• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
holky co ten srazik dáme priští týden????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro:slight_smile:
8. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

já jsem taky pro :slight_smile:

@lucifirek zítra budu mluvit s Míšou,tak se domluvíme. Kdy vyhovuje tobě přijet?

Jinak taky přeju vám všem všechno nejlepší k tomu dnešnímu svátku ;) a Gabi tobě pak k tomu dvojnásobnýmu :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka Super už se těším. Aspon si to budu moct rozplánovat,kdy a kde budu dělat návštěvy. :grinning:
8. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 já jem taky klidně pro
8. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 také se připojuji ke gratulacím
8. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3:taky taky :slight_smile:
8. bře 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak hlásíme že jsme nemocní :frowning2:
Domča 5 den horečkuje,teče mu z nosu a včera začal kašlat dnes celý den polehává tak mě usnul chvíly na gauči a ted jsem ho dala do postýlky nic skoro nejedla jen hrozně pije a tak dostal čípek a nurofen ale ten mě vyzvracel 2x a kapky na kašel.tak doufám že už se to začne zlepšovat jináč budeme muset zítra k dr pro něco silnějšího ale je to na prd páč tu je až od 14,00 :angry: tak doufám že zítra bude už o.k.

Co dávate vy dětem když jsou takhle nemocní???

Jináč Gábi,všechno nejlepší k svátku..
No a všem ostatním taky ...dostaly jste něco od chlapů? Honza mě chtěl koupit karafiát tak jsem mu řekla že mu ho omlátím o hlavu že to je kytka na hřbitov :wink: a tak mě koupil květináčovou -brambořík já je mám radši... :grinning:

8. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 dneska bysme mohly vyrazit i dřív, třeba už v 1, jestli se Ti to hodí
8. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj mamky :slight_smile:
děkuji :slight_smile: vám také :wink:

a kdyže bude ten srazík? ještě nevím, zda budeme fit, zítra jdeme na kontrolu...

@kyticka33 chuděra, tak vítejte mezi nemocnými :frowning2: má vysokou teplotu? vojtík měl mucosolvan 2x denně, na noc aerius a dr. napsala hned anitibiotika (zabraly mu až 4. den), jsou to nějaký hnus chřipky! kámoška to samé, jestli se nezlepší, šla bych určo k dr...tak se držte, myslíme na vás!
8. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 krásná kytička
Jinak já dostala k MDŽ pusu, protože jenda má noční a nikam se nedostal pro kytičku
8. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkuju mě by taky pusa stačila
8. bře 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
9. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji hezký den
9. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj ve 14 u hřiště????
9. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jojo, budem tam
9. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jak je hezky, tak je to tu takové mrtvé, že?
9. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo sleduju to :slight_smile:
9. bře 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Lukáškovi dneska píchali ouško :frowning2:....břečela jsem spolu s ním a Andy se taky přidala :frowning2: :frowning2: :frowning2: Myslíte, že jsem udělala dobře, když jsem mu to nechala píchnout ???!!!
9. bře 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
@kk28 chudinka, kde mu to dělali?
9. bře 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 v Hlinsku :unamused: .
9. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Oni to doktoři neradi dělají, proto k tomu přistupují až v krajním případě a proto si myslím, že jsi udělala dobře. Hnis musí ven, jinak by infekce mohla postupovat dál dovnitř - až do mozku. A to by bylo horší :frowning2: A jak jsi dopadla na mamologii?
9. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Ahoj poslouchej nevím jestli to ve 2 stihneme malý mi ještě stále spí venku budu se snažit to stihnout
9. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Káťo, ono se v těhle případech toho moc vymyslet nedá......V Hlinsku je to prý v pohodě,Chotěboř je drsná
9. bře 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuji, snad to bude dobré :slight_smile:. Já jsem to nejdřív odmítla, ale po proslovu doktora, jsem změkla a kývla, že teda jo a pak to zase na mě padlo, že jsem to dovolit neměla. Snad to bylo poprvé a naposledy :zipper_mouth: :pensive:.
Vyšetření prsů dopadlo taky dobře, všechno je v pořádku, kontrola zase za rok :wink: !
9. bře 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 mě malá taky ještě spí. tak na vás počkáme na hřišti
9. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 určitě se malému brzy uleví a bude dobře, jen pak bude muset mosit čepici hodně na uši, ale to už vydrží
9. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 asi jo, ale ono právě moje mamka a ségra prostě na mě tlačily, ať mu to hlavně nedám píchnout, že se pak prý musí píchat pořád, že to nějak rozeženem doma, tak jsem pořád taková zničená, že jsem na to kývla :frowning2: :unamused: .
Doktor byl teda dost drsný, když jsem mu řekla, že to nedovolím :angry: ! Teď už musím jen doufat, že to bude všechno v pořádku :wink: .
A co Kiki, šla do školky? Co bude mít za masku? Lukášek se moc těšil na karneval.
Jo, Hani, chtěla jsem se ještě zeptat, jestli Kiki neříkala, jestli měli v pondělí bombónky. Lukášek tam totiž nesl bombóny, jako ještě k narozeninám a tvrdí mi, že je nerozdával dětěm a že ani paní učitelka jim bombóny nedala, tak jestli nekecá.
9. bře 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Prosím neber to nějak zle, ale maminka se sestrou mají nějaké medicínské vzdělání? Měli jsme pár lídí na oddělení, kteří rozháněli nemoci sami doma a přiši do nemocnice dlouho a pak se divili, že léčba je zdlouhavá a náročná. Ono to pak není legrace, když vznikne zánět mozkových blan. To se pak taky píchá lumbální punkce a to je tedy pro malé děti opravdová lahůdka. Když musejí 24 hod ležet bez sednutí, bez polštáře. Je tedy pravda, že může být náchylnější ke vzniku dalšího zánětu, ale když budeš dodržovat určité zásady, tak tomu můžeš předejít. Můj manžel měl taky zánět ucha v dětství a píchali mu ucho a už se to u něj neopakovalo a nemá ani jiné následky.
9. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek