• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska jo? tak to je taky na prdlačku, manža dělá, ranní, odpolední a noční takzvaně 20s směny..katastrofa jako .-/ co člověk ale nadělá že??? jo tak já si právě nepamatuji sestavy jen tu jednu a ta je lehká opakují se při ní slova:grinning: jinka žádnou ty dřevo?? nevěřím, taky sme nechodila právě na taneční a ani na eorobic jelikož sem věděla stejně že se to nenaučím :grinning: :grinning: :grinning: aha no ona každá to dělá jinak vid??? jo jako hodně se opakují ty kroky v těch sestavách mi včera poprvé začali tanit sestavu na shakiru waka waka..jinak se tančí už hodně co sme mrkala na net :grinning: :grinning: no sem ale zvědavá zumba docela hit a sem zvědavá kdy to opadne jako tak celkově :slight_smile: :grinning: :grinning:
@petule33 děkuji :slight_smile:
20. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli,
my jsme po obědě, Tadík spí, já musím skočit do sprchy, dát se celá do kupy, večer jdu na tu Zumbu, už se těším..
Jinak dnes budu zkoušet poprvé péct dort, Tadík má za týden narozky, tak si ho chci zkusit jen tak na zkoušku, abych, kdyby to dopadlo tragicky, si ho domluvila u mamky nebo ho někde koupila..

@monaberuska - ty směny nejsou nicmoc, to máš pravdu, taky jsem na ně dělávala a jediná, která mě bavila, byla noční :grinning: Ale teď by mě teda určitě už nebavila - při dítěti, protože bych se vůbec nevyspala..Dřív jsem si nerušeně chrněla do dvou, půl třetí :slight_smile:
Waku jsme taky tančily ,ale holkám se spíš nelíbila, takže ji Jaruška už moc nezařazuje, to je tak dvakrát do měsíce. Jinak toho máme strašně moc. Jojo, Zumba je teď hodně módní, tančí ji skoro každá..Mně to ale prostě hrozně moc baví, takže na nějakou módu prdím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnou neděli,
my jsme po obědě, Tadík spí, já musím skočit do sprchy, dát se celá do kupy, večer jdu na tu Zumbu, už se těším..
Jinak dnes budu zkoušet poprvé péct dort, Tadík má za týden narozky, tak si ho chci zkusit jen tak na zkoušku, abych, kdyby to dopadlo tragicky, si ho domluvila u mamky nebo ho někde koupila..

@monaberuska - ty směny nejsou nicmoc, to máš pravdu, taky jsem na ně dělávala a jediná, která mě bavila, byla noční :grinning: Ale teď by mě teda určitě už nebavila - při dítěti, protože bych se vůbec nevyspala..Dřív jsem si nerušeně chrněla do dvou, půl třetí :slight_smile:
Waku jsme taky tančily ,ale holkám se spíš nelíbila, takže ji Jaruška už moc nezařazuje, to je tak dvakrát do měsíce. Jinak toho máme strašně moc. Jojo, Zumba je teď hodně módní, tančí ji skoro každá..Mně to ale prostě hrozně moc baví, takže na nějakou módu prdím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že jsem to poslala dvakrát, tele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2011 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, tím prděním jsem myslela, že pokud prdí, jde vidět, že peristaltika ve střevech funguje, což je dobré :slight_smile: .

My jsme měli včera ukázkový den. Zdenda papal co 3 hodiny, krásně brkal, prděl, akorát večer po koupání kravál, tak zase teplá voda, masáž, pak usnul a spal by snad do rána. V noci jsem ho budila na kojení a nemohla jsem ho obudit . A před chvílí baštil a pak mi to vyblil :frowning2: . NESNÁŠÍM TO JEHO BLITÍ!!!!!!!!!! Jsem z toho nervozní, možná se mi budete smát, ale mám strach z dehydratace, proto ho budím a stačí, jak si cucne, ale nenechávám ho spát celou noc. Taky se mi hrozně nalívají prsa, a jde mi hodně špatně odstříkávat, odsávačku mám jen nějakou plastovou s gumovým balonkem od švagrové, je na hovno, stála 80 Kč...
Jinak jsme zase dneska trénovali pasení koníků, ale zatím jen otáčí hlavičku ze strany na stranu, ale trénujeme pilně cca 3x denně. Taky pořád masírujeme bříško, cvičíme s nožičkama...ráno byl pokakaný, tak jsme měla radost a ted´zase to blití...
Už jsem v pokušení koupit kojeneckou váhu, abych věděla, kolik toho vypije, jestli je schopný vysát hodně a pak vyhodí to, co je navíc, nevím. Třeba je fakt šikulka a vysaje hodně za krátkou dobu, podle váhy by to odpovídalo, vážila jsem se s ním včera a měl cca 6,2 kg...ale je to jen takové orientační vážení...
20. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jojo právě sem jen říkala že i kdyby jí nikdo netančil já jí prostě tančit budu :grinning: :grinning: aji kdybych měla být out :grinning: :grinning: a prdím na to jak říkáš ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: no Víš co mě ted napadlo jak píšeš o těch směnách?? ty jdeš pracovat?? nebo se budete snažit o druhýho prcínka???????????teď mě to tak napadlo když si to psala a já mrkla kolik je malýmu tak mě nedalo se nezeptat :grinning: :grinning: :grinning: a jestli půjdeš pracovat máš nějaký místo kam by jsi šla?? mě to straší i když mám ještě čas ale jelikož nemám babičky tipu hlídací a nebo tak tak musím najít práci na 8 hodin nejlépe jen ranní právě abych mohla je odvést do školky a taky je vyzvednout...už ted mi to straší v hlavě :grinning: :grinning: :grinning:

@zuzimila ale vůbec ne, proč by jsme si to měli myslet?? bltí je na prd :frowning2: já malou nechávala spínkat celou noc obě dvě teda ale holky mi neblinkali jen Nikolka 2x a to vím že sme ztoho byla solidně na nerv :frowning2: takže tvoje obavy úplně chápu.. a dělej to tak jak to děláš hlavně že jste tak spokojený, a ono se říká že pak kdyby blinkání nepomohlo že jsou aji nějaké kapičky po kterých se neblinká :wink: kámoška je dáva svému prdíkovi od 2měsíců mu je dávala až skoro do 6 měsíců :slight_smile: takže kdyby jste blinkali hodně porad se s dr. :slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - aha, to mi nějak nedocvaklo :sweat_smile: Jo, prdí jak starej chlap občas..Dnes máme zatím čisté slipky, tak jsem zvědavá, kdy to zase vypukne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se Zdenečkem se Ti nedivím, taky bych z toho asi byla nervózní, Tadík nějak moc neublinkával, blindil mi teda dost v porodnici, ale doma to bylo OK, to jen sem tam a fakt malinko, mini flíček..Ale myslím, že když takhle pěkně prospívá, tak že to bude dobré. Je to kus chlapa :slight_smile: :wink:

@monaberuska - mně nikde místo nedrží, já dělala tu ve ZR na dílně na Tokoze, jenže jsem ,blbec, přecházela pak z dílny na dílnu, z vlastní blbosti, mezitím jsem tam asi týden nedělala, takže mi automaticky dali zase smlouvu na dobu určitou a já asi do dvou měsíců otěhotněla, takže mi pracovní poměr vypršel už během těhotenství..Takže vlastně budu od března nezaměstnaná.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A s tím prcínkem se nech překvapit :grinning: :wink: Ale řeknu Ti to takhle - dělat asi určitě nikam nepůjdu :wink: A s babičkama na tom budeme stejně potom - svoji mamku nemám, Járova bude ještě dobře nějakých 10, možná i víc let pracovat, takže smůla, taky zatím vůbec nevím jak to budeme dělat..Ale počítám potom opět s Tokozem, dělá tam i Jára, museli bychom mít protisměny, abysme mohli malýho vodit do a ze školky..Zatím to neřeším, uvidíme jak to bude.
20. únor 2011 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
vy řešíte kam pak nastoupit?
sice jsem těhotná,ale už i mě to teď děsí a to bude akutní až za 3 roky..já jsem otěhotněla na škole,škola mi platila v těhu jako zaměstnavatel,tak místo nikde nemám..jedna babička 120km od nás,je tak trochu nehlídací,pak druhá babička ještě tak 15let bude chodit do práce..
manžel dělá naštěstí denně od 07:00-15:00 a pak chodí dom,takže děti do školky a ze školky a školy bude mít kdo vodit :wink:
já bych chtěla jít do pekárny enpeky,tak uvidíme :slight_smile:) nejprve na brigádu ještě při rodičovské a pak nastoupit na plný úvazek..

@zuzimila Zuzi..my jsme to taky tak měli a ještě ve větším..Kačka se napapala,pak si říhla a najednou gejzíry mléka letěly ven..bylo o asi tak první měsíc..doktorka mi poradila vyvýšit madračku,aby měla hlavičku výše a ono to pomohlo..pak už ublinkla jen trošku a do 3 měsíců jsme měli klid :slight_smile:

my jsme dneska u dědy a zítra k zubákovi :unamused: už teď se bojím a nejradši bych se vymluvila,že jsem nemocná :grinning:
20. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jo v tokoze jsi dělal??ady máme taky tokoz :slight_smile: aha no takže to taky máte tak moje rodiče právě taky do důchodu ještě daleko oboum je teprve 45 a 46 takže důchod daleko a dělají směny 20s jak dělá manža takže na prd, a tchánovci jsou úplně nehlídací knim skoo ani nejezdíme no... jen fakt jako že tam jedem na návštěvu jinak fakt vůbec... takže si nějak budeme muset poradit jak??to mě děsí ale ještě se tím ted nebudu patlat že??? :grinning: :grinning: jo? takže to je dobře nechám se překvapit ale už ted sme napnutá jak kšandy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@cvachna pekárna je fajn :slight_smile: a co máš za školu???
20. únor 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Moni.já mám udělanou cukrařinu cukrář výroba :slight_smile: :slight_smile: a ty?
20. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna jééééééééé takže ty umíš jenom sam mňamy jo??? já mám obchodní ... se zaměřením především co se týče obchody s elektronikou nebo oblečením..průmyslové prostě..
20. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás jsme opět nemocní, děti mají kašel, fakt kvalitní a já mám atb, mám angínu už od čtvrtka, takže mooooooooc super :unamused: . To je jak naschvál, mužík má jarní prázdniny a místo abychom vyrazili někam do hor, budeme pěkně za pecí, no jedeme za 14 dní na víkend do Rokytnice, tak se vyřádíme tam, všeho moc škodí :grinning:

@monaberuska1 já už taky přemýšlím nad prací, sice mám ještě relativně čas, ale pěkně to letí, chci ještě dodělat poslední rok školy, ale moc se mi nechce, mám ještě do září přerušeno, tak bych potom měla nastoupit, měla bych dělat absolutorium a ještě z jazyka, což je u mě největší problém, spíš katastrofa :angry:
Jinak snad práci najdu tady poblíž, v nějaké příjemné ordinaci :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 jé a počkej teda jestli to dobře chápu máš nějakou zdravku nebo tak něco že? no to dáš, já ted co se týče angličtiny tak bych pohořela, za ty 3 roky a něco co sem doma tak sme neřekla anglicky ani tuk a to sem měla jen do anglie na rok si udělat rekvalifikaci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a teď bych se jich tam tak max zeptala jak se mají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ani mě nehne se to doučit, jelikož si chci užívat dětí..se asi divná :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. únor 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký nedělní večer všem,

děťátko už mi spinká, tak si užívám klídeček, ale za chvilku jdu též do peřin, dnes jsem byla celý den KO a opět jsem se totálně přežrala, ach jak já ty oslavy nesnáším, prostě nemám vůli a neudržím se.

Koukám, že řešíte práci, naštěstí jsem měla smlouvu na dobu neurčitou, ale v dnešní době, nikdy nevíte, že zítra ve firmě neřeknou končíte, firma se stěhuje do Číny. Ale obdivuji Vás, co jste doma s druhým, bo si nedovedu představit návrat do práce po 6ti letech.

20. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 jo jám mám zdavku a dělám VOŠ, doufám, že dodělám, je to zapotřebí :unamused: Se mi nechce, ale co, nezahodím dva roky, kdyby nebyl jazyk, tak těžká pohoda :slight_smile:
@ivis to závidím, mě jedno spí od 7, Kiki šla teď a dobrovolně, což se divím, normálně tady straší tak do desíti :grinning:
20. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ty máš nárok se přejíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se dneska přežraala úplně děsně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@hanulka190 jo tak to určitě, to doděláš levou zadní hele :slight_smile: :wink: :wink: :wink: Jinak teda holky naštěstí mě děti každý dne chodí spát, ta starší v 8 a mladší v 7 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 mě řekni, jak tohle děláte, já ji teda nechávám, protože mě jde o to, abych se ráno vyspala, Otík se budí jak kdy, tak v jednou,dvakrát v noci a spinká do půl osmé-spinkat chodí kolem 6 :slight_smile: Kiki když jde kolem 8,spí do šesti a pak jede jak drak do úplného vyčerpání, když jde kolem deváté, desáté,tak do půl osmé vydrží taky. Mě jde o to, abych se mohla válet do 8 :grinning:
Pryč jsou naštěstí doby, kdy jsem s ní vstávala ve 4 ráno :grinning: :grinning:
20. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 to doděláš,jsi byla vždycky šikulka
a jak se tu máte?my celkem fajn,dnes měl malej teplotu,ale spíš od zoubku,tsak uvidíme
20. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 no já se zptám holčiček jak to děljaí že spínkají :grinning: :grinning: já nevím Niký jde v těch 7 a ráno s etaky v 7 vzbudí ale nakojím jí a ještě chrní a Markétka jde v 8 hned po animáčkovi a vstává v 8 ale to s eza námipřesune do postele a ještě s eválíme spolu tak do půl 9 a to už vstáváme všechny 3 :grinning: a když je manža doma tak většinou vstává třeba hnd v 8 a nebo někdy naopak a spím bud já a nebo manža a nebo jsou dny kdy vstáváme všichni společně jak má směny a tak :grinning: :grinning: každopádně když má ranní tak se válíme dlouho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a odpoledne chodí markétka teda brzy jde už v půl 12 nebo ve 12 :slight_smile:
20. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahojky, jsem to zakřikla, dneska vstávačka o půl sedmé, museli jsme pustit Toma a Jeryho, jinak chtěla hrát Otíkovi divadlo :grinning: To znamená, že nanosí všechny plyšáky do ložnice(tak 50-hádej, kdo to uklízí)a začne vykřikovat:,,Divadýlko začíná",tak jsem sbalila první náruč plyšáků, co donesla a přesunula jsem jí k televizi :grinning: :grinning:. No stejně se za chvilku vzbudil. On je takový myšáček, že maminku nechá probudit,dát se trochu dokupy a zatím si hraje :slight_smile: My se dneska nebo zítra chystáme na ORL, mě už nebaví pořád poslouchat to jeho chrčení, taťka si pochroumal koleno, tak vyrazí na ortopedii, takže valíme obě děti s sebou...Ještěže dneska nemusím do práce, dr si vyrazila na hory, tak doléčím angínu, atb mám ještě na týden...
Tak nevím, co dneska budu vařit, asi si zapařím, naházím tam brambory,nějako přílohu a masíko a půjdu si hrát s dětma. Aspoň nemusím postávat u plotny :grinning:
21. únor 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Ahojky, my ještě žádný zoubek nemáme, Kiki jsme první našli v 7 měsících u moře, Otík si asi dává na čas :grinning:
21. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak máme první zoubek :grinning: :grinning: Našla jsem ho před chvilinkou, jenom taková malá špička kouká, ale cinknout jde, takže se můžu těšit na šatičky :wink:
21. únor 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 blahopřejem k prvnímu zoubku :grinning: :slight_smile: :slight_smile:

my sme taky nemocní :( Anetka nejvíc a já už vlastně taky. Dneska jdeme k dr. aby si jí poslechl, mám strach aby neměla něco na průduškách :( Zrovna před chvilko mě psala známá, že jejich holčička má rotaviry. To je hrůza co to řádí, už aby bylo JARO !!
Všichni marůdci ať se brzy uzdraví :slight_smile: :slight_smile:
21. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 no,malýmu už se klubou delší dobu,ale ted asi víc,v noci měl 39,2takže byla sper noc,ale paralen zabral a pak spal s náma od 4 do 9
21. únor 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek. Tak moje psychika to nevydržela a objednala jsem koj. váhu za 900 Kč Bravo...včera nevím, z čeho žil, co jsem s ním pohla, blitíčko nebo ublitíčko...až jsem už zase hysterčila. A co to je 900 Kč proti mému klidu, že? Takhle si odvážím, kolik toho nakojíme, abych věděla, co v něm zůstane.
Blinká i při zvednuté matraci, už skoro měsíc máme koupený poloh. klín s 18 stupni. Tak nevím, zda je jen přepitý, nebo fakt neudrží...prospívat prospívá snad dobře...

Gratuluju k prvním zoubkům, nemocným brzské uzdravení...a to žijete, holky na čerstvém vzduchu :slight_smile: . Kdybyste viděly, v čem žijeme my! V Ostravě! Když je smog, smrdí vzduch jako když kouř z komína, je mlha a opar a nesmí se ven s malýma dětma, v Ostravě jezdí MHD gratis...Ale tak už jsme si zvykli. Ale je fakt, že když jsem byla u ségry týden, první dny mě trochu bolela hlava...nezvyk, no :slight_smile:.
21. únor 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 no, 39,2 mě už nepřijde jako od zoubků, to bývá kolem těch 37,5-to mi tedy říkala pediatrička....
21. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 nevím,ale nic na něm jinýho není,v noci jsme odsávali,protože se nám zdál že má plný nosík,ale celkem nic,leda se něco teprav klube,ale prý to muže klidně být i prujem a trochu rýmy k těm zubům,tak uvidíme
ted zrovna spinká,tak jsem uvařila,udělala nádobí a uvidíme,snad bude ok
pujdu si asi chvilku sednout ke korálkum,ať se toho hodně prodá
21. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
mně je zle, dnes si tu byla ségra s přítelem dovyklízet pokoj a ona jediná si nevzala bačkory ani pantofle, nic, už je tam jen bordel, tříšky z rozmlácených skříní, zrovna jsme vyhazovali věci co tam byly ještě po babičce - na pletení, pletací jehlice atd..A ona si jednu vrazila snad do půlky chodidla, má propípchlou nohu, jenže nevím jak moc, já nevěděla vůbec co mám dělat, jsem hroznej zmatkař, do toho mi bylo zle, jak bych viděla krev, tak bych se snad pozvracela, no hrůza, je mi jí tak líto, tak se sbalili a jeli na pohotovost.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
Doufám, že jsem to udělala dobře, jenže tahat to ven jsem se fakt bála..Ježiši, jsem z toho úplně na nervy.
21. únor 2011 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Určitě nic, co je vražené kamkoliv, nevytahovat a nechat na doktorech. Neboj, udělají rtg, vytáhnout, do zadku píchnou tetanovku a dají antibiotika. A pak na převaz, taky jí dají ortesu nebo dlahu, aby tu nohu nezatěžovala...sice nejsem z chirurgie, ale pokud tam nebyla poraněná céva a krev nestříkala kolem, bude to dobré :wink: .
Věřím, že jsi byla na mrtvici.
21. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, díky moc, uklidnila jsi mě, tajně jsem doufala, že Ty nebo Kristinka zrovna nakouknete a napíšete něco povzbudivého.
Krev nebyla žádná, to by mi asi fakt bylo zle, já jsem na to jen sáhla a strašně řvala, takže jsem to nechala být, navíc to asi bylo vražené docela hluboo. Sakra, to mě tak sere, je mi jí líto, to bude zase na kdoví jak dlouho. Když jsem jim před třičtvrtě hodinou volala, tak zrovna šla na rtg..Tak čekám, že snad každou chvíli dorazí. Já jsem hrozný nervák a hysterka v těchhle věcech.. :pensive:
21. únor 2011 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Nejsi sama nervák :slight_smile: , stát se něco ségře, taky bych byla...
21. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek