• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
díky za tipy. Právě nevím jestli jí to mám zkusit dát a nebo jestli jí zatím stačí jen kojení. :confounded:
15. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Petí ono je to tak ..že fakt zleží na tobě :slight_smile: ale co sem četla tak když se začíná příkrmama tak je dobré dávat a učit pít čajík :slight_smile: aji mi to dr.doporučila :slight_smile: a mylsím že je to rozumný a nic tím nezkazíš :slight_smile: podle mě :slight_smile: nějakým tím dětským byliným,:slight_smile:

srazík
holky já jestli plánujete tenhle týden srazík, tak bohužel já nedorazím..tenhle týden máme fakt plno :frowning2:
15. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 já dávám jenom vodu. Mám doma fenyklový,potom od teekanee dětský a na doporučení GAbči jsem dneska koupila Roibos pro děti od 6.měsíce,tak zítra možná zkusím.Jinak ho na nic sladkého nezvykám. VOdička nejlepší.
15. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 já právě začala s vodou,protože on stejně skoro nic nevypije,chvíli trvá,než se ty děti z hrnečku naučí. A ted by mělo stačit malé tvoje kojení. Koukni na stránky www.kojeni.net - začínáme s příkrmy,tam je přesně napsané,do kdy stačí kojení a kolik by mělo dítě vypít.
15. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno:slight_smile: Šimůnek je šikuka - gratuluji. Já pořád nějak nestíhám...včera jsme byli u doktorky,přišlo mi,že Michálek kašle a chraptí, ale bylo vše v pořadku a už vážíme přez 3 kg,tak mám radost. Taky jsem si včera asi nějak zablokovala záda nebo co,tak to byl krutý den a pak to noční vstávání... A taky už máme od včerejška dudlík, bránila jsem se tomu, ale včera jsem musela povolit a pomohlo to, přijde mi, že se s ním Michálek sklidní. No uvidíme, jak to bude dál. Jinak ven chodil minulý týden spíš tatínek a teď už já, ale jen kolem baráku a když potřebuji něco v obchodě, musíme i tam. Ale už se těším na společné procházky :slight_smile: Teď se jdu pokusit spát, ještě aspoň chvilku....
16. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno všem
16. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek díky mc už jsem to proštudovala tak tam píšou do 9-10 měsíce jen mlíko.tak ještě počkáme. :grinning:
16. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že je tu dneska teda úplný mrtvo.Počasí se nám teda pěkně pokazilo, dneska pršelo snad celý odpoledne a víkend hlásí docela zimu. :unamused: My jsme měli jinak pěkný den takže pohoda.Mějte se papa. a kdy teda ten srazík??třeba příští pondělí???
16. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 taky jsem koukala, že je tu ticho po pěšině. Odpoledne jsem se chystala na prochajdu a zrovna se rozpršelo, tak jsme zůstaly doma. Jinak dneska taťka koupil Nelince houpačku, tak ji zítra pověsíme, ať má malá radost :slight_smile:
16. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
holky u nás taky teda pršelo celý den, teda krom rána, ale ráno jsme stihli aspon ven :slight_smile: a pak jsem šla na Zumbu, :slight_smile:
16. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
17. bře 2011 v 06:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno dneska to vypadá opět na dešt ach jo:frowning2:
17. bře 2011 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ten srazík jsem pro to pondělí:slight_smile:
17. bře 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, to počasí je opravdu hrůza! Ale na příští týden už hlásí líp, tak snad jim to vyjde. Peťo ještě jednou moc děkuji za ty věci:slight_smile:
17. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, holky, tak počasí ve Slezsku taky na hovno, hnusně, zima a prší. Takže na procházku to dneska nebude, jen vyvenčit Bobinu a domů. Tak malý bude asi pěkně protivný...

@zita14 Gratuluju k miminku, Michal je hezké jméno, taky jsem nad ním uvažovala, ale MUSEL to být Zdeněk... :wink: . Jak se sžíváte? Malý v noci spí?
17. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,počasí děs.Ale my stejně po obědě půjdeme ven,musíme se psem a vyzvednout v galanterce objednaný bryndáček pro Štěpánka se jménem :wink: Taky bych malé chtěla koupit kovové hrabičky a rýč nebo motyčku na zahradu,tak uvidíme,jak bude.

Včera měl Kuba zase epi záchvat,už třetí.Ale přišlo mi,že měl včera dva za sebou.Seděla jsem v obýváku,tak se za mnou ještě doplazil,pak se snažil pořád postavit,takže se otloukl o všechen nábytek,byl celý v křeči.Pak to přešlo,klidně vstal,šli jsme do ložnice a tam nanovo,začal se třepat,pak se prohl jakoby do kočičího hřbetu,hlavu vykroutil nahoru a byl celý v křeči,úplně tvrdý.Píchla jsem mu 1 amp.Apaurinu i.m.,co nám dala MVDr a musela jsem teda vynaložit pořádnou sílu,aby to šlo vstříknout,jak měl všechny svaly stáhnuté v křeči.Zase jsem to obrečela,vypadal,jako by měl umřít,děs.A Jarda zrovna nebyl doma,jen já s děckama.Zítra s ním zajdu na veterinu a asi mu nechám nasadit léky.Mám strach,aby to na něm nezanechalo nějaké následky,jako neléčené.Nehledě na to,že nevím,co bych dělal,kdyby se nám to stalo třeba někde venku na ulici.Já s kočárem,Karolínkou a 40 kg psem s epi.No,nevím.Ale dneska je už O.k.

@zita14 Taky gratuluju.
17. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k Chudák Kuba :frowning2: :frowning2: . Určitě ho nech zaléčit, at´se mu udělá hladinka a je kompensovaný. A sní ti tabletky? Bobina v klidu v kousku sýra.

Zdenda je dneska protivný od rána, venku hnusně jak sviňa, nevím, asi ho vezmu, stejně musím se psem, ale asi to prodloužím ,včera spal v kočárku 3 hodiny.
17. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila No,nevím,četka jsem na netu příspěvek od nějakého MVDr.,že léčí pejsky,až když jsou záchvaty jednou za měsíc.Tak nevím,aby jsme zase do něho zbytečně nespali prášky.Stejně musím pro odčervovací tbl.,tak se poptám a uvidíme.
17. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,se zase hlásíme :wink:
teda to počasí si s náma pěkně hreje :angry: ale co hlavně že nechumelí :slight_smile: Domík už byl po víkendu o.k. ale já si z víkendu dovezla rýmu takže Domík to hned chytil táta je taky nachcípanej takže nevím kdy se z toho vyhrabem :frowning2: včera to ještě šlo ale dnes tu taky prší od rána :angry: a podle předpovědi to zase dobře vubec nevypada :angry: takže jak jsme se už chystala že budem venku celý den tak ted sedíme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sezení venku už jsem nechystala už jsem tam i obědvala a kafíčkujem tam :wink: i prádlo jsem už sušila venku no paráda a ted tohle :angry: no musíme to ještě chvíly vydržet...a pak už jen pohoda... :sunglasses: :sunglasses:

@janaj0,fakt no jedny Filipovi znám ty tu mají obchod to jsou oni? Radku V.v podstatě vubec neznám jen když jí vydím v autě nikam nechodí s nikým se prej ani nebaví :confounded: jen jezdí do práce a je doma...jsem slyšela... ale zato jejího chlapa znám to je náš lídr :grinning: dokonce jsem od něj dostala k MDŽ přání :wink: no ale to jsou ty politické fígle na lidi :wink: ale jináč je fajn...jj svět je malej já to taky furt říkám...

Kijo,chuděrka Kubík teda to je ale hrozná nemoc.Ale stejně tě obdivuju takova hubená ženská a zvládne se poprat s takovým hovádem mě stačí když na mě skočí natož mu dávat v křeči injekci...a do toho 2 děti....smekám :wink:

17. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@zita14 gratuluji k Michálkovi....hodně zdravíčka. :slight_smile:
17. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 já dávala ten granulovanej fenyklovej ten je myslím od 1 měs. ale začala jsem ho dávat až tak mezi 2-3 m. ale Domča byl málo kojenej brzy jsem začala přikrmovat a čaj dostával ze začátku jen po lžičkách...a od pul roku jsem kupovala ruzné příchutě gran. a v roce už pil všechny čaje pytlíkové...
17. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky přidala jsem nové fotečky....
17. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny maminy,vítám nový přírůstek a přeju hodně zdravíčka
Byli jsme na kontrole s Karolínkou máme tří a půl měsíce a míry 8,15kg , 69 cm.
Dostali jsme dvě očkování, snad budeme bez reakce.
17. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
jdu jen na skok a mám velikou radost, musím se s vámi o to podělit, vojtík má vyvrtanej zoubek a ani nepípl, naprosto úžasnej šikula! :slight_smile: takže jsme to zvládli na 1 a musíme jít na nákup do dračika :grinning:

pak vás dočtu :slight_smile:
17. bře 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@peta86 dávám vodu a roibos z hrnečku z DM, někdy to ani nepotřebuje, dokojuju při každém příkrmu - vyžaduje to, ale ráda si mezi kojením trošku cucne a chci jí naučit, že není jen mlíčko od maminky :slight_smile: tak zkus zatím aspon takto, jen krapet, at si zvyká :wink:
17. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky,
taky se po delší době hlásíme..
My jsme minulý týden marodili, opět, pauza mezi nemocemi byla asi čtrnáct dní, v pátek už byl Tadík lepší, tak jsme jely s holkama na Zumba víkend, bylo to bezva, moc se nám tam líbilo, viď, Raduš? :slight_smile:

Jinak gratuluji @zita14 k Michálkovi, pěkné jméno :slight_smile:

Jinak já už jsem 11 tt, no, už, teprve začátek, ale břicho mám hrozné, holky, na mně z toho fakt padla depka, mám obavy jak budu vypadat za nějaké dva tři měsíce..Holky už mě uklidňovaly na Fb, ale nevím nevím..

Pro srazík také jsme, tento týden bychom nedorazili, ještě jsem měla strach chodit někam do kolektivu, ale příští to riskneme, hlavně, aby bylo hezky, co? To počasí se tedy zase pěkně hnusně předvádí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kijonkova.k - Kristi, teda chudák Kubík, i Ty, to je na prd, možná by bylo lepší aby bral nějaké prášky, ten náš mopsík jak jsme kdysi měli, taky bral, pak už na záchvaty netrpěl..Vím jak to bylo těžké s ním, nedovedu si představit čtyřicetikilového Kubu. Takový krásný pes. Je to svinstvo ta epilepsie.
17. bře 2011 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Foto mého pupku ze dneška..Hrůza, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2011 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@criterska pěknej pupík a mně teda nepřijde velikej :slight_smile: u druhého roste dřív, pak se zastaví, já jsem taky měla zezačátku depku, jak budu vypadat a nakonec jsem měla menší než u vojtika a přibrala o dost mín :wink: tak neboj :wink:
17. bře 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila děkuji za gratulaci:slight_smile: V noci to docela jde, spí tak 2 - 3 hodinky, ale než usne to je taky tak 1-2 hodiny, takže můj spánek nic moc... Snad se to zlepší.
17. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@kyticka33 Jo to by měli být oni (ale už je jim kolem 70). No a Ráďa toho má moc - dělá nechty do toho směny, ...
17. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek