• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 malý mi zatím stále spí
9. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no co se dá dělat :wink: mi půjdem ven na hřiště
9. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 já tam přijedu kdyžtak až se vzbudí ju???musím ho přebalit dat mu jíst a pak příjdu
9. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 Jo šla do školky,jde za včelku, večer až bude čas, tak hodím fotky z karnevalu,za hoďku tam jdu :slight_smile:
Jinak s těma bonbonama nevím, v pondělí nechodí do školky, já jezdím do Chotěboře do práce..
9. bře 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuju......jinak mamka a ségra žádné vzdělání nemají, ale znáš to........jedna paní povídala :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
9. bře 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Jé, tak si to tam hezky užijte a pak se těším na fotečky, jo? :slight_smile:

Jinak Lukášek se probudil až ve 13 hodin a to spinkal od 10 a je mu mnohem lépe a z ouška mu to teče teda
dost, což je asi dobré, že?
9. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak hlásíme že jsme byly u dr.samozřejmě ho jenom poslechl a zacvičil si s ním předklon a nohy k hlavě...nevím proč a samo že nám nic nedal říkal že to co mám doma jako Nurofen ,stoptusin a mukosolvan plus čípky že to stačí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak proč tam vubec lezu žejo....akorát tam tentokrát dělal scány nenechal se poslechnout tak jsme ho musely držet 3 aby aspon něco slyšel a říkal že plíce dobrý,odkašlává pěkně takže si myslím že do pátka budeme o.k. dnes už měl i roupi lezl mě na židly do skříně :wink: a na tv se vydržel dívat jen asi 1/2 hodky spí mě od 11 a ted slyším že už je vzhůru :slight_smile: takže jsem vám toho moc nenapsala takže pá

@kk28 ,chuděrka malej,myslíme na vás at jste fit a nic si z toho nedělej já bych mu to taky nechala píchnout....
9. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 to je dobře, uvidíš zítra už začne pomalu řádit :wink: .
Jinak všem marodům přeji rychlé uzdravení a maminkám pevné nervy
9. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotky z karnevalu
9. bře 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tak hlásím dnešní poradnu:
zuza má v 8mi měs. 8700g a 69cm, macanda :slight_smile:
vojtík ve třech letech 15,5kg :slight_smile: jinak dostal ještě do neděle další antibiotika (nelíbil se jí ještě poslech)a v pondělí jdeme na poslech znovu, vzala mu krev, tak to se mu moc nelíbilo, ale držel se statečně, šikula a můžeme ven na krátké procházky ,když bude takto pěkně jupííí :slight_smile:

a já byla u zubařky a tahala mi nerv a čistila kanálky, ty moje zuby po těch dětech fakt bída, vůbec nevím, co se to děje, jestli ta těhu a kojení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kk28 káto: chuděrka malá, se ti nedivím, já bych byla taky vybzikaná :wink:já ti neporadím, ještě jsme to neměli, tak nevím.. držte se , myslíme.. a tričo nespěchá, chceme ho na léto, takže až zase pojedeš do zr...
9. bře 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@kyticka33 to je celej náš dr.,co?? uplně si to dokážu představit :grinning:

@kk28 Lukáškovi se určo uleví. Pamatuju že brácha na to trpěl docela dost a vždycky mu to zabralo....

@gaba3 Zuzík je kus ženský :slight_smile: šikulka. Zuby nezávidím, vím co to je :( já šla k zubaři s hrůzou a taky to hrůza byla
:angry:
Jinak já hlásím, že u nás marodím pro změnu já. Sem teda "jenom" nachcípáná. Hlavně kašel, tak se kurýruju doma. Zítra mi slíbila ségra, že si vezme Anetku na celý den, tak si snad odpočinu a do víkendu to bude o.k. V sobotu máme totiž sraz ze ZŠ :slight_smile: :slight_smile: Už se těším, některý lidičky sem neviděla hodně dlouho......

Marůdkům brzké uzdravení :wink:
9. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky,nestíhám vás dočítat,jen jsem postřehla,že Lukáškovi píchali ouško.
@kk28 Určitě jsi udělala dobře,doktor věděl,proč to dělá :wink: Aspoň se mu uleví.Manžel taky trpěl na uši v dětství a následky nemá.

My dneska byli v poradně,takže v 6 týdnech má Štěpule 5750g a 61 cm a Karolínka ve 3 letech 14kg a 101cm :wink:
A já jdu zítra na ko po 6 nedělí a domluvit se s dr.na té konizaci,chtěla bych,aby mi to udělali ještě teď v březnu,nejpozději v dubnu,tak uvidím.A samo chci mít prcka u sebe,jinak jim na to kašlu :angry: Ale snad nebude problém.
9. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Chudáku a to jsi byla u té zubařky co je tam místo p.Petrášové? tak hlavně že už můžete na chvilku aspon ven, to je ten den hned veselejší. Pěkné míry.:slight_smile:)
9. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Krásná včelička :grinning:
9. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k pěkné míry a kdo Ti bude tu konizaci dělat?
@peta86 děkujeme
9. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo hezky užili jsme hezké odpo. byla jsem v hypru, měli v akci příkrmya a kaše, tak jsem tam udělala zásoby ale lidí spousta, mimo jiné bylo v akci mléko. :grinning: zítra se taky těšíme ven, snad bude tak jako dneska. Teuška měla poprvé kuř.masíčko, a docela dobrý tak zítra zkusíme zase.
9. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Asi Dr.Muller st.,chodím k němu do ordinace onkologické prevence.
9. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Já si to myslela, ale nevěděla jsem, jak se píše :wink: ,tak jsem ho radši nejmenovala. Ten je moc fajn, operoval moji mamku
9. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka díky, tak at jsi brzo fit!

@peta86 nene, přešli jsme ted k Hráškové :wink: tu novou po babičce jsem ještě neviděla...ani nevím, jaká je a jak vypadá..ty už si tam byla? a nebylo to tak hrozný, mi to opíchla, takže pohoda, minule to bylo horší, jsem říkala bez injekce ani ranu :grinning: jinak utíkám :grinning: :grinning: :grinning:

@kijonkova.k teeeeda pěkný macík štěpulka šikulka :dizzy_face:
9. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 jéé pěkná včelka :slight_smile: naše zuzka byla taky za včelku (mám taky v albíčku)... a to si šila nebo máš kupovanou?
9. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak my už hodinu vzhůru :unamused: .

Kači, já jsem taky trpěla v dětství na otitidy, píchaná jsem byla několikrát, následky nemám...Jinak souhlasím ve všem s Janou, co se týká píchání, léčby a komplikací :slight_smile:. Je dobře, žes ho nechala píchnout. Já jsem zase slyšela, že to píchnutí je lepší, jizvička je malá. Když to praskne samo, jizva je větší a její okraje nepravidelné, v pozdějším věku může být porucha sluchu...ale to jsem slyšela, nejsem sestra ORL...Já bych malého píchnout dala, kumulace hnisu je samo o sobě semeniště bakterií a od ucha k mozku je fakt kousek a otevřená cesta :frowning2:.

Radu, ten předklon a hlavička k hrudníku : to je na oponování šíje, k vyloučení zánětu mozkových blan...Oikud hlavičku ohne a šíje je volná, je to o.k.
10. bře 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Nelinka je kočka :dizzy_face:
@kk28 jé tak at je brzo líp
@gaba3 krásné míry
@kijonkova.k taky krásné míry
všem marodům přeju at je brzo líp
10. bře 2011 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 děkuji za pochvalu :slight_smile: , masku šila sestra - je dámská krejčová, tak jí to jde. Kdybych to šila já, tak nevím nevím, jak by Nelinka vypadala :slight_smile: . A ty chodíš k doktorce Hraškové? Je to naše skoro sousedka
@antana123 děkujeme
@zuzimila tak to máš jak u nás, Nelinka teď vstává pravidelně v 6 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
přeji všem hezký ráno a snad se počasí umoudří
10. bře 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 dneska asi ven nepůjdeme je tam hnusně,můj dneska boural tak jsem na prášky
10. bře 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 krásný míry:slight_smile:dobré ráno holky:slight_smile:
10. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to je stršný! A je v pořádku? Jenda jel z noční a říkal, že musel jet krokem. Ještě jsem si večer dělala legraci z čeho bude náledí :confounded:
10. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo je ok jen auto no máme promáčklé jedny dveře+ prah + urvané zrcádko napral to do stromu tady za Jámama mu nic není
10. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 plechy se vyhlepou, hlavně že se mu nic nestalo!
10. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 já jsem u ní tqaky ještě nebyla ale byl tam můj ttáta a říkal, že pohoda.BNudu se tam taky muset objednat, ale až na léto, až budu mít hlídání:slight_smile:
10. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek