• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@kijonkova.k Tak ať Ti to vše dobře dopadne a bez koumplikací

Tak jsem se dneska pustila do houskového knedlíku, doufám že se povede, protože ho dělám teprve podruhé (pro dva ho vždy koupím :pensive: ). Ale mamka je nemocná, tak vařím pro 6 lidí.
12. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 tak držím palce ale určo se povede a co vaříš????já asi palačinky
12. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 jojo. Nejdřív jsme se lekli, že je nemocná, ale jak se začla nacpávat křupkama, tak už to bylo dobré :sunglasses:
12. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 hovězí rajskou, palačinky jsme měli v týdnu, tak aby se chlapi najedli
12. bře 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo mi měli rajskou ve čtvrtek :wink: nebyli jste náhodou v Brně je tam veleth i pro děti
12. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 nene, jen v Jihlavě,ale kamarádka tam jela. tak se jí v úterý chci zeptat, co tam měli
12. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 přemýšlíme jestli tam jet ale bojíme se k vůli tomu rozbitému autu
12. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no to Ti neporadím :confounded: a stejně už asi reaguju pozdě. Tak jestli jste vyrazili, tak šťastnou cestu
12. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 nevyrazili nakonec jsme doma a budeme relaxovat
12. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak to byla taky dobrá možnost :wink:
12. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Díky,sama jsem zvědavá,jak to bude probíhat.Infuzi?Tu bych měla mít napíchlou pořád,bo tomu pití moc nedám,i když se snažím si to hlídat :wink:

@janaj0 Diky,snad bude vše v pořádku,je to banalita :wink:

My jsme měli dneska v noci rekord,malý se napil v 19 h a spal až do 2,30 ráno.Jsem čuměla jak blázen.Tak jsem zvědavá na dnešek.Byli jsme na 3h procházce,celou ji prospal a teď už taky chrní :wink:
12. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
vy jste se opravdu rozjeli moc, a já fakt nestíhám nějak..jak je krásně tak opět chodíme jak ráno tak odpoledne ven, a dneska jsme byli poprvé na karnevale, a holky jsme nadšené, já Niký a hlavně Markétka :slight_smile: ta fakt pařila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
když by jste chtěli fotky mám na FB :slight_smile: jako jsme fakt nadšená, :slight_smile:
12. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k no nebylo by to špatné. Já právě měla docela prolém s mlíkem před zákrokem a po zákroku teda totální kryze. Tak ted piju jak duha.Denně ted vypiju min.3l melty plus vodu. Takže je to o sto procent lepší. :slight_smile: A koukám teda nádherná noc. :slight_smile:
My měli na dnešek po dlouhé době taky noc v pohodě,kojení v jednu a ve čtyři,budíček o půl šesté. doufám,že to nezakřiknu. V poslední době budíček a kojení pětkrát za noc i víc.
12. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 koukám máš novou profilovou fotku - moc hezká. Markétka byla za Sněhurku,že? Slušelo jí to :wink:
12. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte některá zkušenost, že se vám dítko odstavilo samo? Stalo se to sestř u 9.měsíční neteře. Úplně odmítá kojení - sestra má mleka dost. Pije čaj a jí jogurty
12. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Janí moc děkui, jojo sněhurka a ted sme si vlastně uvědomila že vás všechny na FB nemám tak hodím semka aj fotečky :slight_smile:
@janaj0 toto se stalo mojí sestře, ale její malej už bojkotoval prso ve 3 měsících :frowning2:
@monaberuska1 Krásné fotečky. Nikolka je pěkný smíšek :grinning: A kde jste byly na karnevalu, u vás v Polné? Masky tam byly hodně různorodé - to se mi líbí
12. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no já to takhle měla s malou v 8 týdnech, ale u mě to bylo trošku jíné - malá mě odmítala, protože nic neteklo :frowning2:
12. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jejda :( s tím kojením.. :frowning2:

byli jsme na karnevale v Hrbově, 2 km od Polné, mi tam dřív bydleli, a je pravda že tam nikdo neměl s nikým stejnou masku :dizzy_face: to bylo opravdu fajn .-)
12. bře 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer všem
@monaberuska1 nádherná sněhurka
@janaj0 švagrové taky odmítla malá prso, když začala přikrmovat umělým mlékem. Chudáčka trápili ji do 5 měsíce hlady než jí nasadili umělý mléko. Mléko měla, ale asi ne dost výživný.
12. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka no já dokrmovala už v porodnici, ale neteřinka byla savec a teď nic - ani "násilím" odvrátí hlavu a řve
12. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 neni nachlazená slyšela jsem,že se může změnit mléko a dítě ho nechce. Nebo mohla něco sníst a to se malé nelíbí.
12. bře 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka trošku nachlazená byla Nikolka, ale neměla ani rýmu. Lidka byla - je zdravá
13. bře 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
@janaj0 Ahojky půjdeme zítra na procházku???
13. bře 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
@antana123 určitě půjdeme :wink:
13. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Dneska u nás v kulturáku zpívá Pustina, tak tam asi půjdem, ale nevím jak dlouho tam s Nelinkou vydržím - ona ho asi překřičí :unamused:
13. bře 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 a to je kde???
a v kolik že bychom se šli podívat mezi lidi :grinning:
13. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 je to v 15.00 hodin a je hospoda, školka a zelená budova je kulturák (z boku je pošta)
13. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo díky se tam uvidíme asi
13. bře 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek