• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@lucifirek luci já mám uplne obyčejný z tesca a jsem spokojená rýži tam vařím v té nádobce,já to vařím kubikovi na 2-3dny.
21. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek opravdu to chutná výborně uvidí sama:slight_smile:
21. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ja dělám v chotěboři, tohle jsou novoměšťáci,ne?
21. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 nene to jsou Broďáci a myslím, že mají ambulanci i v Chotěboři
21. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek já mám tenhle http://www.mall.cz/parni-hrnce/philips-hd-9140-90 , jsem s ním moc spokojená, brambory jsou opravdu luxusní,stejně jako ostatní zelenina :slight_smile:
@eelka já bych ráda,ale ještě uvidíme, manžílek jezdí ve čt až kolem páté
21. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 ségra už taky pro malou nakupovala. Myslela,že vydrží botky od podzima,ale nevydržely. A taky říkala,že tam mají zatím ještě dost zimních,tak snad brzy bude zboží,přece jenom už je jaro. My zatím botky kupovat nemusíme. Až možná v létě nějaké sandálky. No uvidíme,jak se bude chtít Kubovi chodit. Nedávno bylo v Sama doma o dětských botkách,jak vybírat. Tak jsem byla ráda za radu.
21. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek škoda, to jsem neviděla. Naposledy jsem koukala, jak tam mluvily o dovednostech od 6-9 měsíce, jak podporovat v lezení a tak
21. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no to teda neznám, já mám všechny doktora ve Žďáře, tam jsem dělala i zdravku, do Nového města na praxi, v Brodě jsem rodila,jiné doktory tam neznám, chotěboř je na tom podobně, tam mám pediatričku :grinning: :grinning: No doktory spíš podle jména,jinak ne :grinning:
21. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka no já byla taky na vážkách.Ale když chce člověk žít zdravějí. Tak dieta mě nahldoala a zjistila jsem ,že mi to nevadí a člověk si zvykne a ted začínám hřešit. A ráda bych si váhu udržela a chtěli bychom jíst lépe. No a nakonec jsem vzala od Tefalu i friták,ale takový v jakém se dá i dusit,zapíkat. Přijde mi,že to i na spotřebu el.bude lepší,někdy rozehřívám troubu kvůli trošce.

@monaberuska1 tak to jsem ráda,že jsou s tím lidi spokojení. A tak to můžeme přehodit sraz klidně na jindy. My máme zatím čas kdykoliv. Nevím,co ostatní holky.
21. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 no jsem na to zvědavá.Já to musím vyzkoušet,myslím,že nemám spešl nádobku na rýži. u toho velkého byla,ale tady asi ne.No uvidíme,vyzkoušíme. :slight_smile:
21. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Lucí určitě jo, určitě si ho plánuju taky pořídit :slight_smile: nerada bych tady aby jste kvůlu mě museli vše překopávat, ale to víš že bych byla ráda :dizzy_face: :dizzy_face: ale aby zas někdo nemohl jiný den a tak. :frowning2: to bych opravdu nerada :frowning2:
21. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jojo on je obchůdek v Jihlavě s těmahle Fare, :slight_smile:taky bez zkoušení nekupuji :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 aha já myslela, že jsi dělala zdravku v Brodě. Já tam pracovala
21. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jako v nemocnici?
21. bře 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulka190 Jojo, v nemocnici na neurologii. A oni někteří naši doktoři odešli do soukroma. Proto se ptám
21. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to jsem taky viděla. :slight_smile: Tak zkus kouknout na net,jestli tam nemají archiv,na CT mají hodně. Myslím,že to bylo v pondělí,ale nejsemsi jista. Kuba usnul,tak jsem si zrovna pustila TV a bude sama doma.
21. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek a já se teď na to dokoukala, fakt zajímavé věci. Tak to dneska vyzkoušíme v praxi :wink:
21. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nám by se na srazík taky víc hodil příští týden, tento to už asi nedáme..
Jinak jsem dnes byla na ko u dr., tak vše v pořádku, mimi má nějakých 6 cm, mám fotečku z utz, zrovna nám i zamávalo :grinning:, za týden jdu na ten NT a biochemický screening..Jinak mi brali krev na HIV atd., no to byly muka, jak já tohle nesnáším, když brala několikátou zkumavku, tak už se mi fakt dělalo zle, ale zvládla jsem to :grinning: Obdivuju sestřičky, já bych krev nikdy brát nemohla, nemůžu ani koukat když ji berou mě, hned se mi dělá slabo a jakoby cítím v puse krev, blbec, no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

21. bře 2011 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis - Ivčo, jestli chceš, tak Ti na ty sýrové brambory pošlu recept do IP, jsou fakt super, nám moc chutnají, mám je ze starého Albert magazínu. Je to rychlé a není to pracné - akorát pro mně :wink: Jsou tam všechny druhy sýrů - niva, hermelín, cihla, olomoucké tvarůžky..
21. bře 2011 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek s oběma radši nééééé, přeci jenom bych si chtěla dát kafíčko v klidu :slight_smile:

@criterska já chci taky recept, prosím :wink: . A necháte si říct pohlaví, nebo chcete překvápko :slight_smile: ?

Moje zvířátka spinkají, tak se jdu taky natáhnout :wink: .
21. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jé díky no taky doufám příští pondělí půjdeme zase na procházku tak musí být krásně
21. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska taky bych ráda receptík,to nám bude určitě chutnat. Jinak gratulace ke kontrole. Ty jo utíká to. :slight_smile:

@kk28 to je škoda

Tak jsme se byli projít chvilku venku,jenom na libušín do Natálky,koupila jsem Kubovi čepičku. A pro jablka a hrušky.
Hned jsem vyzkoušela uvařit a udělat přesnídávku,moc dobrá. A Kuba si dal jen lžičku,má zase období,kdy nechce vůbec ovoce,tak dostal jenom prso. Křupky a sušenky mu moc taky nejedou.Tak mu dám občas kousek chleba.
21. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak chcete,jestli se to nehodí,tak můžeme příští týden. A nebo klidně s některými tento týden a s ostatními příští týden,jestli nemůžou všichni. :slight_smile: :grinning:
21. bře 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Gratuluju ke kontrole, hezky rostete, hlavně, že je mimis v pořádku a ty taky. Ty jo, nevím proč, ale zrovna u tebe, Jíťo, to nějak prožívám to tvoje těhu, s tebou jako, jako bysme se znaly odjakživa, ne jen přes net, přes koníka...
Jsem ráda, že je vše o.k. Dej fotku malého / malé :slight_smile: .
21. bře 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
příští týden máme volno zatím kdykoli, tak to můžem klidně posunout :slight_smile:

@criterska gratulace k mimísku, za chvilku budeš mít za sebou první trim.a pak si to budeš užívat, počkej :grinning:

@ivis jak si psala o druhém těhu..... nějak sem to ani nepostřehla, že si byla 2x těhotná :frowning2:

@janaj0 nakonec sem vybrala Anetce jarní boty tady u nás. Jsou to Sante a stály 700 kč. Doufám, že jí budou i na podzim :slight_smile:
21. bře 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo zítra čas? třeba na prochajdu???jen ? :slight_smile: :slight_smile: já mám zítra auto, a manžu celý den v práci, tak bych to chtěla nějak využít :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snad to nevyzní blbě teda :grinning: :grinning: co nemáte zítra tyk někdo tatuldu v práci?? a nechtěl by mi někdo ukázat žďár :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska jůůůůůůůů krásný kontrola :slight_smile::hearts::hearts:to je báječný těhulinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a s tou krví to máe úplně stejně :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: taky se mi dělalo mdlo úplně :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jitulí prosím taky receptík :slight_smile::hearts:to nám taky určo bude chutnat :slight_smile:
21. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek