• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahojky,
koukám, že se tady zumbuje a @zuzimila hledá tipy proti brečení... :slight_smile: Zuzi jak píše Anet, naše Anetka se zabavila v nosítku, bavilo jí pozorovat to dění kolem sebe ;)

@burianka Jirka tě zná :slight_smile: teda aspoň mi to tvrdil. Masáž byla uplně super ;)

@janaj0 mám pocit že tě odněkud znám, ale nevím odkud :fearful: . Z nemocnice ale určitě ne :slight_smile: Každopádně z Jam je sousedka od našich a moje kámoška Blanka Machová (roz.Holemářová). Určitě ji znáš,ne?

@monaberuska1 udělala sem první kávovníček :grinning: Na tebe ale zatím nemám :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka jojo zumbuje, zumbuje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jo fakt, ale jdi ty jak na mě nemáš :grinning: Máš ho nádhernej nepochybně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ho´d fotečku :slight_smile:
27. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka to víš, že znám. A v Losenici v těch novostavbách bydlí sestřenka. Jmenuje se Lenka Kočíková a má dvě holčičky 4 a 2 roky. Jinak z Losenice do brodu se mnou jezdila Lenka Mašková.
27. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jj, Lenku taky znám :slight_smile: je možný že sem tě viděla na Lenčiných fotečkách na FB :grinning: a Lenku Maškovou samoz. taky :slight_smile: Ta už to má v práci taky za pár.... :wink:

@monaberuska1 jj vyfotím a hodím na FB :wink:
27. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak vidím tady snad všechny zumbujete a kam chodíte na zumbu???
@janaj0 Ahojky ty si taky zdravotník???cvičit v Jámách tam asi nic není že??
27. únor 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka to s těma fotkama je možný. A Lenka M. čeká třetí? Jak jsem otěhotněla, tak si už jen přejeme k svátkům a informujeme se o narození potomků. Jinak už bohužel kontakty upadají :unamused: . Tak ji kdyžtak pozdravuj
27. únor 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jj Lenka M. budou mít třetí :slight_smile: Co mi říkala, tak že bude chodit do práce do konce února. Tak nevím jestli ještě zítra jde .... Termín má na 20.května a prý se nechají překvapit co to bude. Určitě ji pozdr.budu, doufám, že se s ní brzo potkám.
27. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana cvičení v Jámách je. cvičí se každou středu a pátek od 19.00 do 20.00. Ve středu je to aerobik s míčema a v pátek s tyčí. stojí to 50,-. Ale já tam nechodím, protože to akorát malá usíná a ona usíná jen se mnou a pak si mě za hodinu kontoluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak jsem pracovala na neurologii a 3 roky. A dost se mi tam líbilo, nebyly tam jen ženské a byly tam i mladší ročníky. Tak to nebyla jednotvárná práce.
27. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ji obdivuju, že chodí i s bříškem na oddělení. Přeci jen tam musí, taky pomáhat lidem vstát. Já jsem byla skoro od začátku doma, protože jsem se bálá že něco chytmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Aže se toho bylo dost, samý močový infekty a syfilis. a polohovat jsem taky nemohla, tak jsem byla holkám spíš na přítěž.
27. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana jo a hlavně jsem nenapsala, že se cvičí v kulturáku
27. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak jo super, -)

@antana123
@antana123 v Polné chodím já :slight_smile:
27. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 neurologie no taky masakr já hospic dokonce i madší ročníky ale na to jejich umírání se už dívá hůř nejmladšímu bylo 21
27. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 díky aerobik mě nebere zůstanu věrná asi Activu ve Ždáru :wink:
@monaberuska1 jé vůbec nevím kde to je bydlíme tady chvilku tak se ještě neorientuju :astonished:
jinak zítra nás čeká nároční den jdeme vybírat prstýnky tak držte palce at seženeme :dizzy_face:
27. únor 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana to s tím umíráním mladých je hnus. To jsem dost bldě snášela. Když nám zemřela jedna maminka 4 malých dětí, tak to jsem obrečela. Ale dost o smutných věcech. Přípravy na svatbu byly snad to nejhezčí z celé svatby. Samotný svatební den strašně uteče a ani nevíš a je z tebe paní :wink: .
27. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo to věřím ono i ty přípravy zaberou času že to ted strašně utíká pořád jsem si říkala je času a ted už to uteče jak nic
27. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Kuklík má velkou rozlohu a některé lidi tu vůbec neznám.
to chodíš na masáže k nim domů, švagrová tam chodila na rehabilitaci
@ antana123 užívej si příprav na svatbu. Hned bych se vdávala znovu, ale bez problémů co jsem měla.
27. únor 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka vím že Kuklík je roztahanej :slight_smile: jj byla sem u nich doma. Mají to tam zařízený a o víkendu dělají holky právě lávový kameny. Jinak má Věrka masáže a rehabilitace ve Svratce :wink:

@antana123 přesně přípravy si užij. Svatební den uteče strašně rychle :(
27. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no to jsem ráda :wink: hele já nevím jestly je nemocná ale prostě Jaruška to tam má domluvený a mě poprosila abych jí dělala taxi což mě baví a zároven si zazumbuju :grinning: :wink: takže super těším se jasný podržím ti fleka...

@antana123 jj zumbujem :wink: já chodím do ZR k Jarušce do tanečního studia Samira v kulturáku moc moc mě to baví...a pak ještě jednou za 14 dní nám dojíždí do Nížkova .Ty se budeš vdávat?Tak gratuluju taky bych se vdávala :grinning: ale chlapovi se nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to ještě neví že bych to letos chtěla k narozeninám :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

@janaj0 teda taky máte kulturu v Jámech...zajmavé co je to s tou tyčí?? my v Nížkově máme taky 2x v týdnu ale stepaerobik a tak si to kompenzuju zumbou :wink:
27. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 aha no Polná je cca 15km od Polné tak nějak :slight_smile: jako směr kam?? jejda hihi :grinning: :grinning: na Jihlavu , nebo já jezdím jako přes Vesnice, Hrbov,Nížkov, a tak .-) asi moc neporadila sem vid?? :grinning: :grinning:

@kyticka33 no tak to je nejvcí super, no určitě drž fleka :slight_smile: :wink: tak to už se fakt těším .-) nejvíc moc, aha tak to je divný , se pak schválně zeptám proč teda :slight_smile: :slight_smile: :wink:
27. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 budu držet palce aby ti to s tou svatbičkou vyšlo ;) Vy ste spolu už taky dlouho, co? pamatuju si vás ještě ze zábav :D
27. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka dík budu to potřebovat :grinning: no jsme letos 8 let :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 no tak to by už opravdu chtělo :grinning: :grinning: :sunglasses: :grinning: Vždyť říkám, zábavy :wink:
27. únor 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka přesně moje řeč... :wink: no jo zábavy to byly akce v Losce :grinning: ...
27. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 moment tady mi něco uniklo?? já sme musela špatně číst vy se berete???
27. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 néééé :slight_smile: ale já už chci ale Honza ne :angry: tak mu to chci letos navrhnout jako dárek k narozeninám :grinning:
27. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 aha:slight_smile: jéééé to bude krásný dárek a tak to by chtělo nějak udělat zajímavě ne?? co plánuješ???
27. únor 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 jo budu v červnu
@monaberuska1 vůbec nevím přestěhovali jsme se ze Zlína takže to tady neznám
27. únor 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 aha teda z takové dálky\,??? a jakto?? že jste se se stěhovali??
27. únor 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 můj si u nás nemohl najít práci našel si jí ve Ždáru tak jsme tady
27. únor 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 snad si tady zvykneme a pěkná profilovka :slight_smile:
27. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek