• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@antana123 aha tak to jo, tyjo to nemohlo být ale nejlehčí že?? a jste v podnájmu nebo jste něco koupili?? děkuji :slight_smile::hearts: za fotku
27. únor 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no nejlehčí to nebylo jsme v podnájmu uvidíme jak se to vyvrbí :wink:
Přeju dobré ránko :slight_smile:
28. únor 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak konečně jsem se sem dostala..

Předně děkuji všem za gratulace :slight_smile: :astonished: a ještě opožděně přejeme @kk28 Lukáškovi vše nejlepší k narozeninám!

A také @kijonkova.k - Karolínce vše nejlepší k narozeninám!!! Návštěva byla super, Štěpánek je úžasný, doufám, že se zase brzy uvidíme. A moc ještě jednou děkujeme za nádhernou čepičku! Jsi, Kristinko, fakt moc šikovná a obdivuju Tě, jak to se dvěma dětma stíháš, vařit, péct, háčkovat, doma krásně uklizeno, do toho velký pes..Jsem zvědavá na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a také vítáme nově příchozí maminky! :wink: :slight_smile:

My jsme teď o víkendu také slavili Tadíkovi narozeniny, ale nějak mě to zmohlo, v sobotu večer jsem pak sotva lezla..
Občas se mi trochu navaluje, ale naštěstí zatím nezvracím, tak snad ani nezačnu. Včera jsem byla na Zumbě, super..Jaruška je nejlepší! :slight_smile:
A Zumba víkend se nám blíííží, co, @kyticka33? Jsem zvědavá i na tu svatbu, to už se teda těším :slight_smile: :wink:
28. únor 2011 v 06:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě @zuzimila - Zuzi, člověče, já už si to ani pořádně nepamatuju..To je ostuda, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem určtiě taky hodně nosila, ale jak píšeš, bolí záda, navíc to nejde pořád, nosítko ani šátek jsem teda neměla, ale Tadíka hodně bavila hrazdička v postýlce a pak i hrací dečka, ta teda až o něco dýl..A jinak asi jen vydrž!!!
28. únor 2011 v 06:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k teda to sem ostuda :sweat_smile: :sweat_smile: já asi zapoměla ale myslela sem na to :unamused: Karolínce teda opožděně taky přejeme hodně štěstíčka, zdravíčka..:hearts::hearts:
@kk28 Lukáškovi sme myslím přála na FB nebo tady?? no každopádně taky moc přejeme zdravíčka štěstíčka .-)

@criterska A jinak Tedeáškovi jsme komentovali fotečku s dortíkem vi´d ale nepadlo ani slovíčko přání :grinning: bože to sme teda zvorala, mě tak zaujal ten dort fakt šikovná jsi takže je jasné že ktomu všemu jsme taky přáli všecičko nejlepší :grinning: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak prosím tě to fakt byl tvůj první potahovaný dort?? ten byl fakt krásnej :slight_smile:no teda fakt smekám :slight_smile:

Všem přeji krásné ranko,
Dneska jdeme na očkování a pak na skok do city ale nevím proč manža se tam chce mrknout :slight_smile:
Holky myslíte že po očkování mezi lidi jít není nějaký hazard ne??? nebo jo??
28. únor 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobé ráno přeju všem
@monaberuska1 po očkování můžeš mezi lidi. Doktor mi říkal jen když je teplota se nemá chodit ven.
My bychom taky měli jít tento týden na první očkování.Máme rýmu tak nevím jestli nás oočkuje.
28. únor 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka děkuji :slight_smile:no potřebujeme jako nakoupit hned po očkovce právě??to nevím jaká bude reakce jelikož většinou ty 2 hexy jsme měli reakci až druhý den:slight_smile: tak myslíš že nakoupit jako v poho??připadám si jak blb že to řeším ale nějak si prostě nenůžu pomoct..a nevím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. únor 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 všechno nejhlepší k narozeninámmmmmmmmmm hodně štestíčka lásky zdravíčka a at vám delají holčičky jenom samou radost :slight_smile: :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska - Moni a Tobě samozřejmě taky vše nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a hodné, spokojené a zdravé holčičky.. :astonished: Dnes by měla narozeniny i moje mamka - už 48.
Jinak Karolínka od Kristinky by měla mít narozeniny "zítra" - narodila se 29., ale to si bude ještě muset rok počkat, než se jí podaří slavit přímo na ten svůj narozeninový den..:slight_smile:
Jo, dortík to byl můj první celkově, nejen potahovaný, děkuji, jsi hodná :slight_smile: Ale nějaké chyby byly..Za přání taky moc děkujeme.A s tím očkováním taky myslím, že naprosto bez problému, klidně si nakup.
28. únor 2011 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 jééééééé moc děkuji, to mě těší holky že jste si vzpoměli, Pe´tulí moc moc děkuji vážně :hearts::hearts::hearts:

@criterska Jitulí taky moc děkuji, :hearts:teda vy jste zlatíčka moc mě to fakt těší opravdu moc děkuji:hearts::hearts:
s maminkou je mi to líto :frowning2: asi je už nahoře že? :frowning2: když to píšeš :frowning2:
aha tak to jo, takže ne opožděně :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a s dortíkem, jako fakt mazec. strašná šikulka jsi jako, fakt se ti moc povedl, teda první potahovanej a takhle vydařenej to prostě ty bláho, jsi šikulka :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 to cvičení s tyčí jsou takové různé cviky na protažení
Jinak všem přeji hezký slunečný den
28. únor 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@kijonkova.k-Karolínce všecičko nejlepší k narozeninám,hodně zdravíčka :slight_smile:

@criterska Jituš.dortík fakt pěkný :slight_smile:a Tadeáškovi taky vše nej :wink:

@monaberuska1 Moni.taky vše nej a ať holky s manžílkem tě moc nezlobí :slight_smile: Moni.to očkování vůbec nevadí,tak bych šla :slight_smile:

jinak dneska je venku fakt nádherně..jen ten nízký tlak mě furt se.e:-/ stačí stát jen chvilku na přechodu a už je mi na padnutí :-/
jěště jsem vám sem dala fotečky z vycházky..:slight_smile: nějak poslední dobou nic nestíhám :-/
28. únor 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska - Moni, jo, mamka je už po smrti čtrnáct let, je to už dávno.
A děkuji za chválu dortíku, ale nebyl zase tak extra :grinning: Ten marcipán na potažení jsem měla koupenej, takže zase taková šikulka nejsem :wink: :slight_smile:
Třeba si příští rok troufnu na nějaký tvar už..A jinak mě těší, že se Ti tak líbí naše Jaruška, určitě se Ti bude líbit i Zumba s ní, je skvělá.

@cvachna - Kačí, děkujeme..Máš pravdu, venku je krásně, taky se za chvíli chystáme vyrazit na vycházku. Je mi Tě teda líto s tím tlakem, mně se občas zvedá kufr, ale jinak dobrý, tlak taky zatím OK, tak snad to i vydrží..
28. únor 2011 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přikládám jednu fotku Tadíka s dortem, i když už jste ji asi skoro všichni viděli na FB :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jéé ty jsi jíto šikulka, krásnej :dizzy_face: a asi se nesejdeme, vojta horečkuje, má rýmu, kašel a zvrací :frowning2: zuzka taktéž, jsem tady jak uklízečka, převlíkačka, podávačka léků a nevím, koho dřív uklidnovat a chovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrovna je venku tak krásně, to máme za to, že jsme celou zimu nemarodilu a ted to má grády :frowning2: a nemám auto, abych s nima mohla k dr., pokud se to nezlepší, tak se za náma dr. dnes večer nebo zítra staví :slight_smile:
a jak jste to vůbec oslavili? dobrý?přihod víc fotek, já na fb nechodím...díky:slight_smile:
28. únor 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 přímo po očkování normoš můžeš ale večer pak bývají většinou teplotky u nás tomu tak je jdeme ve středu taky na očko už ted z toho mám hrůzu
@burianka když máte jen rýmečku tak vás naočkuje nesmí být teploty
@monaberuska1 vše nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@criterska taky gratulka Tádovi
jinak jsme dobře pochodili prstýnky jsme vybrali z bílého zlata v kombinaci se žlutým no nádhera
28. únor 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem oslavencům přeji jen to nejlepší
28. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna moc děkuji .-) jo nakonec jsme šli, :slight_smile::hearts::hearts: a vrátili jsme se teda ža později:grinning: Fotečky jsou úžasný :slight_smile:

@criterska i tak jsi šikulak, fakt se mi moc líbí, a fotečka je skvělá fakt moc, já ji viděla na FB :slight_smile: a dort musel být mnam :slight_smile: jojo moc se mi líbí je taková fajn, jako můj první dojem prostě příjemná ženská :slight_smile: fakt super :slight_smile:a moc se těším na páteční zumbu :slight_smile:

@antana123 moc děkuji

tak holky nakonec jsme šli pokoupit něco málo :slight_smile: a pak šli papat to bylo manžovo překvápko a dárek kterej mi vyrazil dech :grinning: :grinning: jelikož to bylo moje přání:hearts::hearts:je zlatej fakt moc :grinning: :grinning: fakt super den :slight_smile:Nikolce jsem dala diazepam no zítra uvidíme jak moc bude teplotkovat
28. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Tadeáškovi vše nej...., Jiťo - dortík se ti povedl, to já bych nedala ani náhodou :slight_smile:

Moni: všechno nejlepšííííííííí, ty jsi ale mlaďounká :wink:

Gabčo: drž se, my už jsme taky opět nemocní :unamused: Horečky a kašel po třetí :angry:

Jani: ty jsi pořád stejná :wink:

Užijte si holky tento týden zumbu, my máme uzávěrku, takže mám smůůůlu :angry:
28. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Vešechno nejlepší k narozkám :grinning:
@criterska Krásnej dortík, smekám, já bych to nedala. a gratulace Tadíkovi.
28. únor 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis děkuji :slight_smile::hearts::hearts:

@peta86 děkuji :slight_smile::hearts::hearts:

Holky já se nemůžuž k ničemu dokopat jako...
28. únor 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste se tu teda rozjeli.Vás musím dočíst. :grinning:
Včera bylo nádherně,byli jsme venku. Dneska jdeme taky,tak doufám,že bude taky krásně.
Zítra máme poradnu v 8.měsíci. Kuba už konečně hezky baští.Jak byl nemocný,nic nechtěl. Tak jsem začala vařit pro něj doma.Měla jsem problém se skleničkama,aby mu něco nevadilo. Tak už baští i domácí stravu,před tím nechtěl.
Včera se začal plazit. Přitahuje se ručičkama. :slight_smile: Je to sranda.

@monaberuska1 vše nej k narozeninám. Co ekzem? Nám se ted zhoršil.Neměli jsme syrovátku. ALe dneska už budeme koupat.
1. bře 2011 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 obdivuji,co děláš za práci.Zemřela mi před rokem mamka na rakovinu .A před čtrnácti dny babička. Mamce bylo 46. A pomáhali nám z hospicového hnutí vysočina. Teda my všechno zvládli sami doma. Bylo to rychlé.ALe ten poslední den už věděli,že to přijde a hrozně nám pomohlo,že tam s námi byli až do konce a pak mi s mamkou i pomohli ji nachystat. Je to fakt náročná práce. A obdivuju,kdo to dokáže. mě by to psych.deptalo. Bylo by mi každého strašně líto.
@kyticka33 svatba by byla super, k tomu ještě druhý prcek ne? :wink:
1. bře 2011 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@lucifirek maminky a babičky mi je líto a práce je opravdu náročná v celém zdravotnictví to je fakt jen to dokáže ocenit málokdo proto děkuju
1. bře 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobé slunečmé ráno
@lucifik tvojí babičky i maminky je mi líto, maminka byla hodně mladá. Mě zemřel tchán a kolikrátsi n něj vzpomenu, když jsem tu sama s dětma. Moc mi je miloval, hrál si s nimi a možná by je učil hrát na kytaru. Tomík by z něj byl natšený.
Domácí strava je lepší než kupované příkrmy. Tomíkovi jsem dělala domácí, navařilaa dala do mrazáku do malých mistíček. Bylo to skvělý.
To je šikovný, užívej si to. Rychle to uteče a bude stát.
@antana123 je pravda,že práce o nemocné je náročná a ocení to jenom lidi, kteří se o takového člověka starají, jinak nikdo.Měli jsme doma ležící babičku s rodiči jsme se o ni starali a příbuzní nás jenom pomlouvali, že to děláme špatně. Při pohřbu nám řekli, že jsme neměli s babičkou žádné starosti.
1. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka to máš naprostou pravdu. Vždycky,když se Kubík naučí něco nového,tak si říkám,jakou by z toho měla mamka radost. Zažila jenom neteřinku od sestry. A určitě by byla štastná,jak jsou oba šikovní.:slight_smile:Skoda,že to nemohla zažít. Já zatím jenom skleničkovala,protože to Kuba ode mě ani nechtěl. Ale ted mu začalo chutnat,tak jsem rádat.Tak asi taky budu vařit ve větším.
1. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek ahojínky , moc děkuji :slight_smile: no nám se to kupodivu dost zlepšilo, po té LINOLE akorát hlavinku tu musíme dost olejem mazas a pak jako umýt pořádně šamponem ale před tím musíme prostě promastit :slight_smile:a jinak kůžička se zlepšila, ale začala sem jí aji mazat klas idulonou, poradila mi to jedna maminka že ta zkoušela na ekzemy snad vše, a ta obyč indulona byla super, takže mažeme i tou a používáme to LINOLA do koupele a jako fakt se nám to zlepšilo, ale jsme v začátku tak sem zvědavá :slight_smile:

@burianka to je mi teda taky líto s tchánem :frowning2: u nás moc toto není, tchán atchýně žijou víceméně dětmi od švagrovky a jí samotnou taky... takže tam s evidíme jen zřídka a stejně je to takové na prd.. a však naši moje mamka s tatkou jí to vynahrazují fakt moc :slight_smile:

Všem nádherné ranko, venku je nádherně, já nevím co vařit, čekám jestli niký bude mít reakci na včerejší očkovku
jo a holky máme 5 měsíců a 8660g :wink: :wink:
1. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné ráno.
Ivčo jsem pořád stejná, ale od porodu mám hodně co shazovat a nějak to jde moc pomalu :angry: , tak to budu víc řešit po druhém těhotenství.
1. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 máte teda krásnou váhu :slight_smile:
Koukám, že tu řešíte hodně ekzém. Ten je na prd. Mi ho teda nemáme, ale děti od mé sestry ho mají obě, i když musím zaklepat, teď mají jen 2 malé flíčky. Ale hlavně jsem chtěla napsat, co mi radila kolegyně (bývalá vrchní sestra na kožním), prý se osvědčily koupele v odvaru z ovesných vloček a nebo ze škrobu.
1. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Tomík mi začal lézt v sedmém měsíci a o týden později se postavil. Jak poznal, že může stát tak už nelez. Sám se posadil až v 9 měsíci.
@monaberuska1 mám tchýni vedle v baráku a děti vidí jednou za uherský rok, kdybychom tam nešli sami tak je nezná.Když tam jsme tak si jich ani nevšimne. Moje rodiče je vidí vic a to bydlí od nás 20km.
My jsme měli ekzém a používali jsme ambiderman, dá se koupit v lékarně.
1. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek