• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Velikánská gratulace Vojtíškovi k dnešním 3. narozeninkám, hlavně hodně zdravíčka, a ať tě mamča s taťkou nezlobí:slight_smile:))) Posíláme obrovský hubanec :wink:
29. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monaberuska1 díky, paní monika z mmb :slight_smile: tak pak taky přihod vaše doplnky :slight_smile:

@ivis děkuji, hubanec předám a ráda :grinning: chuděrka lucinka, moc myslíme, at jste brzo fit, ono přemluv dítě, at hodně pije, to je těžký vid? když mu je blbě.... tak se držte!!! a tak jseš doma nebo chodíš do práce a hlídá mamka?

venku je krásně :slight_smile: tak pa
29. bře 2011 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 No neměla, Gábi, neměla. Ale to je jedno, to sem nepatří..
Jinak přejeme Vojtovi vše nej k narozeninám :slight_smile:, hlavně zdraví, to je nejhlavnější :slight_smile: . Nedokážu si představit, že Zdenda taky bude mít ednou 3 roky a já půjdu od něj do práce...zastavte čas!!! :grinning: :grinning: . Chtěla bych být Zdendovi tou nejlepší mámou na světě, vyvarovat se hrozných chyb, kt. na nás spáchali naši rodiče. Ségra je úžasná matka, chtěla bych být taky jako ona!
@janaj0 Jani, já jsem taky nechtěla trojkolku kočárek, mám klasický Jedo Fyn 4, polská výroba, chtěla jsem velkou korbu, nějak jsme tušila, že Zdenda bude macek :slight_smile:

Volala mi ségra, je v pohodě, trvalo to cca 20 min., trochu ji bolí pipka :slight_smile: , ale nekrvácí, malého bude kojit až v 18.00, až se vyloučí ta analgosedace. Je dobrá, ve veselé náladě, ufff. Jsem ráda. :slight_smile:

My byli ted´skoro 3 hodiny venku, malý krásně spinuškal, ted´se napil a prdí mi tady do plínek :slight_smile: , to bude nadílka, asi zase až na štramplíky :grinning: . Furt jen peru štrample, zítra mu koupím aspoň dvoje. Jééé, štrample = punčocháče :grinning: :grinning: .
29. bře 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska kočárek je nááádhernej :wink: Já bych si teď už taky vybrala uplně jinej, asi bych do něj víc investovala. No jo chybama se člověk učí...

@gaba3 i my přejem Vojtíškovi všechno nejlepší :sunglasses: Doufám, že si dnešní den užil :slight_smile:

@ivis chuděra Lucinka, teď už bude snad hezky, tak bude líp :wink: Přejeme hodně sil....

@hanulka190 přihoď pár foteček ať vidím jak Otíček povyrostl :slight_smile:

Jinak my byli dneska celý den venku, je potřeba toho sluníčka trošku využít. I když sme ještě zvládli jít na cvičení do tělocvičny :slight_smile: Anetka se vylítala, tak doufám, že dnešní noc bude klidná :sunglasses:
29. bře 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 Gratulace Vojtíškovi. :wink:
My jsme atky měly krásný den, plný sluníčka, byly jsme venku na prochajdě, takže super,a teuška ani nesnědla kaši a usnula při krmení:slight_smile:)
29. bře 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska Krásnej kočárek. :wink:
29. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 Vojtíškovi vše nej
@monaberuska1perníčky dobrý a pro velký úspěch ( Nelinka si dala asi 4 nebo pět - nechtěla obědvat, jen perníčky a synovec říkal, že dobrý) budu pozítří péct jen ty kraslice.
Dneska Nelinka byla celé odpoledne na hřišti, tak už spí od 8.
29. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zuzimila tak pozdravuj sestru, zítra ji asi už pustí,ne?
29. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis držíme pěstičky :slight_smile::hearts::hearts:
@gaba3 no určitě :slight_smile::hearts: pak hodím jak to přijde :slight_smile:a taky se přidávám, všecičko nejlepší k Vojtíškovi :slight_smile:
@janaj0 jé no tak to je nejvíc skvělý :slight_smile: to je zajímavé že ty děti ty perníčky tak milují že??ta Naše Markétka je taky přímo žere :grinning: :grinning:
@peta86 to věřím, tak krásný dník že?? :dizzy_face:
Holky kdyby jste někdo šel na Fb a SDÍLEL mi toto budud moc ráda :slight_smile: děkuji tak sdílejte moc děkuji:hearts::hearts:http://www.facebook.com/album.php?aid=32709&id=155562731171605&saved#!/pages/Tvo%C5%99en%C3%AD%C4%8Dko-R%C3%81DA-VYROB%C3%8DM-I-PRO-V%C3%81S/155562731171605?sk=wall
29. bře 2011 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
díky všem za pochvalu kočárku, to potěší :slight_smile:

Vybírala jsem hlavně kočárek s plastovými koly, protože nafukovací už nechci, kočárek jsme měli každou chvíli píchlý a to mě fakt s*alo, takových peněz člověk vrážel pořád do nových duší, pak i pláště..Nakonec máme oboje, paní měla plastová i nafukovací kola, tak alespoň máme jedna rezervní..Potom se mi moc líbila ta barvička, hlavně, že je neutrální, a krásně zářivá, no a korbička je taky docela velká, oproti X-landeru apod. je přmo obří :slight_smile: (X-lander jsme měli u Tadíka, prvního půl roku, pak jsem prodávala, protože už se mi nevešel do korbičky, neseděl, takže jsem ho nechtěla cpát do sporťáku)..

@gaba3 - Gabčo, díky moc, určitě si kontakt vezmu, kolečka taky pořídíme, s tou Euronou - myslíš, že by zabrala? Kdyby jo, tak bych si od Tebe i koupila, ale ty fleky jsou fakt děsné, to víš, flek od čaje, potom rozmatlaná čokoláda, brala jsem to v létě na balkoně i kartáčem a různými přípravky a stejně to nepovolilo..Mirča zatím nic, co vím. Ale doufám, že brzy bude taky těhu, abychom měly dětičky zase kousek od sebe. Minule vlastně otěhotněla tak nějak když já jsem porodila :slight_smile: Obtáhlého ani nic mít nemusím, mám panděro hrůza děs, to si všimneš hned :grinning:

@zuzimila - Zuzi, vím :grinning: Proto jsi mi tak sympatická :grinning: :grinning: :wink:
S Kristinkou jsem ráda, že vše OK, včera jsem na ni myslela..Jinak s Tvým dětstvím je mi to taky líto, už dřív jsi mi něco o tom psala, byla jsi na tom určitě o dost hůř než já, my jsme se ségrou měly dětství docela fajn, až na tu mamku, ona má teda taky hrozného fotra, ale někdy od cca osmi let se s ním nestýká, takže jinak v pohodě. Babička ta byla úplně super, snažila se nám všechno vynahradit a na tu dobu vzpomínám strašně ráda. Bohužel taky zemřela na rakovinu, když mi bylo šestnáct, taky tu nám doma..Pak už to bylo horší, ale dalo se..
Určitě budeš skvělá máma, to se pozná! Staráš se o Zdendu přímo úžasně, jsi starostlivá, milující..
A kočárek je docela velký, jedině co mám strach, že se nevejde do výtahu - ještě jsem to nezkoušela..

@janaj0 - Jani, díky, to jsi mě moc potěšila!!! Tak to já se zítra zeptám, třeba mi to už řekne..A k Lukášovi chodím. Jsem tak zvědavá, hrůza!!! :grinning:

@eelka - Eli, to tak máme asi každá, člověk pak najde nějaké ty chyby a navíc jsou nové kočárky, taky si třeba budu po pár měsících říkat, že bych zvolila jinak..Alespoň u toho předchozího jsem si to říkala asi stokrát :slight_smile:

@peta86 - Peti, taky díky, vy zase máte krásné auto, taky jsem koukala na netu jako Monča :slight_smile:

@ivis- Ivet, Lucince také přejeme brzké uzdravení! Je mi jí, berušky, líto..

@monaberuska - Moni a proč jste nakonec nepořídili Cortinu ale X-landera? Mně se X-lander taky líbí, ale přijde mi maličký, už jsme ho jednou měli, na Tadíka..Vy máte moc hezkou barvičku..

NO nic, zase si už musíme jít hrát s Duplem - naše posedlost.
Tak pěkný, snad slunečný, den všem!
30. bře 2011 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska no jako barvička je luxusní a moc pěknej a vy jste kupovali úplně nový?? nebo od někoho?
no cortinka se nám moc líbila co se týče designu tak na plný čáře by vyhrál :grinning: ale detaily nám pak šťourali v hlavě.vadilo mi že je celá konstrukce plastová( z toho sem měla krapek strach) pak mi vadili právě ty kolečka plastové.. je pravda že člověk může píchnout, mi tea ani jednou nepíchli u markétky :dizzy_face: takže pohoda ale zas nafukovací jsou nafukovací, ty plastový mi vadilo jak to drnčelo :grinning: ale mi tady máme děsný cesty víš jak :grinning: no a pak v neposlední řadě sem byla zklamaná z něho skrz sestru..ona ho měla :confused: jenomže pořád reklamovali ho..pořád se s*al :angry: nakonec šel pryč a pořizovali jiný.. a u x-landra mě nas*ala ta korbička :angry: :angry: to poprvdě zuřím ještě teď :angry: :angry: jak je maličká a museli jsme přesedlat na sporťák..ale tak naštěstí už je teplo a sporťák je boží, s tím sem zas naopak max.spokojená... :dizzy_face: až teda na malý detai, trochu s enám občas sekne přední kolečko...ale to je prý už od ýrobce nějak sem dočetla..ale jako nevadí nám to :grinning: to je jen detail pro nás :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ale cortinka je zas ještě mnohem lehčí co se týče jízdních vlastností..ale tak víš jak na každém kočárku je něco podle mě :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
30. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
taky přeju dobré ránko :slight_smile:
30. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3 jé gratulka Vojtítíškovi je to už velký chlap
víc nedočtu malý zase pláče už asi 3den v kuse pa
30. bře 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno,

mamky SESTŘIČKY prosím o radu. Včera v noci jsme si udělali výlet s Lukáškem do Havl. Brodu do nemocnice na ušní :frowning2: . Hrozně si stěžoval, že ho bolí zase ouško a opět mu ho píchali :frowning2: :unamused: :cry: . Dneska ráno spinkal do 8 a je v pohodě, horečku nemá, zase mu z toho šíleně teče a na kontrolu pojedeme v pátek.
Nevíte nějaké rady, jak se dá tomuhle předejít? Mám mu třeba dávat vatu do uší nebo kapesníček a na to čepici, když půjdem ven? Jsem už nešťastná a ráda bych, aby se už to neopakovalo. Moc děkuju za každý nápad.

Díky a krásný den, my ho bohužel strávíme doma :frowning2: .
30. bře 2011 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 já bych zkusila tu vatu a na to čepici, hlavně aby se mu tan nedostal prach a nenafoukalo. Ta vata je míň nápedná než kapesníčky. A ještě možná vysvětlit malému, aby si ouško neškrabal -ale to půjde asi těžko :frowning2: Tak snad už to bude mít dobrý
30. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kk28 - Teda Káťo, Lukyho je mi taky moc líto, chudáček, takový trápení máte s ouškama..Bobík, hlavně, že je mu dnes dobře. Asi bych taky zkusila tu vatu.

@monaberuska1 - Moni, už ježděný, za nový se mi nechtělo dávat tolik peněz, je perfektní, barvička je fakt super a moc se mi líbí po všech stránkách, četla jsem si o něm i diskuze, tu na MK ho většinou holky chválily, na jiných stránkách už tolik ne, jak kde a jak kdo :slight_smile:
Jediný co mně dnes naštvalo je, že jsem se s ním nenarvala do výtahu :frowning2: Tak holt budeme parkovat dole v kočárkárně a vždycky mimíska vyndám nebo odepnu korbičku, to naštěstí jde fakt super a pomalu jednou rukou..
Ta plastová konstrukce mi nevadí, snad nás nebude zlobit. Vím, že paní na něm reklamovala tu tašku na rukojeť, byla potrhaná, tak ji opravili, ale měla jsem tašku na golfky pro Tadíka, ta se mi také vevnitř potrhala, takže to bych taky neřešila, nijak mi to nevadilo..A s vaším X-landerem - ono je fakt všude něco, určitě taky přijdu na nějakou chybu, to uvdiíš :slight_smile: A ségra prosím Tě se vešla s Cortinou do výtahu?O tom jsem nikde nic nenašla, v žádné diskuzi..
Jinak my měli ten Tadíkův kočárek píchlý skoro pořád, už jsem z toho byla fakt na nervy, takže uvidíme jak to bude teď, zatím na něm máme nasazená nafukovací kolečka, určitě se jezdí o něco líp, tak uvidíme, ale jak píchneme, tak je šoupnu do kouta a nasazuju plastovky..
30. bře 2011 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě jsem zapomněla - @lucifirek - Luci, ten recept na sýrové brambory jsem psala normálně sem, je to strana 270 nad fotečkami miminka. Tak vyzkoušej a snad budou chutnat!
30. bře 2011 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@criterska jojo to máš pravdu na každém kočárku je něco :slight_smile: taky jsme koupili ojetinu :grinning: :grinning: nějak popravdě mi přijde že chcou za ty kočárky vydřít co nejvíc a za nic :confused: :confused: takže za nový bych ty prachy taky nedala :sweat_smile: :sweat_smile: ségra bydlí v baráku takže výtah nepotřebuje :grinning: ale Jinak já tedy taky parkuji dole v kočárkárně nemáme výtah právě :rolling_eyes: takže pěkně si to s holkama šupajdíme až do 4.patra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a na pohodu když sem potřebovala tak jak říkáš vzala sem s korbou ty jsou naštěstí u těhlech kočárku lehoučký :dizzy_face: :dizzy_face: Jako je krásne, a tašku bych taky neřešila :grinning: :grinning: :grinning: segra měla problém s tou konstrukcí jakoby se točila...a prostě jak sním jezdila normoš dál bylo čímdál horší takže pak začala aji bouda jakoby praskat..jak se právě ta konstrukce celá jakoby otáčel.. takže na prd..pak stím nešlo ani jezdit :frowning2: zrovna kápla na blbej druh :slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky,tak jsme doma :wink: Zákrok proběhl rychle a v pohodě,jen se mám aspoň dva dny šetřit,takže s náma bude Jarda doma.Teď je s dětma a Kubou venku.Z malého byli všichni hotoví,leželi jsme totiž na porodním a tam nejsou na taková velká miminka zvyklí :grinning: Sestřička z novorozenců se ho dokonce bála umýt,že neví,jak ho má chytit :grinning: A leželi jsme na stejném pokoji i ve stejné posteli jako po porodu.Hezká náhoda :slight_smile:

@gaba3 Gabčo,opožděně přejeme Vojtíkovi vše nej k narozeninkám,hodně štěstí,hlavně zdraví a hodné a milující rodiče i sestřičku :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
A díky,že jste na mě myslely,byly to nervy,než mě uspali :frowning2:
30. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky, venku je nádherně :slight_smile: vojtík si užívá u babičky a dědy na zahradě, tak máme se zuzou dnes dámskou jízdu :slight_smile:

všem ještě jednou děkujeme za přáníčka, jste hodné:slight_smile:

@kijonkova.k jsem ráda, že to máš za sebou a proběhlo to hladce :slight_smile: jseš šikulka, tak se hlavně šetři a využij tatínka :wink: :wink: jinak legrační to novorozenecké :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k tak hlavně, aby už bylo všechno dobré
Dneska jsme byli u sestřenky - kadeřnice. Celá rdina a Nelinka je ostříhaná. Až mi bylo těch lokýnek líto, jak padaly na zem. Snad se jí budou vlásky vlnit dál.

A ještě jsem se chtěla zeptat, kde jste kupovay sluneční brýle pro prcky? Ve sportu nebo v optice? Vím, že by se dětem do 3 let neměly dávat, ale potřebujem spíš na kolo, aby jí něco nepadlo do očka. A na co si dát pozor.
30. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k to je dobře,že už to máš uspěšně za sebou. A nech se rozmazlovat a užij si těch pár dní,kdy si můžeš odpočnout. I když je mi jasný,že to asi zas tak uplně nebude. :wink: :slight_smile:

@kk28 Chuderka Lukynek,si s tím ouškem užije. Bohužel neumím poradit. Asi jenom potvrdit,co jsi psala,chránit,aby mu tam nenafoukalo. TO počasí je ted takové zrádné.

@ivis chudinka Lucinka,to musí být vyčerpávající,jak jí je špatně od žaludku a zvrací. At jste brzy zdraví. :slight_smile:

@gaba3 @criterska super kočárky.:slight_smile:

Já holky ted nějak nestíhám dočíta.
Dneska má Kuba teplotu 38,1 po odečtu,ted večer. Asi zoubky,.
30. bře 2011 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k Tak jsi šikula a přeně jak píšou holky, využij taťku a nech se hýčkat. :grinning: Ať jsi brzo fit.

Dneska se Teuška poprvé sama otočila ze zádíček na bříško, tak doufám, že jí to zůstane a taky že to snad uvidíme, zrovna jsme oba něco dělaly a pak jsme najednou koukali a ona na bříšku. :grinning:
30. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k já si vybavuju,jak jsem čekala na posteli před sálem,tak tam nějaká paní porodila,čekala jsem tak docela dlouho. Až mi pak ukápla slza dojetím. Ty porodní sestry mají hezkou práci. :slight_smile:
30. bře 2011 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaba3
@lucifirek
@peta86 Hýčkání dopadlo tak,že jsem vyprala a pověsila 2 pračky prádla,vytřela,udělala oběd(jen hranolky do trouby a předsmažený smažák),udělala večeři pro malou a nakrmila ji,okupala Štěpulu....takže asi tak.
30. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k a co tatínek?
30. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k no je mi to jasné. :slight_smile: Ono to člověku nedá. PRostě mamka na plný uvazek. :wink:
30. bře 2011 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@kijonkova.k no tak přesně takhle jsem to nemyslela. :grinning:
30. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek