• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
V Orlové leze sluníčko :slight_smile: .
26. bře 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@burianka Já si nestěžuju, včera jsme vstávali v 4.30!! :grinning: :grinning:
26. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivis ivet: sama, jsem se zbláznila :grinning: už je hotovej a na balkoně a myslela jsem, že se z toho pos***, je to sachr, ale polejvala jsem ho mléčnou čokoládou a bez tuku, aby byl dobrej a zdravější a patlalo se to jako svina, ta mléčná je hrozně hustá :angry: :angry: :angry: tak jsem to ještě posypala nasekanou čokoládou a je to, má tam čoko autíčko z cukrárny a lentilky, marcipán nejíme, krémy nám taky nejedou, tak je jen promazanej marmoškou jako pravej sacht, tak snad bude chutnat :slight_smile: vám pak přihodím fotečky....- :wink:

zuza ještě spinká, tak už jen čekáme na babičku s dědou, vojta se nemůže dočkat, malovat na balonky ksichtíky lihovkou a hned to máme na košili, super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jinak venku fakt hnus a zima!
26. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi, ale zase ti chodí brzo spinkat ne? :wink: mě zuzu usíná před 22hod (a to odpo chodí spát většinou v 16hod a spí jen půl hodky), tak pak ráno vydrží o něco dýl chrnět, lae vojtas vstává v 6, smradoch! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jooo holky, jsem zvědavá na ten přesun času, snad to dáme dobře a nebude chodit fakt spat až v 11 :frowning2:
26. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, jo, chodí, kolem 19 už spinká.
26. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila tak to je hezký :slight_smile: to asi nikdy nezažiju, ani u jednoho...

jinak jsem šupla pár fotek, zbytek večer, klekl mi při stahování foták, tak musím nabít.... jinak dort a dárky úspěch, dort moc dobrej, všem chutnal, jestě ani ne, není v něm ani špetka uměliny a na polevu a posyp padlo skoro 5 mléčným milek :grinning: sice poleva se dělala blbě a fakt to bylo hustý,a le ta chut, hořká čokoška je oproti tomu fůůůj :grinning: :wink:
26. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 dort vypadal moc dobře :slight_smile: , jsi šikulka. A koukala jsem, jaké máš pěkné talíře.
26. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad posun času taky mám obavy náš usne okol 8 někdy i později a vstává v 5 jako děs ale zvykám si
@gaba3 jsi borec to já bych nezvládla
26. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Krásný fotečky a dort, jsi fakt šikulka, já bych se do toho ani nepustila.

Dneska jsem byla trénovat nový auto, a je to teda nezvyk, ale myslím, že si rychle zvyknu, je to krásný. :grinning:
26. bře 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno v novém čase. Nelinka vstávala v 7. 30, tak snad si to brzy upraví. Jinak tady olověná obloha a chladno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@peta86 to víš, že si zvykneš a za chvíly si auto bude pujčovat manžel od tebe :grinning:
27. bře 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak Lucinka dnes od 3h vzhůru a zvracela, spala u mamky, tak nám v 8h ráno volali ať si pro ni dojedeme, zvracela už asi 6x, teď už to jsou jen šťávy, doufám, že virozka bude trvat jen jeden den.
27. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@gaba3 - Gabčo, dortík krásnej, i ostatní fotečky, jsi šikulka, není to zase tak těžký, udělat dort, že? :slight_smile:
Jsem si tuhle říkala, že už neodepisuješ na SMS a Ty jsi psala sem..:grinning: Tak se domluvíme na nějaký den po neděli, že bychom se konečně scukli? Naposledy jsme se viděli kolem našich narozenin a to už máš přes tři měsíce. Zuzanku ani neznáme, snad se nás nebude bát :slight_smile:
27. bře 2011 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis - Ivet, malé je mi teda líto, chudinka, snad to co nejdřív přejde, musí to být hrozný..
U Tadíka naštěstí zvracení moc neznám, byla bych hrozně nervní.

Jinak u nás nic nového celkem, včera jsem uklízela, vařila, dnes v podstatě to samé, odpoledne se snad půjdeme někam projít, včera odpoledne jsme zmokli :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak doufám, že dneska to nedopadne stejně..
27. bře 2011 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis chudák Lucinka :frowning2: , snad se jí brzo uleví
27. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , nestíhám, ale chci vás dneska se pokusit dočíst :slight_smile: tak třeba se mi to povede :grinning:
omlouvám se
27. bře 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 No i tak to může dopadnout. :grinning:

@ivis Chuděrka malá tak ať se jí brzy uleví. :wink:
27. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vám dneska jdou mrňouskové spát. Já teď zkoušela Nelinku uspat a zkončilo to tak, že kouká na krtka :pensive: . To jsem si to brzké usínání moc neužila - jen 3 měsíce. No snad se jí to upraví alespoň na tu 8 nebo půl 9.
27. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani, tak já malého okoupala a po kojení brknul a okamžitě usnul :slight_smile:. V 19.30 byl tuhoš. Já se najím a mažu za ním.
27. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdenda :slight_smile:, přesně čtvrt roku dnes...
27. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,děvčata.

My byli ze soboty na dnešek v Tišnově,malý v pohodě,jen se častěji budil v noci,tak jsem zvědavá na dnešek.Měla jsem strach,jak bude usínat,ale po kojení byl za chvilku tuhoš,tak jsem ráda.Za to Karolínka tu furt lítá,protože usnula v autě a spala do 19,tak snad ji přemluvím a půjdeme si lehnout.Ještě musím odstříkat nějaké mlíčko na úterý,v mrazáku už mám něco mezi 100-120ml.Tak snad ještě aspoň 80ml se podaří,ať máme jednu dávku. :slight_smile:
27. bře 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila ten je krásnej :grinning: . To máš štěstí. Nelinka usla ve 20.50 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ona to tak měla i loni - čas nepřehazuje, jede pořád na zimní
27. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
děkuji všem za pochvalu :slight_smile: potěší, na to , že to byl takovej patlanec, no žádná cukrářka ze mě není a nebude, ale hl. že chutově byl moc dobrej a už je snězenej, z cukrárny jsme ho vždy sušili pár dní a nakonec jsme ho vyhodili, kluci prostě krémy nesnáší a marcipán taky ne, vojta je detektor na špatná éčka, pozná i u eidama, zda má barvivo(což jich má hodně) a nežere :grinning: jsem si ho pěkně vypěstovala :grinning: no takže musím péct sama :grinning: :grinning:

@criterska jíto: tak vojtas má vodovou rýmu, tak nevímm nevím, čekám, jestli se z thoho něco nevyvrbí, ale nikde jsme nebyli, tak jestli to nemá ze změny počasí, jak se ochladilo, ale radši, nechceme vás případně něčím nakazit, tka ti pak písnu, oc a jak jo? :wink:

@ivis chuděrka malá, jak jí je? je to už trochu lepší? moc myslíme! to je na palici s nemocným dítětem vid? já to vždy špatně nesu a to opečovávání a protivné dítě, to je náročné, tak se drž!

@zuzimila zuzi: krásná fotečka, je to fešák a jak už pase, chlapák šikovnej :slight_smile: :slight_smile:

@kijonkova.k tak je štěpánek cestovatel, dobrý :slight_smile: na ten zákrok budeme moc myslet! at ti to dobře dopadne a pak nám hned písni jo?

@janaj0 jani, mně oba usnuli ve 21:00, takže koukám - úspěch, takhle mi chodili spát při starém času (zuza i dýl, opice) a vojtík si odpo dáchl, tak snad jim to vydrží, i když noc nebude žádná sláva, zuza kojo a vojta jak má tu rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba se ti malá pěkně přizpůsobí, přecejen už je starší, u vojtíka ot tak bylo, ted jeden dva dny a super...

no a dnes jsme byli v cp v jihlavě, zuza prostě super baba, obchody zbožnuje, tancuje, na prodavačky výtlem, no ženská jak má být, u vojtíka jsem nezažila, konečně jsem se dočkala, mám s kým vymetat a utrácet, kočka moje malá :grinning:

27. bře 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 jo peti to se na nové autíčko rychle a dobře zvyká vid? :slight_smile: :wink: tak at se dobře jezdí!
27. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 tak to máme podobně, malá jak vidí hadr, hned ho chce prohlédnout. A táta má oči na vrh hlavy, že na nás ani nestačí vydělávat :grinning: . Jinak jsem se Tě chtěla zeptat - Ty znáš Ivu Pazourovou - Pometlovou?
27. bře 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 to jsou ženský, mají to v sobě od malička co? :grinning: jojo ivu znám, jen jsem nevěděla, že je za svobodna pazourová, znám jí asi přes rok jako pometlovou...proč, taky se znáte? má tady na mk albíčko, ale nechodí sem, asi nemá čas, nevím...
27. bře 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 To je spolužačka z gymplu a její muž tu žil pár let se skoro sousedkou.
27. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, ždár je malej co? takže ty je znáš dobře...já ho znám jako vyhozovače z discotéky, no znám, znám podle vidění, tak asi ....a odkud, že jani jsi? nějak mi to ted vypadlo a nechce se mi hledat v minulosti, jak si psala...
27. bře 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Zvyká se hezky, díky, tak doufám, že to bude hodně šťastných kilometrů bez problémů. :grinning:
Jinak holky, my teda s časem zatím den hrůza, dopo malá vůbec neusnula takže protivka, až ve 12:30 a to padla, pak si dala půl hoďky a už je zase v pohodě, jako kdyby nic, takže se docela děsím, kdy usne. :confounded: zkusím si jí vzít do postele jestli neusne u koja. tak se mějte a hezkou klidnou noc. :grinning:
27. bře 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Děkuji :slight_smile: . No my jsme sice usli ve 19.30, ale ve 22 další kojo, přesto, že se večer napil fakt dost, a pak do rána co 2 hod. cucnutí a pak spal. Ráno se napil tak, že mi poblil prso a ještě předtím mi počůral postel :slight_smile:. Opička :slight_smile:. Vstávali jsme v 6.2O, když už ale hodinu spal u mě zase :grinning: .

Dneska jdeme na tříměsíční prevenci + očkování Hexa a Prevenar, no už z toho mám běhavku, teda to píchání mi nevadí, ale bojím se reakce na něj. Zase ty moje katastrofické scénáře :unamused: ......
28. bře 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek