívá" schválně, ale právě, že on o tom ani neví..Vždycky když se to děje a sundáváme slipy než jde na nočník nebo jednoduše proto, že cítím, že smrdí, tak se strašně diví, kde se mu to tam vzalo..Jak to myslíš s tím, jestli prdí, tak že je to dobrý? To jsem nějak nepochopila..
Právě, že mi na to dr. tenkrát říkala, že mu chybí defekační reflex a že se to musí naučit, takže ho máme denně v určitou dobu vysazovat na nočník, aby si na to zvykal, ale stejně mi přijde, že efekt je nula..Jednu dobu chodil třeba po třech dnech - jak to bylo teď lepší, jinak třeba 8 dní není problém - to pak třeba od toho šestého dne začíná prosakovat ta stolice..A když se na nočníku zadaří, tak to je s prominutím "hovno jako ruka" - doslova..To by snad bolelo i mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2011 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radši jsem to poslala, Tadík se tu okolo ochomýtá, tak aby mi to ještě nesmazal..

@kijonkova.k - Kristinko, blok to je, ale ne o tom, že by nechtěl kadit do nočníku..To je blok asi celkově z kakání, protože on se normálně nevytentí ani do těch trenek, to je prostě jen ta stolice, která proteče a on to stejně neví..O to je to horší..Zlatý by bylo, kdyby se mi třeba po třech dnech vytentil do slipů, jednou za den a ne mít pomalu deset "přisraných" slipů denně..Což trvá tak tři dny, pak se nám povede pořádný hovňajz do nočníku, zase pět, šest dní klid a nanovo..

@kk28 - Kačí, vy to máte taky blbý, ale pořád si myslím, že lepší než my, ale díky za útěchu, jsi hodná.. Aspoň, že Lukášek kaká do těch slipků. U nás by to nedal Tadík ani do plíny. Ale je fakt, že když máme zrovna ty blbé dny, tak už kolikrát řičí, že chce plínu, ale tu já mu nedávám, protože kdyby ji měl, tak by si neřekl ani o čůrání, takovej je to lenoch :grinning:

@kyticka33 - Radunko, já Ti dám bůček, to bysme se posrali všichni.. :grinning: Jako sekanou, když dělám, tak jí taky, občas sní takový věci, že si říkám, teď se musí posrat a ono nic..Třeba dnes - snídal toho Nesq. s mlékem a zapíjel to jablečným džusem (mně stačí jen vypít víc toho džusu a už letím) a nic..Je imunní..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Určitě bude mít to samý jako váš Tom - včera jsem o tom zrovna mluvila s Martinem, ale moc mi toho k tomu neřekl, to víš, chlap, až se potkám s Janou, tak se jí na to musím pořádně zeptat.

@monaberuska - Moni, díky, tak s tím džusem to můžu taky zkusit, třeba by to mohlo zabrat, že by ho to aspoň trošku nutilo..Jo a celozrnné pečivo nám také radila dr., i to vím, ale moc mu to nejede..Bebečka taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to náš rozmlsánek. Přitom já mám obojí moc ráda. A ty kroky - bača říkáš? To mi teda nic neříká :grinning: Jak to vypadá?
19. únor 2011 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

holky koukali jsme na FB Peťa jaká krásný koláče peče????
19. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jo zkus, ne?? ani ty zelený?? Markétka má ráda ty zelený právě, zkus teda ten džusík s vodou snad opomůže , jako toto je na prd, mi stím máme trable už dlouhodobě, někdy bohužel dojde i na lactulosu.. :wink: :slight_smile:
no bača jakoby jednou nohou dopředu na patu zakroutit s patou a hned dozadu s nohou a tam na špičku zakroutit
19. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 :grinning: :grinning: :grinning: děkuji dneska jsem měla premieru :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 fakt????prozradíš mi receptík?? třeba do IP :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako smekám fakt šikulka :slight_smile:
19. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak čtu Jiťo vaše trápeníčko, jsou to kluci jedni zlobivý, jak by řekla Lucinka. Určitě je základ v jídelníčku, Luci zbaští naprosto všechno a hromady- Ráďo není nad pořádnej špek, to je pak sračka jako bič:slight_smile:, ve školce ještě jí zdravě, ale jak jsme doma, tak sladkosti jen letí, ale jogurtíky aspoň jednu Activii denně má + tvrdé sýry(Krolewski zbožňuje, bo taveňáky jsou sračky:slight_smile: a ještě jedeme na ovoci, no a kadí tak 2-3x denně, naštěstí, zdědila po tatínkovi rychlé spalování. Kdyby byla po mě tak se nevysere třeba týden:slight_smile:
A vám opravdu radila doktorka celozrnné pečivo? Já teď všude čtu jak to není dobré, že ty naše zlatíčka nato nemají vyvinutá střívka. Tak teď babo raď.

Moničko ten tanec jsi myslela čaču, ne?(jako píše se to Cha-cha) A vy se jako každý týden učíte nový styl? To my tančíme rovnou všechny styly, a už tedy musím říct, že jsem se do toho dostala, a už teď se těším na další zumbu:slight_smile:))

A už jsem si snad nachlazení taky vyležela, dneska jsem to byla vytančit na zumbě, tak snad to bude OK.

papappap hezkou neděli
19. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky,
:grinning: tak jsem si vás četla a fakt jsem se řechtala :grinning: koukám, že téma - s*ání vám jde :grinning: :grinning: :grinning: bůček a špek mě fakt rozesmál :grinning: :grinning: :grinning:

jíto: moc držím pěsti!! a kdy se sejdeme sakraš? dej vědět, až budete fit...

radu: o celozrném pečivu jsem taky slyšela, že takové malé dítě max. 1 celozrnej rohlík - sušenky a konec, tak si vyber, každý ti řekne něco jinýho :angry:
19. únor 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - jo, to bude asi ta cha-cha - čača... :grinning: Jak píše Ivča :wink: Jo, docela mi to jde..Teď jdu zítra, včera ani v pondělí jsem nebyla, jak mi nebylo dobře, včera už mi tedy bylo o moc moc líp, ale zase jsem neměla hlídání - Jára měl odpolední..

@gaba3 - jo, Gabčo, sraní je dobrý téma :grinning: Ale to si piš, že bych radši řešila něco úplně jinýho..A špek ani bůček my nebaštíme - ble, ble..A sejít se můžeme, Tadík je zdráv, já taky, takže záleží na vás - jen teda mám první polovinu týdne nabytou, tak buď ke konci týdne nebo až ten příští,

@ivis - Lucinka má pravdu :slight_smile: , Tadík je smraďoch, on tak jako salám -jí ale jedině Poličan - popřípadě teda Kiri na rohlík a ještě miluje nivu - jenže tam nic zdravýho není..Ale té by se užral..No a pak šopák..A to je asi tak vše..:stuck_out_tongue_closed_eyes: Děs, co? Když prostě není po jeho, tak radši nejí..Dnes jsem mu cpala jogurt a ani za boha, řekl mi, že radši papat nebude. Tak jsem ho sežrala sama..Jo a s tím spalováním to má malá dobrý, ale koukám, že my dvě to máme podobný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
Tak Zumba Tě taky bere, jo? :slight_smile: My taky tančíme všechny styly a jsem za to ráda, nebavilo by mě učit se každou lekci jeden styl a opakovat to do zblbnutí.
19. únor 2011 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jo přesně to myslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no mi nějak ne po týdnu ale jakoby sestavy jedeme tak měsíc hlavně se salsou a merengue a ted právě ktomu máme nový krok tutu cha-cha já sme se ještě pořádně nenaučila tamto natož toto :grinning: :grinning: jinak prdelí vrtím už super ale spíš mi děla problém zapojit ruce když jodu do strny s nohama když jodu taky do strany a tady na té cha-cha sem skrachovala úplně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska aha jojo čača ( cha-cha) :grinning: :grinning: no to je ten můj slovník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo?? jdeš večer já jdu ve středu a v pátek a těším se teda takx ale jsme děsný vemeno mi přijde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: bych potřebovala ještě zvlášt doučovat :grinning: :grinning: :grinning: jojo já když má Michal odpolko tak nejdu právě celý týden :sweat_smile: :sweat_smile: taky závisí zumba na manželových směnách :sweat_smile: :sweat_smile:
19. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - já jsem si právě říkala, co je to bača..:slight_smile: Jojo, zítra jdu, jdu o něco dřív a půjdeme ještě se skorošvagrovou na kafe, tak se těším..A vemeno určitě nejsi, co bych měla říkat já, já jsem dřevo a taky bych řekla, že za tu dobu už mi to docela jde, čemuž bych předtím nevěřila..Tak to máme stejný - s chlapama..Jak má Jára odpo, tak mám taky smůlu.Tak si aspoň vždycky ten týden orazím.
19. únor 2011 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jojo bača no pak čača a je to cha-cha :grinning: :grinning: :grinning: je takže kafíčko, to ted piju já cvičila zumbu ještě ted a šla se osprchnout hned a ted piju kafe právě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no takže tvůj chlap dělá teda taky směny??taky si říkám ale přijde mi že za ten týden vše zapomenu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty jsi určo šikulka, jen když chodíš tak dllouho už tak jako cvičíte nějak pořád dokola nebo je toho taková spousta že pořád se učíte i nové kroky??
19. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 - kafíčko teď? A to usneš? :slight_smile: Jojo, Jára taky směnuje, ale jen na dvě - ranní a odpolední, i když možná, že od jara už budou dělat na tři, to se zatím neví..A máš pravdu, taky mi přijde, že kolikrát zapomínám, když nejdu třeba týden, ale jak říkám, jsem dřevo a třeba do tanečních jsem vůbec nechodila - jednak jsem nechtěla a jednak bych stejně hned veškeré kroky okamžitě zapomněla, tady si sestavy pamatuju až po půl roce :grinning: No, nové kroky ani moc ne, ale Jaruška nám pořád dělá nějaké nové sestavy a jinou choreografii :wink: Ty kroky se hodně opakují.
19. únor 2011 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 zítra ti ho pošlu :slight_smile: :slight_smile:
19. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek