• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@burianka Teda!!! :grinning: Karolínka má super míry :slight_smile:. A pak že já mám velké dítě, chacháááá :grinning: :grinning: .
17. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jíťo, neštvi mě :grinning: . Břicho dokonalé, věř mi!!!
17. bře 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - Gabčo, díky, trochu jsi mě uklidnila, snad to tak bude platit i u mně, jenže u mně je ten problém, že já opravdu ŽERU, nejím..Takže si za to můžu sama, teď to aspoň můžu svést na těhotenství. Kdoví jestli bych takovej pupek neměla i nebýt těhu :grinning: Já se upínám na léto, že tolik nepřiberu, budeme hodně venku a člověk není tak žravej.

@zuzimila - Zuzi, však to říkám, jako Ty ve 20tt a to si ještě fandím :grinning:
17. bře 2011 v 18:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila my máme obě dvě děti od narození větší, Karolínka měla porod. váhu 3,98kg, proto musel být císař. Domů z porodnice jsme odcházeli se 4,1 kg. Kojené děti vše vyběhají.
@criterska já jsem u Tomíka neměla žádné břicho do 8 měsíce, i doktor se mě ptal kde ho nosím. U Karolínky jsem se kulatila od začátku.
17. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kyticka33 Krásný fotečky:slight_smile:
@criterska Mě teda taky nepříjde, pak se to třeba zastaví jak píše Gabča, neboj, užívej si je to krásný.
@gaba3 šikovnej Vojík, vezmu si z něj příklad:slight_smile:) díky za rady.

Dneska jsme měli hezký den, byli jsme v Bohdalově u mojí babičky a tety tak to bylo moc fajn.
17. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka Tak Zdenda měl 3,86 kg a 54 cm. Ted´je hrozně velký, tlustý rozhodně není, ale já jen že se všichni diví, že vypadá jako půlroční :grinning: . Je dlouhý.
18. bře 2011 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska A dost! :grinning: Ségra taky měla u Štěpána větší břicho! To je jasné, čekáš druhé, beztak holčičku! :slight_smile:
18. bře 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
18. bře 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno
počasí hrůza,ještě snih chybí.
@zuzimila mě doktoři říkali už na porodním sále, že máme 2 měs. mimčo. Mě se zase smějí,že mám místo mléka smetanu.
Jinak mi faldíčky máme pěkné. Bude asi po mažovi mají mohutnější postavu.
18. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak to to je hnus velebnosti :grinning: A to potřebuju na město a na nákup, tak to asi odložíme.
Mě se taky mudr. smála že kojím smetanu, malá je taky faldatá, ale věřím že to vyběhá:slight_smile: hlavně že prospíváa je zdravá.
18. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Moje řeč! Hlavně jak jsou ty děcka zdravé!!!
18. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ranko...tady je hnus humus nad humus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chumelíííííííí blééééééééééé
18. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86
@zuzimila tak tak,lepší,než být ve stresu,že mimča nebaští. :slight_smile:
Dneska je to teda nevku neskutečnej hnus. Jsem šla na chvíli ven a vydrželo mi to asi čtvrtt hodiny.
18. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
to je hnus co se činní venku, já už chci jaro! Mám toho za dnešek plné kecky, ráno jsem byla na pracáku, baba se tam přes hodinu vykecávala, tak jsem tam čuměla do zdi, když jsem došla na řadu byla protivná, no děs, pak domů, odpo jsme byli s Tadíkem chvilku na městě - jen autobusem, ale už dneska ani nevystrčím nos..

@burianka - mně už za Tadíka dr říkal, že mám obr břicho, jsem zvědavá co řekne teď :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@peta86 - Peti, díky, no, snad se zarazí jinak nevím, minulý týden jsem břicho, kromě svého tradičního špeku, ještě neměla a najednou takový skok, neuvěřitelný..Však dneska @kyticka33 Raduš čučela, minulý víkend jsme spolu byly na tom Zumba víkendu a to ještě nic a najednou ryc :grinning:
@zuzimila- jo, Zuzi, už s tím nebudu otravovat, musím doufat, že za měsíc nebudu jako velryba :grinning: Kristinka měla malé bříško, viděla jsem ji ve čt a v so rodila.
@gaba3 - Gabčo, Vojtík je borec, Tadíka si nedovedu představit..Mohly bychom se domluvit na tu návštěvu, jsme zdraví, vy snad taky, tak by to někdy příští týden šlo.
18. bře 2011 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda
@criterska Jituš,co blbneš,vždyť tam ještě ani nic nemáš :wink: Je jedno,jak budeš mít velké bříško,hlavně,ať se tam má miminko dobře a vydrží tam do října.Užívej si to,mně to příjde hrozně líto,že už nebudu těhotná.A nepiš,že nikdy nevím,protože tohle vím určitě. :grinning: Hrozně to letí,tak jsem se těšila,až budu po druhé těhotná,pak až budu rodit a teď už má Štěpule 8 týdnů.Je to jako včera,co mi ho sestřička dala na porodním sále...Na to nezapomenu,ráda koukám i na fotky,ať si to připomenu.A jak voněl.....hmmm,to byla krása :wink: Teď taky voní...hlavně,po ránu,když má plnou plínu :grinning: :grinning: Láska moje.

Jinak Karolínka dneska usnula v 16,30.Takže jsem ji před chvílí přenesla do postele a jsem zvědavá,co bude v noci :sunglasses:
18. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,t ak my jsme celý den doma, nakoupit jsme poslali taťku, tak doufám, že zítra bude trochu lépe aby jsme se aspoň na chvilku vyvětrali, jinak je to teda dlouhý den. Naštěstí teda malá usnula i doma odpo tak jsem ráda, ale jestli tahle bude celý víkend...tak si to neumím představit. :frowning2:
18. bře 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ještě to vydrž přes víkend a pak už bude jaro!!!
18. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

já chciiii teeeepplo. Kombinézu a zimní boty jsem už uklidila, tak abych to znovu vyhrabošila a pak znovu vyprala a vyčistila. Se z toho picnu :angry:

Zítra budeme mít sportovní den, dopoledne má firma pronajatý staďák, tak když to vyjde, vyrazíme na brusle - asi první a poslední šance tuto zimu, a to jsem si je k vánocům vymůrovala :unamused: A po O vyrážíme na squash, no jsem zvědavá co tam předvedu a večer na Zumbuuuuuu :slight_smile: A Lucinka jde zítra spinkat k babičce tak bude pohodička, lehárko a nohy hore :wink:

Jituš břišulko mi taky u druhého těhu strašně vyskočilo, že jsem si myslela, že jsem tak 16tt a on to byl teprve 7tt, takže hlavně NO STRESS, je to naposledy tak si to užívej :wink:

Kristýnko: moc hezky popsané, teď už taky nato ráda vzpomínám :slight_smile:

Hezký víkend :slight_smile:
18. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jen jez :slight_smile: a užívej si to, fakt :slight_smile: a vůbec se nemuč :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: a s tím bříškem, já měla břicho snad od 2 měsíců :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale prostě se mi zvětšila děloha, takže to můžeš mít taky :slight_smile: a jez :slight_smile:pěkně papej.. jasný :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Jitu ty bydlíš ve Žďáře přímo?já ti psala na FB ale neodepsala jsi :cry: Jinak dnešek fakt šílenej, hnus humus počasí..

všem krásný večer
18. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Tak játeda vydržím snad budeš mít pravdu. :wink:
18. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 určo, prý v pondělí se má oteplovat :dizzy_face:
18. bře 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak my jsme od 4:40 vzhůru, to usnul až skoro v devět..

@kijonkova.k - Kristinko, to by ses divila, fakt mám pořádnýho cemra, spíš byl šok jak to naráz tak vyskočilo..Jinak samozřejmě, že nejdůležitější je, aby miminko bylo v pořádku a věřím, že do října vydrží, beztak budu spíš zase přenášet :slight_smile:
Toto je taky moje poslední těhu (ani Tobě to vymlouvat nebudu :grinning: :wink: ) na třetí mimi má asi málokdo peníze, nervy a prostory :grinning: Hlavě ty peníze, no. Tak si ho užiju i s velkým břichem, třeba pak opravdu už tolik neporoste - doufám. Letí to strašně rychle, to je pravda, Štěpánkovi už jsou dva měsíce, taky mi to přijde jako včera co se narodil. Až bude hezky, tak bychom se zase mohli vidět. Co Kubík, už dobrý?

@monaberuska - Moni, psala jsi mi na FB? O tom vůbec nevím?! Žádnou zprávu tam nemám, tak nevím..Jo, já jsem přímo ze ZR, bydlíme v Klášteře, kousek od Piláku :wink: A hlady se rozhodně týrat nebudu, neboj..
19. bře 2011 v 05:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, tak dneska budíček 5.15, doufám, že to bylo jen vyjímečně,jinakmě to zničí
19. bře 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis - Ivčo, tak to máme stejné pocity :grinning: Já si přijdu tak na 20 tt,ale ono to bude snad v pohodě. Pro jistotu jsem se začala už mazat ať mi to břicho nepopraská ještě víc než za Tadíka, i když to snad už ani nejde..
Program na víkend máte tedy bezva, my nic vymyšleného nemáme, radši se budeme držet spíš doma a těšit se na po - snad bude opravdu už hezky..

Jinak my máme taťku dnes na brigádě v kovošrotu - jsem zvědavá kolik jim tam přijede lidí..Oběd už se nám peče v troubě - dnes máme sýrové brambůrky, mňam, už se těším, a pak budeme dělat nějakou buchtu, slíbila jsem to Tadíkovi, baví ho míchat..No a úklid, je tu bordel jak v tanku.

@janaj0 - tak to máte jako my, když máme lepší den, když máme horší tak je to ve 4:30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2011 v 07:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jeminkote, to jsou brzké budíčky, a já jsem byla nevrlá, když Lucinka dnes vstávala v 6.15 :slight_smile:

Obídek už se nám taky vaří, protože chceme jít v 10h na to bruslení. Děláme omáčku s těstovinkama a kuřecím masíčkem. Jitulko sýrové brambůrky to jsem neslyšela? Jak to prosím děláš? To musí být mňamka :wink:
19. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, tak my dnes budíček v 6.48, kojo v noci 3x / přes den to fláká a v noci dopíjí, potvůrka :wink: /, od 5.45 spinkal u mě v posteli...
Včera jsme byli u kolegyně v Petřvaldě, byl hodný, ale nechtěl pít, řval jak tur, zato doma po velmi rachlém koupání mi vypil obě prsa a vytuhnul do 23.00. A pak ještě 2x kojo.

V Orlové jsou Vánoce, sníh a zima, fuj, ale ven půjdeme. Malému bude teplo a já se oblíknu. A jestli ten náš táta workoholik bude mít čas, půjde s náma...
19. bře 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Už máš 12.t.g. :grinning: . To uteče, uvidíš, a budeš mít uzlík v náručí :slight_smile: . Včera jsem koukala na svoje fotky s břichem a docela se mi zastesklo...možná do toho ještě jednou půjdu, pokud bude Zdeněk chtít. Ale tak za 6 let nejdříve a porod jedině s mým gynekologem, zaplatím si za to.
19. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska já doufám, že se jí to s posunem času upraví, protože vstávat před šestou mě ničí :unamused:
19. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Nelinka začala sama chodit. No chodit už se pustía ujde 10 kroků než spadne. Ale nato, že se prvně postavila až ve 13.měsících, jí to jde docela rychle. Ale mám teď problém s kočárkem - nechce se jí sedět
19. bře 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 šikulka Nelinka, to znám,když jsme začali chodit tak kočár už jsme taky nechtěli. Vrátili jsme se k němu ve dvouch letech a jenom jsme se zase vozili.
Jinak Ti závidím, Tomík se postavil v 7 měsíci a v 11 měsíci už chodil sám. pořád jsem ho někde naháněla.
19. bře 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek