• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
ve Ždáru??
24. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna ad tripli já na nich taky byla a v pořádku na NT jsem teda nebyla nějak jsem pořád nevěřila že to těhotenství dotáhnu do konce pořád jsem čekala kdy to zkončí a prošvihla jsem to
24. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 To je asi hrozný pocit, myslet si, že to nebude nakonec dovršeno. Taky jsem se bála, že nebudu mít štěstí. U toho porodu jsem fakt si říkala: celé těhu v pořádku a ted´o něj přijdeme? Fujtajbl :frowning2: .
24. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jo jsou to hrozný pocity a obavy myslím si že úplně stejně se budu bát i podruhé hlavně že to dobře dopadlo
24. únor 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahah..no,já jsem byla na tom triplu a pka na velkým UZ,,ale prý je všechno ok a teď jdu až 21.3.ve 20tt na velký UZ,srdíčko a odběry krve..ale hlavněže je všechno v pořádku..

@zuzimila Zuzi.my bychom si taky nenechali postížené dítě..byl by chudák a já bych se ani o něj nedokázala postarat.navíc by Kačka šla na druhou kolej a mě by to nedělalo dobře.Ji tak trochu odstrčit.. :frowning2:
24. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 jojo, začalo to někdy v 7. měs. silnou bolestí v oblasti jizvy (i v noci mě to budilo), dr. pak pravidelně přes uz měřila a z důvodu hodně slabé jizvy, (bývá okolo 5-6mm, na klas. porod min. 3mm a já měla přibl. 1mm - mohla by při klasické porodu - tlačení prasknout), jsem šla na plánový císař a nebylo to ted tak špatný, prostě v sobotu ráno jsme si jeli pro zuzanku :slight_smile: už víš, co císař obnáší, takže je člověk připravenej :slight_smile: prej můžeme ještě jedno, ale víc už ani ranu a dát si aspon pár let voraz, ale moc dr. nedoporučuje, já bych měla taky strach, stačilo tohle těhu a už bych popravdě do třetího nešla, teda aspon vyhlídkou 10let a pak už na mimí budu zase stará :grinning: :grinning: :grinning: ty jo, abych za chvilku nepsala, že jsem těhu a nepřivolala to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky, máte asi všechny antinu co? i vy zdravotnice??? díky :slight_smile:
24. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ahoj vítám tě:slight_smile:)
24. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 já nemám :wink:
24. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky,vůbec nestíhám číst a už vůbec ne psát.

Jitušce moc gratulujeme,ale to už ona dávno ví :grinning: A taky se moc těším na zítřek,až s Radkou dorazí :grinning:

@zuzimila Segra,zdravotnice jsme tu už teda 4.Hanulka je taky šostra :wink:

@antana123 Vítám Tě :wink:

@gaba3 Já ještě ne a vůbec nevím,co si nechat dát,ale určo něco musím mít,na třetí dítě nejsou nervy ani finance :wink:
24. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska já na tom byla teda v Brně a stálo to 1400,- a pojištovny nic zrovna nedávali,letos už nějaké pojištovny na to zase přispívají. No říkají,že je to přejsnější než ty tripple testy. Tripply bývají dost často falešné. Je to na tobě.Já na to radši šla.

@antana123 vítám tě.

@zuzimila gratuluji ke klidné noci. :grinning:

@cvachna za triply se neplatí.Tak jsi byla asi na tom NT.
24. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek asi jo :grinning: Luci.ve městě si za to berou 550..ale řeknu ti,že Brno je lepší..
24. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 týjo no já nevím jak to budu mít já jelikož mi na kontrolním utz po sekci našli výdut v jizvě nedokázali mi říct jestli bych potom mohla rodit normálně to se prý uvidí co s tím uděla těhu
jinak všem moc děkuju za přivítání
24. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 tak uvidíš, císař taky není špatnej, i když to hojení pak není nejpříjemnější, však to znáš, ale když jdeš na sekci vyspaná a v plné síle a bez bolestí, v hb mi malou dali hned po ošetření pomazlit, dokonce mi odvázali jednu ruku, aby si jí mohla pohladit a po zašití už na mě sestřička čekala a hned jsme zuzku přiložily :slight_smile: nádherný, u vojty mám takový mezery a byla jsem tak vyřízená po 30hodinách bolestí, že jsem si to vůbec neužila a hrozně mě to pak mrzelo. a jseš dobrá, že už tak brzo přemýšlíš o druhém :wink:

holky, díky za tu antikoncepci, já právě nevím, co mám kamarádky zdravotnice-lékárnici, tak jsou všechny proti, no je to chemie do těla :frowning2: a když se ted tak snažíme nejíst léky a léčit se alternativně, tak se nechci ničím cpát...ale třetí mimí taky nechci, jak píšeš kijo :grinning: a užijte si zítra návštěvu :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@antana123 i já tě vítám tady mezi náma ;)

@gaba3 i když teda máme zatím jenom Anetku tak sem si antinu napsat nechala a mám v plánu ji o nebo po prázdninách vysadit. Záleží jak to vyjde :sunglasses: Dr. mě říkal, že tím nemůžu nic pokazit a neměl by být problém zase otěhotnět :grinning:
24. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mohu se přidat? Jsem taky z Vysočiny. Nemám tu mnoho kamarádek na pokec.
@antana123 jsem po dvou císařích a u druhého dítka mi doporučili císař.
24. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Já mám tělísko mirena a jsem spokojená, občas teda ještě špiním, ale vezmu ascorutin a je to dobrý,hlavně to nejde do těla a působí to jen lokálně a na 5 let, jsem docela ráda že jsem do toho šla.

Taky vítám nové tváře. :grinning:

Jinak dneska druhý den pokus s mrvičkou, tak už toho spapala víc a večer jsem zkoušela dávat kašičku na dobrou noc rýžovou s banánem, tak jsem jí udělala 30 ml a snědla to, tak to asi časem půjde. :grinning: ale čilá je tda dost, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějaký efekt, že by třeba dýl spala nebo tak? no uvidíme.
24. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka ahoj a odkud primo jsi??
24. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky už baštíme i jogurty a dneska jsem zkoušela udelat jabličko a supr chutnalo mu :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska ahojínky, no jasný chápu :slight_smile: já mám ale šílenou radost :slight_smile::hearts:je to fakt krásný, a zas ono je pravda že pohyb v těhu je důležitý a zdraví pokud vše probíhá jak má tak taky sem jezdila na rotopedu :grinning: pak ne to mi zakázali ale jinak když sme mohla neomezovala sem se, :slight_smile: jojo jdi na ten NT mi na něm byli v Brně ale byli jsme tam 2x jelikož jak je manža na tm stím srdíčkem tak 2x jsme museli ale po druhé už jsme neplatili :slight_smile:

@antana123 jéééééééé ahojínky nová tvář, no vítej :slight_smile: to je super, :slight_smile: :slight_smile: :wink:

Holky jdu vás dočíst :wink:
24. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka jůůůůů málem bych přehlídla, další, ahojy taky tě moc vítám :slight_smile: :wink:
24. únor 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 skrz ty an´táky já mám taky tu Mirenu jak Peta a ještě nikdo ted si to nepamatuji a dobrý :slight_smile: jsem spokojená zatím ale mám jí 2 měs zatím :wink:

@zuzimila
@kijonkova.k holky a co vy užíváte si úplných miminečků že??? :slight_smile: :wink: :wink: až budete fotkovat tak upozorněte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@lucifirek jak jste na tom s tím ekzémem??nám ted totiž dr. napsala jeden olej azabral nám docela pěkně právě :slight_smile: vykoupe se vtom a super pka ty nejhorší místa teda namáznu :slight_smile: :wink:

@petule33 to je super že takhle baštíte, no jinak mi ještě sničím nezačali :slight_smile:

Jinak holky dneska krásný den, přijela kamarádka hned dopoledne a super prostě :slight_smile: pak odpolko procházka bylo sluníčko takže krása :slight_smile:
24. únor 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 taky jsem to měla tak jen bolesti 8hodin a byla jsem v celkové čili jsem se probrala ani nevím kdy na přiložení jsem nebyla schopná ničeho taky se nikdy nepřisál od narození jsem mu odstříkávala mlíčko a pil ho z flašky třeba je ten plánovaný lepší a s tím druhým máme zdravotní potíže i s mým drahým vůbec udělat Šímu byl kumšt čili bychom co nejdr´řív chtěli začít makat na druhém dokud to jde ale až po svatbě vdávám se ted v červnu tak pak klidně do toho :wink:
@eelka děkuju za přivítání
@burianka Ahoj odkud si? já jsem tady taky nová a zatím žádná kámoška
@peta86 u nás se příkrmy taky baští o sto šest už jíme i masové
@monaberuska1 děkuju za přivítání
25. únor 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna to máš pravdu,v tom Prenatalu je to prostě špička. Vůbec nelituju,že jsme tam byli,je to sice drahék,ale ted nějaké pojištovny zase začali přispívat. Některé to platívali i celé. My tam byli nakonec i na tom srdíčku ve 20.tt a to nám iřekli,že to bude chlapeček.

@burianka vítám tě

@monaberuska1 to máte asi tu Linolu olej ne? TEn my máme také.Ale my ted koupeme převážně v syrovátce a dávám ten Nutrolin B sirup probiotika. A musím říct,že i i při té nemoci to je ted nesrovnatelně lepší.Má ještě pár flíčků,ale jinak krásný. Doufám,že to vydrží. JInak ted mažu jenom tou vitaminovou mastí z lékárny. Nakoupili jsme spoustu drahých krémů a stejně nic. JInak děkuji za receptík na buchtu,tu znám po jiným názvem. Asi ji o víkiendu zkusím

Jinak teda venku zase kláda jako p.... Chci jít s malým ven. Včera s ním byl venku děda,zatímco jsme byli na tom pohřbu.. A prý spal hodinu a jak zjistil,že ho nevozí táta ani máma,tak poknourával občas. Jinak teda jsme ho vzali pak na to posezení k pradědovi a jak tam bylo moc lidí a hluk,řval a řval.Dojeli jsme domů a byl klid.
Přihodím pár foteček,zjištuju,že moc nefotím a už bych se mohla uráčit něco nechat vyvolat,mám poslední fotky,když mu bylo asi dva měsíce.

25. únor 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci.jj.my jsme byli ve 13tt a ve 20tt při Kačence v Brně na Veveří a moc spokojení..jsme tak nějak platili taky 1400 a pojišťovna to ještě neproplácela..
tam nám řekli už ve 13tt že čekáme holčičku :slight_smile:
teď při druhým jsem jela do Nového města kvůli hlídání abych byla doma pak co nejdřív..do Brna by to bylo na dlouho :unamused:

Vítáme taky nové maminky :slight_smile:

Jinak návštěva u Kíji byla super :slight_smile: jsme pokecali,holky se stihli pokočkovat :grinning: Kačka se na Karolínku taky moc těšila a pak si s ní hrát nechtěla..měla strach,že ji vezme telefon :grinning: a malý Štěpánek je moc roztomilý a krásný :slight_smile:
25. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna jo to jo,do brna je to dlouhé. Ale stálo to za to si myslím. Tak to vám řekli brzy.To budete mít doma babinec.

Taky musíme domluvit nějaký ten srazík,pokud budem všichni tak nějak zdraví.
25. únor 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci.no,druhá vypadá taky na Holčičku :slight_smile: ale třeba se 21.3.objeví bimbásek :grinning: to už budeme vědět jistě :slight_smile:
jj.pro srazík jsme taky pro příští týden :slight_smile:
25. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jojo :slight_smile: :wink: koukám na tvůj trošku popis CS já měla první CS taky a tak 6 a půl hodin teda bolesti a pak celková narkoza a jak sem se probrala moc si nepamatuji to přisátí a tak no docela zvláštní :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

@lucifirek mi jsme byli nevím jak se to jmenovalo ale platili jsme nějakých 1380kč si pamatuji a bylo to Brno Veveří ale adresu nebo tak něco si vůbec nepamatuji :sweat_smile: :sweat_smile: Jinak určo bych šla na to zas , přesně jak píšeš :wink: :wink: :wink: Takže @cvachna jdi taky já si ymslím že to fakt nejsou vyhozené prašulky :slight_smile: a jinak děkuji za tip na ty botky včera jsme to objeli jenomže v Jihlavě už na ty jedny c by se nám líbili tak neměli správnou velikost a ty ostatní s enám až tak nelíbili :unamused: takže jsme nakonec naznaly že pojedem do Brna kde jsou botky levnější než tady :slight_smile: Pojedeme tam ted v Březnu a budeme si kupovat boty hromadně takže s eto vyplatí ta cesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takový malý válet :grinning:

@cvachna jů avy jste byli u Káji je a Štěpánek je sladkej jo?? no já se těším až je uvidím taky :slight_smile::hearts::hearts:

Jinak pro srazík jsem taky sama sem to tady nahlodla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna Taky bych se, navzdory své profesi a vzdělání, nefokázala postarat o postižené dítě. Milovala bych ho, ale dává mi dost zabrat i zdravý zdnda, myslím psychicky, furt mám pocit, že dělám něco špatně...začlo to tím porodem, vím, že jsem ho nemohla vytlačit stran té šňůry, ale stejně to ve mně zanechalo pocit slaboty, že nejsem s to porodit dítě jako každá jiná...

@kijonkova.k No vidíš :grinning: . Co jinač? Co ten s těma bambulema? :grinning: Zdenda včera vytuhnul ve 20, zato se budil a kroutil celou noc, teda od půl jedné do půl sedmé, kdy jsme vstávali...poblitý, káknutý, změrzlý...
Ted´se napil, poblil, jestě v něm ale zůstalo 140ml, v křesýlku zase řve a má škytavku,opička naše.

@gaba3 Gábi, antikoncepci nemám, dr. se mě ptal, jestli chci, ale jednu máme doma a jmenuje se Zdeněček Kiza :grinning: . Prostě není čas ani nálada u mě. Jinak nejsem proti antikoncepci, jsem povahou celkem realista, tudíž nějakou chemii mám někde, to bych nesměla bydlet v Ostravě ( zase máme regulaci, takže nesmím s malým ven, smog, limity překročena 5x...). Ale jelikož jsem měla při antikoncepci zvýšené jaterní testy, cholesterol, na noze mám varix a byla jsem zehdy ještě kuřačka...už ji nechci. Taťka si dá pozor nebo si nechám zavést tělísko.

@burianka Vítáme tě :slight_smile: .
@lucifirek Luci, včera tu byly kamarádky a jedna mi říkala, že na exémy a suchou kůži je dobrá značka A-Derma, znáš ji? Nebo máte na ten exém nějaké speciální? Vzpomínám, jak vypadala Karolínka, chuděra, ta byla červená a oloupaná celá...
25. únor 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

zdravím po delší době :wink: . U nás je vše při starém, jen Andy se spustila trochu rýma, páč jí lezou zuby, takže je i v noci nevrlá :confounded: :rolling_eyes: . Lukáška mám ještě doma a i příštý týden bude doma, a pak hurá do školky. Už se doma i nudí, takže je to někdy boj :angry: .

Já dneska trochu uklízím, páč mi přijede odpo ségra se švárou a neteří a budou tady přes víkend a zítra bude oslava - Lukáškovi 3. narozky a manžy 31 :wink: :slight_smile: .

Jo, zdravím nové tváře a vítám je tu :slight_smile: :wink: .

@zuzimila Téda, Zdenda je šikula, tak moc mlíčka si od tebe tahá :slight_smile: . Neboj, to blinkání se spraví s příkrmy :wink: .
25. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, velká gratulace k těhu a přeji pohodový průběh :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
25. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek