• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@criterska Pak dej vědět, jak ségra dopadla, jo?
21. únor 2011 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila - Zuzi, tak přesně jak jsi říkala, akorát teda prvně vytáhli, pak rtg, tetanovku nedostala, že jí měla v patnácti prý nebo co a atb jí zatím nenasadili, prý to není nutné..Dostala Ibalgin rapid. Na převaz zítra do nemocnice, má berle a prý zinkoklihový obvaz nebo co. Stavili se tu pak jen na chvíli a jeli do Bystřice. A nohu prý má mít pořád nahoře, aby se jí tam nevytvořil absces.
21. únor 2011 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se mi vás podařilo dočíst :grinning: byla to docela fuška. Koukám co se řeší všechno za patálie.
My jsme byli v sobotu v Jihalvě, jen tak se kouknout do city a do tesca. ale nic jsme moc nepokoupili, taťka byl v obchodech nervní, takže jsem musela spěchat. :angry: no jo chlapi prostě na ty nákupy nejsou.Ale zvládli jsme to v poho, nakojila jsem v autě, přebalila na wc jak mají tym místnosti, akorát jsem zjistila že je to dost malé a s kočárem jsem tam vůbec nezajela,takže podruhé ho hlídal taťka a já šla jen s Teuškou v náručí.Pak jsme šli do mekáče,a tak to byl docela hezký den, ikdyž teda v Jihalvě vhudmelilo jako blázen a když jsme jeli zprátky, tak jsme viděli auto sjetý do příkopu a vedle stáli 2 holky, hasiiči kolem auto na odpis, ale snad se nikomu nic nestalo.Ale mě z toho bylo teda ouzko.
Včera jsme byli u tchánovců na obědě a gratulovat, děda má zítra narozky i svátek, tak to bylo taky fajn, a tento týden jsou prázdniny a segra je doma, tak zítra nás pozvala na obídek, a pak půjde zase ona k nám a bude si hrát s Teuškou a já pouklízím co potřebuju, tak se těším, že si to v klídku udělám.
Tak se zatím mějte.
21. únor 2011 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska proboha úplně husí kůže teda... :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: tak aby jí to moc nebolelo a brzy zahojilo..chuděrka teda.. :frowning2:

@zuzimila já si myslím že určitě dobře utracené penízky :slight_smile: :wink: :wink: ono fakt pro ten klid to stojí :slight_smile: :wink:

@peta86 když jsme byli v city taky sem kojila v autě asi 2x :grinning: :grinning: jaktože jste nic nekoupili??? manža teda na nákupy naštěstí je, chodí si aji smenou kupovat hadry aji dětem chodíme společně nějak mu není jedno včem holky by měli chodit, takže to mě fakt baví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky všem přeji krásný večer, já tady mám haldu ale jako fakt největší haldu prádla na žehlení..kdyb jste někdo chtěl můžete mi to přijed do Polný vyžehlit :grinning: :grinning: ale Jinak mi jsme dneska byli konečně venku Markétka jak dlouho marodila chodila sem sama a dneska sme šla s obouma konečně ven, manža byl v práci jinak by šel taky tak posílám po dlouhé době nějaké fotky :grinning: :grinning: zas tady budu prudit s fotkama sem děsná co????
a musela sem upíct buchtu jelikož Markétka mě prosila až mě fakt ukecala její oblíbená šalamounka :grinning: :grinning: a snědla 2 celé řady :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: je tak děsně nenažraná dneska :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska No vidíš :slight_smile: . Koukám, že za ten skororok, co už nepracuju, mi to ještě profesně pálí :slight_smile: .
21. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
@zuzimila - Zuzi, jojo, pálí Ti to :wink: Jsi šikovná. Jára mi pak říkal, že je to prd, že u nich v práci se tohle stává každou chvíli, akorát tedy, že si tam ženský něco vrazí do ruky, ne do chodidla..No, fuj, nechtěla bych mít nic ani v ruce, ani v noze..Prý jsem jí to měla vytáhnout, no, ale jsem ráda, že jsem jí to nevytahovala..Kdoví, jak by to dopadlo. Jo a s tou váhou se Ti nedivím, když Tě to uklidní, tak co je devět stovek, to je fakt..:wink: Taky jsem nad ní uvažovala, když byl Tadík mimi.

@monaberuska - Moni, jo, byl to hnus, ještěže to dobře dopadlo. S tím žehlením jsme na tom dost podobně, taky tu mám horu, ale fakt horu prádla, vůbec se mi do toho nechce, ale budu muset.. A pak uklízet, musím setřít prach, vytřít, vysát, oběd dnes bude jen rychlovka..Fotečky z procházky máš moc pěkný, proč bys prudila, já se ráda podívám, když jsem sama líná fotit :grinning: Manža je teda s tím nakupováním dobrej, to Járu absolutně nebaví :wink: :grinning: Takže do CP apod. jezdím zásadně s Raduš :slight_smile: nebo jinou kamarádkou, ale bez chlapa a bez dítěte :wink: :grinning: Ale je fakt, že tak dvakrát do roka.

22. únor 2011 v 06:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné ranko holky, u nás svítí nádherně sluníčko, tak se těším ven až odpolko půjdeme :slight_smile:

@zuzimila tady to někomu pálí :slight_smile: :wink:

@criterska no horu jako já určitě ne bylo to minimálně 5 praček :sweat_smile: :sweat_smile: ovšem sem se nakonec až večer pustila, takže se žehlila a žehlila takže je vyžehleno a co nežehlím tak poskládáno ufffffff :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: ale žehlila sem do 11 jako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mazec příště si to nenechám tak nahromadit ale to říkám vždycky právě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jé děkuji, no já co se fotáku a fotek týče sem blb na to úplnej :grinning: :grinning: manža mě kolikrát prosí at ho nechám doma :grinning: :grinning: jéééé tak to závidím taky bych vyjela s kámoškou na nákupy ale vyjedu tak 1x za rok :unamused: :unamused: bída co??? jelikož dáme kafe a pokecáme aprojdem ale na nákupy nějak nezbývá právě čas no...a někdy ani síly :grinning: :grinning: :grinning: zítra mám Zumbu už s etam začínám měřit a vážit a já si ted k snídani dala buchtu :confounded: :angry: :angry: bože me to pako, s ebudu stydět až vlezu před ní na váhu jako :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, a já miluju žehlení a tak mi chybí, že na to nemám klid a nemůžu si s tím vyhrát :grinning: .
22. únor 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Tak manža teda nákupy nee, ukážu mu co se mi líbí, tak mi to odsouhlasí a ví, že bych nic špatnýho nekoupila, takže mi důvěřuje, no a jelikož Teuška nespala ale tak se trochu hlasitěji projevovala tak byl nervní, protože nerad jezdí s muzikou. :grinning: ale nebrečela jen teď začala vydávat hrdelní zvuky a je to docela sranda. I na normální nákupy nerad chodí. :grinning:
Dneska jsme byly u segry vařila těstoviny se sýrovou omáčkou a kuřecí vývar, tak jsme si pošmákli, po obědě jsme všechny 3 usnuly, tak to byla bomba. :grinning: já jsem byla dneska jak praštěná palicí, nějak jsem se nemohla probrat, tak nevím jestli byl nějakej nízkej tlak nebo nevím.
22. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 moni promin nestíhám deláme kubikovi pokojiček recept 1kg výberové mouky,20 dkg másla,10dkg cukru,1 celé vejce,3 žloutky,sůl.vanilk.cukr,3 lž.rumu,mléko,1 kostka kvasnic.vše zaděláš v míse dohromady..jestli budeš delat tak přeji dobrou chut
22. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 jojo tak to jo, toto je můj tatka ten nákupy nemusí, jen jídlo jde nakoupit aott vse :grinning: :grinning: je mnam to bych si dala taky :slight_smile: :wink: jo?? já měla dneska super den ale skazila mi jí tady jedna osoba na jednom fóru... :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:

@petule33 děkuji moc
22. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,
tak u nás sněží, to je otrava, já už chci jarooooo, holky!
My jdeme vařit oběd, asi budeme muset teda ještě skočit nakoupit, protože nám chybí nějaké suroviny, ale vylízat se mi vůbec nechce..Včera jsem Tadíkovi koupila jarní botky- asi předčasně :grinning:

@zuzimila - nechápu, jak někoho může bavit žehlení, to fakt nepochopím nikdy!! :grinning: Jedná se o moji nejneoblíbenější činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@monaberuska1 - Moni, já tak čtyři :grinning: Jak jsme teď pořád dělali něco kolem kotle a naší budoucí ložnice, tak jsem to odkládala a odkládala až se mi to pěkně nashromáždilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No otrava. Ještě tam tak čtvrtinu mám, celý jsem to nedala.Ty držíš dietu nebo před kým se budeš stydět vylézt na váhu? :slight_smile: Prosím Tě, vypadáš dobře.
23. únor 2011 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska jo tady taky trochu padá snížek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pěkně mě naštval jelikož taky už chci jaro :grinning: aji jsem udělala už jarní výzdobu na chodbě a ono začne chumelit :confused: :confused: Jinak já se chystám taky vařit ale upřímně nevím co takže ani nevím jestli tady budu mít vše co si vymyslím :grinning: :grinning: :grinning: no ta jedna paní nás tam bude vážit právě tak před ní :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: děkuji za útěchu ale neviděla jsi mě vplavkách to je hrůza totiž :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak Zuzi až budu mít horu vyžehlíš mi teda vi´d? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky pak uděláme nějaký srazík ne?? se na vás hrozně těším už zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska mám Zumbu a chci jít s holkama ven ted kolem 10 ale teda moc s emi nechce do toho hnus počasí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska - Moni, já taky pořádně nevím co pořád vařit, zrovna dělám sýrovou polévku a pak ještě uvidím, buď hrachovou kaši nebo Salsu, nakonec jsem se rozhodla, že na nějaký složitý vaření prdím, ještě chci upéct jeden dortový korpus, včera jsem udělala jeden a přijde mi nízký, ale jinak super, povedl se, tak upeču ještě jeden a dám je na sebe, ať ten dort je vyšší..
Ven taky budeme muset. Ještě nás čeká v deset rodinná návštěva, potom Tadík půjde chrnět a odpoledne už mám taky program.
To vážení je drsný, to bych před všema někde na Zumbě teda nechtěla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A srazík klidně můžeme udělat, taky se těším. Nezmrzněte venku, určitě tam zase je pěkná kosa.
23. únor 2011 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska jo přesně moje slova :grinning: :grinning: co pořád vařit a vymýšlet vi´d?? salsu??? hihi jediný co sem si pod tím představila byla salsa tanec ( zumba) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo taky dneska prdím na nějaký těžké vaření..ale sedím tady piju pořád kafe a pořád přemýšlím co nesložitýho udělám :grinning: :grinning: no ono to vážení není jako před všema je to jen s tou jednou co váží a tak :grinning: :grinning: :grinning: ale i tak i před ní s ebudu stydět ale zas si říkám aspoň budu vědět jak pokračuji přesně jelikož moje váha doma mi ukazuje pokaždé jinak :grinning: :grinning: no co bych od ní ale mohla chtít byla za 99kaček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je tak to za chvilku máte návštěvu tak užijte si jí a odpoledne taky..jojo byla by to paráda zas vás vidět :slight_smile: jo snad nezmrznem :grinning: vy taky ... ježiši ale jak ten sníh ta padá vůbec se mi tam nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.taky jsem pro pro srazík :slight_smile: snad u dorazíme :slight_smile:
včera jsme konečně dojeli dom z města.auto nám vypovědělo.od mrazu vybitá baterka,pak píchnutá guma a kolo nešlo vůbec sundat,tak tchán musel jet autem po ráfku do mototechny a tam nám to spravili..prý tak zrezlé,že ani vybouchat to skoro nemohl,aby to kolo povolilo..
ale včera ve tři jsme už byli doma :slight_smile:
tchýně nám navařila,tak dneska od vaření klídek.

@criterska Jituš.to se ti nedivím s tou ségrou.to kdyby se stalo u nás,tak já bych začala taky hysterčit a ještě být na každého protivná :confounded:

@monaberuska1 Moni.taky se moc těším na jaro :grinning: a moc pěkné fotečky z vycházky :slight_smile:

jo,došly vám zas slevové kuponky do TAKO? těch 50,30,20,10% ? já jsem si teď nevybrala nic,manžel že taky nic nechce,tak ty slevy využila Kačenka :slight_smile: jsme ji včera vybrali růžový károvaný kabátek,pak ryflíky,jedny ryflové kapry na léto..a ve sportissimu jsme ji koupili pěkné botasky nike..ty mají taky slevy na dětské nike a adidas...

zachvíli razíme ven.vypadá to,že zas bude zima jak něco ... :unamused: u aby fakt bylo jaro a svítilo sluníčko..
23. únor 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@cvachna děkuji jsi moc hodná :slight_smile::hearts::hearts:jo na srazík s vámi se moc těším taky ..no jaro nás nechává a musíme na něj čekat :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: tedatak to jste nakoupili asi suprově vid??fakt mají na botky slevičky jo???ted jsme tam nebyli právě... :slight_smile:
23. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 jj.Monik.adidas mají za 499 ze 750 a nike za 499 z 800..my jsme kačce koupili právě nike za 499 červenočernobílé..taková neutrální..
23. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky , tak váha je doma, Zdenda váží 6,28 kg / za 16 dní přibral 830g /, takže jasná známka přepíjení, teda nevím, kolik nám vyrostl, ale jelikož nosíme v 8 týdnech velikost 68...synovec je o měsíc starší než Zdenda a má 6,8 kg..a je na umělém mléku a je stejně dlouhý...tzn. 62 cm ve 3 měsících, my měli 61,5 v 6 týdnech....
Našla jsem stránky s kojen. oblečením = kojenecke-obleceni.eu,kde budu objednávat dupky / vel. 74 už, panebože :grinning: /, dvoje od té značky EWA máme doma od kolegyně z Polska, jsou kvalitní a moc hezké. Tady nekoupím nikde nic, na burze taky nic není...a malý nemá v čem chodit, bo jsem byla kráááááááááááááva a nakoupila plno vel. 56... no kráva nebeská.

Jo, na jedno, cca 5 min. kojo, vytáhl z měkkého prsa 130 ml...takže to začnu limitovat. To snad ale ani není možné, že má tolik mlíka a že si to umí vytáhnout, přesto, že se mi zdálo, že se mu nechce a pocucává...
23. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí
A dneska blil celou noc, dokonce jsem do toho šlápla ne zemi, takže to byla šavle, ani mě to nevzbudilo, no pro můj klid jsem ráda za tu váhu, fakt. Ale neblije mléko, ale jakoby vodu s malými nitkami mléka.. a pokud vím, žal šťávy jsou žluté...že by naspolykal tolik slin?
23. únor 2011 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak hlásíme nové míry v 6 měsících: 8210 g a 66,5 cm. :grinning:
Byly jsme pochválené, na to, že je to jen z mateřského mlíka, tak super, dostali jsme poslední prevenar, tak snad bude pohoda jako vždy.

Chtěla jsem se zeptat co jste dávali jako první kaši? nám mudr. řekla ať místo oběda začínáme dávat mrkvičku a večer kaši, (prý rýžovou) tak se chci zeptat jestli s příchutí nebo jen rýžovou a nevím jak to je s označením mléčná a nemléčná? to se zalívá převařenou koj.vodou ne? mohly byste mi prosím poradit? :wink:
děkuji.

@zuzimila Tak to je krásný, já teda nevím, ale my začínáme s velikostí 68 teprve teď :grinning: Ale je pravda, že každý výrobce to má jinak značené.. Polodupky máme ještě vel.56, takže to s námi roste. člověk aby všechno oměřoval.
@cvachna já myslela že tak akce je ode dneška, no já se ta chystám zítra tak jsem zvědavá jestli něco koupíme. minule jsem to vzdala, protože těch lidí to byla hrůza.
23. únor 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Peti..jj je..ale den nebo dva před tím si můžeš vybrat oblečení,zarezervovat..oni ti to tam schovají a pak si to jen označíš slevama..je to lepší,protože zboží není přebrané..
dneska jsem si pro to byla,ale těch lidí do fronty!!!! na kabinku na vyzkoušení stáli lidi skoro a venku a to samé k pokladně..se v obchodě nedalo ani pohnout a před TAKO stáli policajti autem..
tak jsem to s malou vzdala..ale rezervované to mám až do neděle,tak jsem v klidu.. :slight_smile:

Jinak my jsme malou přikrmovali už ve 4měsíci,protože byla nekojená a špatně přibírala,tak jsme začali brzo tím pyré od hamé..na noc jsme dávali banánovou kašičku a mlíčko..pak nám spinkala celou noc od sedmi až do těch šesti..pak se budila na papání..
23. únor 2011 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak mám pro vás novinku :grinning: :wink:
Dnes jsem byla na gyndě a mám to už tedy i oficiálně potvrzené, jsem v 7. týdnu těhotenství (dle MS bych měla být v osmém, ale měla jsem to nepravidelně a podle dr. je fazolka menší).
Tak nám držte palce, ať je vše nadále OK.

Jinak v Takku jsem dnes byla taky koukat, když jsem šla teď odpoledne z gyndy a šííííílený, to byla horší fronta, než v Nextu po povánočních slevách, okamžitě jsem to vzdala, to se nedá, bych tak dvě hodiny čekala ve frontě k pokladně.
Tak to možná ještě zkusím jiný den, ale nic mě tam zase vyloženě nezaujalo, že bych to nutně musela mít.

@zuzimila - Zdeněček je chlapák, já už si vůbec nepamatuju, jak jsme na tom byli s velikostma, ale takhle velký určitě nebyl.. :slight_smile: Vidíš, vybumbá hodně, to je dobře.
23. únor 2011 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Gratuluju!!!!!! Já jsem si to myslela, když jsi psala, že asi nepůjdeš do práce, haha :grinning: . At´je vše v pořádku a at´je to holčička :wink: . Jinak obdivuju vás všechny, co do toho jdete podruhé, já bych nešla, dává mi to zabrat :slight_smile: . Taky jsem starší než vy...
No a moje ségra, to je nezmar. 2 děcka, chlap, domácnost, a ještě háčkuje dětem čepičky:slight_smile:. Já sice mám naklizeno a vyžehleno, ale vaří Zdenda a ui nakupuje velké nákupy...moc se ven nedsotanu, je hnusně a smog věčne a zima, takže s kočárkem nemůžu :slight_smile: .
23. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
A píšu jak dement :slight_smile: .
23. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Veliká gratulace, přeju pohodový průběh těhotenství. :grinning:
@cvachna Aha, tak to je škoda, že jsem to nevěděla, tak pro příště aspoň vím. No já si myslím, že to musela být katastrofa. díky za radu s kaší.
23. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, :slight_smile:

@criterska i já gratuluju k mimi ;), určitě bude všechno o.k. :wink: Proto ta rychlost s ložnicí a pokojíkem :grinning: :grinning:

@peta86 my začínali s rýžovou kaší od Nutrilonu, ta byla bez příchuti a Anetce docela chutnala. Teď má u nás největší úspěch banánová a jedno jestli mléčná nebo nemléčná :slight_smile: (na každé to je napsané jestli mléčná nebo nemléčná). Mrkvičku sem taky dávala tu první od Hamé nebo i z DMka.

Pro srazík sme taky, navrhuju buď příští týden anebo až ten další. Ale je nám to jedno, přizpůsobíme se ;) Snad už bude po bacilech........
23. únor 2011 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, děkuji vám všem moc :slight_smile:
Snad bude vše v pořádku, jsem teď ze všeho hrozně vybobkovaná, za Tadíka jsem taková vůbec nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
To jsem si nepřipouštěla, že by třeba mohlo být něco špatně.

@zuzimila - Zuzi, máš prostě filipa! :wink:
Jsem zvědavá co to bude, úplně strašně, ale tak nějak tuším, že to bude zase chlapeček. Ale je mi to úplně jedno, jak jsem za Tadíka strašně moc chtěla holčičku, tak teď je mi to fakt úplně šumák, možná bych spíš uvítala ještě jednoho kluka :slight_smile:
A uvidíš, že za dva, tři roky do toho půjdeš znova taky, vsadím se s Tebou o co chceš :wink: :grinning:
Taky jsem říkala, že druhý už ani za nic a vidíš to. Háčkovat teda určitě nebudu, myslím, že budeme rádi, když bude jakžtakž uklizeno, ale co, aspoň bude veselo :grinning:

@peta86 - Peti, díky, a jako horkou favoritku na jméno pro holčičku mám Theušku, doufám, že by Ti to nevadilo :slight_smile:

@eelka - Eliško, ještě jsi to nevěděla od babči? To se divím :grinning: A máš pravdu, že ta naše fazolka na to urychlení ohledně pokojíčku a ložnice měla hlavní vliv :wink:
23. únor 2011 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Je vůbec mi to nebude vadit, my máme jen Tea, ale můžeš jí dát i Thea a nebo Teodora a nebo i s h.Super knižka je jak se bude jmenovat od p.Knapové, kdyžtak ti jí můžu půjčit :grinning: je to super přečíst si co znamenají jména a která jsou povolená a že jich je fakt hodně.
23. únor 2011 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska moooc gratuluji,zase nějaká těhulka. Už tu všichni odrodili,tak to zase chtělo. :wink: :grinning: Určitě bude všechno v pořádku,neboj. :wink:
Jinak nestíhám absolutně dočítat. Tak ahojky.
23. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek