• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kijonkova.k jojo přesně, jak sem psala, někdy prostě jsme dala:slight_smile: :hearts:
@kijonkova.k mrkni aji ted jak jsem to psala Petě, máme stejnej styl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Díky, Moni :slight_smile: . Jo, jsou nám 2 měsíce, ale ta kolika se jmenuje tříměsíční, bo většinou končí ve 3. měsíci :wink: .
3. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Mončo,koukám :grinning: Mně to tak taky vyhovovalo a určitě to tak budu dělat i teď,i když času na vaření bude určitě méně,tak se to bude hodit. :wink:
3. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Segra,já bych to taky neřešila,je to přece jen ze střev,tak proč by ten prd nesmrděl,že???Anička taky říkala,že malá hrozně smrdí,když prdí a že nejí nic hrozného.Takže to bude fyziol. :grinning:
3. bře 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc je to Kiza,ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě máte s vařením pravdu, ale taky určitě záleží kolik toho mrně sní, protože porcovat 2-3 lžičky je nepraktické. Nelča jedla skleničky a ty jí chutnaly, ale byly jsme tak o 2 měsíce pozadu ( v 6-ti měsících jedla pro 4 měsíční a tak). Pak jsem jí začla vařit až jedla skoro normální jídla. A to jí taky šmakuje :slight_smile: . Tak nám dělá radost.
3. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 No přesně takhle jsem si to říkala, zkusíme na skleničkách reakce a až bude trochu větší jedlík, tak bych to navařila do mrazáku a bude. My právě ze zahrádky nic nemáme a kolikrát když vidím v krámě mrkev, tak si říkám kde to vzali, že třeba je fakt hnusná.
Ale jinak se to asi nedá moc řešit, když jsme byly malé my tak nic takovýho nebylo a taky jsme vyrostli takže asi všeho s mírou. :grinning:
3. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No ono se to tak prý má dávat, že ikdyž se začíná až v 6 měsících s příkrmama tak kupovat o 2 měsíce míň.
3. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k jojo taky to tak budu zas dělat, :slight_smile: právě že ted toho času bude ještě mín takže se to fakt bude šiknout, a určitě nějakou zásobu sklenek taky budu mít, co když budu nutně potřebovat že?? :slight_smile: je zajímavé jak je to jiný vi´d? s těma dvouma dětma :grinning: :grinning: takové ale i hezčí že?? nezdá s eti??

@zuzimila jo aha :wink: kdžy mi ty koliky neměli, to mě mrzí že na ně trpíte, jsou prý šílený :frowning2:
3. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 přesně mi kradeš slova :grinning: :grinning: :grinning: úplně stebou souhlasím dřív se už zavádělá příkrmy od 3 měsíců například :grinning: :grinning: já kupuji zeleninu nejradši v zelenině, a nebo ve zdravíčku, tam mají hezkou, a v supermarketech je to opravdu někdy otřes....a přesně jak začne jíst víc zas to udělám tak jak sme ti psala je to bomba
3. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no chudina odmítá už 2týden jídlo přestala pít UM ze dne na den a začla mít černou stolici tak je v nemocnici snad jí dají brzo dó hromady a jo ještě zhubla 2kg
ad příkrmy mě malý moje vařený nechce tak jsme na skleničkách a pohoda
jinak ted v tomhle období ani nechci vařit z té vyhnané zeleniny co je v marketech za´čnu až budu mít úrodu na zahrádce ted budeme na skleničkách pak budu mít vše domácí
3. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak doufám že se máte všichni dobře nás trošku potrápilo očko od včerejška zvýšená TT a je plačtivý hodně tak snad zítra už bude líp
3. bře 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ježiši, a kolik jí je?? no to je hrozný, snad bude vpořádku brzy , držíme fakt pěstičky a to takhle zničeho nic?? neměla jako horečky nebo něco jo??
a vy ted taky po očku je to normál, určo bude zítra lepší
3. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 malá má 1rok a 8měsíců nebylo jí vůbec nic jo snad bude už zítra dobrý
3. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
tak koukám, že se řeší skleničky :slight_smile: já zatím nevařím, zuze kupuju hami sklenky - není velký jedlík, sní k obídku pouze půlku a i to jí někdy dělá problém a dokojuju (ale zato jí co dvě hodky, často a po troškách, je hold po mě) ...takže kvůli tomu se mi fakt 2 obdíky vařit nechcou, stačí mi někdy, když mám vařit jen pro nás, když chodíme ven...a jestli se můžu zeptat, vám děti zmražená jídla chcou jo? tak to jsou dobrý, my máme asi frfínky, vojta by jako mimí zmražený nejedl, jen čerstvé, nekdy máme i ted problém, když je něco druhý den ohřívané :sweat_smile:

@antana123 chuděra malá! tak hl. at jí brzo dají dokupy...

jinak my s nemocí v háji, pěkně mě to štve a docela vycucává, vojta dnes hodně špatnej, celý den jen ležel, pospával, kašle mnohem víc a u toho blinká, nejedl a odmítá mi i pít, bojím bojím, snad to bude zítra lepší!!! a zuza taky žádná sláva ach jo :frowning2:
3. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuju a gratuluju vám k 8měsícům
3. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 teda to je hrozný teda..at jí je brzo líp :slight_smile:

@gaba3 ahojínky :slight_smile: no tak já jsem zvyklá na markétku ta byla jedlík a co sní tedd máme nějaké žravé období totiž, takže jsem doufala aby Nikolka taky bal jedlík :slight_smile: tak snad bude v jídle stejná jak Marký :slight_smile: Jinak jedla fakt v pohodě smražený jako rozmražený :grinning: :grinning:
gratuluji k 8 měs. :slight_smile:
3. bře 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k To jo, je to Kiza!! :grinning: :grinning:
4. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 No je to psycho, ale prý jsou i horší průběhy:slight_smile:. Včera usnul ve 20.00 a vstávali jsme ve 7.30...sice se v 1 vzbudil na kojo a pak nechtěl spinkat, ale dudlík ho donutil :grinning: . A Pak kojo v 5 a pak v 8 ráno. A ted´mi tady prdí :grinning: . Trochu se aji ukáknul u toho hromobití a je to normální hovínko, vaječinka :wink: . Vypadá spokojeně a směje se na mě :slight_smile: .
4. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny
@natana123 Tak už neteřince něco zjistili?
@zuzimila tak to máš "slušně vychvané" miminko, že nechá maminku vyspat :wink:
4. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli v 8 mesicich na prohlidce vážíme 9,20kg a měříme 74 cm.-)
4. bře 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ahoj holky:slight_smile:
4. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 pěkné míry :wink:
4. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nedáme srazík???? :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Noci máme dobré :grinning: .

Občas nechce spát, jako třeba včera, ale většinou po koupání krásně usne / sice mi na rukách, ale aspoň tak../, je hrozně rád ve vodě, koupili jsme kyblík, ale ne ten koupací, ale normální, tam ho vždy vyčvachtám a nahřeju, pak ho ve vaně umeju a osprchuju, hlavně bříško, at´se mu uleví, a to ho tak unaví :grinning: .
A už ho nebudím, jako dříve jsem ho budila na kojení / moje fobie z dehydratace a poruchy ABR..jako sestra pochopíš, že? :grinning: :grinning: /, dneska se budil sám. Já ani v noci nepřebaluju, on ted´stejně nekaká :wink: , jen prdí :grinning: , takže chvála plenkám Pampers, opravdu reklama zasloužená, haha. vydrží, nepustí, děcko není opruzené :slight_smile: .
4. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Nelinka se taky v noci budila 1-2x, ale zabrala až za 1-2hodinky, to byla hrůza a taky jsme uspávali na balóně a na rukách a kolem 4.-5. měsíce si zvykla usínat přitulená ke mě a to jí zůstalo (obejme mě kolem krku a chytí za vlasy, já pustí hajánka a do 10minut spí). Teď v noci přebaluju častěji než u malého mimi, jak Nelča hodně pije, tak to ani pemprsky nepoberou :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kolikrát se vzbudila mokrá jak myš
4. bře 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se mi Zdenda proprděl k hezkému hovínku, ani netlačil, šlo to samo :grinning: . Kolika je asi na ústupu, nebudu to zakřikovat. A prdy smrdí, asi se stalo to, co mi říkal pediatr, Zdenda si vytvořil svoji mikrofloru ve střívkách, už je to velký chlap :grinning: . Bude prdět a smrdět jako táta :wink: .
4. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@petule33 Krásné míry. :grinning: Srazík klidně můžem příští týden ještě nic nemáme.
@zuzimila šikulka. :wink:
@gaba3 Chudáčci, tak přeju brzké uzdravení a hlavně hodně sil.
Pampers active baby jsou super, taky používáme a jiné už nechci,taky v noci nepřebalujeme a nepročůrá se.Taky teď měla období, že se za noc dvakrát budila, tak už snad to přešlo a bude spávat až do rána.ALe furt usíná kolem 23 dřív to nějak nejde přeučit.
4. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 nooo teeeda ,jste chlapáci. :wink: Já jsem pro srazík:slight_smile:
4. bře 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek