• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
autor
ahojky :slight_smile:
nestíhám moc číst, děkuji ke gratulaci :slight_smile:

@petule33 peti: krásné míry, šikulka :dizzy_face:

jinak my dnes taky novinku, zuzanka má dnes těch 8 měs. a tak si sama v postýlce stoupla, sice si dala do obočí o postýlku a řvala jak tur chuděrka, ale stála, snad se nezalekla a bude stoupat nadále :slight_smile: mám veeeeeeelikou radost :slight_smile:

a vojtík při starém, leží a pospává a pořád poblinkává hleny, bobínek maličkej :frowning2:
4. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO teda holky buzení 1-.2x za noc fakt závidím. Toho my se asi nedočkáme. Dneska jsme kojili asi šestkrát. Vydrží do desíti jedenácti a pak je vzhůru každou hodinu až dvě. Vždycky s šíleným řevem.Tak nevím,co ho trápí.
4. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek A nebudou to zoubky? Tohle dělala Teuška teď taky akorát teda 2x za noc a já si myslím, že to měla ten spurt.
4. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny
@ lucifirek nám Tomík spal nádherně 1x za noc se budil, potom od půl roku se taky budil po hodině, začali jsme s kaší od hami a zase se budil 1x za noc. Karolínka se taky budí 1-2x za noc.
My máme problém v kočáru, nelíbí se nám v něm.Vadí nám stísněný prostor, chce se rozvalovat. Ven můžem chodit jenom, když spíme.
@ lucifirek Nelinka spala do 9-ti měsíců docela dobře i přespala celou noc, ale od to 9. měsíce se začala víc vrtět a víc budit a největší radost měla, když vzbudila tátu. To po něm skáče (spí s námi v posteli) a volá táta. A nejlepší to je, když má brzo vstávat :grinning:
holky tak te´d nestíhám, moc,

včera jsem byla s kamarádkou vybírat svatební šatičky pro ní :slight_smile::hearts::hearts:a vybrali jsme, je jako princezna :slight_smile: akorát nevím jak mám oblíct moje holčičky na svatbu :fearful: :fearful: :fearful: pak sem přišla právě a šla ven aj s manžou a pak sem si popříchodu z prochajdy nachystala věci a letěla s Ráďou na Zumbu, a byla super Jituš a Raduš ta Jaruška je úžasná :dizzy_face: a pořád se směje to se mi líbí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a Jinak te´d přeji všem krásné ranko, jdem do města jelikož markétka chce rajskou, a chci koupit nějakou zeleninku pro Nikolku :slight_smile: tak užívejte krásnýho dne páááááááá

Jinak koukám že rozebíráte spínkání :slight_smile:
Markétka spí od 2 měsíců celou noc, :slight_smile::slight_smile: :slight_smile:
Nikolka, spí od svého týdne živůtka celou noc, přijeli jsme z porodky a pár dní s emi budila jednou v noci a pak celou noc do te´d zatím spínká celou noc :slight_smile:
5. bře 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, ségra dojela dobře, včera jsem spolu byly a za chvíli letím zase k mamce..
Zdenda včera ještě 2x kakal, pak koupání, v 20.15 tuhoš do 2.25 :grinning: . A zase kakal, prděl, jupíííí.
Tak zatím páá
5. bře 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem to včera zakřikla, tak jestli to nebudou zoubky u nás. malá řvala v 1 a pak ve 3:45 a pak vstávala už v 7:30 tak jsem zvědavá.No ale i tak je to hezký:slight_smile:

Všem přeji krásnou sluníčkovou sobotu. :grinning:
5. bře 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky:slight_smile:dekuji za pochvalu:slight_smile:)))
5. bře 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek mě to taky luci kubik delal budil se mi po pul hodinách tak jsem mu misto prsa dala flašku a je klid vstává akorát jednou o pul druhý takže u nás to bylo hladem :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 šikulka malá :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem přeji hezkou sobotu. Dneka se chystáme na karneval, tak jsem zvědavá jestli ti divoši Nelinku moc nerozdivočí :wink:
@monaberuska1 tak mi se taky chystáme na svtby. Jedna nás čeká v červnu a druhá v září. Tak mám pořízený dvoje šatky - jedny světlé s růžovými kytičkami a mašlí v pase a druhéletní zelené s bílími puntíky - ty jsou bez rukávů, tak kdyžtak Nelince podvlíknu bílé body. Hostiny jsou obě u nás v salonku, tak to bude fajn. Malá se vyspí a pak pro ni dojdu. Jednou bude hlídat moje mamka a jednou Jendova :slight_smile: Tak si to trošku užijeme
5. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky nestíhám tak dám přízpěvek až ted doufám že jste měli všechny pěkný víkend
mi se dneska vracíme do Jam
@janaj0 Ahojky no zatím nic je to divné pořád shazuje uvidíme co s ní bude dál
@petule33 krásné míry a srazík klidně
6. bře 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 gratulka k 8měsícům
ad spaní mě malý od 3měsícé spí od 7 do 6 takže pohoda
@janaj0 určo jste si to užili dneska se vracíme zítra bychom mohli zajít na procházku co říkáš????bychom se mohli domluvit
6. bře 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka kašičku dáváme od šestého měsíce,lae lepší to není.

@monaberuska1 tak to máte krásné pohodové noci.

@petule33 no mě připadá,že ted má Kuba taky hlad,tak ještě zkusím vydržet,jestli se to nezlepší. A ty teda večer dáváš UM. A dáváš i kaši? My dáváme o půl šesté kaši a asi za hod nakojím a jde spinkat. Ty už jsi zkušená :wink:
6. bře 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 kdy ty jsi prosím tě začala dávat jogurt? Mě dr. říkala,že můžeme začít.Ale mám nejdřív vyzkoušet jíst já a pak teprve Kuba.Ale nálokdo dává takhle brzo,většinou až po tom roce. Asi to ještě odložím.
6. bře 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem krásnou neděli :slight_smile:

@lucifirek on je to možná blábol..ale slyšela sem že jsou lepší kašičky dávat na noc až od zhruba těch 2let :sweat_smile: že i když jsou udělané kaše i přímo na noc, od mnoha maminek jsem slyšela že to moc tomu žaludku neprospívá :sweat_smile: a akorát se zaplní a pak je strašně narvaný a za chvilku pak se může aji budit zas..jelikož kaše zasytí prý hodně ( až moc) ale na krátkou dobu :sweat_smile: tak nevím- Já Markétce kaše nedávala, až ted jí občas na noc udělám, ale nwní to pravidlem :slight_smile:
- a stím jogurtem není to teda otázka na mě, ale pokud neva taky odpovím :slight_smile: můj názor, já teda jogurt SLADKÝ-nedávala, dávala jsem zhruba od těch 9 měs. bílí jogurt ten HOLANDIA a po 1.roce sem až dala pribináček a takhle, jinak do toho roka jsme se drželi, hodně zeleniny, a ovoce, kaše do toho a tenhle jogurt jsme měli v jídelníčku taky, a + mlíko samozřejmě :slight_smile:
a u Nikolky najíždím zatím stejně :slight_smile: tak toť mi :slight_smile: :grinning:

@janaj0 jo? jdete taky na svatbu, prosím nehodila by jsi mi nějakou fotečku sem, klidně holky aji vy?? já prostě budu ráda za každý tip kdyby vás napadl, jelikož mi jdeme na svatbu poprvé a vůbec nevím jak ty děti tam jsou oblečené, a všude jsou šatičky pro družičku a tak.. chtěla bych prostě vypadat na té svatbě krásně s celou rodinkou, chceme aji trochu ladit, do takové t tmavě fialové až vínové, dost mi na tom záleží právě , ale nechci zas aby nějaké šatky stáli bůhví kolik :frowning2: :frowning2:

a prosím ještě budu otravovat a tapetovat tady:grinning:
Pojiš´tovna-
holky prosím nevíte jak je to s pojišťovnama? slyšela sem že VZP( máme) by měla proplácet nějak na helmu, nebo jako přispívat, nevíte někdo o tom něco málo?DĚKUJI
6. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no to je paráda :slight_smile:
6. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
@antana123 určitě se můžeme domluvit :wink: , karneval byl fajn, Nelinka celou dobu chtěla chodit a i "tančila". V tombole vyhrála Barbie s miminkem a kočárkem. A nejlepší bylo, když viděla chlapečka asi o 1 rok staršího s rohlíkem, tak se na něj vrhla, že jsem ji málem neudržela :grinning:
@lucifiek vím, že jsi se ptala petule33, ale jestli nevadí, tak taky odpovím. Jogurt se může dávat podle tabulek od ukončeného 8.měsíce. Měl by se dávat pouze jogurt s živou kulturou (holandie, sedlácký jogurt, aktivie, ...), ale vy jste měly nějaké problémy kvůli a ty jsi pak nemohla mléčné věci? Tak jestli už sama jíš mléčné - zakysané výrobky a malý má stolici v pořádku, tak zkus pár lžiček a uvidíš. Já vím, že jsem asi moc nepomohla, ale všechno nové jídlo musíš vyzkoušet.
6. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska te%d nevím jestli jsem Tě dobře pohopila, Ty bys chtěla foto šatiček nebo až pak ze svatby? Šatky jsem kupovala v sekáčku ve Žďáru a na Brumlovi. A ladit budem - Nelinka světlá a já s Jendou tmavá - fuchsiová
6. bře 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo pochopila jsi mě na půl dobře, přesně chtěla bych aji tip kde bych levně něco takového pořídila, a jaké třeba máte právě vy, :slight_smile: jestli by to nevadilo :slight_smile:
6. bře 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsme sa byly dívat kamarádovi na svatbě, to měla Nelinka půl roku
6. bře 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ze svatby od švagrové
6. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak jsem psala, nakupuju v sekáčku ve Žďáru (Babyexpert na proti cukrárně Fontána, je to o podchod dřív, než když jdeš k Maškové. Vedle té hospody) a kdybys chtěla vyloženě slavnostní, tak na MMB jsem viděla paní, co šatky půjčuje včetně botek do 500Kč - nevím jistě. Ale na MMb určitě koupíš krásné - i třeba pro setřičky :wink: Vždyť to znáš
6. bře 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nám taťka onemocněl, tak doufám, že to na nás nenaprská. Já teda taky v krku cejtím že mě trochu škrabká, tak nasadím vitamínovou bombu a bude. Dneska půjdu s Teuškou odpo ven je tam krásně, ale nechce se mi samotný, no nic jinýho mi nezbývá. :frowning2: Tak jsem se těšila jak si víkend užijeme a člověk si myslí a pak je to všechno jinak.
Krásnou neděli.
6. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo jo od 8 mesice a dáváme bílý holandia a moc chutná :slight_smile: jinak večer dávám kaši v 8 a pak už nic pak se vzbudi o pul 2 na um a pak vydrží až do rána do pul 8 taky dávám um.
6. bře 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak hlásím návrat po masopustním víkendu. Bylo nádherně, jen kdyby mi bylo lépe, dutiny mě bolely jako prase, oči jsem skoro necejtila:slight_smile: ale večer jsme si to užili, akorát jsem teď KO, tak se těším, že Luci půjde brzy spinkat a já zalehnu s ní :slight_smile:

Jogurtíky jsme dávali Hollandie určitě do roku, no ale teď už jedeme na Kostíkách, Fantaziích a Activiích.

Add noční buzení - tak do dvou let jsme se taky budily třeba 4-5x za noc, tak to chce vydržet, a kašičky a nic nepomáhali, ty jsme sice brzy zavedli(v 5ti měsících), ale taky rychle vysadily(v 8mi měsících)

Moničko - šatičky na svatbu tu mám po Luci, ale jsou to klasické družičkovské - bílé, tak klidně půjčím, bo u nás se bohužel nikdo na svatbu nechystá:frowning2: Měla jsem i krásné starorůžové z HM, ale ty jsem prodávala, ale ty byly úplně bombastické:slight_smile:
6. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 super budu moc ráda zítra se tady domluvíme nebo jestli chceš dneska napiš jen v kolik kde???malá je kočka
@monaberuska1 vím že se to nějak proplácelo ale nevím přesně
6. bře 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@monaberuska1 to je super že se ti taky Jaruška líbí jak říkala klidně se přidej na její stránky na FB Zumba Džamila a tam budeš mít všechny informace a akce online :wink:
VZP- nevím jak ted ale loni jsem Domíkovi koupila helmu za 560Kč a ty svi... mě nedaly ani korunu!!!Ale nevím jak je to ted... :angry:

@gaba3 velká gratulace k 8 m. a stoupnutí teda to není možní já Zuzanku ještě neviděla a ona už bude chodit :frowning2: :wink:
jináč nemoc tak jsme na tom stejně.
Domík mě v pátek začal horečkovat a ráno se mě v autě dvakrát poblil hleny takže něco podobného akorát doma neleží a lítá jak pošuk nechce odpočívat a chce chodit ven včera byl celé odpol. ale dnes jsme ho nepustila ale to byly scény :angry: no děs...a ted večer zase 37,9 a teče mu z nosu a sem tam zakašle no děs ty děcké chřipky kdyby bylo to JARO tak dětičky už nebudou tolik marodit ale tohle teplo- zima děs... :angry:
Tak hlavně hodně zdravíčka at jste brzy fit...

6. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to cvíčo to může být taky zajmaví... já si ted pá. a so. zazumbovala takže do pátku musím dát pokoj :grinning:

A v pátek odjezd na zumba víkend s Jituškou supér....moc moc se těším...Jaruška nám dá prej do těla :grinning: :wink:
6. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek