• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Gabi - a kolik to stojí ta chanomila? Nerada bych tam necala několik stovek a výsledek pak žádnej, to už se mi stalo ohledně ekzémku..Ještě jsou nějaké gelíky na zoubky, že?Koníka nebudete kupovat? Já ho měla v dětství ráda, ale u našich prcků je na to ještě i čas..Zatím jsem o tom nemluvila, myslela jsem, jestli ho budete kupovat, Ty i Kija..Že Vojtík spí jen půl hod nevadí, tak se projedeme a pak můžeme jít k nám, na pokec, může si popovídat se psem :grinning: když má taky rád bafánky..

Kijo - vy budete kupovat koníka? A co jsi dávala Karolínce když tenkrát měla tu teplotku?
16. lis 2008 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my taky dneska řveme a řvema,Karolínka spala jen dopoledne hodinku a pak v 17,usla asi na půl hodinky.Trď leží a pláče tam.Zase zoubky,dala jsem ji Panadol baby-sirup jahodový,ten jsem dala i tenkrát a mám i čípky doma.Taky bych chtěla koupit tu chamomilu,je to z heřmánku.V úterý půjdu do lékarny,ale taky by mě zajímalo,kolik to asi tak stojí??? :wink:

Jinak koníka nevím,to asi ne,už tak tady máme málo místa :slight_smile: Ale na narozeninky bych pro ni chtěla odrážedlo,to určitě :slight_smile:
16. lis 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A čípky to jsou jaké? A s Panadolem to stojí kolik asi? Zajímá mě to jen tak pro informaci, vše mi přjde strašně drahý, ale koupit se to musí, to je jasný..Já jsem koukala a máme tu jen kapky na rýmičku a to je na nic, takže hned v út to vyrazím nakoupit..To je hrozný s těma zoukama, co? Copak přes den, ale když je to trápí i v noci, že nemůžou ani spát, to je pak mazec..
Holky, kupte koníky :grinning: No, odrážedlo taky chci, ale tak na to je ještě taky čas.. :slight_smile: Dnes je toho tolik a vše je moc krásný..
16. lis 2008 v 19:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím,kolik to stálo,kupovala to tchýně tenkrát pro to jela do kauflandu do ZR,když malá měla večer 39st a Jára nebyl doma.4ípky jsou klasické paralenové,myslím 100mg.Oni Ti poradí v lékarně a určitě bude i rozdíl v ceně,tak kup to levnější,stejně u toho drahého platíš jen za značku.
Teď jsem koukala na www.lekarna.cz a ten Panadol baby suspenzi tam mají za 74 kč a čípky Panadol za 37kč,takže to bude asi tak nějak podobně všude.To není zase tam moc,myslela jsem,že je to horší :slight_smile:
Karolínka už spinká,usnula u prsu,snad bude aspoň do půlnoci
16. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kijo - díky moc,tak to jde, to jsi mě příjemně překavpila :slight_smile: Já když jsem byla minule v lékárně pro pár věcí, tak jsem tam nechala 600, jen to hvízdlo, no hrůza.. :frowning2:
My taky jdeme na prso a budu doufat, že budeme chrňákovat.. :slight_smile: A taky doufám, že aspoň do půlnoci, protože poslední dny to tak není, pravidelně vstáváme okolo deváté, to většinou teda ještě nespím, a pak v jedenáct, jako v šestinedělí :grinning: Tak dobrou a klidnou, ještě pak musím se psem, to se mi tak chce, déšť bubnuje do okna a to docela dost.. :confounded:
16. lis 2008 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my taky řveme, zuby a přes den protivky :angry: zkusila jsem tu sedalii, ale sirup jsem mu ted nedala, tak uvidíme... když jsem mu dávala ten jahůdkovej sirup na bolest, tak noci byli fajn....
ta chanomila stojí do 80kč, v kauflandu v lékarně to je všechno levnější a o dost, takže já kupuji vše tam :wink: homeopatika dávají na objednávku, bývají do druhého dne, jinak tu sedalii mají normálně, ta stála něco málo pod stovku.
a holky, jak se často můžou ty sirůpky dávat, když bolí zoubky, i několik dní za sebou? :wink:

jinak se jíto ještě domluvíme, aby nám nepršelo jako dnes :unamused: moc rádi vás uvidíme!

aaaa už spíme, byla jsem ho třikrát položit, stoupne si a řve, blázen :unamused: jinak holky, to stoupání je pěkně na hov*o, kijo taky to určitě znáš z klečení, vojta se plazí po nábytku a vždy spadne na madlo od šuplíku nebo to lupne přímo na plovoučko po hlavě, včera jsem myslela, že si hlavu rozbyl, takovej šlinek od rohu stolu a to jsme byli kousek od něj, to se nedá uhlídat, jsme si s mirkem říkali, že mu pořídíme na vánoce ještě helmu :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo těma sirůpkama myslím nurofen, panadol.... jinak jíto my máme nurofen jahůdku :wink:
16. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se v Orlové poptám,a taky budeme něco dávat na zoubky :slight_smile: A cena je dobrá :slight_smile: Gabi,my ještě tam mos nepadáme,karolínka,když je na všech čtyrech,tak se vždycky jen rozplácne na zem,ale nepláče.Čekám,kdy začne pořádně lozit,na kolínkách ji to baví,jenže nějak ji nedochází,že musí posunout ručky a pak i ty kolínka,aby se pohybovala,ale ono to přijde.A jak často se můžou dávat ty sirupy to nevím,bude to v příbalovém letáku,já bych dala asi max.3 noci a pak zase nějakou dobu ne :slight_smile:
16. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kijo, díky, dala jsem mu to taky 3 noci a pak vynechala :wink: tak se poptej, hele manža taky pochází z orlové, bydlel tam asi do 5 let a pak v karviné a pak ZR, takoví kočovníci :grinning: :wink: jinak ta sedalie, to není na zoubky, ale na spaní a neklid dítete, nejsou to granulky, ale sirup, je až od 1 roku, ale na doporučení dr. i dříve, mě ho právě doporučil pediatr, vojta od mala fakt špatně spí, to ta vaše dropátka jsou proti nám luxus, budte zato rády!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
kijo: a bud ráda, zato rozplácnutí :slight_smile:ale ono to za chvilku přijde :wink: hele já jsem přišla na to, že po 4 leze hlavně po koberci, na plovoučce mu to klouže, takže se plazí jako voják a musím mu dávat ponožky s protiskluzovýma tapkama :slight_smile: jinak jsem moc ráda, že je vojtík šikovnej, ale na jednu stranu mi to přijde docela brzo a když vidím, co dovádí (jde do všeho s nadšením a po hlavě, takovej darebák tvrdohlavej), tak mám o něj fakt strach... ještě ted máme na boku hlavičky vystouplej rudej šlinec :frowning2: a bude hůř že? :sweat_smile: no je to celej tatínek, není divu, ten v 8mi měsicích lítal a neuměl se zastavit, takže narážel do dveří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé,fakt pochází z Orlové?To je náhoda :slight_smile: A máte tam ještě nějakou rodinu? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
No,je to celkem brzo,je to rychlík,že už se staví a všechno.Říká se,že děti,které začnou stát a chodit takhle brzo,tak hodně padají,protože si ještě neuvědomují,co se může stát.Ale děti,které začnou až kolem roku nebo po,tak jsou opatrnější,chytřejší a dávají si více pozor :slight_smile: Tak vás asi čekají perné chvilky,Gabi :slight_smile: To bude ještě hodně boulí a rozbitých kolínek :slight_smile:
16. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu se jen rozloučit,balíme věci a pak pojedeme.Tak se mějte zatim hezky a já se ozvu,až se vrátíme.Papa :slight_smile:
17. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsem se tak rozepsala ze me az boli ruce jenze nez jsem to napsala tak jsem byla automaticky odhlasena takze se to nekam stratilo a ja uz to znova psat neminim...sakra!

Gabi,ty kila za ty jsm rada pac kdybych nabrala vic hur by se to davalo dolu takle to snad pujde lip...
Jinac to choditko je bezva.

Jitusko o cem jste se to bavily jakej deckej koutek?Se moc neorientuju jsem tu vcera vubec nebila meji jsme tichou domacnost a sedel tu Honza celej den jinak jsem rada ze alkace namam doma jen ja ze Jara obcas taky zlobi..to ti zas nekdy musim povykladat co se tu v so.delo se me to smazalo a znova se me to psat nechce...
17. lis 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
kijo: to máš pravdu, vojtík by tu helmu fakt potřeboval :grinning: v týdnu půjdu koupit bačkůrky, už se těším :grinning: :slight_smile: užij si výlet, hlavně v pořádku dojedte! jinak mirek má myslím příbuzenstvo v ostravě porubě, ale nejsem si stopro jistá, se ho zeptám, až dojde z fotbalu....

kytička: neboj, kila půjsou rychle dolů, mimí dá zabrat (teda pokud bude jako to moje) :grinning: :grinning: ale já nabrala 14,5kg a nějak okolo 11 jsem měla dole, když jsem jela domů z porodky - asi po 8-mi dnech, takže se toho neboj :wink: :wink:
17. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré dopoledne, kdepak jste všechny, jíto? jinak jíto: nevím, jak budu zítra stíhat, musím na sociálku, na poštu a mirkovi potřebuji koupit ještě jeden dárek. jedině odpoledne až tako zase po té 15hod. asi, že bychom šly jen na chvilku ven....hm?

a my noc zase děsná, včera jsme koukali, že už z těch horních nateklých bouliček na dásních se klubou dva zoubky, oba průsvítají, dnes už je pravej prořízlej a vojta protivka všech protivek, do toho mi ještě trochu zvrací, ale lepší jak včera....
18. lis 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj no nevim kde vsichni jsou...
No Jitka me rikala ze s porodem tech 10 kg jde dolu tak snad jo...byla bych jen rada.
Ale na diety vazne kaslu na to se muzu nikdy jsem je nedrzela tak nevim proc bych mela ted vid? :grinning:
18. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jirus,tak ted nam dorazila ta kombinezka je nadherna a predstav si ze jsme k ni mely pribalenej nakej reklamni brindak s takovym vysmatym sktitkem mam z nej radost...
18. lis 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky gabi, tak jsem dneska byla na ult. a TP se mi přesouvá z 7.6.08 na 1.6.08 S takovou budeme mít za chvíli květňátko :grinning: Máme prstíčky a cucáme si paleček :slight_smile:. Podle ult. je vše jak má být. Tak jsem spokojená :slight_smile:

A co vy holky, jak se tady máte?
18. lis 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem taky měla dnes lítání, celé dopo jsme strávili na městě - byli jsme v lékárně pro pár věcí, fakt jsem hrozná, tak blbě jako já snad nikdo lékárničku pro miminka vybavenou nemá - teda doteď, protože teď jsme připravení na vše, nakoupili jsme toho dost.. :slight_smile: Pak jsme byli v obou drogerkách - DM i Rossmannu, všude mají něco, potom v BabyCentru, v mlíčňáku, nazpět v Liosu a v Natálce, takže toho lítání po obchodech máme dnes s Táďou oba plné zuby..K tomu jsem nachlazená jako blázen, od Járy, vždy něco chytne a jak je nezodpovědnej, tak to přetáhne na mě, malej je naštěstí v pořádku..NO, musím teď končit, Tadík se šleně vzteká, román dopíšu pak.. :grinning:
18. lis 2008 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět, Tadík spinká.. :grinning: Ududlal se na prsu :slight_smile: Potom jsme byli ještě na poště a se psem a když jsme dorazili, bylo půl jedné, takže jsem akorát malému ohřáala oběd a začala jsem vařit i pro nás, dospěláky.. :slight_smile: Už máme koupené dárečky pro Domču i Martínka, takže už se můžou úplně klidně narodit :wink: :grinning: Já si teď měřím teplotu a vůbec se netěším na výsledek, Jára je na hromadě, ale do práce chodí, má smůlu, já jsem mu říkala, ať v tu ne už nikam nechodí, ale to ne, zkrátka musel, však se také vrátil až po desáté, promokl a celý včerejšek proležel - my jsme byli s klukama sami na prochajdě, docela dlouhé, ale byla už zima..A co teprve dneska, naměřili jsme -7 stupňů, sice je tady u řeky větší zima, ale stejně, je to mazec, takže Tadík už vyjel v kombinézce a rukavičkách, také jsem mu dnes koupila už 2 čepajdy na zimu..A mažeme tvářičky, fuj, to dělá jako satánek.. :slight_smile:

Gabi - také musím zítra na sociálku, dopoledne bude určitě zabité, odpo bychom mohli, ale zase jsem fakt nachrchlaná, sice míň než minule, ale nevím, jestli nebude lepší počkat na jindy, chtěli jsme vás s Vojtíškem pozvat i na kafíčko..Záleží na Vás..Je to otravný, tohle počasí, už se těším na jaro, Tadeášek nesnáší oblékání do několika vrstev a strašně vyvádí, taky to Vojtíšek snáší tak špatně? A dárečky Mirkovi budeš kupovat jako na Vánoce nebo něco slaví? My jsme se nakonec s Járou rozhodli, že si nic kupovat nebudeme, koupíme si láhev toho Jacka Danielse - od zítra mají v Hypernově akci - 0,7 l za nějakých 500 ještě se skleničkama, takže to si dáme dohromady pod stromek - Jára ho miluje a já si dám jednou za čas skleničku s colou, takže počítám, že na Silvestra až Tadík usne, si taky dopřeju :grinning: I když nevím, teď se taky budí strašně často, dnes zase tak 4x, hrůza..Do toho nám začíná blbnout monitor dechu, už 3x mi zničeho nic spustil v noci alarm, byla jsem z toho dost vyplašená, tak ho nechávám vypnutej..A co bačkůrky, koupila jsi?

Radu - ahojky, tak jak se cítíš, za pár dní to může přijít, to letí, že? Mirča má ty termíny dva - 13.12. a 14.12., ale nevím, jestli jsem Ti to už neříkala..Kombinézka - tak to jsem ráda, že se Ti líbí a máš z ní radost, navíc ještě přidali bryndáček, to je pěkný.. :slight_smile: Já taky mívám největší radost z věcí pro malého.. :slight_smile: Ty jdeš vlastně zítra na kontrolu, viď? Tak pak poreferuj.. :wink: A copak se dělo o víkendu?

Renkam - ahojky, tak jsi si to užila na ultrazvuku, že? Nám ho Lukáš dělal teda pokaždé, ale vždy jsem se strašně těšila co se dozvím a uvidím nového.. :slight_smile: Datum 1.6. je moc pěkný :wink: No, my se máme dobře až na ty zoubky co nám rostou, dávají nám pěkně zabrat, ale dnes jse koupila chamomillu jak mi radila Gabča a ještě nějaký gelík na dásíňky, tak třeba to zabere..A taky mě začíná trápit, že ještě nic neděláme, ani se neplzíme, ani nelezeme, nesedíme, jen stále válíme sudy, neudrží se ani na čtyřech, když ho tak pokládám.. :frowning2:
18. lis 2008 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Renkam tak koukam ze tu nejsem sama tehu tak to gratuluju my uz teda jdeme do finise pokud se zadari tak za 6 dni rodime.Zitra jdu tez k doktorovy moc se tesim vzdi se dovime neco pekneho minule me doktor rekl ze je to krasne miminko tak se na nej moc tesim...jinak drzim palce a v kolikatem jste tydnu?

Ahoj Jitus no to je dost ze se taky ukazes....no to co jsi absolvovaly ty dnes ceka ma zitra.Jo jdeme k panu doktorovy a pak na mesto mosim koupit mamce darek kdyz od ni dostaneme vysavac tak aspon nakou drobnost + asi udelam balicek se zradlem to je nejlepsi taky pujdu do sosu a di loli budu shanet zimni rukavicky a cepicku mame jen same stare tak at ma Domca neco noveho...
Ta kombinezka je tak hezka ze kdyz ji Honza dnes vydel kdyz prisel z prace tak prohlasil ze ji chce taky!
Tak jsme se musela smat....Jinak to co se delo to ti musim vazne nekdy povypravet psat se me to vazne znova nechce kdyz sem e to minule smazalo...
Jsem vazne zvedava jak to s tou Mirkou dopane ten doktor je nakej divnej nebo doktorka...
18. lis 2008 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu, Renkam je ve 12. týdnu, to poznáš podle toho jak to má napsané vedle své přezdívky, 1d znamená, že už má jedno dítě, to máme i my ostatní holky, a 12tt je 12. týden těhu, to Ty jsi si to na Koníkovi nevyplnia, tak to vedle přezdívky nemáš..
A včera jsem nějak neměla čas se ukázat, ani chuť, nebylo mi moc dobře a byla jsem naštvaná na Járu, že musel lítat večer k Mackovi a pak ještě do hospody, to víš, že mi tady celej den skučel, ale jak jsem už psala, čaje jsem mu nevařila, původně jsem nechtěla ani oběd, protestně,ale nakonec se mi ho zželelo aspoň v tomhle..Balíček s dobrotama je asi nejlepší, když nevíš co koupit, já ho asi dám taky Loseničákům, protože nevím co pořád vymýšlet..Pěkný mají v mlíčňáku..Já jsem dnes Tadíkovi koupila ty čepajdy v BabyCentu, ale to víš, nebylo to zrovna levný, hrůza, minulý rok jsem koupila pěkné čepičky v BabyExpertu, zajdi se tam podívat, fakt, mají tam krásné věci na malá mimi, i nějakou tu levnou krásnou kombinézku bys tam určitě splašila..Honza je dobrej, tak mu nějakou kup :grinning: Taky jsem zvědavá jak to s váma, holky, dopadne, nakonec porodíte obě na konci listopadu a bude :wink:
18. lis 2008 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, Tadeášek usnul, dnes ve vaničce pěkně řádil, tak se unavil, takže vypínám PC, na chvíli půjdu za taťkou k televizi a pak chrnět, mám toho za dnešek dost.
Radu - ještě k tomu jak jsi tuhle psala -ten dětský koutek má být v restauračce naproti poště, je znovu otevřená, Gabča psala, že bychom se tam mohly srazit- já, Ty, Kijo a ona a pokud ještě někdo další,bylo by to jen a jen dobře - i s dětičkama samozřejmě - popřípadě dětičkama v bříšku.. :grinning: Tak dobrou a klidnou :astonished:
18. lis 2008 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
renkam: to jsou skvělé zprávy, moc gratuluji, bobínek je zdravoučkej a v pořádku, mám radost :slight_smile: a termín se přiblížil, což je taky fajn vid? :wink: to já teda dnes mám nervy v pr..... vojta furt jačí, ty zuby :angry: :angry: :angry:
takže jíto: sejdeme se jindy, s vojtou je k nevydržení a když jsi nachlazená, tak at to k těm zubum třeba ještě nechytneme jo? ted řve v postýlce, stojí a říve! asi ho to fakt chudáčka bolí, v kočáře sedí smutnej chvilkama knourá nebo řve :frowning2: ale já mám toho plné kecky, jsem nachovaná až až :unamused:

jíto: dárečky si s mirkem k vánocům kupujem, ale nic extra drahého a žádné kraviny, jsou to vše potřebné věci, no a v lednu má mirek 30, tak chce holící strojek od braunu a samo si vybral ten nejdražší, co se i sám čistí.... takže se prásknu přes kapsu, no 30tka je jen jednou za život ne :grinning: :sweat_smile:

a holky, máte sánky? kolik asi stojí?
18. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak toho jsem si nevsimla tak to si taky vyplnim.Me se to ptalo na pocet deti tak o tech tydnech jsem nevedela ale dobry...
Honza ted taky odesel do hospody to vis mam zas sva serialy a jeho uz na pc nic nebavi...
Jo jo balicky pro starsi jsou nejlepsi ja si ho delam sama a davam si tam co vim ze jim chutna ty ve Vesne jsou velike a zbytecne drahe :unamused:
BybyExpert je tem u te cukrarny?Tam mam v planu zitra jit a to BabyCentu je kde?
Tak to je dobry to asi myslite tu kavarnu nad tou sklepni hospodou jak tam jsou ty vylohy?YTak to by bylo fajn mely by jsme kam chodit...rada bych tam zasla ale ted uz asi s Dominickem....to se nekdy domluvime.
Jo a co se tyce te kombinezy tak at si ji koupy sam!On si nic nezaslouzi....tak pa.
18. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes jsme vstávali 4x, určitě to budou ty zoubky, i přes den si strká packu do pusy, vypadá to na nějakej ten vrchní..Tadík je z toho nešťastnej a my taky, i když už jsem si na to pravidelný vstávání zvykla.. :slight_smile:

Gabi - tak to jsi na Mirka hodná, určitě to musí být pěkně drahé..Jára má naštěstí narozky až v červnu, teď bych peníze na dárek už asi nesplašila, to ještě nemáme nic pro Járovi rodiče a ani pro mou sestru, ale koupíme jen maličkosti, nebudeme vyhazovat za zbytečnosti..S tím srazem bych to taky viděla na jindy, dnes bude stejně asi kosa jako blázen, už nasněžilo, Jára říkal, že Mates na to pěkn čuměl, je to trouba, my jestli dnes vyrazíme s Tadíkem ven, tak někdy okolo jedné na chvíli na stezku, vezmeme i psa a bude..Nerada bych vás nakazila..A sáňky máme asi ještě po mně, ale myslím, že jsou docela drahý, okolo tisíckovky, mrkni někde na net..

Radu - tak koukám, že už to máš vyplněný, šikulka..Já jsem včera šla spát okolo půl devátý, hrůza.. :slight_smile: My koupíme ten balíček ve Vesně, nějakej větší, bude to pro dva..BabyExpert je naproti té cukrárně, máš pravdu, věcí na novorozence tam mají vždycky hodně, na nás větší už moc ne..BabyCentum je nad kovomatem, dřív bývalo nad Tegem..A o žádné sklepní hospodě nevím, kde to je? Tohle je naproti hlavní poště, dřív to měla být ta luxusní restaurace, pak byla zavřená, snad skoro rok, prý je znovu otevřená, psala Gabča, má tam být i ten dětský koutek, takže by to mohlo být fajn..Honza - :grinning:
19. lis 2008 v 06:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co jste dělaly celý den? Mně se dneska stala hrozná věc, ještě teď je mi zle.. :pensive: Jinak dnes jsme s Tadíkem celý den doma, ani nosík jsme nevystrčili, mně není úplně dobře a počasí je taky na prd, tak se nám nechtělo courat. Takže celé odpo uklízíme, dopoledne jsme s taťkou vařili - dělala jsem steaky s žampionovou omáčkou a očučovali jsme MMA - Jára tomu taky přišel na chuť, tak sledujeme asi 5 aukcí :grinning: Vyhráli jsme velké puzzle na zem, TOM a JERRY, napojíme je na ta krtečková :slight_smile: a jenom za 135 Kč, paráda..

A Radu, co na gyndě, copak povídal pan doktor, jak se daří Domčovi? A co v BabyExpertu, co jsi vybrala pěkného?

Gabi - co na socálce? Já tam půjdu až kdoví kdy, mám tam zanést papíry - Járovy příjmy za 2007 a na Tokoze nejsou schopné mu to na osobním potvrdit, leží to tam už přes týden, to je úroveň..Takže budeme mít pozdržené přídavky na děti - což dohromady dělá za Tadíka a ségru 1200, za 2 měsíce, to je paráda..Zrovna před Vánocema..A co bačkůrky, už máte?
19. lis 2008 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, žádná nepíšete, tak vypínám PC, Tadík právě usnul, Jára je v práci, tak mrknu chvilku na telku a půjdu chrnět. Tak dobrou a klidnou
19. lis 2008 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jíto, vůbec jsem celý den nestíhala, my už máme jeden vrchní zub odedneška venku a leze druhej a přijde mi, že nám natekly dásně ještě jak jsou špičáky :frowning2: jsem zničená, vojta je protivnej, skoro pořád řve :frowning2: asi ho ot chudáka bolí, ted se uřval v postýlce a já jsem zralá k chocholouškovi :grinning: musím říct, že první dolní dva tak děsný nebyly !!
a máš pravdu s těma sánkama koukala jsem na net a okolo 1000, což mi přijde dost! závidím, že máš ještě po tobě :wink:
jinak u nás sociálka děs, jsme tam čekali skoro hodinu :angry: byla tam před náma ženská, co si tam vyplnovala asi 5 formulářů, co se normálně vyplnujou doma, tak jsem byla nas*aná, pač zdržovala, vojta v kobinéze a fusaku, no děsný i já jsem byla hotová... a to máš dobrý, že dostaneš přídavky, to se hodí :wink: my nárok nemáme... bačkůrky nemám čas zajít koupit :sweat_smile:

a co tádík, jak šikulka? ted jsem říkala mirkovi, že ti závidím, že máš bobíka klidase a pohodáře, to vojta je fakt hyperaktivní, on si normálně v noci probudí (třeba i 6x-10x) a stoupá si a chodí a řve nebo leze po 4 a řve, no chápeš to? :confused: ve dne taky, jen se otočím a už vysí na stolej či na věži, dokonce leze i na tu krabici na hračky a ta se s ním samozřemě převrátí a pak bulí, že se bouchne :angry:

kytička: už se ot pěkně blíží vid? jak se těšíš a vše komplet nachystané? a jaké jsou pocity bližícího se porodu....?
19. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jitusko,takze doufam ze na nic nezapomenu....
Tak jsem obesla dnes cele mesto taky me to pak doteklo ze ten druhej obchod je ten nad kovomatem tam chodim taky dnes jsem tam sehnala posledni veci co jsem chtela koupit kraskou modrou plysovou cepicku sice stala 128Kc ale do porodnice.. a rukavicky za 48Kc.Dole v sosu jsem sehnala malinkate ponosticky 2 pary za 39Kc a jeste jsem si tam koupila jedny ty puncochacky jak jsem ti je minule ukazovala za 69Kc dobra cena lepsi nez Česka vyroba za 120...Jo a vis ze tam dela Jarunka z 21?Dnes jsem ji tam videla ale asi me nepoznala a sla do skladku takze jsem ji ani nepozdravila...
19. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinac v tom druhem bazarku jsem nic nekoupila pac ted nevim jake velikosti tak tam zajdu az vylozene neco budu potrebovat ale vazne toho tam mely moc ty kombinezky byly nadherne ale az jindy....
Jo tak ted uz vim kde to jsi mela napsat rovnou byvala skolka nabo byvala Francouzka restaurace ja myslela na proti poste s te druhe strany jak je dole tan pajzl jak tam chodila Terezac a na vrchu je ta prosklena me se to zdalo divny jak by se tam vesel decky koutek...tak tam to bude bozi uz aby byl Domča...
Jinac u doktora dobry ozvy taky no uz se me ptal jestly si nechci jit lehnou do nemocnice tak jsem mu rekla ze ne!Ale jdeme jeste na jednu kontrolu hned v pondeli na termin a to prej me uz asi posle do nemocnice kdyz se nezacne nic dit...tak jsem zvedava jen tak se me tam lezet nechce ale do pondelka daleko to se muze stat cokoli.... :grinning:
Ahoj Gabi,no jo uz se to blizi pomaly ale jiste pondeli prvni termin uz je za dvermi... :wink: jinak se zacinam cimdal vic bat ale ja jsem tvrda holka ja to zvladnu jen tak se nenecham nicim rozhodit-se takhle uklidnuju :grinning: ale rikam si kdyz jsem vydrzela 2a pul dne bolesti zubu tak nakej porod par hodin zvladnu... :grinning:
Jo jo zacinam si z toho delat prdel ale lepsi naz se stresovat...
19. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek