• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@burianka já se sem pistěhovala bydlíme tady asi měsíc
25. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Ahoj! Já jsem přímo z Jam. Kdy jsi sem přistěhovala? Že jsem Tě tu potkala až teď v únoru?
25. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 nějak na konci ledna jo tak přímo odsud já tady nikoho neznám škoda že nemáš foto bych věděla jak vypadáš
25. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 byli jsme s malým asi 2týdny nemocní tak jsem ani nevycházela
25. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 a hlavně nikoho tady neznám tak jen udělám kolečku a jedu zase domů
25. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to bychom se mohli někdy projít kdyby si měla čas :wink:
25. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj pracuje ve Ždáru tak jsme se sem přistěhovali k vůli práci jinka jsme z dědinky kousek od Zlína často jezdím domů protože mi je tady teskno
25. únor 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no fotku žádnou hezkou nemám, tak ji sem ani nedávám, ale potkaly jsme se asi minulý pátek nebo sobotu. Byla jsem na prochajdě se sestrou a dvakrát jsme tě potkaly. Jednou na dolním konci a jednou na křižovatce pod hřbitovem. Mám zelený kočárek a spzkou Nela. A kde přesně bydlíš, ani jsem nevěděla,že se tu prodával nějaký baráček. Já bydlím pod dětským hřištěm. Tam bude pak na jaře víc mamin - dětí je tu dost - v Šimonkově věku asi osm.
25. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No určitě se můžem domluvit, ale jen pokud Šimonek nespí v kočárku, protože Nelča je ukrutně hlasitá a spící děti zaručeně budí. Proto většinou jezdíme sami a se setrou vyrážím, jen když je Nikolka vzhůru.
25. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 mi nekoupili baráček jsme tady v pronájmu pod hřbitovem v takovém velkém statku předek je zarostlí to je dobře že je tady tolik mamin už asi vím která si ten zelený kočárek si pamatuju
25. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :grinning: Šimonek spinká v kočárku ale on je zvyklý na rachot ho jen tak něco nevzbudí kor když leží v kočárku a je zvyklý od sestřenice ta taky pořád křičí :wink:
25. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď bude 5.3. kolem 15.00 karneval pro děti, tak tam můžeš dojít a poznáš alespoň většinu mamin. A skoro sousedku máš taky maminku s dětmi. Bydlí hned vedle hasičky. Ale ono se musíš tady rozkoukat :wink:
25. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se můžem teda domluvit, Nelča ještě spí, ale pak jak se vzbudí a nají tak vyrážíme za sluníčkem :sunglasses:
25. únor 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jé šla bych ale ve 3 přijede můj a jedeme domů já tam budu celý týden takže příjedu asi až po karnevalu 6.3 mám doma vyřizování moc k vůli svatbě to je škoda se domluvíme až tady budu ju???
25. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo svítí tady krásně
25. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já sem budu chodit i když budu doma tak se pak můžeme domluvit budu moc ráda
25. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře,tak se domluvíme později. nelinka už vstala, tak jdem krmi . Tak se zatím měj hezky ahoj
25. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 taky pa
25. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Super videa :grinning:
25. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím nutně potřebuji telefon na Ráďu ( Radku z Nížkova, ne něčem jsme se včera domlouvali a já můžu a chci se sní domluvit tak bych jí potřebovala cinknout, dáte mi na ní někdo tel.já myslela že ho mám ale nemám
25. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak po delší odmlce Vás jdu pozdravit. Začíná u mě totiž šílená jarní únava, takže padám večer v 20h.

My už jsem snad konečně zdraví, i když mě bolí brutálně hlava už dva dny. A dneska jsem si byla zajumpovat, a zas jsem myslela, že mi vypadne děloha :astonished:

Velikánská gratulace Jítě, je to nádherný:slight_smile: přeji ti krásné a pohodové těhu bez komplikací:slight_smile:

Vítám nové tváře:slight_smile:)) Taky zumbuji v activku:slight_smile:))

Antino neberu, nějak se nechci dopovat jedama.

Pro srazík jsem určitě pro:slight_smile:))

Takko, šílený, jsem odešla fakt znechucená, ještěže jsem byla minulý pátek utrácet penízky v Brně, to bylo bájo:slight_smile:)) a sobecky už jsem nic nekoupila Luci(jako těch hadrů co má, je neuvěřitelný, bychom mohli mít klidně trojčata:slight_smile:)) takže jsem obohatila šatník pouze sobě:slight_smile:

Jinak za týden nás čeká maškarní v Losce, tak už dáváme dohromady masky:slight_smile:))

krásný víkend všem:slight_smile:))
25. únor 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis jůůů jako jump??? :grinning: :grinning: no super tak te´d už jen kdy te srazík :grinning: ta nejtěžší věc a to je termín :sweat_smile: :wink: :slight_smile: jé byla jsi utrácet? no mi tam pojedeme utrácet teď někdy, ale především všem nám botičky :-d manžovi, sobě a Marký, Niký ještě nepotřebuje jen leda nějaký ty necho´dky ( ťapandy) :grinning: A když budou hadříky za pěknou cenu, proč ne? :slight_smile: a kde jsi byla přesně? máš nějaký tip kde jsou slevy?? děkuji kdyžtak :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Jdete na maškarní?? :wink: :slight_smile:

Jinak já dneska byla Zumbovat a super, a zítra teda Jdu na tu 2hod.zumbu + ta hodina ještě takže to bude masakr asi :grinning: :grinning: Díky Rádě právě, jinak bych nešla, :grinning: :grinning: Takže radu, zítra se moc těším :slight_smile: :wink:

Holky tyjo pora´dte já sem fakt asi natvrdlá :grinning: ale prostě mě se pořád neukazují ty děti tady na tom pasu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Přitom je tam mám v nastavení daný?? asi sem někde musela něco odškrtnout a mám smůlu asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ještě jednou zdravím všechny maminky z Vysočiny! Některé z vás znam od vidění. Tak bych se chtěla trošku představit. Mám jednu 14-ti měsíční holčičku Nelinku a pracovala jsem jako zdravotní sestra v Havlíčkově Brodě.

@ivis mi se známe - jen nevím jestli si na mě vzpomeneš. Já chodila do áčka ( Jana Šiklová).
25. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tady je sestřiček, taky jsem vyučená sestra, pak jsem šla na VOS radiologický asistent.
25. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis teda si žiješ aktivně, zááávidím :slight_smile: :wink: taky se chystáme do brna, jak to tam je s hadrama? mají už asi jarní/letní že? a co mají prosím tě v tom taku? tady na klafar nechodí ani leták, občas sportisimo a konečná..přicházím o něco? a taky už mi asi půl roku nechodí leták rossman :angry: a to mě se** užijte si maškarní :slight_smile:

a holky, díky za odpověd s antinou :slight_smile: nic si napsat a zavádět nenechám...

@janaj0 vítám tě, tak až budeš mít chvilku, přihod fotečky, třeba tě od vidění taky známe :slight_smile:

tak kočky dobrou
25. únor 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis doufám, že se příští týden potkáme ;) ať už večer nebo třeba odp......... kdyžtak se nějak ozvi. VEčer se chystáme, ale za masky asi ne.......

@burianka zítra se Jirky zeptám jestli tě zná :grinning: Třeba jo....

mějte se krásně a dobrou noc :sunglasses:
25. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 já si říkala jestli semka chodíš , že bych přehlídla a nebo jsi tu nová :slight_smile: tak vítej a gratulka k dceřince sice už roční a něco :slight_smile: jo dělala jsi tam sestřičku?? dětskou? neviděla jsi mě tam teda když jsem tam byla s Markétkou v r.2007?? :slight_smile: :wink:

a fakt jo, tady jsou samé sestřičky .-):hearts:to je úžasný fakt :slight_smile:

25. únor 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

add Brno, slev měli ještě hodně, akorát co se mi líbilo, tak byla velikost 34, max 36 a já potřebuji tu 38 anebo M, i když dvě vecičky jsem si taky vzala v S,a jsou mi sice trošku upnuté, ale doufám, že už se pořádně opřu do toho hubnutí,a nebudu jen o tom kecat:slight_smile:)) Takže mám dvě košile do práce - jednu z Orsay, druhou z Tally Weill(sorry, tady ani nevím jak se to píše) - ty byly bez slev, pak sem si koupila v HM bundo-sáčko na jaro, v té Tally ještě svetýrek s krátkým rukávem ve slevě(ten byl za 200,- a vypadá fakt dobře) a ještě halenku v Jeans clubu(taky za 200 ve slevě).
Strašně se mi líbili botičky v Mixeru, většinu měli kolem 500,-, ale opět problém s mou velikostí tlapy 39, tak jsem ostrouhala. Jo a byla jsem jak v Olympii tak ve Vaňkovce.
Jinak už si myslím, že všude slevy skončily, říkala to tam jedna prodavačka, že už jim chodí haldy hadrů jaro-léto, tak že už končí:frowning2: protože potřebují místo na nové. Ale třeba ještě někde narazíte na slevičky.

Jani: jasně že si tě pamatuji, přihoď nějakou aktuální fotečku, ju?

Zírám, zírám, samá sestřička, to je super:slight_smile:

Gabčo: do Takka ani nemá smysl chodit, připadá mi, že tam nic nemají, anebo kvůli slevám to mají předražené, jinak mě tam většinou nic moc nesedí, toť můj názor, já mám ty svoje oblíbené obchůdky a Takko k nim rozhodně nepatří, tak ti ani nemusí být líto že ti nechodí letáky(i když letáky mají hezké, ale skutečnost je pak jiná:frowning2:((

Eliško: určitě se potkáme, budeme s Luci od pátku v Losce, a Zdeněk přijede v sobotu večer za námi, takže asi po 20ti letech poprvé nepůjde přes den za masku:slight_smile:) Ale večer jdeme v maskách:slight_smile:))
26. únor 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska zumbaaaaa:slight_smile: už se moc těším:slight_smile:))
26. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile: a přeju pěkný den dneska máme půl roku to tak letí
26. únor 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek