• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek no byla ale nevím jestly se jí dočkám... :angry: jsem to honzovi oznámila co chci k narozeninám a víte jak na to reagoval???Zarazil se a říká ty jsi to nedostala :grinning: a já ho nechala chvíly při tom :wink: no a po chvíly jsem mu řekla že to na co myslela že ne ale že chci svatbu a on prej že se mu zastavilo srdce takovým šokem a vubec se k tomu nevyjádřil tak můžu jen čekat a doufat..... :frowning2:
No druhý by to už chtělo ale zatím se jen tak trochu snažíme... tak třeba to přijde oboje najednou :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 já se ozvu zítra přes MK, podle toho jak malá půjde spát, protože v kočárku už nespí, jen doma
Jinak jsme dneska byly na masopustu v Dobré Vodě ( u Jendovo dědy), malá koukala, ale bylo tam na ni dost lidí, tak ani nedutala.
@zuzimila máš hezkou profilovou fotku
6. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuji :slight_smile: .
6. bře 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska ty druhé šatky máme tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36340150&tab=0, to bysme asi ladily do zelena nebo Nelinka bude mít asi růžové botky, tak bysme nechaly tu růžovku, uvidíme
a tady ty šatky půjčují: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=522212
6. bře 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila jéééé krásná fotečka :dizzy_face:
@janaj0 ok :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Děkujeme :slight_smile: .
6. bře 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky byla jsem včera za kámoškou v porodnici a nádhera malá měla 49cm a 3200gramů já bych měla klidně zase další jsem došla domů a říkám mojemu udělejme si druhé
6. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila moc vám to sluší. :wink:
6. bře 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Díky:slight_smile:.
7. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
@zuzimila krásná fotečka koukala jsem na fotky a malej je opravdu nádhernej :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Jé, děkujeme :slight_smile: .
7. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ahoj, tak bysme se mohly potkat u hasičky kolem 14.00 hod
jinak přeji hezký den všem
7. bře 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ok budu tam :wink:
7. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak po dlouhé době jsem se se dostala, měli jsme rozbitej pc
Koukám nové tváře, vítáme :slight_smile: Ani vás nebudu dočítat, nakecaly jste toho teda dost :grinning:
Hlásím, dneska jsme byli na osmiměsíční prohlídce a máme 6790 g, takže jsme tady asi nejmenší :grinning: :grinning:
Jdu přečíst Kiki Méďu Pusíka a pak jí dám do hajan, dneska spadla na ručičku(já teda byla zrovna v práci),no mysleli jsme, že povalíme na pohotovost, mužík jí to dal na dlahu, teď si zase nestěžuje, tak nevím, ale ještě před hodinou řev :unamused:
Tak papa, jdu pusíkovat :grinning:
7. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
chtěla jsem se zeptat, jestli jste nějakým způsobem žádali nebo seznamovali zaměstnavatele se skutečností že budete na rodičovské dovolené 3 roky? díky za odpovědi.

jinak máme taťku doma, leží, je nemocnej, ale k doktorovi nepůjde, co by tam dělal že?! tak se jen modlím, aby jsme s Teuškou odolávali jako doposud :wink: řádí toho hodně. Byli jsme dopoledne venku a fučel teda studenej vítr, nic moc hezky teda nebylo, a odpo jsme byli v rosmanu pro nějaký příkrmy, tak zase vyzkoušíme něco novýho.
Mějte se fajn.
7. bře 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 no já to teda v práci nehlásila ani nevím že se to má???
7. bře 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 mě se v práci ptali sami z personálního, když chtěli vědět, kdy chci proplatit starou dovolenou. Al říkali, že si to jen značí pro sebe, aby věděli. Jinak tátu pošli k dr., švagr teď lehl se zánětem průdušek a na první pohled to vypadalo, jak obyčejná chřipka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny
@peta86 jak jsem přecházela z rodičáku na mateřskou byla jsem na personálním a dali mi žádost o poskytnutí rodič. péče, kterou musím poslat do půl roku dítěte a rozhodnout se na jak dlouho chci rodičák. Mám poměr na dobu neurčitou,po tu dobu ti musí držet místo.
7. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě právě docela vyděsili, protože jsem se ptala po narození malý jestli je něco potřeba a oni že ne, a dneska mě to napadlo se na to zeptat a žádat se má! ale málo kdo to ví. a co jsem našla na netu tak psala že po dobu 6 měsíců ti drží stejně místo-takže těch 28 týdnů musí a pak ty 3 roky místo ve stejném zařazení, ale nemusí to být stejná pozice. a já mám docela stach, protože mě PPM skončila 28.2.takže mám teď 7 dní zpoždění s tou žádostí právě.tak jemi úplně zle! no nemůžu na to ani myslet, už jsem psala právničce jak to vidí, aby mi poradila, tak snad se zítra ozve.

No jinak manžu nevím jak dokopat k mudr.ani po zlým to nejde. :frowning2:
7. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 u každého zaměstnavatele je to jiný. U prvního dítěte jsem to jenom nahlásila a stačilo to.
7. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi povídej. Já myslím, že to bude v pohodě, ale štve mě to, že když se ptáš tak ti nic neřeknou a teď je pozdě, tak snad to bude o.k. já jsem hroznej nervák v tomhle tak na to budu celou noc myslet, že jestli mi kvůli nějakým 7 dnům nebudou držet místo tak nevím.Vždycky si hlídám termíny, nemám ráda akce na poslední chvíli...
7. bře 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
8. bře 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ženy, vše nejlepší k svátku :grinning:
8. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nestíhám ...ale přeji všem vše nej k svátku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

pak vše dočtu, a kmu mám tak odpovím
8. bře 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju nám všem jen to nejlepší, hlavně zdravíčko, radost z dětiček a ať nám manžové nezlobí. :wink: :grinning:
8. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Všechno nejlepší k svátku. :wink:
8. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky všechno nejlepší a gaba3 taky vše nejlepší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek