• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Gabi,tak ty se s Terezou znas?Ja ji znam dlouho ale nebavime se spolu jen ze mamka delala s jeji mamkou v praci a nez jsem se prestehovala do Nizkova tak byldela ve vedlejsim panelaku a jednou jsme se s ni potkala na poliklinice.Jinak to vim od mamky ze uz ma mimi ze muj bratr s tim prisel z hospody...

Ahoj Jitusko,tak mam dobre zpravy dzusik se povedl.Takze se muzes tesit ze ti ho zitra dovezu stavim se asi tak cca ve 2 znas me musim na mesto a nakoupit a hlavne vybrat prasule ktery dnes dorazily pac jsem uz vazne byla bez penez... :frowning2: a pak hura do klastera tak snad to stihnu... :grinning: jinak ta kombinazka bude urcite fajn ja mela v pruchodu vybrany takovy silny dupajdy s kabatkem staly 220Kc jenze ja nemala prasule tak budu doufat ze tam zitra budou a koupila bych si to do porodnice byly moc moc hezky tak uvidime pac moc movejch vecicek nemame a ted kdyz uz mama nakoupene ty nejdulezitejsi veci tak muzu utracet za hadriky... :grinning: jsou moc roztomily .tak cusik zitra.
11. lis 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak lazaně se celkem povedly,jen jsem to málo osolila,takže jsou plané :grinning:
11. lis 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: to nevadí, manža si je dosolí :slight_smile: úplně si mi na ně udělala chut :slight_smile: vojtík už chrní, úplně padl a bez řevu, taky přes 4hodky nespal... už si začíná stoupat, jsem z něho hotová, je fakt hyperaktivní, než mu stihnu dát plenku nebo cokoliv oblíct, tak mi zdrhne, jsem vždy upocená, no ďas, mirek vždy u koupaní roste, jak to můžu zvládnout :grinning:

kytička: terezu osobně neznám, moje mamka je její mámky nadřízená, tak to vím taky od ní, jen jsem jí ted ke konci právě vyděla, jak se táhla s obr pupíkem :slight_smile:

je po reklamě, jdu čučet na růžovku, pomazlit manžu a hurá do hajan, jeslti mě čeká noc jako včera, tak mě hrábne... vojta má nahoře na dásních šílený nateklý boule, dala jsem mu nurofen sirupek před spaním, tak snad to k něčemu bude :wink:

dobrou noc
11. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my jsme dnes měli docela dobrou noc - prcek usnul před sedmou, v devět se budil na kojení, pak o půl třetí a definitivně jsme vstávali v 6, takže paráda, jsem spokojená.. :grinning: Akorát se pěkně vzteká, čím dál víc, to je děs.. :grinning:

Kijo - no co, tak jsou míň slaný, hlavně, že jsou jinak dobrý.. :wink: Tak to musí být Jarda spokojenej.. :slight_smile: Já jsem včera nakonec děala na večeři houbový řízky, Jára na ně měl chuť..Odpo jsme byli na vycházce, ale byla tam fakt slušná kosa..

Radu - paráda, budeme Tě dnes čekat, pak můžeme vyrazit třeba na menší vycházku, já na město nepotřebuju, Ty už budeš mít nakoupeno, takže třeba jen na stezku..Ať se taky malej vyvenčí.. :wink: Na džusík se těším :wink: Nojo, hadříky jsou fakt roztomilý, když už máš vše důležité, tak jen si udělej radost a kup něco pěknýho malýmu, já taky mám vždycky radost, když něco pořídím Tadeáškovi.. :slight_smile: Ta kombinézka je fakt moc krásná, od Disneyho, s myškou Minnie, je bezva, dnes Ti ji ukážu.. :slight_smile:

Gabi - tak to máš s Vojtíškem veselo, já už se taky tak těším a ono pořád nic, Tadík je malinkej peciválek.. :grinning: Ale když ho přebaluju, tak taky dělá takový přemety a chce být zrovna na bříšku, pak se vzteká a říve, někdy člověk neví co s ním.. :grinning: S tím koupáním to máme taky podobně, Jára se taky diví.. :grinning:
12. lis 2008 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak my měli taky fajn noc.Karolínka usnula nějak po 19 a pak se vzbudila až ve 3,30 na kojení a definitivně byla vzhůru v 6.Teď se napila už zase chrní,to ona vždycky ještě vytuhne.Já už jsem povysávala ty chlupy všude,uvřil jsem si kafe a dám si něco dobrého.
Zoubek se zatím ještě pořádně nevyklubal,ale bude to asi brzo.Jinak se začíná sama posazovat,tak jsem ráda.A u přebalování tak rostu,musí to být co nejrychlejší,jinak mám smůlu :grinning:
12. lis 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile: to jsem ráda,že noc jste měly ok! u nás to taky celkem šlo :slight_smile: vojtík už je zase živej a užírá mi snídani :grinning: po 10 zase půjdeme pro obídek a nakoupit, vůbec se mi do toho počasí nechce a má prej ještě pršet :unamused:
12. lis 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi - no to snad ne, ještě pršet, to se zblázním.. :frowning2: Já se taky chystám tak za tu hodinku s klukama na vycházku, Tadík teď řádí v obýváku, mlátí tam do skla v obývací stěně.. :grinning: Je dneska hrozně živej..

Kijo - posazovat?To jako fakt? A jak to dělá? Z toho jak leze? Vůbec si to zatím neumím představit.. :slight_smile:
12. lis 2008 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ona si lehne na bok a tak se zapře ručičkou,že to vypadá,jako by seděla,ale není to ještě úplně sed.Nebo když ležíme třeba v posteli a ona je na zádech,tak se zapře třeba o mě a už sedí,ale to jí jde lépe,protože postel je měkká,tak se tam hezky zaboří.A teď o víkendu jsme ji načapali,jak fakt seděla,to se ji nějak povedlo samo :grinning: Ale není to pravidlem.V kočáru taky,když ji dám do pololehu,tak stejně sedí,protože se zapře ručkama o boky kočárku a sedne si :grinning:
Já teď byla s Kubou,je tam kosa...brrr. :frowning2:
12. lis 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo zááávidím... :slight_smile: To Tadík pořád mele pantem, ale nic jinýho nedělá.. :grinning: Teď teda hodil zpátečku, ale to bylo kvůli psovi, snažil se ho chytit :grinning: A leze Karolínka líp po linu nebo po koberci nebo nedělá rozdíly? Já myslím, že Tadíkovi by to šlo líp po linu, jenže z něj jde hrozná zima, bydlíme v 1.patře a pod obývákem máme sklepy, k tomu jsou tam pořád rozvalený okna, takže tam máme fakt slušnou kládu..To je nejstudenější místnost v bytě..Po kuchyni by toho moc nenaplazil, tam není místo.. :frowning2: Teď mě tad škrabká do nohy a tahá za rifle - před chvílí jsme se vrátili z vycházky, je tam docela chladno, ale musíme se připravovat a otužovat na zimu :wink: Mates byl šťastnej..A máme na poště dva balíčky - mikinky z MMB, už jsem tomu nakupování díky Tobě a Gabči přišla na chuť.
12. lis 2008 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: teda nakupy v plném proudu, já už jsem tam dlouho nic nekoupila, budu muset mrknout :wink: jinak vojtík si sedá tak, že ze čtyř si šupne prdítko na bok, ale ještě moc často to nedělá, jen občas :slight_smile: a lezeme tak nastejno, možná plovoučka líp a taky je šíleně studená, jsme taky to 1. patro a to ještě na vchodem, takže ještě horší, ale vojtovi to nevadí, kdyžtak mu dám mikinku, ale je otužilec :wink:

jíto: dáváš nějakej ovocnej čajík? dnes vyskouším v odštavovači mrkvičkovou štávičku, tak jsem zvědavá :slight_smile:
12. lis 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: nepůjdete na město nebo směr k nám dnes, půjdeme okolo 15hod. ven spinkat, tak bychom se třeba mohly sejít pokecat :slight_smile:

jinak u nás jedou šmoulové, když chci chvilku klidu, aby si hrál, tak šmoulové to zajistí, jen nás láká věž, jak bliká :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byly taky venku,ale nesnuly jsme,tak teď doma asi 40min :wink: Snad to bude lepší v noci :wink:
Jinak malá se plazí všude stejně,ale na linu je to určo jednodušší.Taky máme od země zimu,ale co se dá dělat :frowning2:
A my pijeme vodičku :slight_smile:
12. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už spinkáme,dneska toho moc přes den nenaspala,tak to třeba zase bude dohánět v noci.Kéž by... :grinning:
12. lis 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: se máš, že je karolínka takovej spavec, to vojta ted řádí v postýlce a to spal od 15:30 do 16:00 :sweat_smile: a kijo: pamatuji si,že pijete vodičku, občas jí vojtíkovi taky dám, ale ted ho přes den skoro vůbec nekojím - učím ho a potřebuji ho nalákat na něco dobrého a sladkého, což voda bohužel moc není....pijeme mlíčko jen po kašičce, v noci a pak v 10 dopoledne na svačinku, zatím si zvyká, ale dnes je děsně protivnej, dásně natelký jak blázen, tak dostal zase dávku nurofenu :wink:

jíto: tak jaké byla odpolení návštěva? a jakej má kytička pupík? :wink:
12. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi:a nebude mít málo mlíčka?Měl by vypít minimálně 500ml,raději více.
:frowning2:
12. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: prej těch 500ml stačí, radila jsem se s lékařem, že mu už přes den po příkrmu dávat nemusím, ale pozor my v noci pijeme třeba i 3-4x a někdy ještě víc, když rostou zuby, kojím i po hodině, ale je pravda, že spíš pak jen dudá, to se ani mlíčko nemůže stíhat tvořit :wink: :wink: :wink: a je pravda, že po obídku nekojím a pak po svačince, jíme 5x za den, takže 3 dávky mlíčka za den + v noci si myslím,že ok a mám to od dr. schváleno, vojta i po mém mlíko strašně tloustne, myslím, že se nemá špatně, máme něco mááálinko přes 9kg na 7 měsiců hm? :wink:

jak to děláš ty s příkrmama a mlíčkem?
12. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a kijo, tobě malá aspoň do těch třech i spí, ale vojta se do 23hod. vždy vzbudí a chce pít... zkoušela jsem ho víc kojit i po příkrmech přes den, ale nemělo to smysl, v noci bumbal tak i tak :sweat_smile: a pak je jak váleček, i dr. si z nás dělá srandičky, že nás za chvilku všechny sežere :grinning:
a kdy plánujete přestat kojit? dr. mi doporučoval do roku vydržet, pak že už to nemá smysl, teda to mlíčko, je to jen o kontaktu maminka a miminko... já dýl jak rok nechci v žádném případě, vojta je závyslák a bude to asi problém, čím dřív tím líp, tříletým bobíkem, který si doběhne,se ocucávat nenechám :grinning:
12. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo holky, v sobotu budu mít “odpočinkový den“, mamka se mi nabídla, že si vojtíka tak na 4hodky veme,ale ještě jsem tak dlouho bez něj nebyla, nevím, zda to zvládnu, to samé vojtík :sweat_smile:
12. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nemyslela,že by měl málo jídla,to on je pořádné chlapisko a nějaké zásoby má,ale je to kvůli vápníku. :slight_smile: Já kojím ráno kolem 8-9,pak ještě před obědem(nemusela bych,ale chci) a pak odpoledne kolem 16-17 a ještě někdy před spaním a v noci.Ale my se taky budíme kolem půlnoci,to jen dneska se vzbudila až ve 3,30.Ale mohlo by to tak zůstat.
Od 9.měsíce přidám odpolední sváču,takže to zase utne jedno kojo a jinak po roce bych chtěla tak 1x denně,max.do roku a půl,víc nedostane ani ťuk :grinning: :grinning: :grinning:

A nemyslela jsem to zle,gabi,mně nedošlo,že kojíte tolik v noci :wink: Navíc kašička,pokud je mléčná,tak se taky počítá a my už dáváme i bílý jogurt,takže to taky :wink:
12. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: já vím,že to nemyslíš zle, mléčkou kašičku nedávám, vojtík nemůže mléčné výrobky, nedělají mu dobře, takže je nesmím jíst ani já, beru jen tabletky, tak snad má vápníku dost :sweat_smile: a to ti malá do 16hod. vydrží? to vojtík baští po těch 3 hod. přes den.... ráno okolo 6 mlíčko než vylezem z postele (to beru ještě jako noční, pač ještě pak spíme), pak v 10mlíčko, po 13hod.zelenina+čaj, pak 16:30 svačinka + čaj a kaše do 19hod., a pak se vzbudí okolo té 23hod.na mlíčko a v noci je pravda toho moc nenapije, že fakt pije je tak 2x, mezitím spíš dudá, párkrát polkne, ale spíš se uspává smrádátko, no mamka dudel, když chci mít klid, tak mu dám, ale vím,ž e dělám veeeeelkou chybu :sweat_smile:

a koukám, že to máš tak podobně s kojeníčkem naplánované :slight_smile: počkej, to bude něco, nakonec nebudou chtít odstavit a budou vyvádět a pak budeme kojit až do školky :grinning: :grinning: :grinning: kamarádka odstavovala malou v roce a půl a týden děsného řevu, ale přežily to, chce to odvahu :grinning: :wink:
12. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla už teď rozhodnutá,že ji v noci mlíčko nedám,protože podle mě ho nepotřebuje,ale nakonec jsem dala,protože mi to nedalo....no,měkota jsem :angry: My teď jíme oběd mezi 13-14h,podle toho,jak se vzbudí,takže pak klíďo vydrží do 16-17h,to chodí většinou spát,takže ji to prso jaksi uspí,ale napije se hodně,to zase jo.
Ona není moc jedlík,u oběda se kroutí jako had,musím dělat blbosti,aby se najedla.To bude mít po taťkovi,za ním prý museli se lžičkou lítat :grinning:
12. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to byla zase noc, vstávali jsme 6x, nakonec to vypadá, že nám snad roste další zuban.. :unamused: Definitivně jsme vstali před hodinou, takže jsem se moc nevyspala - to usnul až před devátou...

Gabi - ahojky, návštěva dobrý, Kytičce to moc sluší, bříško jí dost povyrostlo za tu dobu co jsme se neviděly, ale stejně bych neřekla, že má za 11 dní rodit, na to ho má malinký - to se tak někdo má, já byla jak menší slon.. :grinning: Já jsem se právě včera na Koníka nedívala, naposledy okolo poledne, pak se tady stavovala babička mrknout na Tadíka - šla na odpo do práce - já jsem u toho vařila, protože jsme se zdrželi tou dopolední vycházkou.. :slight_smile: No a v půl druhé se stavovala Raduš..A co dnes - mohli bychom všichni vyrazit, ne? Teda podle toho jak taky bude, včera byla fakt slušná kosa.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tadíka jsem poprvé měla v pololehu-polosedu, strašně mi v kočárku vyváděl.. :frowning2: Jenže dnes můžeme jenom dopoledne, Jára má ranní a protože jsme se mu včera kvůli návštěvce moc nevěnovali, má slíbeno, že půjdeme na vychajdu, musíme taky do půjčovny a nakoupit do Hypernovy, tady u nás v obchodě toho moc nemají, tak potřebuju doplnit zásoby..A Raduš říkala, že je Rossmann už otevřenej, tak taky mrknout tam..

Jo a s tím kojením - ježiši, já kojím asi 5x denně a pak se divím, že mám pořád nalitý prsa.. :grinning: Do toho dnes v tu noc pokaždý, jinak by neusnul, je bohužel zvyklej usínat u prsa - večer mi to ještě nevadí, ale nejhorší je, že i přes den by to chtěl mít tak - teda dopoledne - na těch jeho spacích 20 min, to je jeho maximum, je šíleně vzteklej, když je ospalej a říve, neuklidní ho chování, nic..,chce jen prso..Většinou mu ho dám, protože je mi ho líto, nechat ho řvát v postýlce vydržím jen někdy, fakt málokdy a stojí mě to spoustu nervů.. :frowning2: Nebo teda venku v kočárku, to usne většinou hned a bez problémů.. :slight_smile: No a já budu kojit max. do 2 let, víc ne.. :grinning: Protože kojení nám oběma vyhovuje..Ale člověk neví co se ještě všechno může stát a třeba přestanu kojit dřív než si myslím..

Kijo - to plazení a lezení mě štve, já se už i snažím mu pomáhat, tuhle jsem tady před ním lezla sama - někde jsem to četla, že se jim to má "ukázat" a nic... :grinning:
13. lis 2008 v 05:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Karolínka se budila o půl 2 a pak v pět na kojení a vstávaly jsme v 7.Teď se ji snažím uspat,ať můžu zajít s Kubou a pak musíme k babičce :wink:
Tak to kojíš celkem dost,teda,ale mně to taky vyhovuje,je to fajn,máš to pořád u sebe... :wink:
A s tím lezením bych to nechala být,však ono to půjde,je to kus chlapa,asi je fakt těžký,tak mu to třeba nejde,ale neboj,ono to příjde,u nás to bylo ze dne na den.Jsme čučeli :wink: A jestli mají ostatní kecy,tak se na to vykašly.Moje teta se taky ptala,jak to,že malá ještě sama nesedí(v 7 m),že děcka přece sedí od 6.By mě z ní trefilo a to je celkem moderní,ale v tomhle.Když my jsme seděli ve 4m nuceně,tak se nedivím,že pak v 6 jsme se už udrželi.Ale tohle teda nechci.A my třeba nemáme zase zuby,i když teď se už tlačí,teda doufám :wink: A tchýně už 2x strkala prst malé do pusy a hledala,jako bych to asi nekontrolovala sama.Mě to vytočilo,tak jsem ji řekla,že mi to vadí,ať to nedělá.Navíc kouří,tak fuj :angry: :angry: :angry:
13. lis 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Kijo, no to teda je hnus, to máš pravdu, moje skorotchyně taky kouří..Vadí mi to, jenže co nadělám, k tomu začal i Jára, kterej už skoro 2 roky nekouřil..Malýmu naštěstí do papulky nesahají, ale vadí mi i když mu jezdí rukou přes rtíky, jenže nevím jak jí to říct, ona by si to určitě hrozně brala.. :frowning2: Protože kouří, ruce si pak nemyje, já si je myju skoro pořád, kvůli každý kravině..
S tím sezením mi to říkala i dr. přece, že už by měl sedět, tak nevím, snad už brzy, mně by fakt stačilo kdyby se aspoň snažil plazit, ale to on neee..Vím, že to jde pak ráz na ráz, to je jako s těma sudama, taky začal z ničeho nic..Ale teď si dává fakt na čas..Jinak okolí ani kecy nemá, jen můj táta se vždycky diví, porovnává ho s vnučkou od své manželky - jeho nevlastní vnučkou, která je o 1,5 měsíce starší než Tadík..
My už jsme venku byli s Matesem, malej usnul okolo osmé..Poprchá... :angry: :frowning2:
13. lis 2008 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hnus,to je fakt a to já jsem taky kouřila,od 16 oficiálně a přestala jsem v květnu 2007,pak jsem otěhotněla.Jára to nesnáší,nikdy nekouřil,jen vodní dýmku,dvě máme i doma,to on si dá.Se divím,že se mnou vůbec byl :wink: Moje mamka taky kouří a kdyby udělal to,co tchýně,tak by se teda divila.A neboj se někomu něco říct,je to Tvoje dítě,jde to říct slušně a důrazně,já jsem ji prostě řekla,ať ji nestrká prsty do pusy,že se mi to nelíbí,tak ho vytáhla ateď vím,že už to neudělá,teda aspoň přede mnou :slight_smile:
13. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to je, já jsem nekouřila nikdy, jednou jsem si zapálila s kámoškou tady v hospodě, až po pár vínech a Jára mě musel domů táhnout pomalu na zádech.. :grinning: Mi to dalo tak přes hubu, že jsem nemohla chodit, to bylo hrozný.. :grinning: Po alkoholu jsem chodit mohla vždycky, i když jsem toho vypila sebevíc, ale stačilo jedno cigáro a byla jsem úplně K.O., nejhorší bylo, že mozek byl v pohodě a vnímala jsem, jaký jsem tele, že prostě nemůžu ani vstát..A navíc mi bylo zle.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně to zkrátka hrozně smrdí, Járovi rodiče kouří oba a to přímo v kuchyni a já si na to asi nikdy nezvyknu, smrdí mi i igelitka, ve který nám mamka něco donese, načuchne zkrátka všechno..Jim to tak nepřijde, ale mně jo.Když tam je malej, tak nekouří, nebo na balkoně, ale stejně je to tam cítit..A to ji neznáš, myslím si, že kdybych ji něco takovýho řekla, samo, že slušně, tak by z toho byla špatná ještě měsíc, ne-li víc..Prostě každej je jinej..Ale kdyby to dělala nějak často nebo ještě něco horšího, tak bych to samo byla nucená říct, kvůli malýmu..
13. lis 2008 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem konecne tady.Honza me odjel do prace tak muzu smazit na pc :grinning:
dnes jsem vam udelala nake fotecky tak se muzete mrknout.

Gaba:ahoj aha tak to jo ja myslela ze se znate.No ja jsem ji prave ze nevidela takze nevim jake mela bricho jen jsem ji zahledla kdyz jsem se byla objednat na ozvech tak tam lezela jinak vubac no a pak musela nako do tydne rodit...

Koukam ze rozebirate kuraky...taky ho mam doma.Ale uz jsem si zvykla ale doma kourit nesmi takze chodi ven nebo dolu do sklepa a to tady neni vubec citit tak jsem jenom rada ale kdyz prijde z hospody tak to je puch jak kdyz si tu hospodu bere sebou :frowning2: me uz je to jedno kdyz si chce nicit zdravi at si ho nici ale tech penez co to stoji... :angry: hruza.Ale nehrozi ze prestane jednou byl na odnauceni a vydrzel to 14 dni.takze lecba nezabrala :frowning2: no jo hold se s tim musime smirit.... :unamused:
13. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my když přijedeme k mojí mamce do Orlové,tak tam jde taky všechno cítit kouřem.Kouří v celém bytě,když jsme tam my,tak na záchodě,ale stejně to jde cítit.Vždycky nám smrdí všechny věci,fůůůj! :angry:
Peněz to stojí hodně,to bych mohla vykládat,navíc teď,když to tolik podražili.

Taťka nám jede domů,ještě se stavoval v Globusu a volal,že tm mají toho šnečka od FP,tak jsem mu hned řekla,ať už ho veme.A máme to z krku.Ještě nějaké věci musím vymyslet pro rodiče a a babičky :grinning:
13. lis 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, my jsme celý den zalezlí doma, to je opruz, to vám povím, i Tadíka to nebaví a je takovej nervózní, jenže komu by se chtělo do deště..
Radunka - Já zrovna likviduju Čokopiškoty, co jsi my včera donesla, nic jinýho se ani dělat nedá.. :frowning2: Kouření je na prd, to je známá věc, kuřáky vůbec nechápu, doufám, že si to Jára brzy rozmyslí, Honza ten asi ne, když to nezvládl ani tenkát, jak jsi psalal, Radu..Jo a fotky hezký, ty jedny dupajdičky s těma šnečkama jsem neviděla osobně, ale jsou pěkňoučký, fakt..Možná se mi líbí víc než ty žirafový..

Kijo - tak to se máte, zase budete mít taťku doma..A ten šneček není to ten vkládací, ten nehraje, ne? Nebo jo? Jojo, taky ještě musíme vymýšlet pro ostatní..A co máš pro Jardu?
13. lis 2008 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,je to ten mluvící šneček,hraje písničku,učí písmenka a barvy.Už ho máme doma.Járovi nevím,to zase bude,ale určitě to nebudeme přehánět,nějakou blbost jen,ne jak loni,dárky skoro za 3 tisíce jen pro něho.Šetřit se musí :grinning:
13. lis 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek