• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@monaberuska1 nemáš zkušenost s pečením perníčkových kraslic, já to budu zítra zkoušet poprvé, tak jestli nemáš nějaké vychytávky. díky
28. bře 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 my chodíme ke košťálové a máme je z chirurgické oceli.
28. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 taky ho máme po Markétce :dizzy_face: taky ho dostala skoro k vánocům ale měla ho o 4 dny dřív než na vánoce :grinning: k narozeninám je 20.12 víš? :grinning: :grinning: :grinning: a je super, Nikolka taky bude pokračovat n něm, zatím ale ho taky ještě občas využívá Markétka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale hlavně mi v něm převáží kolíčky ..a já pak je můžu hledat :grinning: :grinning: ona je tam nastrká totiž :grinning:
28. bře 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo dělala jsem je, a letos právě nevím jestli s emám do nich pustit :grinning: , pečou se vlastně ve formičce ale vlastně nedáváš je do formičky do vnitř ale na vrch :slight_smile: a potírám obyč olejem to se mi osvědčilo nejvíc asi :slight_smile: a já nevím vychytávky :grinning: asi žádný jen toto, no a pak slepíme a nazdobíme :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: je budeš dělat? teda si mě ted snima navnadila popravdě :grinning:
28. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no zkusím to, formičky mám. A jak je slepuješ, normálně bílkovou polevou? No popravdě se mi nechce kupovat ty čoládové, protože většinou nemají s čokoládou moc společného a Jenda i synovec mají perníčky rádi.
28. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janaj0 nee jani, úplně v pohodě, já si za svým názorem stojím a nikomu ho nevnucuju..většina holek ví, že nejsem zastáncem, ale do podrobností moc nejdu...ted jsem to napsala, protože to myslím dobře a nerada se na to dívám a chtěla bych vám pomoct, tot vše...jak bych to napsala, ber to tak, že mám informace, o kterých se ti ani v tom nejšílenějším snu nezdá...nejsem s manželem blázen, jen známe svět trochu jinak než vy ostatní, ber to asi tak, že jsme před pár lety dostaly s manželem “takový dar“, který prostě všichni lidi nemají...a to už nechci rozebírat, hodně věcí v tomto světě bude jednou big průser a třeba si na mě jednou vzpomenete :frowning2:

teda zuza se už vzbudila a zase naštěstí vytuhla, to bude asi noc na pytel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 teda tak to je koštálka pěkně drahá vid? :sweat_smile: i když je to jedno, ale myslela jsem si, že si berou všichni dr. stejně.... záleží asi na dodavateli atd...

@monaberuska1 moni: šikulka :slight_smile: vojta v tom taky všechno možné převáží a hraje si na tatínka, že jede do práce :grinning: jsou to šišky co? :grinning: :grinning: a na perníčky se na velikonoce taky chystám, sice ne na kraslice, tak šikovná jako ty zdaleka nejsem, ale na tvůj recept stoprocentně, nemá chybu a už ho nedám z ruky !!!!! :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. bře 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to je pravda .. to není čokoláda..je to takový šizung, asi jako stejně s adventníma kalendářema na Mikuláše.. nebo aspon Markétka zrovna dostala ty ve kterých ta čokoládka stála za houbelec :confused: a ještě 3 adventní kalendáře máme ve špajzce :grinning: :grinning: takže jí asi fakt nechutnají :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: je vyhodím :grinning: jojo slepuju je obyč polevou bílkovou :slight_smile: do nějakého barvivo :slight_smile:no ale docela si mě ted natukla že je snad taky budu dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 no přesně šišky :grinning: :grinning: :grinning: to jsou ale naše viď :dizzy_face: :dizzy_face: Opravdu vám ten receptík na perníčky tolik chutná :dizzy_face: ani nevíš jak moc mě to těší :dizzy_face: :dizzy_face: jinak já si ho taky střežím :dizzy_face: :dizzy_face: já je prostě a teda u nás celá rodina tyto perníčky prostě milujeme :grinning: :grinning: To jsem fakt moc ráda :slight_smile: ale jdi ty ..lichotnice :grinning: :grinning: je to úplně stejné jako klas perníčky :slight_smile: akorát jsou vyboulené :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: to by jsi zvládla raz dva :slight_smile: fakt :slight_smile:
28. bře 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 dík za odpověď a přeju, aby si Zuzka dala říct a spala
28. bře 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 no mě se chladí těsto v lednici, tak snad se povedou. Ty ploché - pro koledníky budu jen polévat čokoládou a bílou čokoládou dělat ornamenty - jak se to projede párátkem. Tak uvidíme,co z toho vyjde
28. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jůůůůů tak doufám že hodíš foto :slight_smile: a nepochybně se povedou:slight_smile: držím pěstičky :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 podle toho, jak se povedou.
28. bře 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 takže tím pádem se těším na foto, jelikož se povedou :slight_smile: :dizzy_face:
28. bře 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monaberuska1 vkládáš do mě moc velkou důvěru :grinning:
28. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to si piš :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: uvidíš že ono to jen vypadá náročnější..ale defakto když by ti nešli do sebe jakoby slepit tak je to tím jak se pravidelně upeče..když se nepravidelně upeče trošku přečnívá, nebo se zkroutí atak... to se mi stává právě dost že s emi jakoby zkroutí a pak je neslepím tak jak bych chtěla..takže za to ale nadávám troubě hele :grinning: :grinning: tak když se ti něco takovýho stane není to tvoje chyb ale .trouba je trouba :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic půjdu do hajan
28. bře 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 já ani nevím za kolik mají ostatní,Mě se teda ty náušničky moc líbily a třeba jsem viděla od Bělohlávka a ty byli hrozné a snad ani nedal na výběr, byli maličké, že jak malá kámošce rostla, tak museli dát nový, protože to vypadalo blbě. Tyhle si myslím, že by je mohla mít třeba i do školky a pak by si už vybrala sama.
28. bře 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 Gábi, tak to máš pravdu, že nebudu souhlasit, ale jsem ráda, že aspoň necháváš očkovat to, co musíš, jelikož musíš. Kdyby se na to měl dívat člověk takhle, tak by se zbláznil. Vím, že s něčím máš pravdu, ale takhe vyhraněný a vyostřený názor teda nemám, ale tvůj ti neberu a respektuju. Trochu jim ale věříš, ne, těm bílým plášťům, jinak bys třeba nechodila na ko v těhotenství, k zubaři....chtěla bys rodit doma...
No nevím, já věřím klasické medicíně, chemii abych tak řekla, např. homeopatika mi jsou zcela k smíchu a fakt bych za to neutrácela peníze, radši dám normální léčivo. Nebo nějací léčitelé a podobně..nene, klasika je klasika, pevný ověřený základ, exaktnost, to, co znám dobře ze své práce a praxe a svého vzdělání, které ,myslím v mém případě, není zanedbatelné...
@kijonkova.k No macan :grinning: . Prý je ale super a zdravý, jen prostě větší - ve smyslu delší.

Dnešní noc super. Malý spal skoro 12 hodin v kuse, jen jednou ve 2 ráno na kojení, pak zase výtuh, nevím, my snad budeme chodit očkovat častěji :grinning: :grinning: . Myška malá. V 5 ráno jsem musela jít odstříkat, měla jsem úplně tvrdé P prso, jak beton, tak jen do úlevy, ráno ho malý úplně vyždímal :grinning: . No neuvěřitelná noc, nechápu :grinning: a malému za to děkuji :slight_smile: .
29. bře 2011 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@peta86 aha, tak máte nějaký special krásný určitě :slight_smile:

@zuzimila těm bílým pláštům věřím :grinning: psala jsem, že jim nevěřím v očkováním... i když já teda léky žádné neberu, zkouším se léčit sama a zatím to funguje! už to nebudeme řešit, bohužel žijete v systému, co vám neřeknou ve zprávách tomu nevěříte (jako většina lidstva) a nesnažíte se hledat informace jinde, takže byh to nechala být, nechci si snižovat vibrace, když to nemá smysl...brala jsem to jako povinnost to sem napsat, každý je zodpovědný za svá těla a své děti.... nezlob se, že jsem to tady tak napsala, nemyslím to vůbec zle, i když sice nesouhlasím, tvůj názor respektuji... takže tečka jo? :slight_smile:

u nás holky, noc šílená, ted vykramařili toaleták a honí se tady za ním, zvířátka :grinning:

@monaberuska1 musím tě pochvalit, jseš prostě borec, já bych to nedokázala :wink:

copak asi kija že?
29. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak přeju dobré ráno. Dneska jsme vstávaly až po 8, no nevím kdy to zvířátko dostanu do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nad večerem si neodvážím ani doufat, že by spala před 9.
29. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: holky jak vy to děláte já nějak s kubkem nestíhám ted jak začal všude lozit tak chce pořád diváky a já se nedostanu ani k pc:slight_smile:
29. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme 9 měsíců :slight_smile: :slight_smile: to to letí hruza :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule33 všechno nejlepší
29. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 děkujem:slight_smile:
29. bře 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 V pohodě, Gábi, myslím, že je to každého věc. Myslím, že nejsem jediná, kdo nechal očkovat navíc. Určitě nejsem bílá vrána....
Jen mi trochu vadí, že mě zahrnuješ do: "co vám neřeknou ve zprávách, tomu nevěříte", myslím, že mě vůbec neznáš, tak je to trochu mimo toto tvrdit. Nejsem dement, což tvoje věta tak vyzněla...i my, co necháváme očkovat navíc, jsme osvícení, věř mi, jsme zodpovědné matky a milujeme své děti! Jen naše přesvědčení je jiné, já taky nikoho nenapadám, ani tebe ne!

29. bře 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 A prorokování, že si na tebe jednou vzpomeneme, mi přijde jako malování čerta na zed´, každý racionální člověk ví, i bez "daru", jaký máš ty a manžel, že tenhle svět jde do sraček, s očkováním nebo bez očkování! Na to nemusím být bohem políbená, abych to neviděla, stačí mi selský rozum a průměrná inteligence s průměrným středoškolským vzděláním...přijde mi to trochu sektářské, co jsi napsala, promiň, nemyslím to zle, ale taky mám svůj názor a svoje pocity!
Myslím, že ani s "darem" se svět spasit nedá...Konec. Už mě to nebaví a jsem nasraná, ale nic proti tobě, filosofická témata tady NEPATŘÍ a hlavně si myslím, že tady není nikdo kompetentní k tomu, aby filosofoval! Na cypoviny jsou tady na netu beztak jiné stránky, než je modrý koník...
29. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaplat´pánbu, že je naše zdravotnictví a hlavně prevence na takové úrovni, jaké je, zaplat´pánbu za očkování :grinning: , za to, že je to povinné.
29. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi, koukám, že jsem tě naštvala a to jsem vůbec nechtěla, tak se nezlob, asi se dobře nechápeme, proto bych to neřešila jo? :slight_smile: nic proti době nemám, do kostela nechodím a ani nehodlám, sekta nejsem, takže nic nekážu, špatně jsem to napsala doktorům věřím, ale s něčím prostě NESOUHLASÍM.... tak na má slova zapomen, už jsem psala janaj0 a dál bych to neřešila, sem tato diskuse nepatří...já své děti samozřjemě taky miluju :slight_smile:

@petule33 gratulujeme :slight_smile: šikulka, to je najednou rachot doma vid? :wink:
29. bře 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek