• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@ivis Sěkuji skrz slevy Berno takže vlastně když jedeme v březnu už tam budeme mít kolekci jaro-léto z toho vyplívá- žádné slevy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no co nadělám stejně tam jedem pro boty tak omrknu kdyby náhodou někde byl koutek ještě s nějakým doprodejem, :slight_smile: :wink: taky na Zumbu ?nejedeš náhodou taky do Polný ?

@ivis @gaba3 Jinak co se týče takka, taky tam moc nenakupuji, jak píše Iví mě to přijde že hadry nic moc za tu cenu ale jako jendou sme si tam koupila podprdu a jednou rifle který mi ale nic moc nesedí..jen unáhlená koupě :sweat_smile: Takže mi stejně nejvíc nakupujeme sportisimo, A3sport ,Alpine PRO a takhle ale rifle mám hodně zas z New yourk a takovýhle obchody nebudu vypisovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ALE TEDY JSEM NA SLEVY- jsem přesně ten magor jak mě nazvou ( občas) když je sleva tak já letím po nich, jeliož asi za plné ceny bych to vážně nekoupila,

@antana123 Taky hezké ranko, teda dneska přesně 6 měs. gratuluji :slight_smile::hearts:k Půlročku :slight_smile:

A jinak všem přeji krásný ranko:slight_smile: Dneska se i já těším na Zumbu, uvařeno mám, ale musím uklidit takže si tady vypiju kafíčko pokouknu co nového avrhnu se na to .-D :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

26. únor 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek. Tak samá šostra tady :grinning: .
26. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, nene do Polný, já jsem věrná Activu, i když jsem si říkala, že vyzkouším i jinde, abych mohla porovnat a poreferovat bráchovi, pže toho by taky docela zajímalo jak to probíhá na jiných hodinách, ale on se tam ukázat nemůže :grinning:
26. únor 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Gratulace k půlročku, my měli ve středu :grinning: hrozně to utíká.

@gaba3 V takiu hrůza, kupa lidí a souhlasím s Ivčou, taky mi tak moc věcí nesedí, amjí to šitý nějak křivo.takže taky nemusím litovat. Na rossmama se taky koukám na netu, nám chodí nějak opožděně, většinou ve středu, a aikce mívají od pondělí, výhoda je že na netu je to už v pátek takže přes víkend si to v klidu projdu a vypíšu a v pondělí jdu nakoupit, je teda pravda, že poslední dobou nic moc.

Včera snědla teuška 4 lžičky mrkve a už se i přestala šklebit, tak si asi už zvyká. :grinning:
Krásný víkend.
26. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Peťo, vy už začínáte s mrkvičkou, to teda letíííí :wink:
26. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotky :slight_smile: .
26. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis aha :grinning: jakto??? že se tam ukázat nemůže??proč??? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aha no mě je to zatím nějak jedno , skoro vůbec to pořád neumím takže ráda obkouknu i jinde a zkusím :slight_smile: :grinning: :grinning: toto bude tancovat právě ta která to semka do česka zatáhla tak sem zvědavá hrozně :slight_smile: :wink: :wink:

@peta86 jéé no jasný já to přehlídla, taky půl ročku :slight_smile: opožděně taky gratulka :slight_smile: :slight_smile: :wink: jojo takko je pakko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 už s emi to povedlo :grinning: :grinning: :grinning: a už mi tam jdou ty děti vidět, měla jsme v tom soukromí odškrtnuto že nikdo nic nesmí vidět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem říkala že ten problém je mezi klávesnicí a židlí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, protože brácha předcvičuje zumbu na tom Activku, tak už má ksicht profláklej :wink:
26. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si udělala fotoblog, ale pochybuju, že mě poznáte. Já vás některé poznám, když vás vidím ve městě, ale taky jen až podle fotek.
@monaberuška1 já jsem pracovala na neurologii - takže epilepsie, mrtvice, bolesti zad a tak podobně
@zuzimila máš moc krásného chlapečka a s porodem Ti vůbec nezávidím :confounded:
26. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Díky :slight_smile: za Zdeněčka.
26. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 užij si zumbu a děkujeme
@ivis taky chodíš do activu????já chodím na Blanku
@peta86 děkujeme a taky gratulka
@monaberuska1 gratulka k 5měsícům
@janaj0 Ahoj taky zdravotník???
26. únor 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila je vážně nádherný
26. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no nádherný fotečky .-):hearts::hearts::hearts:

@janaj0 aha :grinning: Tak to asi ne, já myslela na gyndě nebo na dětským jsem to tak nějak si spojila :grinning: :grinning:

@antana123 děkujem :slight_smile: no Zumba Super ale nedám na tu naší cvičitelkuje prostě nejlepší :slight_smile: :wink: pro mě jako :slight_smile: jelikož každý má asi svůj styl a tady v tom sem se strašně ztrácela :sweat_smile: :sweat_smile: no neva už se těším na pátek na Zumbu s Naší Míšou prostě :slight_smile: :wink: :wink:

@ivis aha :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska ma gynekologiké ambulanci jsem byla taky, ale jen 3 týdny na praxi ke své absolventské práci. Měla jsem gynekologické téma.
26. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ty jsi taky sestra? No páni :grinning: .
26. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
zdravím všechny. Pomalu dočítám, některé porody hrůza.
Mám dvě děti a nevím co je porod, oba šli císařem.
26. únor 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka jo? ty nás dočítáš úplně od začátku jako :grinning: :grinning: :grinning: všech 251 stran, neblázni :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se ušteš :grinning:
26. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,teda vy jste mě dnes daly :grinning: jsem myslela že vás nedočtu :wink: ale konečně se to podařilo jen přemejšlím co vám napsat... :slight_smile:
No tak především zde vítám nové maminy...

Gabi,myslím že ty jsi se ptala na antinu?Já též nic neberu a ani neplánuju v životě něco brát... :wink: a co se týče těch letáku tak si normálně stěžuj na rosmanu a oni si v tom pořádek udělají páč si to prej hodně hlídají ty co roznáší tak aby jim skrouhly příjem za špatné roznášení... :wink:

Dnes jsme byly s Moni na speciální zumbě v Polný bylo to pěkný ale na náš vkus moc rychlý a nepřehledný trochu chaoz... :unamused: ale co skusit se má vše :wink: ale na Jarušku nedám dopusit...ta je prostě nejlepší..no ale každej máme jinej vkus... :slight_smile:

@zuzimila ,fotečky pěkný Zdeneček je pěknej chlapák

Kijo,návštěvka byla super sice rychlá ale dětičky si vyhrály...díky.

Kk,taky Lukáškovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám...A hlavně to zdravíčko at jste brzy fit...

No co ještě napsat Honza dnes byl s Domčou po druhé bruslit poprví se mu to moc líbylo ale dnes prej bruslit nechtěl :frowning2: tak nevím ...ted má vzdorové období... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a já se pomaly valím do postele dnes mě to náko zmohlo...takže dobrou... :sunglasses:

@monaberuska1,kdy jdeš ted v pátek 4. na zumbu v kolik?

26. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ne ne, začala jsem vás číst od vánoc, až ted jsem se rozhodla připojit do rozhovoru.
26. únor 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka to jsi dobrá..... :wink:
26. únor 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 No přesně, moje slova prostě byla fajn ale ne moc pro nás viď :grinning: :grinning: řekla bych bylo to pro ty co to skoro tančí profesionálně a ne pro ty co teprve začínáme defakto pořád :grinning: :grinning: :grinning:
jo jdu teď v pátek 4.3 a jdu na půl 4 do půl 5 na hodinku :slight_smile: pročpak???A ta vaše cvičitelka je šíleně fajn, :slight_smile: a taková horzně milá :slight_smile: strašně ráda bych někdy přijela za váma tam :slight_smile: :wink: :slight_smile:

@burianka fakt?? teda ty jsi dobrá :slight_smile: každopádně jsem ráda že ses připojila :slight_smile: proč jsi tak váhala??
26. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
za chvilku razíme ke tchánovcům tak přeju všem pěkný den :slight_smile:
27. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všem krásný ranko, za chviku přijdou knám návštěva 2 takže jdu péct nějakou buchtu :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Díky :grinning: . Akorát je protivný, nevím, jak zabavit dvouměsíční dítě. Nosit ho pořád jednak nechci a jedna k nemůžu se zádama, vůbec přes den nespí a jen řve. před kojo, po kojo, mezi kojo..furt. Za rady budu vděčná.
27. únor 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ¨Krásný fotečky, Zdenda je krásnej. :grinning:
Nám Teuška řvala takhle vždycky večer třeba 3 hodiny v kuse a mudr nám nechala udělat kapky myslím že je to papaverin, nebo tak nějak, míchají to v lékarně a od tý doby je klid, řekla i že je to kolika a souvisí to s tím spurtem.
27. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Děkujeme:slight_smile:
27. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no tak to tě móóóóóc potěším páč ten pátek u vás bude cvičit naše Jaruška a já jedu s ní :grinning: máš radost? :wink:

@zuzimila ,no nemáš zač...a rady?Tak ty ti nedám :frowning2: Domča byl spavec... :wink: ale kámoška má to samé co říkáš ty nejdřív furt chovala a ted když zjistila že nic u toho neudělá tak jí nechává vyřvat... :angry: jsou to potvory ty malé děti...

27. únor 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Ahojky nám malý taky první 3měsíce jen brečel až pak se dokázal zabavit a taky jsem ho chovala a nepřemýšlela si nad šátkem nebo nosítkem já ho využila a mohla jsem s ním spoustu věcí dělat
27. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 fáááááááááááááááákt no jako to mááááááááám největší radost týýýýýýýýýýýýýjo a jakto? Míša je marod??? no jako mám radost největší :slight_smile::hearts::hearts:fakt bezva, mám hroznou radost tak kdybych přišla dýl budeš mi držet místo uplně ve předu vid??vždycky sem v první řadě :grinning: :grinning: :grinning: ale tak kdybych náhodou nějak se opozdila, tyjo ja mám fakt radost, no strašně se na vás těším :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek