• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 taky jsem si na ni vzpomněla včera a ted hledám,na kdy to říkala,že je objednaná.
23. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla.Měla by jít 29.3.
23. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ségra jde 29.3. na tu konizaci, doufám, že to bude vše o.k.
23. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 jéé svatbička, gratuluju :slight_smile: a kde máš ty prstýnky? bych se taky pokochala :slight_smile: nebo jsem je tady někde přehlídla :sweat_smile: pak musíš přihodit fotečky :wink: :wink: :wink:

@peta86 peti: gratuluji k 7. měsícům, to to letí co? :sweat_smile:

psala mi lucka, ž eje zítra srazík, tak pokud nám to vyjde, tak dorazíme, máme ještě ortopeda, tak nevím, jak to časově půjde, tak snad jo :slight_smile:
23. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a na kristinku taky budeme moc myslet!!
23. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@antana123 už ta albíčka vidím :slight_smile: prstýnky fakt nádherný :dizzy_face: :wink: :wink:
@criterska jíto: tak už jsem si i u tebe všimla foteček utz , magor no :grinning: krásný a jak mává :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: na ten screening budu myslet, at dobře dopadne a už by ti mohli říct i pohlaví vid? necháte si říct nebo ne? :wink: zítra dobře vyberte, to se pěkně vybírá a utrácí co? :grinning: jsem ráda, pak vám to půjdu očumnout :grinning: :grinning: :grinning: příští týden se už snad budeme moct těšit :slight_smile: mohli bycom hned pondělí nebo úterý, tak písni, jak na tom budete vy...
23. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zítra dorazíme na srazík, tak se tešíme.
Děkujeme za gratulace :grinning:
23. bře 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Jo to si moc užívej, já na to taky vzpomínám a i bych si to klidně zopákla. :grinning: a menu bych si dala hned. :grinning:
23. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila a já měla pořád zafixové datum 24. Nevím proč :pensive:
23. bře 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

tak já zítra taky dorazím - kolem 15 h :grinning: , s Lukáškem :wink: ..................už se moc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Pááááááááááááá :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 ajo vy máte 7 měsíců že?? gratulka :slight_smile: tak to jsem ráda, :slight_smile: tak to je dobrý :grinning: tak dlouho fakt spala jo?? :grinning: :grinning: šikulka :slight_smile: těšíme se na příště :slight_smile:

@antana123 teda nádherný :slight_smile: fakt moc krásný, :slight_smile: a šatečky jůůů jak to vidím teda :dizzy_face: :dizzy_face: krása moc .-) a menu mňamka :slight_smile: :slight_smile:

Všem krásný večer, nějak sem nestíhala, ještě teď sem dovytírala, ještě upeču buchtu abude to vše co sem dneska chtěla stihnout :grinning: :grinning: :grinning:

skrz srazík nedorazím to jsme ale už psala příště :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 ty jsi nezma :wink: r!
23. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 taky gratulace k 7 měsícům
23. bře 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1
@janaj0 děkujeme:slight_smile:)

holky musím vám to napsat, v pátek máme nový autíčko,dneska jsme ho koupili, tak to snad vše dopadne jak má.renault scenic grande a vypadá moc hezky, ale je to teda velikánský hotovej konkord, tak jsem zvědavá jak se mi v tom bude jezdit,a hlavně couvat :grinning: tak mám radost.
23. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 to si zvykneš. Hlavně aby Ti ho táta půjčil. Oni jsou někteří chlapi na autíčka háklivý :grinning:
23. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jdu na skok.

Dneska jsem byla na interně,na předoperačním,výsledky budou v den nástupu do špitálu.JInak Kuba je regulérní epileptik,má nasazené léky,tak uvidíme,jak bude.Navíc má ještě zánět v uších,furt hází hlavou,bolí ho to...děs,chudák,kapeme kapky,ale zatim nic moc,tak počkám do po a pak jdu znova k MVDr.

Holky,sousedka byla v kavárně a říkala,že ta velká místnost je zavřená a všechny hračka jsou přestěhované k akvárku,je to pravda,nevíte?
23. bře 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 no já bych se na to vyprdla :grinning: :grinning: nejradši , ale musím jelikož zítr nebudu mít na to moc čas právě :sweat_smile: :sweat_smile: hoňky hoňky a hoňky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale buchta je rychlá, za chvilku letím na ní, jen dopíjím kfíčko :dizzy_face: :dizzy_face:
@peta86 jůůůůůůůů tak fakt?? vám to klaplo,:slight_smile: no to je bomba :dizzy_face: :dizzy_face: mám rodts, tak ho můžeš nějaký den projed do Polné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@kijonkova.k jejda, tak to mě mrzí :frowning2: :pensive: :pensive: co?? jo?? a proč?? je zavřená??
23. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahojky, moc děkuji za odpověď a za info.
23. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 jojo nemáš vůbec za co :slight_smile::hearts:a pozdravuj Michálka, je nádhernej :slight_smile: je fajn, že jsme tě potkali :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Chudák pejsek, tak je se mu brzy uleví. Tak to nevím,ale zítra tam jdeme tak to omrkneme.To by bylo docela blbý. :unamused:

@janaj0 No to doufám, že teď budeme drandit. Prvně mě musí vzít na velký parkoviště jako v autoškole a budu se učit jezdit s benzínem :grinning: a hlavně všede samá alektronika, a co je super, že to má senzory na couvání,, tak to mám radost. :grinning: hlavně aby sloužilo a bylo spolehlivý.Dneska jsemse rozloučila s mým autem co jsem měla hned po škole, tak to byl náš mazlík a už není náš.No jo život jde dál. :wink:
23. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Ahoj Lucko, konečně jsem se zase dostala na net a stránky. Tak čtu jen v rychlosti. Díky za odpověď a rady. Podívám se na net, jak vypadá vak a nosítko a kdyžtak se ozvu a možná bych využila Tvojí nabídku.
23. bře 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Klaplo nakonec úplně jiný a myslím, že lepší. Tam na to jak jsem ti říkala měl jet manža až zítra a nakonec narazil tady na to a odpo jsme ho koupili.já jsem říkala, že tam s tím bylo moc komplikací tak že to nedopadne. :sweat_smile:
23. bře 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 jojo to jsi říkala :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 Ahoj, taky jsem ráda, že jsme se potkali, bylo to fajn a těším se na další setkání:slight_smile: Pozdravuj Nikolku a Markétku:slight_smile:
23. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli na měsíční kontrole a vše v pořádku. Doktorka Michálka chválila, jak je šikovný, vážíme 3205 gramů a měříme 54 cm. Prý bude dlouhý, protože porodní míra byla 48 cm. Je s ním už někdy sranda a ty jeho dlouhé prstíky... jsem ráda, že ho mám mazlíčka:slight_smile:
23. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 Tak to velká gratulace, takový pěkný míry.Jen tak dál. :grinning:
23. bře 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zita14 já taky moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: na příští srazík dorazíme snad nějk vyjde :slight_smile:aby jsme mohli :dizzy_face: :dizzy_face: a už teď s en vás těším, jestli s eteda zůčastníte??když je Michálek tak malínkej :dizzy_face: vlastně vid???a gratulace ke krásné kontrole :slight_smile: to je fajn :slight_smile:

23. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko
24. bře 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,,
tak my jsme vzhůru do 6. to zase období, ale až se změní čas tak by mi to vyhovovallo, to už by bylo 7 a bylo by to veselejší.Taťku máme doma tak mu závidím, jak si chrupká?.)
Hned jsem zapla pračku tak se těším, že to hezky uschne venku. :grinning:
24. bře 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. My taky od 6, už mám vyžehleno :slight_smile: . Jinak ma máme hrozné noci...budí se co 2 hodiny, dneska jen cucal, hned snul, když jsem ho zvedla, že ho dám do postýlky, neskutečný řev, pak ztichnul, ale v postýlce sebou neskutečně háže, je neklidný, hlavičkou ze strany na stranu, furt něco mručí, vzdychá, tlačí...vůbec mě nenapadá, co by mu mohlo vadit. ještě včera, když se vzbudil, tak pil, dneska jen cucnul...v křesílku ted´ráno taky neklidný, tož ted´je asi půl hodiny na dece hrací, tak si mamře pod nosem...Nevím už, co by to mohlo v noci být. Nevíte, holky?
24. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k no něco mi majitel říkal,jakjsem zamlouvala místa. A co ty? Dorazíš? Ráda bych vás viděla :wink:
24. bře 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek