• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@gaba3 na vaše kostými jsem koukala už dřív, jsou pěkné. Synovec šel taky za Bořka a neteř za andílka
10. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda teď to tady čtu, no tak hlavně že se nic nestalo. mě se taky dneska nikam nechce mám nějakej knedlík v krku, tak to snad brzo vykuríruju, tak asi nepůjdeme. Teuška je o.k. to mě nakazil manžel.jeho to pustilo a skočilo to na mě, bacily zatracený. :unamused:
10. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 tak to máš fajn, že máš sestru švadlenu, to se hodí :slight_smile: a krásnej andílek...jojo ted jsme k ní přešli, babička šla do důchodu a předělává mi nějaký plomby a našla mi na rentgenu mezizubní kazy, tak si u ní užívám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@peta86 tak mi pak povíš, jaká je...babička se s tou hráškovou zná a šel tam i děda, tak nám to tam automaticky domluvila, že má dobré a nové přistroje a je šikovná, což můžu potvrdit :slight_smile: mě je celkem jedno ke komu chodím, hl. at mi udělá dobře zuby :slight_smile: a drž se, snad tě nic nepoloží, dej čajík a malou vrzni tatkovi a odpočívej :wink:

já dnes byla na endokrinologii, se mi to úplně nějak otočilo se snížený na zvýšenou, nechápu??? chodíte tam některá taky? se z těch doktorů pos***, nejradši bych se na to vyprdla, léky zatím nemám, jsem furt na hranici.. nějak začínám mít alergii na bílé pláště :stuck_out_tongue_closed_eyes: příznaky ničeho nemám, cítím se skvěle, ale furt budu lítat jak blbec, za 6 týdnů na novo, do toho zubařka + musím na gyndu a 2 děti do toho, paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když nemůžu si na děti stěžovat u dr. vzorné a hodné, radši tuk tuk tuk ...

10. bře 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 to víš, že je to fajn mít v rodině krejčovou, ale teď jak má dvě dětičky tak toho času moc nemá, ale co Ti budu povídat. Ještě máme v rodině kadeřnici a děla i nechty. Jen ta kosmetička nám chybí :wink:
10. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 no vidiš, to se taky hodí :slight_smile:

holky, tak mi vyšel ještě čas, jsem přihodila nějaké fotečky, tak jukněte...
10. bře 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 káto: jak luky? lepší?
10. bře 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Pak ti povím, jmě je taky jedno ke komu chodím, hlavně že tžo není nějaká protivka tak uvidíme v létě. já si ty doktory tak y hážu na léto, až bude mít segra prázdniny a pohlídá. Fotečky moc hezký.
10. bře 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 děkuji... tak to máš super, že máš takové hlídání, i kyž já už si ted taky nemůžu stěžovat, co je babí v důchodě, jen ještě kdyby bydleli v zr, bylo by to lepší, přecejen stržanov je krapet z ruky...
zuza se budí, tak utíkám papa

10. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@gaba3 díky za optání. V noci měl horečku, tak tam s ním byl taťka a dal mu nurofen. Ráno v pohodě a teďka mu zase vyskočila horečka, ale dali jsme nurofen a už je mu líp. Z ouška furt vytéká hnis. Zítra jedem na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne, jestli nám nedá antibiotika.

Fotečky parádní, Zuzanka už je fakt veliká a Vojtík je správný :slight_smile: :wink: . A taky koukám, že si hraje na miminko, co?

ad doktoři: ani mi o tom nemluv, příjde mi, že taky jen furt lítám po doktorech.....endokrinologie, diabetologie, gynda, zubař, onkologie, dětský (tam jsme jak doma)...............prostě furt něco.

@janaj0 tak to by se mi taky líbilo, mít takhle všestrannou rodinu :slight_smile:
10. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 chudáček, tak zítra písni, co u dr....myslíme na vás! jo a káto, ty si tady psala, že si byla s prsama, ti něco našli nebo co?? už jsem nedočetla :frowning2: já nevyšetřuju a asi bych měla, půjdu ted na gyndu, tak se chci maškové zeptat... já ani nevím jak se to dělá a když kojím:sweat_smile:
10. bře 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Děkuji, zítra písnu. S prsama jsem si dělala samovyšetření v roce 2006 a našla jsem si bulku, tak jsem byla v Novém městě na vyšetření + ultrazvuk, ale jsou to jen tukové bulky, takže v pohodě. Teď jsem tam nebyla od roku 2007, řekli mi, že až dokojím tak mám přijít, tak jsem tam teď byla a mám tak chodit každý rok na kontrolu. Na jednu stranu jsem ráda, že je člověk pod kontrolou, ale těch doktorů co za rok zvládnu je teda už trochu hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, @eelka ,přesně jak říkáš :grinning: Ale naštěstí je DOmča o.k. teda jako že nemá horečky takže tam zítra nemusíme a nebudou mu brát krev tak jsem ráda má jen kašel a rýmu ale to je normál.... takže pohoda klídek a já frčím zítra na zumba víkend jupí.... :wink: :grinning:

@zuzimila díky za odbornou radu vydíš to dr dělá náké vyšetření a já ani nevím proč... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: no hlavně že je vše o.k. :wink:

@gaba3 krásný fotečky,teda to už je ženská.... :wink:

Včera jsem byla Domču zapsat do MŠ bohužel byl nemocný tak nemohl jít se mnou aby si to tam občíhl :frowning2: ale co se dá dělat...tak třeba příště třeba bude den otevřených dveří...jináč dnes už ho mám zase plné zuby už ožil a je zase protivnej jak svítiplyn neumí pořádně mluvit a jediný co furt opakuje dokola je čaj,číča,auto,táta,máma a furt a nacokoli no jde mě hlava kolem holky jak já se zítra těším až ho předám babičce a oddichnu si :grinning: :wink: ale stejně vím že večer mě už bude smutno :frowning2: bude to poprví co budem takhle dlouho od sebe :frowning2: ale vím že hned jak přijedu tak se stejně naštvu páč mě hned vytočí nákou kravinou :wink: :grinning: ted konečně přitáhnul tatínek z venku aby si ho taky užil když ho 3 dny neuvidí tak se šly spolu koupat a já mam chvíly klídek vám napsat ...ježiš tam je řev to je děs to zas bude celá koupelna plavt :grinning:
10. bře 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 ještě jsi se ptala na endokrinologii já tam chodím taky už od 15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám sníženou funkci a žeru prášky o 106 když jsme čekala Domču tak mě jen zvedly dávku jináč už zase nermál a žádné změny jezdím tam 1 za 1/2 roku a jednou za rok mě berou krev na všechno ale nenapášu ti na co vám že vždy mluví jen o cholesterolu a játrech a tý žláze... :unamused: tady holky zdravotnice by to mohly vědět na co vše se bere krev na štítnou žlázu.... ale že se to dá změnit ze snížené na zvíšenou to slyším poprví :confounded: tak hlavní je že to máš o.k. a že benmusíš brat prášky....

Tak a já letím už jsou vykoupaný tak do něj musím natlačit náký jídlo ted skoro nejedl jak mu nebylo dobře.... :angry: :slight_smile: pá mějte se hezký víkend.pá
10. bře 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kk28 aha, hl. že to máš v pořádku :slight_smile: já fakt už musím taky začít, v podpaží mám 3 malé bulečky, spíš kouličky pidi, bílé, takže určo tukové, aspon doufám :sweat_smile:

@kyticka33 jojo, asi jo, jsem si říkala, jak je to možný, že se už fakt z toho pose** :grinning: chuděro, tak se cpeč hormonama, nebo jodem nebo čím? mně na to přišla mašková ted v těhu, zvýšené jen protilátky a ted mě prej musí hlídat, aby se to nerozjelo, popravdě to neřeším, cítím se zdravá, jen mě štve, že mě tam furt honí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malej nastoupí do školky od září?
10. bře 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 já to neřeším už jsem si zvykla kolikrát i zapomenu si vzít prášky beru euthirox 50 ale to není nic vážního ale ta zvíšená je horší ta se i v určitých případech operuje ale ta snížená ne....neboj to bude dobrý..
jj měl by jít od září....jsem zvědavá :grinning:
10. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak se štítnicí Ti moc neporadím, nemám zkušenost a není to vyloženě můj obor - a téměř dva roky doma dělá své :slight_smile: . Ale někde jsem viděla nebo četla, že po porodu ,asi 5-6měsíců, se hladina hormonů štítné žlázy mění. Ale jak říkám - někde jsem zaslechla
Jinak zítra se chystáme do Jihlavy, tak doufám, že nebude klouzačka, jak dneska.
@kyticka33 U vás v Nížkově bydlí moje kolegyně (Radka Vejvodová) a babička tam má sestru (Filipovi). Svět je malý, že :wink:
10. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny
@gaba3 bulečky jestli se nezvětšují mělo by se jednat o tukové, ale raději bych si je nechala vyšetřit at máš jistotu. Pracovala jsem na rtg a dělala jsem mamografie, nechci Tě strašit, ale měli jsme tam mnoho případů s nálezem i u mladých žen.
10. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@burianka jejda, fakt? jsou tak 3mm a mám už je od té doby, co jsem porodila vojtíka (takže 3 roky) a vůbec nevyrostly, když se chytu za kůži a podívám se zblízka, tak jsou takové tvrdé a bílé.. tak teda nevím, se zeptám gyndařky, určo mi taky řekne, je pravda že moje babička měla rakovinu prsu, dopadlo to dobře, vzali jí sice jedno prso, ale žije.. a děkuji!

@janaj0 nevadí, mě právě dr. říkala, že to tak po porodu někdy bývá, tak na tom něco pravdy bude, uvidíme, snad se to uklidní a nebudu se muset léčit..myslím si, že to je fakt jen těhotenstvím a ted po porodu, nikdy jsem neměla potíže... i když brácha má štitnici vyoperovanou...

ááá zuzka je vzhůru, tak pa..
11. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den přeji všem maminám
@gaba3 gyndaři dávají tyhle doporučení. Jestli,že měla babička rakovinu, to je přímá linie a bohužel rakovina prsu je dědičná, tak bych neváhala a šla. I gyndařce to řekni,že máte v rodině rakovinu prsu. Ta tě stoprocentně pošle na vyšetření. U mladých se dělá jenom ultrazvuk. Jestli půjdeš do Nového Města tam je akreditované pracoviště.
Jinak těhotenství s tělem pěkně zamává i kojení. Dítko mámu pěkně vysaje. Štítnice může být z toho.
11. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak Lukášek dostal na přeléčení antibiotika, ouško je ok, vyčistil mu ho, takže už to snad bude dobré :slight_smile: :wink: .

No, ale aby náhodou Andrejka nebyla nějak pozadu, tak když se vzbudila teďka odpo v 16 hodin (a spala od 13), tak jsem jí naměřila 39,6 po odečtu (teploměr ukazoval 40,1) :unamused: :frowning2: . Hned jsem jí dala čípek a vypadá už mnohem líp, tak snad to nic nebude. Tlačí se jí nahoře obě stoličky, tak doufám, že je to k tomu, jinak už mě fakt odvezou :angry: .

Tak se mějte pěkně, až bude víc času, tak snad dočtu :wink: . Zatím pá
11. bře 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dneska nějak nestíhám měla jsem tady naše na návštěvě a super a líbilo se jim jsem ráda tak přeju všem pěkný den
11. bře 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem jsem byla včera na té ko po 6 nedělí.všechno je O.K. a jsem objednaná na 29.3.na konizaci.Štěpánka budu mít u sebe na pokoji,tak jsem ráda,že aspoň tak.Mám přijít na 7 ráno a ještě ten den mi to udělají,druhý den asi půjdu domů,max.třetí.Jen musím odstříkat nějaké mlíčko,protože po narkóze prý nebudu moct nějakou dobu asi kojit,tak ať mu když tak můžou sestřičky něco dát.Snad to nějak zvládneme,hlavní je,že ho budu mít u sebe :wink:
11. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny! Tak jsme dneska jeli to Jihlavi na dvakrát. Poprvé se mán Nelinka zblindila v autě, tak že pojedeme domů, ale asi se jen přepila, protože vipila 300ml čaje a pak ještě 150 cara. A jak to trošku víc houplo, tak to šlo ven - i na mě (a já málem na tátu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Dojeli jsme domů, malá už pohodička - cpala se kukuřičnýma křupkama, tak převlíct a jelo se zpátky :wink: . Já jsem si pořídila nové botasky a pár věciček pro malou, táta nic nechtěl, tak nemá nic.
@kk28 Katko ty si teď tedy užíváš :confounded: . Snad jste si to už vybrali všechno a bude klid
11. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k ahojky,tak na tebe budu moc myslet,at dopadne všechno dobře. SUper,že ho můžeš mít u sebe,ještě že to jde. Mlíčko určitě odstříkej. Já musela čtyři hodiny ležet. Snad ti taky dají infuzi na zavodnění. Mě to dr. napsal hned,když věděl,že kojím a nemohla jsem pít. Mlíčko určitě odstříkej,to se nikdy neztratí a může se hodit. Já se na to pořád chystala a tenkrát by se mi tak hodilo. I když malý si stejně z flašky nic moc nevypije.
11. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kk28 ty jo teda to je mazec. Vy teda te máte krušné období. Jen at to nic není. Snad to budou jen zoubky. :wink:
11. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste se tady rozjely,vůbec nestíhám dočítat. Takže se předem omlouvám.
11. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
taky nestíhám dočítat
12. bře 2011 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, já taky nestíhám, vždy jen sobecky napíšu, co my, a zase letím... :frowning2:
Malý furt řve, furt jen kojím, j nevrlý, protivný, nudí se, nespí ani v kočáru, špatně spí v noci...nevím, možná růstový spurt, nebo hlad, počkám, když tak budeme dokrmovat sunarem...prsa mám měkká a jakoby prázdná, ale malý čůrá i kaká celkem uspokojivě, nevykazuje ani známky nemoci, ťuk ťuk ťuk, jen je protivný. A chová se dost hladově..

Jinak jsem akorát postřehla, že Katka má nemocné děti...to je vždycky na nervy, chudinky malé, i když hůř je asi mámě z toho strachu..
12. bře 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
12. bře 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo tak Nelinka vám udělala takový vzrůšo :slight_smile:
12. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek