• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 děkuji, :slight_smile: no je to náše malá cvalda .):hearts::hearts: to je dobře, mě se to děsně líbí :slight_smile: :slight_smile:
jojo ekzém je fakt na prd :confounded: Nikolka zatím nic tak snad nic nebude mít :slight_smile:

@burianka fakt?? takže asi stejný nezáje jako u nás, říkáš?? to je ale jako oto víc smutný vid??když bydlí vedle vás, ono někdy ale si říká zaplať...že se moc nestarají, jelikož kámošce chodí tchýně aji domů uklízet když jde jen ven s kočárekm, ta je nešťastná zas z opačného problému
1. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
@monaberuska1 Moni.pěkně přibíráte :slight_smile: my taky ten ekzém nanic :-/ ale koupila jsem drahou mastičku LECIDERM,tak to aj pomáhá..
Moni.tu LINOLU taky dáváme do koupele a je fakt výborná :slight_smile:

No,já si na tchýni nemůžu stěžovat :slight_smile: je jako moje druhá máma..se vším mi pomáhá,jezdíme za ní často,skoro každý víkend u ní spíme a děda říká,že to je Kačenky velká láska :grinning: furt jen babi babi..i s vařením se střídáme..jeden víkend uvařím já a dovezu a další víkend uvaří tchýně a my jedeme k hotovému :grinning:

copak dneska budete mít na oběd?já dělám bramborovou kaši a jitrnice s jelitama.naši měli zabíjačku,tak poslali po ségře :slight_smile:
taky vám děti běhají doma nahatí?já nevím co je s tou naší Kačkou..furt se doma vysvlíká a běhá nahatá..prý je ji dobře..ale já jsem z toho na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my dneska jedeme na výlet za kamarádkou do Radešína..má dvě holčičky 7 a 4 let,tak se kačka aspoň vyblbne :slight_smile:
přejeme vám krásný den :slight_smile:
1. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky.Vůbec nestíhám číst a už vůbec ne psát.

V neděli jsme oslavili od Karolínky narozky,tak až bude čas,přihodím fotky.
1. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 krásné míry mi měli 8200gramů
@burianka souhlasím je to těžký se starat
1. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 a jak je Nikolka dlouhá, protože podle váhy může mít nadprůměr, ale v porovnání s výškou je v úplné normě. Protože Nelinka byla vždycky podstatně těžší než její vrstevníci, ale taky podstatně delší. V půl roce měla 8,6 Kg a 72cm (a tuhle délku měl synovec v roce). A náš děda vždychy říká, že větší děti jsou míň rozbitné :wink: . Proto si Nelinku choval už jako malý mimčo, u Jiříka se bál.
1. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

téda Vy jste se nějak rozjely :slight_smile:!!!

@kijonkova.k Karolínce přjeme k jejím narozeninkám všechno nejlepší :slight_smile:!!!

My jsme taky slavili o víkendu.....potom přihodím fotečky, ještě je nemám upravené.
Lukášek dostal velký šlapací traktor i s vlekem, takže už fakt máme v obýváku vozový park :sweat_smile: :grinning:.
Obě děti mi začli zase nějak soplit, tak já už nevím co s tím :unamused: . Zítra jde ještě Luki na výtěr z krku a pak jsem myslela, že by šel od pondělka do školky, tak snad už bude v pořádku. Já jedu zítra do Nové Města k doktorovi na vyšetření prsu, tak snad to taky dopadne dobře :wink: .

Obě děti chrupčí, tak si asi taky na chvíli lehnu......zatím pááááááá :slight_smile: !
1. bře 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Držím pěsti ať Ti to dobře dopadne!
1. bře 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cvachna děkuji, jo?? no tak super že zabírá, :slight_smile:
@kijonkova.k pak to dočteš někdy, :slight_smile: hlavně dětulky at rostou pěkně :slight_smile: a těším se na fotečky :slight_smile:

@antana123 děkuji :slight_smile:

@janaj0 jo no .. kolik máme?? ted nás neměřila ale ve 4 měs.jsme měli 8 kilo a 65 cm

všem přeji krásný večer
1. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer,

pár foteček ze sobotní oslavy :slight_smile: :wink: .
1. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkuju :dizzy_face: .
1. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 no krásný fotečky :slight_smile:a ten dort? kdo ti ho dělal? já furt vymýšlím pro vojtíka a ještě pořád nevím :sweat_smile: jo káto, prosím tě, mám u tebe ještě schované to tričko s prasátkem pepinou? že bych si ho určitě koupila, úplně jsem to zazdila a ted mě to blejsklo :wink:

jinak hlásím, zuza trochu lepší, sice v noci jsme nespali nikdo, zuzka blinkala hleny (a to jí odsávám jak divá) a vojta už 3. den horečkuje okolo 38,7, dnes tu byla dr. a má antibiotika, vypadá to na spálovej bacil a podezření na zápal plic, jako loni, takže fakt super :cry: chuděrka moje malá :frowning2:
1. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuju :dizzy_face: . Dortík dělala kamarádka od ségry, sice nebyl jak od profesionálky, ale chutově fakt výbornej :slight_smile: . Jinak tričko u mě určitě máš schovaný :slight_smile: . Zítra jedu do Zr, chceš ho vzít?

Téda Vy si s těma nemocema užíváte, co? Posíláme pofoukání :slight_smile: !
1. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
dneska razíme na půlroční poradnu a očko pak vám se napíšu míry zatím pa
2. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 my jdeme dneska také:slight_smile:
2. bře 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak vám držím palce at jste bez reakce
2. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem přidala fotky jak Štěpánka,tak Karolínky.Už jsem musela založit nové album té naší cácorce :grinning:
2. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A děkuju za gratulace,samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to jste se teda rozjeli :grinning: Ale už jsem dočetla.
Včera bylo krásně tak jsme byli venku na prochajdě, tak doufám, že dneska bude taky, zatím se mi zdá že je větší zima.
Koukám že dětičky pěkně přibírají :grinning:
Včera jsme zkoušeli bramboru, tak uvidíme jestli zachutná.-) holky řešili jste zácpu u dětí, když jste začali s příkrmama?
2. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 malá trpěla na zácpu, ale až tak od 8. měsíce, ne hned po zavedení příkmů. A ještě teď jí nemůžu dávat věci, které staví - rýži dostane tak 2x za měsíc a banán jí nedávám vůbec. Ale hodně jí chutnají aktivie a švestky a hodně pije (1,5l za den), tak s tím nebojujeme tak často. Ale musíš to asi nejdřív vyzkoušet, protože každé dítě je jiné
2. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No my jsme začali tou mrvkí a3 dny nic, ale prdíky jí šly ale bylo vidět jak by se potřebovala vykadit, tak jsem udělala den pauzu a dobrý. já právě nevím co byhc jí měla dát když teprve začínáme. A cio kaše?dávali jste večer?
2. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 nejdřív jsme davali nestlé rýžovou a asi až za měsíc s příchutěmi, ale pořád to byla ta nemléčná. Můžeš tak po 3-4 dnech zkoušet nové chutě, třeba i ovoce. A sleduj jestli se jí nezhoršil ekzém. Nelice nedělal dobře celer a cibule, ale když jsem jí to zkusila dát o 2 měsíce později, tak už v pohodě. Nelinka měla ráda jablíčko s mrkví a švestky od Hipp
2. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem zpět z poradny a v 6měsících máme 8600gramů a 75cm
2. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 teda Šimonek je pořádnej chlapák a jak je dlouhej, to koukám :dizzy_face: :wink: po kom, po tatínkovi? zuzka měla v 6měs. 65cm, prdola malá...

@peta86 peti, my taky se zácpou občas bojujeme, i když hodně kojím (i po koždém příkrmu) a vodičky se taky občas napije...ted má takový bobečky zajíčky :slight_smile: docela jí pomáhá i brokolice k obídku...

jinak my bojujeme s nemocí, dr. nám napsala ta antibiotika, ale prášky, polykat nechce, tak rozpouštím do vody a řeknu vám hnus, vojtík je statečnej, sice moc nechce,ale vypije to, já byych se poblila :stuck_out_tongue_closed_eyes: sice mu to ještě dávám po zapití zajíst rohlíkem, ale je to fakt smradlavej hnus...jsem zvědavá jak v noci (berou se po 8mi hodinách), jak ho vzbudíme a zda bude spolupracovat :frowning2:

a závidím všem procházky, já bych taky tak šla ven ...papa
2. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jo asi po tatínkovi můj má 2metry a já 178cm
2. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Pěkně rostete, to jste nás trumfli :grinning:
@janaj0 díky za tipy.
@gaba3 Gabi, díky,zkusím. dneska jsme zkoušeli bramboru druhý den ale nic moc, a teď jsem jí udělala 30ml kaše nutrion co mi přišel vzoreček, tak baštila o 106 a pak ještě kójo. Brokolici zkusíme asi zítra co na to bude říkat. :grinning: někde jsem četla, že děti nemají rády zelený příkrmy, tak jsem zvědavá.
@kijonkova.k Krásný fotečky.
2. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 krásné míry :sunglasses: ,vyroste z Šimonka kus chlapa
2. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no rosteme hezky jen pořád vyrůstáme ze všeho tak jen sháním větší a větší oblečení i do hluboké korbičky se nevyjdeme tak jsme ve sportáku
@janaj0 jo bude dlouhán po tatkovi a snad nebude tlustý po mamince :grinning: :grinning:
2. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 teeeda vy jste velicí.

My máme v 8mi měsících 71cm a 8090g.

2. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jinak nás nepíchali,my už máme očko za sebou. Asi až v roce.
2. bře 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 tak to není divu, po kom je :wink: :wink: já budu ráda, když zuza bude mít ted v 8měs. 70cm a pořád se mi s přehledem vejde do hl. korby, prostě prdola malinká :grinning: vojtíka už jsem měla taky v půl roce ve sportáku :wink: a co máš za kočár?

@peta86 peti: fakt jo? u nás to asi neplatí, špenát a brokolice jí jedou nejvíc :grinning: tak pak písni, jak jí chutnalo...
2. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek