• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@antana123 šikulka, my zatím s oporou a jištěním :grinning:
@zita14 Taky mě to tak přišlo, jen kojení a přebalování. :grinning: Teď toho řádí dost, já jsem taky byla nějaká špatná, Tomáš taky ale Teuška nic, tak jestli to je tím kojením...nevím, ale aspoň že tak.

Jinak se srazíkem by se mi asi nejlíp hodil zítřek a nebo středa odpo, a nebo příští týden celý.
@kijonkova.k pěkný fotečky hlavně ta s tím nočníkem, ta je super. :grinning:
14. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat od kdy jste dávali nějaký čajíčky a jaký?díky.
14. bře 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 ahojky a už jste byli venku? My jsme šli hned. Sice nám v porodnici říkali,že než bude mít 3kg,tak nemáme chodit. Ale dr. nám pak říkala,že můžeme. Tak jsme chodili,sice navečer,protože to byla ty vedra,ale aspon na chvíli. Ven určitě můžete,ale třeba do obchodáků a mezi velké množství lidí bych nechodila.

A na kdy teda by se vám ten srazík hodil,abychom mohly tak nějak všichni. My máme tento týden celkem čas. Jen zítra nemůžu vůbec a ve čtvrtek nemůžu dopoledne. A ve středu nemůžu vlastně odpoledne,tak koukám,že toho času až tak nemáme :grinning:
14. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 já dávám zatím jenom vodu a stejně skoro nic nepije,jenom mléko.
14. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslala jsem Zdeňka na nákupy. A protože chce mít syna frajera, nakoupil samé drahé věci :grinning: . No, hlavně že je taťka spokojený....příště MUSÍM jet s ním :grinning: :grinning: :grinning: .
14. bře 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila to je super.:slight_smile:
14. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Tak to je manžel šikovný, že se vydal sám :slight_smile: .
14. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Díky. Byli jste v tom Brně na tom veletrhu?
14. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No to jo, ale těch peněz :grinning: .
15. bře 2011 v 05:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem dobré ráno, my už jsme vzhůru od 4.30. Se zblázním z něj...Kde jsou ty doby, co spal aspoň do 7???? :frowning2: :frowning2:
15. bře 2011 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila no sice to stálo moc penez,ale malý bude frajer a tatka je na sebe hrdej a na malého taky. :slight_smile: A bude to čím dál lepší. To vidím u nás. Jak se ty děti začnou mazlita reagovat. Tak by se chlapi strhali. :grinning:
A koukám,že nejsme sami,kdo je vzhůru brzo.Jsem to zase zakřikla,tři noci jsmeměli krásné,že vstával dvakrát až třikrát za noc. Za to dneska asi šestkrát a budíček v pět. :angry: On se jim ten spánek pořád mění.
15. bře 2011 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jediná výhoda,že ten den je delší a člověk toho víc stihne. :grinning:
15. bře 2011 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jo,jo byli jsme .byla jsem unešená z nových kočárků a ten můj se mi nějka přestal líbit.Hlavně ten sporták. Nejvíc se mi líbil tento, trojkolka. A když jsem viděla,jak to složíš a rozložíš jedním pohybem ruky. No mazec. A nádnerné barvy korbiček.http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky/terix
15. bře 2011 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek No nevím, Luci, já moc nestíhám :grinning: :grinning: :grinning: . Během prdíků spal i 7 hodin v kuse, vstával tak 2x za noc, někdy jen jednou....ale zase je fakt, že nespal přes den ani v kočárku. Ted´vytuhne v kočárku / takže stejně nic nestihnu, bo jsem venku :slight_smile: /, večer po koupání pěkně usne a pak co 2 - 3 hodiny...Opička naše.
15. bře 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano všem a ptáčatů zvlášť! Tak Nelinka se rozhodla vstávat už 5.45 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to na mě není.

@lucifirek Tak ten kočárek vypadá dobře. A stěma kočárkama mi to přijde, jak se svatebními šaty - teď bych si vybrala, taky jiné :wink:
15. bře 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré slunečné ráno:slight_smile:
15. bře 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 dávala jsem od té doby co mel alespon jeden prikrm teda když jedl kašičku večer nebo polivku a ted už pije čajík pořád:slight_smile:začali jsme normálním sáčkovým detským koupený v DM od 6 mesicu myslím a ted už pije ten granulovaný od 8 mesice ale meli jsme i malinový od 6 granulovaný a ten mu chutnal nejvic:slight_smile:
15. bře 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Tak doufám, že půjdeme na prochajdu aby jsi mi popovídala, my jsme se tam nakonec nedostali. Jinak máš pravdu, já bych příště taky vybrala určitě jiný, ale asi tak yse 4 kolečkama, ale už bych si hlídala určitě věci.
15. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 a to jako po jídle nebo ještě po kojení?já jsem koupila taky z dm ten sáčkový ale zatím jsem hi nedělala, ještě vyčkávám.a do lahvičky nebo do hrníčku?
15. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 do lahvičky a vždycky po jidle to zapil a pak už jsem teda nekojila
15. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Tak jsem se ptala Míši, jak se jí líbilo na veletrhu a prý moc ne, protože chtěli kupovat golfky a ty co si vyhlédla tam neměli a jiné ji nezaujaly.
15. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No já loni taky taky byla překvapená, protože jsem chtěla verano a takko a to tam taky neměli, no a letos jsme to nestihli.spíš jsem si říkala, jestli tam neměli nějaký vyhcytávky na krmení a chodítka a tak.
15. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 tak na to jsem se nezeptala :pensive: , ale to bude asi vědět i Lucka ( lucifirek)
15. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozd, ale přece: přidala jsem pár fotek z Vánoc :pensive:
15. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Krásný fotečky :grinning: to už je slečna veliká.
15. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 děkujeme
15. bře 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 my dáváme čajík do učícího hrnečku,s tím měkkým pítkem.
15. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a jakej dáváte?nějakej fenyklovej?
15. bře 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 petí mi čaj dáváme a dětský s heřmánkem, a je tam aji fenykl a tak tento
http://www.drmax-lekarna.cz/leros-detsky-caj-s-hermankem-por-spc-75g-sypany.html
15. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 my jsme začínaly s fenyklovým a pak bilinkový od Lerosu a teď ho míchám s ovocným a malé to chutná :slight_smile:
15. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek