• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@eelka jo tak jste pořídili botky? to je super :slight_smile:
21. bře 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
srazík:
a holky tenhle týden můžu jen zítra jak jsem psala :grinning: :grinning: :grinning: příští týden, můžu v pondělí nejlépe, ale kdyby nebylo zybtí tak i v úterý :slight_smile: a jsem klidně pro jít s dětma nikam i na prochajdu, je mi to úplně jedno:slight_smile:
21. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
se mi líbí jak si tady tapetkuji sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak se mi podařilo Vás dočíst, toho teda bylo :grinning:
@monaberuska1 no já zítra nic v plánu nemám tak jestli chceš tak můžem myslíš dopo nebo odpo.
jinak srazík můžu tento týden i příští:slight_smile:)
21. bře 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@eelka tak mi jsme taky koupili. Nakonec pod poštou. Rozhodovali jsme se mezi dvěma jedny béžové od Esse a červeno růžové) druhé teď si nevzpomenu na značku (Jonas nebo tak nemám tu krabici) - ty jsme teda koupili. Mají vyjímatelnou koženou stélku a když jsem je ukazovala malé tak samozřejmě šáhla po barevných.Jinak ta paní prodavačka říkala, že jsou kvalitou srovnatelné. A staly 660,- tak i docela dobrá cena. Jen mě překvapila velikost boty - máme 22 (ale asi nám vydrží až do podzimu - nadbytek 1,5cm) Ale malá si nechtěla ani změřit nožičku, tak to bylo s křikem
21. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Ahojínky :slight_smile: no paráda:hearts: tak myslíš že se můžeme na vás holky těšit? Ráda tě zas uvidím :slight_smile: a malou :slight_smile:a myslím odpoledne :slight_smile:takže nám ukážeš ˇždár? má být nádherně .-) :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžem tak třeba kolem 13?a kde?
21. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mám ještě jeden dotaz. V profilofé fotce musím být sama nebo tam můžu mít i dítko? Ikarkulka mi ji dneska snazala, tak ji sem asi radši nebudu už dávat.
21. bře 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 No já jsem tam taky s malou a žádná karkulka mi nic neříkala ani nevím kdo to je.
:sunglasses:
21. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 o ikarkulce by se dalo polemizovat.. :slight_smile: a ne moc v dobrým :confused: :confused: :confused: není moc oblíbená nikde co se týče modrýho koníka a ani n beremse.cz ale klidně to napiš jinému správcovi jelikož ta tady jako správce vůbec není ale ne beremese.cz můžeš mít takovou fotečku .-)

@peta86 tak jo, no kde to bude nejvhodnější? kde můžu zaparkovat, ?
21. bře 2011 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 no já si četla "mimci" a i jsem viděla její alba. A stou fotkou mi to ani nevadí, jen se ptám, protože podle pravidel, jak jsem si četla bys asi měla mít fotku z občanky
21. bře 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 no Janí, tak jako určo fotečku, si dej semka s Nelinkou :slight_smile: Jako já nevím... :grinning: :grinning: na ikark..už nemám slov :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. bře 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Tak třeba u polikliniky je parkoviště, jestli víš, neo kde to znáš a my tam budem čekat.
21. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 až budu mít nějakou hezkou, tak si ji sem dám :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 tak jo :slight_smile: u polikliniky tam to znám :slight_smile: tam parkuji občas .-) a v kolik teda? může být teda že by jsme tam přijeli ve 2? přesně? v 1 bych se pakovala s holkama do auta a tak ve 2 bych tam byla určitě .-) :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
21. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 pro nás by to teda bylo lepší dřív, ale tak neva.my vyrazíme po 13 to Teuška usíná a počkáme na vás.A zaparkuj jako na výjezd do města, kdybys jela k lidlu tak máš hodinu zdarma a pak musíš platit.
21. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 aha tak počkej, tak co v půl 2? kdybych přijela, z Polné budu odjíždět v 1 teda a před jednou se do auta napakujeme a v půl 2 budu tam co? a víš co mě ted napadá, zaparkuji na tom parkovišti jak je zadarmo, jsou tam vždy nějaké trhy jo? tam je vždy místo :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 ještě se Tě zeptám, co děláš s botkama, které už jsou malé? Vyhazuješ je? Teď nad tím tak uvažuju a vyhodit mi přijde už teď líto :confounded: No uvidím, jak je malá vynosí
21. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 aha tak jo tak my se moc těšíme.
21. bře 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 Janí, jak který, teď ty zimní jelikož jsou od FARE a byli dost drahý tak prodám za 300kaček, a jinak jsem všecky botky vždy darovala kamarádce, není na tom finančně nejlíp a jí to moc pomohlo :slight_smile: ale jelikož ted pořizujeme botky dražší než dřív aji, jelikož se zaměřujeme na botku která je zrovna vhodná k činnosti tak je chci za pár kaček prodat :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ale jen za pár :grinning: :grinning: zas už jsou používaný :slight_smile:
21. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

Jitulko: gratuluji k dnešní kontrole :wink: a poprosím o receptík, už se mi sbíhají sliny :wink:

Add Srazík tento čtvrtek mám školení :unamused: takže my dorazíme až příště.

My jsme botičky koupili jen v Deichu, tak snad budou OK.

Eli: jojo, postřehla jsi dobře, v říjnu 2009 jsem byla na revizi :unamused:

Add fotečky - mně sem nejde vkládat nic, ani profilová fotka, ani do albumu, ale to bude asi problém v mém PC.
21. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 taky se moc těšíme, :slight_smile: takže na tom parkovišti jak jsou ty stánky je to téměř na proti lidlu ( je to lidl doufám) :grinning: o půl 2 jo?:hearts:trasa vše je na tobě :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: to bude fajn
21. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 taky jsem uvažovala o nějaké symbolické ceně nebo Charitě - dle stavu :wink:
21. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 Tak jo, tak půjdeme na kačeny a tak, kdyby jsi něco chtěla vyřídit tak ti holky pohlídám :wink: nebo si řekni co bys chtěla vidět a zítra se domluvíme. :grinning:
21. bře 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nepoužíváte některá plíny z kauflandu wickies ? my jsme dostali a balík mi zbyl tak kdyby jste věděli o někom kdo by je chtěl nebo komu by se hodili tak je i darujeme.
21. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janaj0 nono přesně, na MMB prodávám aji věcičky podle mě fakt za hubičku nějaké :slight_smile: nějaké zas trochu zvýším ale ne zas moc :slight_smile: a Jinak deky a takové hadry co už opravdu jena vyhození a nebo plyšové hračky tak ty vždy věnuji do psího útulku :dizzy_face: :dizzy_face: Hafínkům, :dizzy_face: A ty botky kamarádce a nějaké prodám .-) :dizzy_face: :dizzy_face: ale vyhazovat je to opravdu škoda :slight_smile:

@peta86 tak jo, na kačenky půjdeme:slight_smile: vezmeme chleba :grinning: :grinning: :grinning: nic vyřídit nepotřebuji .-) pojedeme čistě za tebou a Teuškou :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 o.k. my taky vezmeme rohlíky, mám tady igelitku tak se projdem.taky se těšíme. :wink:
21. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 tak jo, to se kačeny budou mít co??? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@monaberuska1 no dneska jsem jela kolem tak jsou teda pěkně vypasený, ale třeba to vylítají :grinning:
21. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek