• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jinak dneska jsem z Nelinky na mrtvici. Stávaly jsme v 6. To mi už tak nevadí, ale naše slečna se naučila výlézat do výšek - no výšek na gauč, postel a tak. Pak tam začne hopsat. A já zrovna začala chystat oběd, dám jí kostky ať si chvilku vyhraje a otočím se a ona zas nahoře. Tak jsem otevřela prádelník a malá se hraboší. Vytáhne mi podprdu a někde vyštrachla čoko bombón - tátu honila mlsná a já si ho nevšimla, abych ho dala mimo dosah. Ticho, vařím a kouknu na Nelinku a ona tím bobonem čistí podprdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No odpoledne ji utahám venku, jinak to nevidím
25. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Já jsem zatím jela jen jako spolujezdec, tak snad o víkendu dostanu lekci autoškoly. :grinning:
25. bře 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuji :slight_smile: .
25. bře 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 teda Nelinka je drak :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak všem Ahojte já jak sem doma tak nemám čas sem ani moc chodit ale v neděli se už vracíme
25. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Díky, Jani, kouknu :slight_smile: .
25. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 krásný fotečky, Teinka je kočka :grinning:

@janaj0 to známe, naštěstí teda Anetka zatím ještě do výšek neleze. Ale to přijde. Stačí, že mě při vaření rozkramaří celou kuchyň, pak když usne tak mám hodinu co uklízet :unamused:

Já byla dneska opět u zubaře :frowning2: Zase mě to vyčistil a příští týden znova..... doufám, že už mě to neoteče.
25. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no to je :grinning: , ale trošku si za to můžu sama. Babča má dneska narozeniny, tak že něco upeču a uklízet budu až Nelinka usne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A pak se mi přestane dařit a malá pořád ve výškách. A to je pak na pytel
25. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eelka tak to taky znám ( tu kuchyň). A k zubaři más musím taky objednat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíme,tak my se chystáme na operaci,nástup máme v neděli,je to ten blbej rozštěp,už aby to bylo za náma
25. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 hodně štěstí a ať to máte bez komplikací
25. bře 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@lucifirek na srazík nedorazím,dovnitř prý nesmí kočárky,takže malého bych určitě venku nenechala.Musím počkat,až nás tam někdy hodí Jarda autem a pak pro nás zase přijede,jinak nevím teda.

My se byli dneska zase podívat na dnu otevř.dveří ve školce,tak se malá aspoň zabavila,Štěpánek to prospal jako vždy. :wink: A odpoledne jdeme jen na písek před barák.

Holky,kde že je ve ZR ta opravna bot?Už jsem se jednou ptala,ale nepamatuju si.V pondělí tam jedeme,tak že bych si tam hodila opravit botky :wink:
25. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k my tam včera byli s kočárkama a nikdo nám nic neřekl teda. To už bych je asi poslala někam.Už ted to tam stojí za prd,jak to předělali. Ono i před tím to nestálo za moc.
25. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 držím palečky,at to malému všechno dobře dopadne a má už od těch doktorů pokoj. Ono asi budete jezdit na kontroly,že? Ale aspon relativně bude mít klid.
25. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@d.h.86 budeme myslet, at to Štěpánkovi dobře dopadne.

@peta86 hezký fotečky :slight_smile:

holky, včera to bylo fajn, příště určitě zase rádi dojdeme :slight_smile: i když jak to tam smrskli, tak je to takový na prd :unamused: úplně jsem koukala, jak máte všechny hodná miminka, sedíte, oni na klíně, no šikulky, já tohle asi nikdy nezažiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: experta naše akční :grinning:

a co plánujete na víkend?
my máme uklizeno, korpus na dort upečenej, ráno jen ozdobit, udělat nějaký dobrůtky a řízky a můžeme slavit :slight_smile: vojta byl u petrášů a ted jim usnul v autě a spí, nejde vzbudit, takže dnes asi půjde spát v 10 ach jo :angry: :angry: :angry:
25. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eelka eli: tebe taky zlobí zoubky jo? chuděro, tak se drž a at máš brzo pokoj!
25. bře 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loafeer ahojky :slight_smile: jojo na poliklinice bývají různé cvičení a akce pro těhulky a maminky....
http://www.kolping.cz/srdicko.aspx

25. bře 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 At´vše dobře dopadne a Štěpánek at´už si užívá jen bezstarostného dětství a ty s manželem at´už máte taky klid! :slight_smile:
25. bře 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 Myslíme na vás, ať jste brzo fit.

Díky za pochvalu foteček. :grinning:
25. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

díky za včerejší příjemné odpoledne.

Teď jsem se byla vyřádit na Zumbě, brácha otvíral novou hodinu ve Veselí, tak jsem mu tam dělala pokladní :slight_smile:

Eliško:týjo, zubiska ti teda dávaj :unamused:

Gabčo a dortík budeš dělat ty anebo máš někde objednaný? My budeme mít letos s motivem Pata a Mata, a já chtěla růůůůžovej Kittynkovský, ale oslavenec si vybral sám :wink:

25. bře 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k Ahojky, opravna bot je jak se jede na Stalingrad ( směr Hamry nad Sázavou ) je to v tom kopečku pod kinem po pravé straně. Je to jediná opravna a já jsem tam vždy spokojená.
25. bře 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem chtěla na sraz dorazit taky aspoň na chviku, ale vše dopadlo úplně jinak. Michalek si prodloužil spaní a pak už přišel Petr z práce a chtěl jet s kočárkem ven on, tak jsme si udělala něco doma a bylo vymalováno. Tak se můžeme těšit na příště. Dopoledne jsme byli s Peťou a Teuškou venku, to bylo moc fajn. Jdu kojit Michálek se už hlásí...
25. bře 2011 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@d.h.86 držíme palečky at to všechno dopadne co nejlip a áte to brzy za sebou :slight_smile:
26. bře 2011 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
26. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dobré ráno
26. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak my dneska vstávali v 6.20, asi bych si to měla napsat do kalendáře, haha. Sice mručel a házel sebou, ale nechala jsem ho! :slight_smile:
Jaké máte na Vysočině počasí? Tady je hnusně!
26. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila obloha šedivá a nevypadá to tam moc lákavě :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nelinka dneska vstávala až v 7.50. Táta od 6 vzhůru a koukal do stropu - už si taky zvykl n a 6 :grinning:
26. bře 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 :grinning: :grinning: :grinning:
No tady taky je hnusně, zatáhnuto, vypadá to na déšt´. Stejně ale vyrazím se Zdenošem ven, bo bych se jinak zbláznila :slight_smile: .
26. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady na Zlínsku taky zataženo až šedivo sem myslela že má být hezky
26. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, u nás je zataženoa jenom 4 stupně. Moji kluci vyrazili ven do polí a holky musí vařit.
Co holky vaříte? U nás si kluci poručili knedlíky s jahodama.
@antana123 krásně má být příští týden.
@zuzimila taky jsme vstávávali brzy a ted vzdrží do nekdy 8 hod. Děti si to mění po čase.
@ d.h.86 držím palečky at vše dobře dopadne. Děti jsou velcí bojovníci.
26. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek