• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@burianka ona Nelinka začala lézt až v 9. měsících a jak je velká, tak všude dosala a viděla, tak ji to ani nenutilo. Ale ona si dává načas se vším a pak hrrr musí umět všechno. I zuby jí rostou najednou po 2-3 zubech
19. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko
ted nestíhám bylo toho moc jsme u našich tak bude snad nějaký ten čas :wink:
jinak Šimonek nám začal pěkně na čtyři a lozit a je rychlý teda :grinning:
20. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou neděli přeji. Venku je nádherně. A má prý být zase hezky. Tak budou super prochajdy. :slight_smile:
20. bře 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno. Tak dneska jsme spali až do 8, ale ta noc stála za to - Nelinka 3x vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak čekáme návštěvu, mýho tátu s přítelkyní,taťka nám odjel do Jičína na heli show, tak jsme zůstali doma. A co ten srazík v týdnu?myslíte že to výjde?nikdo se k tomu moc nevyjadřuje...
20. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
21. bře 2011 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: . Tak dneska kojo co 2 hodiny...nenažranec :grinning: . A pak hodinka v mojí posteli. A spinkal jako anjelik :slight_smile: .
21. bře 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno a krásný první jarní den:slight_smile:
21. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ten srazik bych chtela tak dejte návrhy kdy by se vám to hodilo co treba se domluvit na čtvrtek??
21. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 to by šlo,zatím nic nemáme. :slight_smile:
21. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my s tím počítáme, taky nic nemáme takže čtvrtek. :wink:
21. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
ve čtvrtek taky nic nemáme :slight_smile: takže pro nás o.k.
21. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr tak luci prosim objednala bys to? :slight_smile:
@lucifirek
21. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 dobrá zamluvím to cca pro pět lidí a kdyžtak se v průběhu týdne ještě uvidí. A na kolikátou? Na tu druhou hodinu?
Holky pořídila jsem si parní hrnec,nemáte někdo zkušenoust a recepty?
21. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jo jo tak supr :slight_smile: parní hrnec mám a vařím v nem pro kubíka uplně vše :slight_smile: http://parnihrnec.webnode.cz/home/
21. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek jinak já tam vzdycky dám treba brambory zeleninu maso a pak to všechno pomixuju a ředím vodou :slight_smile:
21. bře 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný první jarní den :slight_smile: !

My se včera vrátili od našich :wink: , docela jsme si to tam užili až na Andy, která se ode mě nehla ani na krok (i na záchodě mi asistovala) a nikdo se jí nesměl ani dotknout :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale i tak to bylo docela fajn.

Ráno jsem byla s Lukáškem u dr, tak ouško už je v pořádku a jsme zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Do školky půjde asi až příští pondělí.

Pokusím se Vás dočíst, ale nevím nevím, jste nějaké ukecané. Koukám, že se plánuje srazík.........já uvidím, kdyžtak bych dojela s Lukáškem, ale to ještě upřesním :wink: .

Zatím pá :dizzy_face:
21. bře 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych to viděla na tu 14. už se těšíme. :grinning:
21. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :grinning:
tak dneska nejdu do práce, máme dovolenou :grinning: Teď jsem natřela úchytky ke komodě ke Kiki do pokojíčku, ta teď spinká, v noci ji bolelo bříško, tak od jedné nespala :unamused: Otíčka mám venku v kočárku a teď vymýšlím co k obědu :slight_smile:
@lucifirek parní hrnec mám a dělám tam hlavně přílohy a když jsem doma přes týden sama,tak celý oběd, polévky teda ještě ne, ale masíko a zeleninu, mňam :grinning: Jen to víc okořením, než jsem zvyklá a super. Do misky na bylinky něco otrhám na okně, konečně mi tam něco vyrostlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 a jaký máš? A to v něm vaříš i ty trošky,co kubíček zbaští? Už jsem ho vybalila,tak zítra něco zkusím.Zajdu na nákup pro zeleninku. Jsem na to fakt zvědavá.Aha,to jsem si taky myslela,že to tam šoupnu a pak jenom rozmixuju. A jí už Kubík větší kousky.Mě to teda Kuba moc nechce,vždycky zkusím pomačkat vydličkou najemo,jestli si dá a když ne,tak ještě pomixuju. Vaříš tam třeba i rýži,tu jsem chtěla zkusit.
Jinak mi jsme měli krásný týden,kdy byl Kubíček v pohodě a v noci hezky spinkal. Za to poslední dva dny protivnej přez den,jak se od něj hnu,tak knourá. A v noci špatně spinká. Celý se zase z něčeho osypal,chudera a v noci se škrábe i přezto,že bere kapičky.

@kk28 dojedte všichni ne? :grinning: Tak koukám taky mamánkovské období. My máme taktéž.

@hanulka190 takže taky vaříš,to je super. A já tam asi polevky dělat teda nemůžu.
21. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám dotaz, kde ve Žďáru kupujete botky na dětičky. Pod poštou a kde ještě? Díky
21. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Šimonek je šikulka. Jinak hlásím, že tady je teplo a nádherně, tak se to snad nepokazí, než sem dojedete.
21. bře 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 mohla bych se zeptat, u kterého doktora pracuješ? Neznáš náhodou Dr,.Vacka nebo Dr. Motyčkovou nebo Prim. Římana?
21. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 Já chtěla nejdřív od tefalu http://www.mall.cz/parni-hrnce/tefal-vs-400136-vitacuisine?gclid=CPOf_Y2736cCFZMK3wodaQ_R9A ale přišel mi strašně obrovskýu a když bych vařila jen trošku,tak nepraktický. Tak jsem nakonec vzala tentohttp://www.mall.cz/parni-hrnce/tefal-vs-400330-vitacuisine-compact,ten mi přijde skladnější a pro mě praktičtější.
21. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 taky jsem si říkala,že i kdybych tam měla dělat jenom přílohu,jako brambory,tak nemusí být vymáchané ve vodě. Prý to všechno chutná mnohem lépe,než vařené.Těším se,až to vyzkouším.
21. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ještě kupují na Brněnské v Deichmanu,my teda ještě nekupujeme :grinning: Je fakt krásně.
chtěli jsme jít ven a zase máme píchlé kolo,tak asi vezmu malého jenom do vaku nebo do nosítka a půjdem se kousek projít.
21. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tam jsem už taky nakukovala, ale v kotníčkových jsem neviděla moc na výběr, ale to byl ještě únor. Tak se tam taky stavíme. Děkuji
21. bře 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek tak to mě ve čt musíš říct, jak si spokojená s hrncem :wink: Docela si mě nahlodala už minulý týden, že sem je začala taky okukovat :grinning: (zatím sem jen u toho) :slight_smile:

@janaj0 taky bych potřebovala tipy kde krom pod poštou. Ale nevím jestli je nakonec nekoupíme tady u nás. Mají je za rozumný ceny a žirafou jsou označený taky, tak uvidím jestli něco vyberu :sunglasses:

@hanulka190 dorazíš ve čt na srazík? :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: já ve čtvrtek bohužel nemůžu, tak se zůčastním příště :slight_smile: celkově tenhle týden mám našlápnuto :sweat_smile: a příští týden taky to ještě jedeme na Dářko právě na víkend, ( mega sraz) s holkama ještě z jiné diskuze právě :slight_smile: chodím semka a ještě do jedné uzamčené, takže to už od čtvrtka budu taky mimo, budu balit a máe ještě v tom doktorku a 2x zumbu :grinning: :grinning: tak příště :slight_smile: a už s etěším, škoda že to nevyšlo, já se na vás moc těšila :slight_smile: :slight_smile:
@janaj0 tam jsem kupovala jednou botičky a super :slight_smile: ted kupujem ale hodně botky od Fare ale i ve sportu ted momentálně, jelikož dost běhá a tůrujem a tak, takže se začínáme spíš zaměřovat na přesně zaměřenou obuv k činosti :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

@lucifirek parní hrnec je bomba, u tchýně když jsme byli, dělala sme tam fakt všecko,:slight_smile: ted ho nemám a nejvíc mi chybí :pensive:
21. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 na ty Fare botky jsem koukala na netu, jsou moc pěkné. Ale už musím botky zkoušet, prtože malá už se rozchodila úlně a přechází z místnosti do místnosti. Až bude větší, tak dudou i tenisky - táta už po nich v A3 sportu koukal :slight_smile:
21. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek