• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@peta86
@zuzimila to teda holky nevím,co ty děti ted mají za období,že? My máme ted taky noci šílené. Pořád sebou šije a mlátí ze strany na stranu. Pláče ze spánku. A také nevím,co mu chybí. Také vstáváme někdy v pět,o půl šesté. Včera vyjmečně o půl sedmé. Ted už je unavený a asi půjde za chvíli spát,ale to dá tak půl hodiny a je vymedováno. :unamused:
24. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
24. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Luci, tak u nás to samé!!! Ted´spí v křesílku, jsou to tak dvacetiminutovky, více ne. Včera nevytuhnul ani v kočárku, ale jinak vydrží i 3 hodiny chrapkat v kočáru, venku třeba 2 a pak doma dospí. Nevadí mi, že brzo vstává, já tež chodím spát v 8, Zdenda nejpozději v 7, nevydrží déle, je protivný už před 6, takže koupeme, pak se napije a spí, ale kdysi spal i 5 hodin v kuse, i více, včera v 7 spal a ve 21.30 kojo, pak co 2 hodiny. Tohle u nás nebývalo! A po kojení řve jak tur, že neodbrkne už neřeším, furt se kroutí a taky háže hlavičkou jak bláznivý...no děs.
24. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
A růstový spurt jsme asi překonali, bo se mi zase nalévají prsa, předtím byla úplně měkká, že jsem hysterčila, že nemám mléko a že koupím tu umělotinu a přejdeme na ni, no naštěstí jsem poslechla ségru a poradila se s laktační poradkyní a zase dobré je to, ale že by mu to zůstalo, to buzení? Bo u nás skončily prdíky a plynule jsme navázali na spurt, takže ještě nám chybějí zoubky :grinning: . A matka je na mtrvici :slight_smile: . Sral pes, že vstávám, to mi nevadí, mi vadí, že nespinká on, mám pocit, že ho něco trápí a že proto má nelkidný spánek, aby to neublížilo jemu, nedostatek odpočinku, chápete, že? Jsem to napsala trochu zmateně... :unamused: .
24. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsem začla zase jíst železo, na doporučení gynekologa, abych byla fit... :wink: .
24. bře 2011 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek A ještě mě napadlo: Jak jste na tom s tou alergií na mléko? Ještě pořád držíš dietu, Luci? Už jsem se chtěla zeptat dávno a pak na to zapomenu...stolička dobrá?

Taky Jituš jsem se chtěla zeptat, co Tadík s tím kakáním...
24. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila zuzi a nemůže mu vadit to železo.Tuhlejsem byla na té 8 měsíční poradně. A byla tam paní,která říkala,že jí malá pořád plakala a že až po dlouhé době zjsitli s dr.,že jí bolí bříško z toho,že jí to železo.Ale nevím,jeslti to není blbost. Jinak my s alergií,on neměl přímo jenom na mléko. No já už dietu tak moc nedržím. Jako snažím se ty hdně dráždivé věci nejíst,ale někdy se neudrží. Už to flákám .A malému jsem zkoušela dávat jogurt. Zhoršil se mu ekzem,ale nevím,ejstli právě z toho .Tak jsem ted vysadila,čekám,až se zlepší a zkusím znovu. Musím zkoušet i to,co by mu mohlo vadit a vyřazovací metodou zjistit,co ho dráždí. Je to na dlouhé lokte. Já teda mléčné nejím,hlavně mléko nej. Občas si dám jogurt,nebo kousek cihly.Koukám máte podobný spánkový režim jako my. Chodí spát v sedm,ale budíček brzo,to mi taky neva,aspon je den delší. :grinning:
24. bře 2011 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek Luci, to železo jsem jedla po porodu, bo jsem byla anemická, a bylo vše v pohodě, pak jsem ho jedla znova, pak vysadila a ted´znova...podle mě to železem není, nevidím souvislost. Ted´jsem ho nakojila a zuří v křesílku, ale jak! Já fakt nevím, co mu je... :frowning2:
24. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila tak to máš pravdu,tím to asi nebude.
24. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucifirek To stím spaním, jsem někde slyšela, že dětem se po půl roce začínají zdát sny, ve kterých si přehrávají, co se během dne stalo. Nevím jestli je to pravda, ale Nelince to začalo kolem 7. měsíce. Točila se ve spanku a křičela ze spaní. Jí teda vadil i spací pytel - protože jak se převracela, tak se do něj zamotala a bála se, že ji někdo drží. U Zuzky mě nic nenapadá. Jinak dneska nám přijeli namontovat skříňku nad Wc. Tak už se těším až bude hotovo :wink:
24. bře 2011 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak jaký byl srazík? :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
@monaberuska1 bylo to moc fajn, těším se na další. :grinning:
24. bře 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 kdo tam všechno byl?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je super
24. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Já, Lucka, Gabča, Katka, Peťa a Ivis. :grinning:
24. bře 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, to je fajn, že jste si to užily :wink:
25. bře 2011 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno bylo to fakt supr :slight_smile: :slight_smile: těším se na další :slight_smile: :slight_smile:
25. bře 2011 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nápodobně. Taky se těšíme na další. Já včera usnula kolem osmé s malým. Dneska bude zase krásně. Jsme vzhůru od šesti a už se těším ven. :slight_smile:
25. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, tak my jsme vzhůru od 4.30 :confused: . Včera jsem ale šla spát v půl osmé, byla jsem k.o., byli jsme na dloooouhé procházce, šli jsme na hřbitov zapálit babičce svíčku a " ukázat " malého...je to ta babička, co nám umřela 25.12. a já začla rodit. A když nás Zdeněk vezl domů z porodnice, měla pohřeb a kar. Jmenovala se Zdeňka...náhoda, že? Mám pocit, že už se nemohla dívat, jak přenáším, a pomohla mi :slight_smile:. Mám pocit, že ona zemřela a malý se nerodil, kus za kus...

Jinak dneska budu sama, Zdeněk jde do práce, bude tam celý víkend...
25. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojk holky,
my jsem vzhůru taky od 6 teď teda Teuška usnula, tak si dá 30 min a bude o.k.už má zaplou pračku tak peru přehoz ze sedačky a to je na prd, je to velký a špatně se to tam dává a věší, tak snad to do večera venku uschne.pak už se taky těšíme ven, dneska máme taťku v práci.
Nakonec máme nové autí od včera, takže máme za sebou i vyhlídkovou jízdu. :wink: :grinning:
25. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 taky peru a Kuba spí,já jdu vyklidit myčku a nafutrovat další nádobí. Dopere pračka,tak pověsit prádlo,asi to hodím ven. A žehlit.
25. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 no tak super,že už jste si pojezdili. :slight_smile:
25. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdenda dnes :slight_smile:.
25. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila Ten je kouzelnej :grinning:
25. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se do vaší diskuze vloupala. Bude ze mě žďáračka asi za 14 dní. Zajímalo by mě, je ve Žďáře něco jako třeba cvičení na balonech pro těhotné a tak? jsem v 15.tg a moc tam nikoho a nic neznám:o(
25. bře 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Návštěva tety Lucky a Kubíčka, asi před měsícem u nás doma :wink:
25. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 Díky moc! :dizzy_face:
25. bře 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila
@peta86 holky máte krásné fotečky
25. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky přidala jsem nové fotečky.Konečně, :grinning: jsem ostuda.
25. bře 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@peta86 a jak se Ti řídilo? Pohoda ne?
@janaj0 Děkujeme.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek