Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
monaberuska1
21. bře 2011
@eelka jo tak jste pořídili botky? to je super 🙂
monaberuska1
21. bře 2011
srazík:
a holky tenhle týden můžu jen zítra jak jsem psala 😃 😃 😃 příští týden, můžu v pondělí nejlépe, ale kdyby nebylo zybtí tak i v úterý 🙂 a jsem klidně pro jít s dětma nikam i na prochajdu, je mi to úplně jedno:-)
monaberuska1
21. bře 2011
se mi líbí jak si tady tapetkuji sama 😃 😃 😃 😃 😃
peta86
21. bře 2011
Ahojky, tak se mi podařilo Vás dočíst, toho teda bylo 😃
@monaberuska1 no já zítra nic v plánu nemám tak jestli chceš tak můžem myslíš dopo nebo odpo.
jinak srazík můžu tento týden i příští🙂)
janaj0
21. bře 2011
@eelka tak mi jsme taky koupili. Nakonec pod poštou. Rozhodovali jsme se mezi dvěma jedny béžové od Esse a červeno růžové) druhé teď si nevzpomenu na značku (Jonas nebo tak nemám tu krabici) - ty jsme teda koupili. Mají vyjímatelnou koženou stélku a když jsem je ukazovala malé tak samozřejmě šáhla po barevných.Jinak ta paní prodavačka říkala, že jsou kvalitou srovnatelné. A staly 660,- tak i docela dobrá cena. Jen mě překvapila velikost boty - máme 22 (ale asi nám vydrží až do podzimu - nadbytek 1,5cm) Ale malá si nechtěla ani změřit nožičku, tak to bylo s křikem
monaberuska1
21. bře 2011
@peta86 Ahojínky 🙂 no paráda♥ tak myslíš že se můžeme na vás holky těšit? Ráda tě zas uvidím 🙂 a malou 🙂a myslím odpoledne 🙂takže nám ukážeš ˇždár? má být nádherně .-) x-) x-)
peta86
21. bře 2011
Můžem tak třeba kolem 13?a kde?
janaj0
21. bře 2011
holky mám ještě jeden dotaz. V profilofé fotce musím být sama nebo tam můžu mít i dítko? Ikarkulka mi ji dneska snazala, tak ji sem asi radši nebudu už dávat.
peta86
21. bře 2011
@janaj0 No já jsem tam taky s malou a žádná karkulka mi nic neříkala ani nevím kdo to je.
😎
monaberuska1
21. bře 2011
@janaj0 o ikarkulce by se dalo polemizovat.. 🙂 a ne moc v dobrým =-) =-) =-) není moc oblíbená nikde co se týče modrýho koníka a ani n beremse.cz ale klidně to napiš jinému správcovi jelikož ta tady jako správce vůbec není ale ne beremese.cz můžeš mít takovou fotečku .-)

@peta86 tak jo, no kde to bude nejvhodnější? kde můžu zaparkovat, ?
janaj0
21. bře 2011
@monaberuska1 no já si četla "mimci" a i jsem viděla její alba. A stou fotkou mi to ani nevadí, jen se ptám, protože podle pravidel, jak jsem si četla bys asi měla mít fotku z občanky
monaberuska1
21. bře 2011
@janaj0 no Janí, tak jako určo fotečku, si dej semka s Nelinkou 🙂 Jako já nevím... 😃 😃 na ikark..už nemám slov :-N :-N :-N :-N
peta86
21. bře 2011
@monaberuska1 Tak třeba u polikliniky je parkoviště, jestli víš, neo kde to znáš a my tam budem čekat.
janaj0
21. bře 2011
@monaberuska1 až budu mít nějakou hezkou, tak si ji sem dám 🙂
monaberuska1
21. bře 2011
@peta86 tak jo 🙂 u polikliniky tam to znám 🙂 tam parkuji občas .-) a v kolik teda? může být teda že by jsme tam přijeli ve 2? přesně? v 1 bych se pakovala s holkama do auta a tak ve 2 bych tam byla určitě .-) x-)
monaberuska1
21. bře 2011
@janaj0 x-) 😉 😉 😉
peta86
21. bře 2011
@monaberuska1 pro nás by to teda bylo lepší dřív, ale tak neva.my vyrazíme po 13 to Teuška usíná a počkáme na vás.A zaparkuj jako na výjezd do města, kdybys jela k lidlu tak máš hodinu zdarma a pak musíš platit.
monaberuska1
21. bře 2011
@peta86 aha tak počkej, tak co v půl 2? kdybych přijela, z Polné budu odjíždět v 1 teda a před jednou se do auta napakujeme a v půl 2 budu tam co? a víš co mě ted napadá, zaparkuji na tom parkovišti jak je zadarmo, jsou tam vždy nějaké trhy jo? tam je vždy místo 🙂
janaj0
21. bře 2011
@monaberuska1 ještě se Tě zeptám, co děláš s botkama, které už jsou malé? Vyhazuješ je? Teď nad tím tak uvažuju a vyhodit mi přijde už teď líto :-S No uvidím, jak je malá vynosí
peta86
21. bře 2011
@monaberuska1 aha tak jo tak my se moc těšíme.
monaberuska1
21. bře 2011
@janaj0 Janí, jak který, teď ty zimní jelikož jsou od FARE a byli dost drahý tak prodám za 300kaček, a jinak jsem všecky botky vždy darovala kamarádce, není na tom finančně nejlíp a jí to moc pomohlo 🙂 ale jelikož ted pořizujeme botky dražší než dřív aji, jelikož se zaměřujeme na botku která je zrovna vhodná k činnosti tak je chci za pár kaček prodat 🙂 🙂 x-) ale jen za pár 😃 😃 zas už jsou používaný 🙂
ivis
21. bře 2011
ahoj holky,

Jitulko: gratuluji k dnešní kontrole 😉 a poprosím o receptík, už se mi sbíhají sliny 😉

Add Srazík tento čtvrtek mám školení :-| takže my dorazíme až příště.

My jsme botičky koupili jen v Deichu, tak snad budou OK.

Eli: jojo, postřehla jsi dobře, v říjnu 2009 jsem byla na revizi :-|

Add fotečky - mně sem nejde vkládat nic, ani profilová fotka, ani do albumu, ale to bude asi problém v mém PC.
monaberuska1
21. bře 2011
@peta86 taky se moc těšíme, 🙂 takže na tom parkovišti jak jsou ty stánky je to téměř na proti lidlu ( je to lidl doufám) 😃 o půl 2 jo?♥trasa vše je na tobě 🙂 x-) x-) to bude fajn
janaj0
21. bře 2011
@monaberuska1 taky jsem uvažovala o nějaké symbolické ceně nebo Charitě - dle stavu 😉
peta86
21. bře 2011
@monaberuska1 Tak jo, tak půjdeme na kačeny a tak, kdyby jsi něco chtěla vyřídit tak ti holky pohlídám 😉 nebo si řekni co bys chtěla vidět a zítra se domluvíme. 😃
peta86
21. bře 2011
Holky nepoužíváte některá plíny z kauflandu wickies ? my jsme dostali a balík mi zbyl tak kdyby jste věděli o někom kdo by je chtěl nebo komu by se hodili tak je i darujeme.
monaberuska1
21. bře 2011
@janaj0 nono přesně, na MMB prodávám aji věcičky podle mě fakt za hubičku nějaké 🙂 nějaké zas trochu zvýším ale ne zas moc 🙂 a Jinak deky a takové hadry co už opravdu jena vyhození a nebo plyšové hračky tak ty vždy věnuji do psího útulku x-) x-) Hafínkům, x-) A ty botky kamarádce a nějaké prodám .-) x-) x-) ale vyhazovat je to opravdu škoda 🙂

@peta86 tak jo, na kačenky půjdeme🙂 vezmeme chleba 😃 😃 😃 nic vyřídit nepotřebuji .-) pojedeme čistě za tebou a Teuškou x-) x-)
peta86
21. bře 2011
@monaberuska1 o.k. my taky vezmeme rohlíky, mám tady igelitku tak se projdem.taky se těšíme. 😉
monaberuska1
21. bře 2011
@peta86 tak jo, to se kačeny budou mít co??? x-) x-) x-)
peta86
21. bře 2011
@monaberuska1 no dneska jsem jela kolem tak jsou teda pěkně vypasený, ale třeba to vylítají 😃

Začni psát odpověď...

Odešli