• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Ahoj Jitus taky se valim doma a neba me to tak mozna vezmu pra na malou prochazku odelam i neco pro sebe tady ted neprsi ale je takova vlhka mlha padak zemi Jack lezi cely den v pelechu na chodbe a je nejspokojenejsi na svete.
No jen papej jsi jak anorekticka....ja sezrala kornout po objede (zmrzlinku) :grinning:
To me nosi Honza z hospody Kaja ji tam ma levnejsi nez Filip v obchode..
no ty dupajdy jsi videt musela pac jsem je tankrat kupovala jak jsem kupovala Tedikovy ty puncochace jeste jsem ti rikala ze je tam maji levny a ze je budu mit do pododnice ale nakonec to vyhraly tyhla zirafovy...
Jo a ted jsem si objednala sustakovou kombinezu od nake pani od pardubic vel.68-74 modra uplne nova a jen za 250KC je pekna a posle me ji postou je s konika tak se tam mrkni nabizi jich vic i jinou barvu i velikost ale to Tadovy stejne uz bude maly....tak jsem rada ze jsem konecne sahnala neco hodne tepleho na zimu.
13. lis 2008 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - co jsi mu dávala loni? :grinning: A kolik stál šneček? Už jsi to asi psala, ale nevím..Já už malýmu asi nic, max. tu houpačku, ale je drahá - 1400 Kč.. :frowning2:
13. lis 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu - já Ti dám anorektička, já když jsem byla těhotná, tak se mi taky zdáli všichni strašně vyhublí.. :grinning: Jára byl taky nakonec sám v půjčovně, už jsme měli DVDčko 2 dny, tak ho musel vrátit, mně se s malým nechtělo, taky říkal, že když se vracel, tak už nepršelo, ale je sychravo a mlha a tma, to je počasí akorát na depky.. :angry: No, kombinézku mám tu od Disneyho jak jsem Ti včera ukazovala, pak mám ještě oteplovajdy a 2 zimní bundičky, já myslím, že to stačí, možná mu koupím max. ještě jednu kombinézku, koukala jsem na MMB, mají tam ještě jednu pěknou od Disneyho, stála pod 200, už beru 86, menší ne..A koukala jsem jak jsme byli v po na městě, že mají v SOSu dětské zimní bundičky okolo 150 Kč, zateplený, tak uvidíme, v út jdu na město a jestli je ještě budou mít, tak možná jednu vemu, to je jako zadarmo..A nekecej, že ses vykopala na vycházku v tomhle nečase.. :confused:
13. lis 2008 v 17:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale je dobře, že jsi si ji koupila, když jinak nic takovýho nemáš..Kdo to prodává? Že bych se na ni rovnou mrkla.. :sweat_smile: A ty dupajdičky - fakt nevím, asi jsem nějak nevnímala, měla jsem radost z těch punčošek pro malýho a z těch gaťátek.. :grinning: :wink: Žirafky jsou krásný, to jo..
13. lis 2008 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo byla jsem venku ted jsem se vratila trosicku mrholilo ale zvladly jsme to Jack vyvadel jak pominutej kdyz zjistil ze jde ven stastnej jako blecha :grinning: tak jsme si daly jenom 20minutovku kolem navsi a vrchem tou ulici jak se jede od ZR a sly jsme domu ani jsme moc bundu nemela mokrou vzala jsem si takovou hodne odolnou na vodu..musim aspon na chvilku a nadejchat se cerstveho vzduchu...
No ja jsem ten inzerat hledala znova a uz jsem to nemasla ale ona me napala jeste jeden bazar kde prodava tak ti to poslu tam jsou ty kombynezky taky jo a nejvetsi ma 80 takze to by mu fakt bylo maly. :grinning:
ja si nevzpominam zeby v sosu mely nake bundicky ale mozna je to tim ze po takovejch vecech zatim necucim... :wink:
Zadny takovy si pamatuju jakou jsi mela postavu nez jsi otehotnela tad jsi podvyzivena jako na zakladce.To jsou ty tvy diety!No? :angry: jen pekne papej at se Tedik ma dobre z kvalitniho mlika prirodni baleni... :grinning:

http://www.bazarky.cz/lencapce/ tak na to mrkni jsou to ty modre.
13. lis 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím Tě, na základce jsem měla o 15 kg míň než teď :grinning: Bundičky v Sosu měli vystavené ve výloze, vevnitř jsem nebyla, koukala jsem jenom když jsme jeli okolo s kočárkem, nebyly extra pěkný, ale zase za 150, neber to..Na kombinézku jsem koukala, pěkná, to víš, že se Ti bude pro malého hodit..No nic, já musím končit, je vzteklej jak ďas, takže vypínám Pc a jdu ho uspat..Tak papa
13. lis 2008 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aby jsi tak nedopadla... :wink: aha tak to jsem si vazne nevsimla no neva...tak si uzij uspavani pa.
13. lis 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
critersko,loni jsem mu kupovala nějakou laserovou pilu,či co(to si vybral),pak tričko z K3 a mikinu z Jitexu,voňavku,kosmetickou sadu Nivea,trenky Andrie se sobíkama a 2 termo ponožky.Myslím,že až až :grinning: Ale jelikož už máme společný účet,jako manželé,tak to přehánět nebudeme,navíc teď je důležitější malá.Šneček stál 349 kč,ještě mi dneska přišla z mimiaukce taková hrající hračka.Taková obyč,ale myslím,že Karolínce bude stačit když to hraje :wink:
Já bych to moc nepřeháněla,co pak budeš kupovat příští rok?Oni z toho nemají stejně rozum a za 2 měsíce budou mít narozky :slight_smile:
13. lis 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, tak zase řešíte dárečky :slight_smile: jíto: ty teda za malého utrácíš, to bude bohatej ježíšek :slight_smile:
já to teda nepřeháním, stejně z toho nemá rozum, dostane jezdícího broučka, autíčka, mluvící hrnec(na něj přispěje jedna babička, takže ho bude mít u ní pod stromečkem, my doplatíme)a pak mu chci koupit ještě nějakou blbůstku, jako ty kroužky na té plast. tyčce a od druhé babičky asi dostene takovou hrací tabulku se zvířatkama, co vydávají zvuky, myslím až až :wink:
a co všechno máte vy? :slight_smile:

jinak se musím pochlubit, po pár dnech snahy se vojtík naučil, dělat jak je velikej :dizzy_face: a dnes si v postýlce sám stoupl, jinak klečí a drží se nábytku, plovoučka mu na stání moc klouže :unamused: a sedíme taky kijo :slight_smile: ale moc to nepoužívá, radši leze :slight_smile: ale jsem ráda, v kočáře ho dávám naplno sedět a ještě se přitáhne a nechce se opírat, aby na všechna ta autíčka viděl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co je nového? ani vás nestíhám dočítat, jen tak letmo jsem mrkla....
13. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi:vy jste teda šikovní,to koukám.My teda nového nic,jen si pořád kleká na kolínka,na všechny 4,takže čekám,kdy už bude lézt po 4 a ne se jen plazit,ale nespěcháme na ni.Jsem ráda i za to :slight_smile: Jinak děláme jen nenene(točí hlavičkou ze strany na stranu,ale neřekne nic) a dělá pápá,ale taky neřekne při tom,když mává.Říká pápá když si hraje,to je jediné.Furt do ní něco hustíme,ona se směje jako divá,ale nějak se ji do toho nechce,třeba paci paci,vůbec :frowning2:

A pod stromečkem bude mít sáňky,šnečka,jídelní sadu,pak tu hračku,co mi dneska přišla a taky chci ještě na nějaké blbosti jako ty kroužky na tyči.Vkládačku dostane od jedné babi,taky už dostala cestovní postýlku a od mojí mamky dostane asi peníze,ať něco vybere mi.Od segry taky,takže nás ještě čeká výběr za jiné :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: my taky nelezeme po čtyřech, sice to umí, trošku popeleze,a le zase šup a je jak voják :grinning: myslím, že je to pro ně pomalé, tak to ani moc nevyužívají :wink: a koukám, jak jste šikovní nenene a pápá :dizzy_face: to vojta ani náhodou a paci paci taky vůbec ne, my jsme spíš lepší na to, kam vlézt, vyšplhat, co otevřít a vyšmejdit :grinning:

dárečky bude mít krásné :slight_smile: :wink: myslím taky, že to bohatě stačí :wink:
14. lis 2008 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem právě vrátili z Brna,byli jsme kouknout po obchodech.V Ikea jsme malé koupili světlo na zeď,takovou modrou hvězdu,klasika od Ikea.A taky v levných knihách 2 leporela,jedno o zvířátkách a jedno takové naučné na poznávání věcí.Ale necháme ji to až na narozeniny,teď je to na ni brzo,pak už to asi bude chápat více.Mají tam skvělé knížky za super ceny,když na to natrefíte,tak nakoukněte,určitě to stojí za to :slight_smile: A kamarádce jsem v Ikae koupila takového pejska pro mimi,je to jako polštář-válec a zároveň plyšák.Ani nebyl drahý.Ještě nakoupím nějaké ubrousky a bude,pár drobností už mám doma. :slight_smile:
14. lis 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kazdej nakupuje na vanoce a mi nic...no letos jsme rikaly ze vanoce moc slavit nebudem...ale v ikei je to bezva v breznu jsme tam byly taky ja poprve a moc moc se me tam libilo zas bych tam zajela ale tad si asi budeme muset chvily pockat a hlavne nasetrit penize ... :unamused:
14. lis 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,mně se tam taky líbí,člověk by nakupoval jak divý,ale kde pořád brát ty peníze,že? :slight_smile:
14. lis 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme taky zpět, teprve jsme se vraceli z procházky a už za tmy, to je hrůza, ještě musím poklidit a o šesti se budeme koupat, večer pak máme půjčenou VHSku, tak jsem zvědavá, jestli film zkoukneme nebo ne, dnes Tadík zase vstával asi 4x, takže jsme se moc nevyspali, k tomu definitivně asi ve 4:30, hrůza.. :confounded: Tento víkend budeme sami doma, ségra bude všechny tři dny pryč, to bude pohodička.. :wink: :grinning: Dnes jsme měli návštěvu, dostala jsem 2 čokolády a jednu už mám v sobě, tak se, Radunko, o mě nemusíš bát, to jsi ještě neviděla Gabču, že mi říkáš, že jsem hubená, nebo Kijo, to je taky určitě podvýživka.. :sweat_smile: My jsme oproti nim pořádné baby.. :grinning:
No a v Ikee jsem ještě nebyla, jak říkám, bez auta je to na nic, ale nevadí, taky bych tam neměla za co nakupovat.. :frowning2: Jinak na Vánoce jsem se rozhodla už víc malýmu nekupovat, houpačku až na narozky a k ní asi mluvící hrnec od FP a bude..Dnes jsem dělala revizi dárků a mám pro něj koníka a xylofonek od Lamaze, potom toho brouka a tyga a tučňáka od FP, vkládací želvu a kostky, od tety má dostat tu tyč s navlíkacími kroužky a od babičky a dědy nevím, ale hraček bude mít fakt dost..Ještě bych teda chtěla taky tu jídelní sadu, nejradši s medvídkem PÚ, ale to ne k Vánocům, ale jen tak..Ještě potřebuju dárek pro Járu, něco ségře, Járovým rodičům, máme toho hodně..Já se na Vánoce moc těším..Jo a jinak Tadík taky už dělá krásně pápá, ale musíme mu to říct, sám to nepovídá, jen mává..
14. lis 2008 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsem v postýlce a budeme spinkat :grinning: Snad dlouho,dneska v noci nic moc.Taťka nám odešel do čajovny a pak ještě možná na pivko,takže já budu koukat na Tv :wink: Joooooooooo,málem bych zapoměla:už máme zoubek :grinning: :grinning: :grinning: Dneska v Ikea se vyklubal,tak teď budu čekat na ten vedle,třeba se taky prořízne přes noc a už budou 2 :grinning: :grinning: :grinning:
V pondělí jedeme zase do Orlové,Jarda tam jede pracovně,tak budeme u mamky,ta je ice v lázních,ale neva,půjdeme ji navštívit.Taky bych tam chtěla nechat Karolínce nastřelit naušničky,protože naše Dr.to nedělá,tak když tam budem...Konečně by každý poznal,že je to holčička :grinning:
už se těším na segru a taky na tu kámošku,co porodila,teda hlavně na miminko :slight_smile:
14. lis 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
kijo: jojo v ikee by se utrácelo, my jsem tam celkem dost nakupovali, když jsme si zařizovali byteček, levné a pěkné, oproti klasickým nábytkům :slight_smile: :wink: a blahopřeji k zoubečku :slight_smile: a kterejže se vyklubal? vrchní?

jíto: taky krásný dárečky :dizzy_face: to se prťata budou mít :slight_smile: na vánoce se taky s mirkem strašně těšíme, to bude něco, zase jako, když jsme byly malé že? :grinning: :dizzy_face: a jíto, ty děláš, jako bys byla nějaká baba, však si okorát a moc ti to sluší, tak neblbni :wink:

kolik kija vůbec váží? jíta tě taky považuje taky za extra hubenou :grinning: a je pravda, že na fotkách jako nínítko fakt vypadáš :wink:
a co kytička? jak zvládá kilečka získaná za těhu, v pohodě? já už jsem se nemohla s těma skoro 15kg unést :grinning:
14. lis 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky a co si udělat srazít tady v zr třeba v té kavárně naproti poště, je tam i dětský koutek :slight_smile: teda ještě jsem tam nebyla, tak nevím, snad to tam je dobrý! a taky bychom se mohly poznat osobněji, když jsme takhle blízko sebe hmmm? :slight_smile: kiju a kytičku by mohly dovézt a odvézt chlapáci :slight_smile:
14. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi,vyrostl nám pravý dolní :grinning:
A vážím 57 kg,před otěhotněním jsem měla 59 a v těhu jsem přibrala 15 :wink: Byla jsem pořádná koule :slight_smile:
Srazík by někdy určitě šel,ráda bych vás poznala osobně a kluky taky :slight_smile: Ale příští týden tady nejsme a nevím,jak ten další.Jára by mě určitě odvezl,pokud by byl doma,to by problém nebyl :slight_smile: A já bych byla ráda za změnu :grinning:

Taky se těšíme na Vánoce,sníh by měl být,tak to bude fajn.Hlavně budu ráda,že budeme jen my tři.Prostě rodinka.Ale po večeři stejně asi půjdeme k babičce,tam bude i mamka a tak,takže zanést dárky.A Karolínka možná pojede na sáňkách :grinning: :grinning: :grinning: Moc se těším :wink:
14. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejka a první teprve? a váhu máš super, teda jeslti neměříš moc :slight_smile: mě by vyhovovalo těch 57-59kg, to na mě nic nevyselo :slight_smile: a 15kg jsem skoro v těhu taky měla a nemohla jsem se otočit na posteli :grinning: ale to bylo asi taky tím, že vojta mě skoro 4kg že? :grinning:

na ten srazík uvidíme, bylo by to moc fajn se sejít :slight_smile:

a sánky,teda to bude dovádět vid? já jsem přemýšlela, jestli moje mamka nemá ještě po nás, musím se zeptat, že bych vojtíka taky povozila a mě by to taky bavilo a když si to díky vojtovi budu moct dovolit :slight_smile: a půjdete ještě s dárkama po večeři? to ti malá vydrží? v kolik budete večeřet? my jsme s mirkem vždy tak okolo 19hod., ale ted budeme muset kvůli vojtíkovi dřív a k babičce jedné půjdeme odpoledne a k mirkovým rodičům den před nebo po.....

jo holky, čistíte malejm zoubky? mě dala tchýně (je zubařka) takovej článek na přečtení, že bych je měla už čistit, jak se prořežou po každém papání, vytřou se zoubky + pod rtíkama mokrým kapesníčkem či plenku, že se ještě nemají kartáčky používat kvůli sklovině, ale ještě jsem nezačala (ale chystám se), když vojtík jí i v noci :sweat_smile: a mám strašnej zlozvyk, oliznu občas malému lžičku :sweat_smile:
14. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,to nevím,jestli mi vydrží,budeme to muset nějak vykutit,uvidíme :slight_smile:
Zoubek máme první,ale až bude mít aspoň 2 a celé,tk čistit teda určo budu,ne po každém jídle,ale večer před spaním.Jsou nějaké gumové kartáčky,které se nasadí na prst.Jde hlavně taky o to,že si to dítě zvyká.Mně třeba nikdo neučil,jak si čistit zuby,taky podle toho ty mléčné vypadaly.Takže s Karolínkou určitě budeme.Ať si holka zvyká. :slight_smile: Bude to možná boj,ale chci,aby měla nějaké návyky a taky nechci,aby měla ve třech letech černé zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu do hajan,holky.Taťka nejde,tak se tu sama nudím a jsem nějaká unavená z toho Brna :astonished: Tak dobrou,klidnou a dlouhou noc přeju :slight_smile:
14. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jezisi vy jste vazne vsechny anorekticky se nedivim Gaby ze jsi se nemohla unest te to bricho muselo porad prevazovat dopredu :grinning: to vam ani nemuzu napsat mou vahu mam jednou tolik to je des ale jsem na to zvykla od malicka jsem byly to obeznejsi ditako kdyz jsem se narodila tak jsem mely 4kg.
V tehu jsem pribrala 12Kg takze moje vaha je ted 107kg ale kdyz jsem to rakla jednomu kamosovy tak me neveril pac ma min mez ja a ti je jako kus chlapa....no doudam ze se po porodu dostanu na svou puvodni vahu.Vaha me problemy nedele zvladam i prochazky pomerne dlouhe za chvily na jednu vyrazime vencit hafany... :wink:
Spis jsem dnes rano zjistila ze mam problem si oblect fusakle a Honza si delal standu ze mebude muset za chvily oblekat ale to uz nako preklepem a pak uz se budu moci zohybat jak budu potrebovat tad tam proste prekazi Domincek a nechci ho nako mockat ono to neni prijemny ani pro me... :unamused:

No jo Ikea je proste parada ale pokud nejsou penizky nemuize se jezdit utracet tenkrat kdyz jsme tam byly poprve nechaly jsme tam za nabytek a ruzne drobnustky 7000 a to je jako mazec ale dovezly jsme si plne auto veci... :grinning:

Letosni Vanoce jsou u nas ubohe ale ja to neresim upecu cukrovi nake dostanu od mamky a segry a pod stromecek si strcime bazen kterej mame koupenej uz asi 3 mesice a Dominika a budou dost bohate ten nas tad bude tesit nejvic nez nake vecne darky... :grinning: a od nasich dostaneme vysavac pac ani na ten nejsem schopna usetrit doufam ze se to s tema penezma po novem roce zlepsi... :frowning2:

Tak zatim pacek...
15. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,copak jste dneska dělaly?My jsme byli dopoledne doma,po obědě jsme pak šli na procházku a k babičce.Malá je už v postýlce a snad i spinká.Dneska spala jen 2x,tak snad bude spinkat tvrdě a dlouho :slight_smile:
15. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo: s tím čistěním taky začnu, jen vojtík v noci baští, tak to moc smysl mít nebude, ale aspoň o ten zvyk.. každý ráno na mě kouká, jak si čistím zuby a hrozně ho to zajímá ani nemrkne :grinning: tak si je budeme čistit spolu a bude to určitě zábava :slight_smile:

jinak my měli hlídání, mamka si vojtu vzala od 13hod do 17hod. paráda! jsem si odpočla a mirek taktéž, byli jsme na obídku na táláku a pak pohodička doma :slight_smile:

kijo: třeba ti bude krááásně spinkat, jak já bych si to taky přála :grinning: :wink: a chodí ti teda brzounko hajat, to vojtík chodí ve 20hod. někdy dřív a usne do těch 20:30, za to vstáváme většinou okolo 7 a 8hod. :wink:

kytička: to to jsi nás s porodníma kilama nedohnala, máš co dělat :wink: :wink: a anorektičky jo :grinning: kdybys viděla, kolik toho sežeru, beztak víc jak ty :wink: :wink: :wink: u mě hraje roli genetika....

jo holky, jsem se zbláznila, vojtíkovi jsem objednala od FP chodítko a odstrkovadlo v jednom, paráda, je sice jednou jeté, ale nebudu ho za 1300 kupovat, nejsem blázen a je prej jako nové, tak budu věřit :wink: na mmb jsem ho našla v aukci (ale tam ho nekupuji), jen je tam dobře vyfocené, tak mrkněte, jak vypadá , jsem se zamilovala, snad se bude vojtíkovi líbit :wink:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2257772
15. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak bylo v noci?Karolínka byla vzhůru 3x na kojení,defijavascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')nitivně něco po 6.
Já už jsem ji stihla obléct,zajít se psem,pozametat celý byt,zapnout pračku a zajít do obchodu.Teď půjdu žehlit a pak si dám kafčo :slight_smile:
Gabi:Chodítko je moc pěkné,Vojtíkovi se bude určo líbit.
16. lis 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, my jsme celý včerejšek prolítali a dnes jsme byli na oslavě - Járova ségra má zítra 30..Takže teď jsme se vrátili, Tadík zrovna chrupá, byl pěkně utahanej..A co myslíte, Járin chytl slinu a jde ještě za kámošem a půjdou kdoví kam, takže jsem naštvaná.. :angry: A to včera vypadal na umřití, celé odpo skuhral, měl teploty skoro ke 39, nachladl, protože doteď chodí jak hejsek v rozeplý bundě, je jako děcko..Tak jsem mu říkala, že zítra ho rozhodně nehodlám ošetřovat a celej den kolem něho lítat, přesně tak jak včera a dnešní dopo, a v út jde do práce, tohle mě vážně dokáže naštvat..
Jinak k tomu co jste psaly - taky už jsem přemýšlela o čištění zoubků, asi taky začnu jenom tím hadříkem, jak psala Gabča, po tom roce přejdu na ten kartáček náprstníček jak psala Kijo :grinning: K tomu setkání - jsem pro, moc ráda, jen jsem zvědavá jak to tam vypadá v tom dětském koutku, jestli to už není pro větší děti, abysme se tam nepletli a vůbec tam mohli s malými být..Ráďa asi hned tak ne, buď ještě teď jako těhulka, nebo až za dýl, až bude mít Dominička většího, to bysme si teď musely pohnout.. :grinning: Ale my bychom Gabčo mohli vyrazit s klukama na vychajdu třeba v út jestli bude pěkně, co Ty na to? Jinak noci jsou hrozné, dnes jsme vstávali 4x, předevčírem asi 7x, to byla fakt hororová noc, byli jsme jednu dobu vzhůru skoro 2 hod v tahu, to vypadá na další zuby - asi ty vrchní..A Gabi - chodítko je krásný, my máme ale bohužel ještě čas, když se ani neplazíme.. :frowning2: Kijo - Ty jsi pilná jako včelka, i když já jsem taky dnes celé dopo vařila a uklízela..
16. lis 2008 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky: my noc taky děs!!!! a celej den je protivka, asi zuby, dásně strašně nateklý! dnes jsem koupila Sedalii - homeopat. na spaní doporučené od pediatra, tak jsem zvědavá, měly by být lepší! jinak vojta už v postýlce normálně stojí a ted už je to fakt hrůza, když má jít spát, místo toho si tam lozí :unamused: myslím,že k vánocům ještě honem budeme kupovat bačkůrky :grinning:

jíto: na úterý se ještě domluvíme, mám nějaké zařizování a nevím, jak budu stíhat....ale rádi vás uvidíme :slight_smile:
a známe frajery s rozeplou bundou, to dělal můj brácha a věčně nachcípanej, hrozně mě to štvalo :angry: se ti nedivím!!! díkybohu mirek se zababuší a zapne....a co se týče slin, jsou na umření, ale jak jde o pivo, tak jsou fit co, to známe :angry: :grinning:

a to chodítko snad přijde okorát na ty vánoce, uvidíme, aby už nechodil sám, ted mám obrovský skoky ve vývoji a bojíme se výšek :sweat_smile:
16. lis 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme vykoupaní, ale jelikož předtím jsme spinkali do půl šesté - hodinku a deset minut, tak vidím usnínání někdy po osmé, to bude hrůza :slight_smile: Ale zase třeba vydrží déle přes noc, i když pochybuji, teď když vidím jak má pořád pacinku v papulce, tak tomu nevěřím, myslím, že ji prořveme.. :frowning2:
Gabi - taky vás rádi uvidíme, už je to dlouho, co jsme se sešli, no a možná to bude lepší ve st, já zapomněla, že v út máme taky vyřizování a lítání..A co že to dáváš Vojtíkovi když pláče od zoubků? Chci Tadíkovi v út taky něco koupit, ale pořádně nevím co.. :unamused: A co je dobré na teplotky, holky? Zatím jsme ještě neměli, ale uvědomila jsem si, že tady nic pro malýho nemáme a kdyby mu náhodou vylítly v noci nebo pozdě večer, tak je to v prčicích..Bačkůrky - to je hezký, vy se máte, jak já bych je taky ráda kupovala..Tak hlavně nějaké kvalitní ať má Vojtíšek v pořádku nožičky..No a Jára je pořád jako puberťák, nosí zatím ještě koženou bundu a tu zásadně nezapíná, nevím proč, už aby byla větší zima a donutilo ho to vzít si bundu zimní - boty zimní už nosí - tu si aspoň zapne..A kdy budeš kupovat toho houpacího koníka pro malýho? Já už se na to moc těším, už mám vybranýho.. :grinning: :wink:
16. lis 2008 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: na ty zoubky je chanomila, je to pro klidné spaní a přo bolestech zoubků :wink: akoníka kupovat neplánuju, to asi kija ne? na střeu se domluvíme, ale vojtík mi ted zase přes den nespí dýl jak půl hodky :angry:

jdem na kaši a koupat, musím letet, zatím pa
16. lis 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek