• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Přeju dobré ránko :slight_smile:
29. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila naprostý souhlas taky věřím medicíně a očkování no pro srandu tady není ale jak říkám každý at si rozhoduje za své dítě jak uzná za vhodné :wink:
@janaj0 Ahojky vyrazíme dneska ven???
@petule33 gratulujeme :wink:
29. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad alternativní věci a jinné něco jsem vyzkoušela a nic nezabralo tak nevím odsuzovat to nechci spíš si myslím že když člověk v něco věří tak uzdravuje víra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jsem teda filozof :grinning: :grinning: :grinning:
ad porody doma tak to bych ani nerozebírala to jsou snad ty ženské úplně blbé je to risk jako nic na světě soudě mě kdybych měla rodit doma tak umřeme asi oba
29. bře 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 já bych šla, ale dám vědět, jak se probudí naše princezna. Ale určitě to bude až po 3 :angry: . Protože se vychrupávala ráno
29. bře 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda holky, vy jste to tady úplně převrátily, jako kdybych totálně odsuzovala doktory a chtěla rodit doma a kdoví co....

@antana123 já bych doma taky rodit nemohla a umřeli bysme, oba porody....alternativa nejsou jen bylinky, ty ti pokaždé nepomůžou....

takže už budu radši potichu, však vy se na tím ani nezamyslíte a hned odsuzujete... to mě na vás mrzí, já po vás nechcu , abyste řekly, tak a ted nebudeme očkovat, jen jsem chtěla, abyste se nad tím třeba jen zamyslely, že je víc názorů a nic víc....

jdu se radši věnovat dětičkám, pa
29. bře 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 já to nemyslela zle ta alternativa k homeu patří já to myslala všeobecně tohle na tebe nebylo vím že si nepsala že by si doma rodila jen v návaznosti na diskuzi jsme si na to vzpoměla znám spoustu ženských co to udělali a nechápu je tohle nebylo nic v souvislosti s tebou :wink:
29. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale @janaj0 mě potěšila, ta to vzala a nerozpitvává to, nedělá ze mě žádnou sektu a tu špatnou...takže díky jani...

už vážně končím pa
29. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 a klidně názor řekni já si ráda poslechnu i opačný názor přece tady spolu nemůžeme jen souhlasit :grinning: :grinning:
29. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týká očkování tak to už je každýho věc jak jsem psala já nechala naočkovat to co se musí + pneumokoky malý je pořád nemocný a rotaviry nenechala ale beru to že někdo naočkovat nedá je to každýho věc jen sem se přidala do diskuze tak jak můžeš říct názor ty tak i jinní jako já :wink:
29. bře 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jé tak to nevím můj právě po 3 přijede a asi někam pojedeme tak nic necháme to zase na jindy :wink:
29. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 taky si myslím, snad si to už malá upraví, páč takhle je to na prd :angry:
29. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 šak uvidíš třeba to zítra výjde :wink: co o víkendu není tady nějaká akce nevíš????
29. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 Díky, Anet! :slight_smile:
29. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak u nás se už skoro hodinu spí a to jsme vstávali v šest :slight_smile:
No div divoucí..My máme taťku dnes na dvanáctce, takže v půl desáté odcházel, jak se Tadík vyspí, tak trošku poklidíme a pofrčíme na město, máme nějaké vyřizování a pak sraz s kamarádkou a jejím chlapečkem a půjdeme se někam asi projít..Už se těším, je tak krásně!

Jen se mi trošku motá hlava a poslední dobou jsem pořád unavená, normálně už mám pocit, že si to snad namlouvám, protože jsem těhotná, ale skoro každý den po obědě chodím chrnět s Táďou, jsem jak stará babka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bříško roste pořád, doufám, že brzy nebudu jako velryba :grinning: Ve čt jsem objednaná na ten NT screening, tak jsem zvědavá co a jak, myslíte, že by mi tam už mohl říct pohlaví? Vím, že je to brzy (bude to 13+6tt), ale jsem tak stráááášně moc zvědavá.

@gaba3 - Gabčo, my se snad ani nesejdeme, co? To je hrůza, pořád něco, buď u nás nebo u vás, ty rýmy, nachlazení apod. bych už fakt zrušila..Tak doufám, že Vojtíšek bude brzy OK ať se můžeme vidět. A jinak mu přejeme, bobíkovi, vše nejlepší k dnešním třetím narozeninám, to letí, co?

Jinak holky k tomu očku, já abych pravdu řekla nevím, za nás se Prevenar apod. platil, takže jsme nenechávali, navíc i naše dr. říkala, že jí to přijde zbytečné (ale jelikož jí od jisté doby nemám ráda a přijde mi, že některé názory má vyloženě mimoňské), takže u druhého už oočkovat asi dáme. Nad povinným očkováním samozřejmě ani neuvažuju, to je prostě samozřejmost..A v něčem s Gabčou souhlasím, píše to i Zuzka, dnešní doba je hrozná, samé sračky, jenže ono je to prostě všude, to si člověk nevybere..V jídle, ve vodě, ve vzduchu, samá chemie a hnus, já nad tím radši moc ani nepřemýšlím, to by se člověk musel zbláznit. Vím, že Gabča s rodinkou žijí zdravě, u nás je to asi tak, že já bych k tomu Járu nikdy nepřinutila, sama mám ráda "zdravé" věci, ale s mírou, ráda si dopřeju i to zakázané..

Homeopatika - nevím, já je nikdy nezkoušela, vím, že naše babička jim věřila a když se o nás se ségrou starala a byly jsme malé, tak jsme kolikrát homeopatika braly, i mamka kolem třicítky přešla na zdravou stravu a homeopatika atd. (v čerstvých 34 zemřela), ale dál s nimi zkušenost nemám..Já spíš také věřím klasické medicíně, myslím si co psala tuším @antana123, že uzdravuje hodně víra..

Když už to s mamkou bylo hodně špatné a i v nemocni sami věděli, že to špatně dopadne, tak si ji vzala babička domů k ní, kde jsme tou dobou bydlely..Věřila, že se mamka uzdraví, obešla všechny možné léčitele, nastudovala různé knížky zabývající se touto tematikou, nasadila jí nějakou kůru, už si to přesně nepamatuju, nesměla nic jíst, jenom pila všelijaké bylinky a různé šťávy, myslím, že to mělo být něco kolem 45 dní nebo tak nějak, umřela myslím ani ne po měsíci, dodnes si ji pamatuju jak vypadala, měla asi 40 kg na 175 cm, blouznila, pamatuju si i tu noc, když umřela, já jsem to tak nějak věděla, že se to stane..Neříkám, že by za to mohla tato léčba, už by jí asi nepomohlo nic, ale prostě tak nějak tomu moc nevěřím a jsem spíš pesimistka, mně objevit rakovinu nebo něco takového, tak to asi vzdám, vím, že je to postoj na hovno, ale jsem prostě taková..

Je to blbé téma, chci tím jen říct, že každý má svůj názor a já neodsuzuju žádný. Jsem se do toho spíš zamotala, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2011 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jééé jíto, děkujeme :slight_smile: teda s tou maminkou mě to mrzí, pokaždé, když se o tom zmíníš, tak je mi z toho ouzko :frowning2: jseš šikovná, že to takto bereš, ale člověk musí vid? :frowning2: jinak vojtas už je skoro dobrej, jen rýma, ale abychom případně na vás něco neprskli, já nevím...když to dáme na příští týden, je to blbý? vím, oddalujeme to o 106 vid? klidně hned v pondělí co?

u nás zuza spi, uvařeno, tak pohodička :slight_smile:

jo holky, nechala jsem si na mmb ušít vložku do golfek, jukněte, kdybyste některá chtěla, dám vám na paní kontakt, je šikovná a dělá na všechny kočárky, ušije podle vašich přání, já tak oživila na léto golfky po vojtíkovi, teda ještě jsme dokoupili přední kolečka, ta byla odrovnaná :slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - jéjda, Gabčo, pěkná vložka, ty jo, to jsem nevěděla, že se dají dokoupit přední kola, ta naše jsou taky kaput, už jsme golfky chtěli teď na jaře vyhodit, tak to si asi rozmyslím, na kolik vyšlo jedno kolečko, prosím Tě? A kde jste kupovali?
No s mamkou už je to dlouho, ale to víš, člověk to má v sobě pořád, však jsem si taky pěkně pobulela, zase..
Tadík už je vzhůru, tak jdeme na ten úklid. Uvařeno máme od devíti a už i snězeno :grinning: A jasně, sejdeme se příští týden, hlavně ať jste zdraví, těch pár dní už počkáme. Teď zase řádí asi nějaká další vlna, pár známých taky lehlo.. :unamused:
Můžeme hned v po, snad nebude nějaký zádrhel u nás.
29. bře 2011 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a náš kočárek pro mimi - je doma!
http://kocarky.heureka.cz/cam-cortina-x3-tris-evolution-2009/
29. bře 2011 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jojo existuje :slight_smile: ted jsem to objevila, za vojtu to snad ani ještě nebylo.... kolečka, jdou koupit celá jen se vymění - nacvaknou a platila jsem kolem 400 za oboje i s poštovným (což si myslím, že super), když budeš chtít, pošlu kontakt, vyřizoval to mirek, tak nevím přesně stránky...snad chicco v praze.. volal tam, protože na netu nenašel... no a vložka mě vyšla taky na 400 i s poštovným :slight_smile:
s mamkou právě, s tím nejde se vyrovnat, je to hrozný, že vůbec nějaký hnusný rakoviny existujou! :frowning2:
no a příští týdne snad už klapne, písnu ještě v neděli jo? jinak je asi fakt další vlna, u mirka v práci spoustu nemocnejch, nehcápu, co se letos děje... dnes zkusím vojtíka vzít jen do enpeky, nebo mi doma hrábne, když je tak hezky..

29. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska jééé ty máš už koupenou cortinu, tu zelenkavou? krásnej :dizzy_face: těšíš se vid? :grinning: :wink: :wink: :wink:
29. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - no to by jsi byla hodná, to by za to stálo, kolečka bychom taky doukoupili, je i dost špinavej na tom místě na sezení, ale třeba by to ještě šlo nějak dolů..Tak prosím ten kontakt, díky moc :slight_smile:
Jojo, tak si písneme ještě v neděli, snad to dopadne, už se na vás těšíme.
A Cortinku už máme doma, už i delší dobu, strašně se mi líbila, Járovi docela taky, neutrál barva, takže bylo rozhodnuto..Je fajn, teda zatím, co dál uvidíme potom..:grinning: Jo, to víš, že se těším! :wink:
29. bře 2011 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Jituš, jsme si podobné, víš to? Taky nejsem bojovník, taky bych to vzdala, ale zase nevím, když mám malého...dříve to taky bylo, vzdala bych to..pesimistka a cynik jsem od narození, neumím se dívat jinak než černě.
Za Prevenar taky platíme, včera 150 Kč za jednu dávku asi, ale pojišťovna nám 300 Kč proplatí nazpět.
S tvojí mamkou...co na to říct. nejhorší je, že jste byly u toho se ségrou, že jste ji tak viděly...je mi to líto. Já nemám k máti moc vřelý vztah, velmi rychle člověka odsoudím, jelikož mi s otcem velmi ubližovali / ona ne fyzicky, ona jen duševně, otec mě týral dalo by se říct , jak po těle, tak po duši /, neumím odpouštět a nejsem k tomu ochotná, taky nečekám, že bude někdo odpouštět mně, proto se snažím, aby nebylo třeba něco odpouštět a chovám se tak. Ale nechtěla bych ji vidět se trápit..Otce bych chtěla vidět smažit se v pekle...ale to tady taky nepatří...

Kočárek super, ale není malinký? Na té fotce tak vypadá :wink: . Barva bombovní, taky máme zelený,ale jablkově.
29. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska tak já se zeptám mirka a písnu ti to do ip :slight_smile: a to snad půjde vyprat, kdyžtak mám dobrej sprej od eurony, tak bych ti odlila... je krásnej, barvička super, jsem zvědavá, co budete mít :slight_smile: jo a co mirka, nečekají taky už? jinak se taky budeme moc těšit, vem si něco obtáhlého, at jde pupíček pěkně vidět :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
29. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak u nás je nádherně, sluníčko no prostě super, za chvilku se chystám s Otíčkem ven na prochajdu, ještě je teda v kočárku, spal asi od půl desáté, na něj teda výkon :grinning: Obídek mám pro něj uvařenej, tak se nabaští a vyrazíme :slight_smile: O půl třetí valím pro Kiki a ta bude chtít se hrabat v písku,tak bysme se nikam nedostali :slight_smile: Když bude večer čas, tak přihodím fotky naší sporťandy,je to velká šikula :slight_smile:
Ad očkování, já jsem pro to povinné, ale ať si každý dělá co chce :slight_smile:
@gaba3 Gabi, můžeš mi prosím poslat kontakt na tu paní, já mám peg perego a chci ho trochu vylepšit, zatím jsme teda pořád ještě v hluboký korbičce, ale na sporťák brzy dojde, se těším :grinning:
29. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila Zdeněček má teda krásný míry, už jste nás teda předehnali :grinning: Otíkovi bude příští týden 9 měsíců a má 6900g, takový malý miminko :grinning: :grinning: :grinning: No bude po taťkovi štíhlej a dlouhej
29. bře 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zuzimila zuzi: to mě mrzí, že si to neměla s rodiči lehké :frowning2:

teda to jsou dneska témata, radši se jdeme provětrat, tak hezký den pa
29. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 zítra nemůžu, ale ve čtvrtek. 6ádná akce se zatím nekoná :frowning2: . Nejblíž jsou až palení čarodějnic, kdy jdou děti převlečené za čarodějnice s lampióny a pak zapálí fatru.
29. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Ty chodíš k Dr. Lukášovi? Ten Ti to řekne - když se mimčo ukáže. Sestře to řekl už ve 12 tt a bylo to stoprocentní. Kočárek je moc pěkný, já jen nemám důvěru v trojkolky - ale prý jsou stabilní
@gaba3 hezky oživený kočárek
perníčky upečeny a nespáleny!
29. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 jůůůůů to vypadá luxusně :slight_smile: moc pěkný kdopak šil?? já si ted nechávám od jedné paní právě taky šít takové doplňky na kočárek :slight_smile:

@criterska nekecej? fakr cortina?? tu sem chtěla já :grinning: a nakonec jsme šli do x-landra :grinning: :grinning: taky trojkolka.. vždy sem byla proti nim..ale co se týče jízdních vlastností je super lehounká, jen ta stabilita mě štvala ..ale ted jak jsme přesadili na sporťák je to super :slight_smile: a jinak jsem měla úplně stejný průběh jak ty.. připadala sem si jak stará babka :grinning:odpoledne sem spala taky s Markétkou, byla sem pořád unavená, žáha mě pálila, hlava se mi točila a bolela.. no šílenost.. takže já tipuji že budeš mít holčičku :grinning: :grinning:a nám to na NT screeningu v Brně řekli v tom 13tt že to bude holčička :grinning:tak staršně krásně to doktor řekl michalovi :dizzy_face:to bylo úžasný :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:akorát Markétka říkala že to je bubák :grinning: :grinning:sranda tam jako u toho :grinning: :grinning:

holky krásný počasí prostě nádhera... jedu za známou na kafíčko a na pokec..už se těším :slight_smile::hearts: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

co se týče očkování.. na pneum a tad.. tak Markétka má jen ty základní a pak ve dvou letech jsme ji nechali dát meningokoka..jinak nic... a Nikolce jsme taky ted nenechávali.. a dáme jak jí padnou 2 roky tak taky toho meningokoka.. podle mě je to v těch 4 měsících fakt sloní dávka pro takové miminko.. a jako ne..prostě toto je asi dost názoru rozdílné :grinning: :grinning:to se všecky neshodneme s jednou variantou:slight_smile:

29. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 fakt upečeno už?? a co??
29. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme nakonec byli dnes u Mudr- samozřejmě opět na pokraji hospitalizace, takže dnes jdeme tvrdě do Luci a nutíme baštit a hlavně více pít a pít, tak snad už to bude jen lepší.

Jani: mňaminky perníčky zbožňuji :wink: a s tou imunitou, je to fakt nanic, blijatici anebo sranici máme teď co dva měsíce :angry:

Jitu: krásný kočárek, já už mám na druhý mímo taky vybraný- chtěla bych Casual Play, ale co bude za 5 let kdoví :slight_smile:

Gabčo:super vložka, vypadá to parádně :wink:

Já jsem typický komzumní člověk, takže věřím doktorům, ale ten cit pro dobré a špatné věci, jak o něm psala Gabča mám taky, prostě třebas ze smaženého mi je blbě tak se tomu vyhýbám anebo raději místo špeku si dám jabko, protože mě ten špek prostě nechutná, a tak, ale jinak v podstatě žiju normálně - ne zdravě ani ne nezdravě.
29. bře 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek