• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@zuzimila jsi to tak pěkně napsala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a ta chuť no.... ta někdy fakt chybí vi´d? :grinning: :grinning: :grinning:

@kk28 tak to moc nepřežeň s tím úklidem :grinning: :grinning: A jakto?? že malý je doms?? to je pořád p té spále??? tak te´d už konečně bude prý jaro tak snad všechny rýmy a chřipky přejdou nikam dál :grinning: :grinning: ale neposílejte knám prosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A Lukáškovi a manžovi přeji Všecičko nejlepší, hodně štěstíčka ale to mají jelikož mají tebe :slight_smile: a hlavně toho zdravíčka :slight_smile: :wink:
25. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
děkuji za přivítání. Jsem z Kuklíku, 10km od Nového Města.
25. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila děkuji za typ,to vůbec neznám.
25. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 jo byl to pro mě mazec myslela jsem si že bude porod hrozný ale až tak jsem to nečekala navíc když si vzpomenu jak mi skákali po břiše křičeli at tlačím ale on chudák by se tam stejně nedostal škoda slov radši zapomenout už
jinak antiko vůbec nejím mám problémy s otěhotněním tak se nebojím že bych byla zase těhu
25. únor 2011 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

kk28 i my přejeme Lukáškovi dotatečně všechno nejlepší k narozeninám a pěknou oslavu ;)

@burianka vítám tě mezi náma a zdravím Kuklík :slight_smile: Z Kuklíku je můj bývalý kolega Jirka Libra a zrovna zítra se chystám za jeho manželkou na masáž lávovýma kamenama :D Znáš ho?

@monaberuska1 jéž by to jaro už přišlo!! ale co sem koukala,tak příští týden pokračují rekordy v mrazech :angry: :angry: Tak musíme doufat....
25. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka ne..fakt??to mi prosím ani neříkej, jelikož já už sme opravdu jarně naladěná :grinning: :grinning: a mrazy už fakt nechci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no budeme doufat že se sekly .-) :wink:

@antana123 jejda, no ono je pravda že nikdo psychicky ten porod špatně vníímá, moje setra byla vystresovaná už z druhýho dítěte a to jen že prodělala taky hrozný porod, nakonec druhý porod ale popsala jak dovolenou u moře :grinning: :grinning: :grinning: jaký to bylo pohodový :grinning: tak jen takový uklidněníčko, že třeba za čas až budeš mít druhý to třeba bude právě super a místo aby jsi rodila to budeš vnímat jako by jsi jela nikam na dovču :grinning: :wink: a jak jako? že by jsi jako neměla už dítě a nebo že prostě tvoje těllo to jako odmítá takže nezabírá??? antiko žádný??

@burianka a taky @antana123 doufám holky že vás poznáme co nevidět na živo, :slight_smile:a že se zůčastníte srazíku :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 srazíku se určitě zůčastním :slight_smile: no Šimonek je malý zázrak já mám problémy s ovulací a můj se spermiemi díky hormonům jsme otěhotněla tak antiko neužívám není k čemu
25. únor 2011 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 ale druhé chceme určitě a brzo
25. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 aha tak to jo, :slight_smile: krásný ale zázrak :slight_smile::hearts::hearts: No to jsem fakt moc ráda, že se zůčastníte, Nikolka je o měsíc mladší jak váš Šimonek :slight_smile: :slight_smile: :wink: to je fajn a dobře :slight_smile:
25. únor 2011 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 a na kdy to plánujete???jezdíme často k našim do Zlína tak abych tady byla
25. únor 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 jo tak to ještě nikdo neví?? nebo holky víte???jen se zatím otom bavíme, jestli je tady ještě nějaký marůdek tak počkáme až domarodí :slight_smile::hearts: ale Kdy datum tady ještě nepadli :grinning:
25. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 ha tak určitě to dáte do předu vědět :wink: včera jsem byla cvičit ve Ždáru v active clubu a super už se těším na další ty si odkud???
25. únor 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 jo?? a jak cvičit?? Já jdu dneska na Zumbu a už se zas těším :grinning: nějak sem tomu podlehla i když sem takový dřevo na ty tance :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem z Polné do Žďáru jezdím právě na gyndu:slight_smile: Prosím jak dám semka aby šlo vidět že mám děti?? :sweat_smile: :sweat_smile: já to tady měla pak sem to nějak smazala :sweat_smile: a te´d nevím jak :sweat_smile: no to sem celá já :grinning: :grinning:
25. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 já chdím bud na zumbu a nebo bodyformong
najed do nastavení a tam máš těhotenství a rodina a tam dáš přidej info o dceři a postupně je tam dáš :wink:
25. únor 2011 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
25. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 jo aha co je to druhý body...??to sem asi ještě neslyšela?? aha no to mám právě :sweat_smile: ale nějak se mi to tu nezobrazilo :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 cidejko s malým Šimůnkem je úžasný, ale nějak nechtěl s maminkou mluvit :grinning: :grinning: ale usmívat to jo prý to musí stačit, krásně se řehtá řehtule :grinning: :slight_smile: :wink:
25. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 to je aeribik+zumba+posilování do kupy je to masakr
info o dceři by ti mělo naskočit at nastavíš datum kdy se narodila
25. únor 2011 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 jééééé a na tom druhým už mu to povídá :slight_smile: ten je ukecaný to je krásný moc :slight_smile:
25. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
25. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 nemáš vůbec za co... :wink: nefunguje mi to asi ale hlavní problém bude víš kde??? mezi židlí a klávesnicí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 :grinning: :grinning: :grinning: já to zkusím se mrknout k sobě
25. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
25. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana123 no tak já pak ještě na to mrknu :wink: Tak já mizím jdu s holkama ven a pak na Zumbu :slight_smile: :wink: Páááááá
25. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
25. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@antana kde jsi rodila?

@eelka znám Jirku, nevím jestli on bude vědět kdo jsem.
25. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Mohla bych se k vám taky přidat? Už dlouho sem nakukuju, ale nikdy jsem neměla odvahu se ozvat - jste tu taková zaběhlá parta.
25. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@burianka ve Zlíně
25. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
25. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek