• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
Jinac Jitus jeste mam novinku po nekolika mesicich se me ozvala Mila jen tak me zavolala tak jsem u ni byla na kafi...po vanocich bude rozvedena a deti bude mit nejspis ona a super novinka ale nikde to nerikej je tehotna v 5 mesici nikomu to nerekla vi to jen tatinek ja a jeji deti a ty.Prej to bude kluk ale stejne to dite lituju zase to z ni tahlo jak z lihovaru...no jo je nenapravitelna!

Tak cauvec ja vam zitra ty vecicky co jsem koupila vyfotim dnes se me uz nechce pujdu si lehnout mam toho zase dost a ta mala potvurka jmenem Domink dnes tak radi ze me boli uplne vsechno se mu tam asi prestava libit..........
Pisu to takhle na casti pac jsem jednou psala roman a nez jsem to nadatlovala tak jsem byla automaticky odhlasena tak se nedivte snad jsem vam odovedela na vse kdyztek se ptejte zitra odpovim pa pa a dobrou.
19. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky a kluci :slight_smile: , tak se přpojujeme až teď, dnes dopo jsme byli po nákupech, teda jen já, mamka, Tadíka hlídal doma taťka, bylo fakt hnusně..Pak jsem musela fofrem vařit a odpo jsme měli návštěvu - moji bývalou spolužačku s Natálkou - 18 měsíců. Ta je šikovná, jen čučím.. :grinning:
Radunka- ahojky, teda, to je ale fofr, to už máš fakt za pár, teď to poletí jako blázen.. :wink: Dnes jsem mluvila v Hypernově s Tvojí ségrou, tak říkala, že věří, že to budeš mít na termín.. :slight_smile: Ale nebudeš mít špatný, když už budeš v nemocnici, aspoň Tě budou sledovat a budeš vědět, že je vše OK a nebudeš muset mít strach, jak říkám, nakonec jsem byla ráda, že Tadíka vyvolávali, bylo to takový pohodový, beze stresu..Bude to v pohodě, uvidíš.. :wink: Už abyste byli s Domčou doma. A co Honza, bude u porodu nebo zatím ještě nevíte? A ten BabyExpert, to je jasný, zajít tam můžeš vždycky, pak uvidíš co Ti chybí a tam mají na malá miminka fakt dost výběr. Na Tadíka už se tam nedá sehnat skoro nic, pak už zase mají na větší děti, okolo těch 3 let a víc. Jo a ta Míla, to je dost mazec, tuhle jsem ji potkala, ale neřekla bych, že je těhotná, připadala mi naopak nějaká zhublá, nojo, vše je možný.. :slight_smile: A kdo je ten otec - ten jak s ním předtím "chodila"? Chudák manžel..Jo a dej nám sem ty věcičky, co jsi nakoupila.. :slight_smile:

Gabi - ahojky, tak jak Vojtíšek, je to lepší se zoubkem? My nic, teda není nic vidět, ale řveme a jsme protivní o 106. S tím jak jsi říkala Mirkovi, že mi závidíš buď opatrná, není co :grinning: V noci taky řveme - dnes 5x, sice nechodí po postýlce ani tam neleze, ale ten ryk je šílenej - postýlku máme pořád ještě v nejvrchnější poloze :slight_smile: Včera mi spadl z postele - poprvé - měla jsem z toho málem smrt, udělalo se mi tak zle.. :frowning2: Naštěstí dobrý, spadl na bříško, nebouchl se do hlavičky, nikam, jen se lekl, to byl řev, asi pět minut dokola řval a volal mamamamama..Bylo mi to tak líto..Ale fakt jsem se otočila jen na 10 sekund, jen abych hodila plínku do koše..Je to taky rabiják a divoch, sice neleze ale to koulení je skoro stejně rychlý..Dopředu mu to nejde, tak se pořád vzteká a jačí, taky jsem zralá na Chocholouška :grinning: Pořád mu chodím pomáhat - strkám ho do nožiček, aby se plazil, nebo mu něco, co je před ním, podávám, tam sudy nedokoulí, posbírá jen věci co jsou bokem od něj..No je to hrůza, už aby chodili a to dobře, to pak bude lepší, snad.. :grinning: Ty přídavky - nemáte na ně nárok, protože asi máte celkem o dost peněz víc - my jsme takový socky, tak na ně nárok máme - na Tadíka 500 a na ségru 700, ale je to na prd, člověk si přijde, jak když tam chodí žebrat, radši bych brala, kdyby měl Jára větší výplatu a přídavky bychom nebrali..A ty sáňky - dnes jsem byla v hračkách - tady stojí 1480, to je nářez!!!!!!!!!!!
20. lis 2008 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, holky, co to s váma je? Ani se neozvete, snad Radunka už není někde na cestě do porodnice - v tomhle blbým počasí by to nebylo zrovna ideální..Já končím, Tadík sice divočí jako satánek, ale budu doufat, že brzy usne, je po koupeli a kaši, tak snad..Dostal i Nurofen na zoubek. Tak dobrou a Radu, ozvi se co a jak, teď to máš každý den povinný.. :grinning:
20. lis 2008 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jíto já jsem už tady :slight_smile: jdu číst a psát... :wink:
20. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: tak to teda fakt nářez je, to jsou ceny, fakt lidový :angry: :angry: :angry: myslím,že budeme bez sáněk a kdoví jestli bude nějakej sníh co? :unamused: jinak u nás šílenost, ale fakt, tohle jsem ještě nezažila, už jsem se dnes bála, jestli to není něco vážnější jak zoubky, vojtík pořád plakal, vůbec mi dnes nejedl a když jsem mu dala aspon prso, tak dudal a smutně na mě koukal, spinkal opět jen po půl hodkách a jen v klokance a se zpěvem jsem ho uchlácholila :frowning2: pak jsem mu dala opět nurofen a usnul v kočáře a trochu se to dalo, ted jsem mu ho dala zase, položila do postýlky a hned tuhej, to jsem ještě nezažila, v noci ale taky vstáváme s řevem snad 5x i více... hold jíto, musíme si to mateřství pořádně užít vid? :grinning: :wink: počkej, jednou na to budeme s úsměvem vzpomínat, až bobanům bude osmnáct a budeme pro ně otravné matky :slight_smile: :wink: a je zajímavé, že vám furt zoubek neleze vid? chudáček, asi se mu to tlačí, pohlad ho bobánka! nám vylezl jeden horní, druhá horní jednička průsvítá a tlačí se a dnes jsem si všimla, že se nám udělaly nateklé boule na horních špičákách, nám snad vyleze 6zubů najednou :sweat_smile:
a jíto, jaké socky, to mě pobavilo, socky nemají co do pusy.... a to vy určitě nejste :wink: my teda nárok fakt nemáme, ale že bychom vydělávali majland, tak to ani náhodou a kor s mojí mateřskou....

a copak kytička, jestli už fakt není maličkej na cestě :slight_smile: :dizzy_face:

kdypak dojede kija?
a už jsme tady dlouho neviděly zumu že? :confused:

no nic, jdu čučet na růžovku, mirek je na fotbale, dojel v 18hod. z práce děs a na 20 fotbal, se vůbec nevidíme, ale je pravda, že co přijel, tak se věnoval malému a pomohl mi při koupání :slight_smile:

jíto, ty už určo spíš vid?
:slight_smile:
20. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, kdepak, včera jsem nechrněla, chodím teď spát okolo půl desáté, už jsem si na to nějak zvykla a i když v noci tak 5x - 6x vstávám, tak mi to ani nepřijde, horší je spíš to, že definitivně vždy vstáváme okolo té půl páté, páté, je to holt nespaveček po mně - teda teď už jsem spáč, ale jako malá jsem taky houpala o víkendu mamce do postele okolo půl šesté a vyžadovala snídani a pohádky :slight_smile: Teď už si ten spánek umím jinak užívat, ale zase není možnost :grinning: Jak píšeš, musíme si to mateřstvgí řádně užít :grinning: :wink: My letos taky asi sáňky vytahovat nebudeme, jen zkontroluju, jestli je tady ještě vůbec máme..Sníh asi bude- dnes to tak aspoň vypadá :wink: U nás taky šílený, dnes je trošku líp, ale včera měl zase Tadík den, taky pořád říve, chce nosit a chovat, jak ho dám na zem, tak jen křičí mamama a brečí, o postýlce nemluvě, ta je jen na noční spinkání..Taky mu občas zpívám, to většinou zabere, že aspoň přestane křičet, ale jinak nám hodně pomáhá prso - to jel všelék :grinning: Dnešní noc horor, taky asi 7x jsme byli vzhůru, dnes nás teda nechal spát až do 6 - asi taková odměna :grinning: Zoubek zatím nevykukuje ani neprosvítá, ale tvářičky nám jen hoří, tak večer dávám Nurofen, ale stejně to asi moc nezabírá..Vojtík je chudáček, už aby měli ti naši kluci všechny zoubky venku, bude pokoj..
S těma dávkama máš pravdu - dokud jsme neměli Tadíka, taky jsme neměli nárok na přídavky na ségru, až teď jak se narodil - zvýšil se počet posuzovaných osob..Sociálku a soudy já mám v malíku :grinning: A to mi věř, že jsme taky nebyli žádní boháči, já nemocenskou z Tokozu, Jára plat skladníka a mizernej důchod ségry..

Kytička se neozývá, to je divný, snad jí písnu SMSku, jestli už není náhodou Domča na světě..

Kija si myslím, že dojede dnes nebo o víkendu, to víš, u mamky se mají dobře :slight_smile: Nám musí povyprávět o miminku a kamarádce.

Zuma- no to je fakt, taky jsem si to říkala, kdoví jestli jim zase neblbne net..
21. lis 2008 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se Ti jezdí s kočárkem, Gabi? U nás hrůza, sice by člověk řekl, že když máme velká silná kola, půjde to krásně, ale zasekáváme se košem - je nízko a jak je větší hromada sněhu, tlačíme ho před sebou, není to zrovna extra poježděníčko..Už aby se ušlapal a bude to lepší..Jo, psala jsem Radunce - psala mi, že už druhý den zvrací a sedí na záchodě, je dehydrovaná a je jí dost zle - včera byla u dr. a malej je v pořádku, ale stejně, chudák, pár dní před termínem takovýhle trápení.. :frowning2:
21. lis 2008 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nedockavy,nebojte vse se v cas dovite neni me vubac dobre a tak jsem vcera byla u doktora a pak jsem spala dnes taky cely den lezim.Chytla jsem nakou vyrozu takze od stredy od noci jsem zvracela mam prujem a horecku se zimnici.takze si zbytek teho.uzivam uplne skvele nejradsi bych chcipla fakt hnus ale malej je v poradku i kdyz mam o nej strach ale doktor me uklidnoval ze je vse v poho.V pondeli jedeme na posledni prohlidku a asi rovnou do nemocnice takhle neco naznacoval ale budu uz jen rada byt pod dozorem je lepsi ale jestly me zacnou vyvolavat tak porod nezvladnu nejradsi bych sla na cisar uz skoro 2 dny nic nejim a nepiju nic jsme v sobe neudrzela dnes jsem snedla 1 rohlik a pul jogurtu.pul litru vody a hrnek caje ale stejne je to malo malimu to nezavidim musi asi trpet se mnou hlavne ze se ozyva kopanim aspon vim ze je v poradku uz mam vazne strach ze vseho co se jeste muze prihodit...tak se mejte se zase kdyztek ozvu akdyz ne tak od Jitky se to dovite az se malej narodi poslu ji sms...tak pa.
21. lis 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
jejda kytička, at je brzo dobře, budeme myslet! hlavně se snaž do sebe něco dostat, malej je určitě v pořádku, neboj, máš v těle pro mimi zásoby, to každá těhotná, dkyž se stane třeba něco takového :wink:

jíto: chudáček :frowning2: u nás je to fakt nastejno! už aby byly venku! hele my ten jeden vrchní máme hrozně fialovej, ajko spíš dáseň, třískl se tam, to muselo bolet a když se mu zrovna klube :sweat_smile: a papulky máme taky furt rudé! a kolikátej den už dáváš nurofen, já asi čtvrtý, to už bych měla brzdit vid?
kočár mě taky moc mrzí. my ok, sník pohoda, 3kola v klídku, jen když to namrzne, jako dnes k večeru, tak je jak na autodromu, jak nemám odpruženej kočár, tak pohodlí na spaní nene, ještě horší jak kostky :angry: vojtík byl dnes celej zachumelenej, byli jsme nakupovat a po cestě do auta a zpět nás to pěkně chytlo, vojtík dělal jéééé a čumí furt z okna, kouká jak padá s níh a ječí jéééé :grinning:

jinak jsem vám hodila do albíčka nezmara hyperaktivního :grinning: :grinning: na rajče fotky také stále aktualizuji, tak mrknětě :wink: vojtíka nemůžu vůbec oblíct, fakt rostu, furt leze a dat mu plenku je umění a když se otočím je z obýváku v kuchyni či na chodbě, jíto fakt hyperaktivní a já chcíplá :grinning: :grinning: :grinning:

na kiju už se těšíme, to budou určitě novinky z orlové :wink:
21. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
omlouvám se za chyby a jíto dnes jsem zahlédla na městě skoro tchýni s pupíkem skoro švagrovou :slight_smile:
21. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mám neobviklou prosbu. Není tady některá ze sociálky?
21. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to zase byla noc, 4x vzhůru a já jsem úplně mrvá :sweat_smile: Dává nám zabrat,chlapeček... :grinning: Nurofen jsem dala naposledy dnes ráno, taky už čtvrtý den, má se dávat tři, jenže když člověk vidí, jak trpí a bolí ho to, tvářičky celý nateklý, tak je mi ho líto, šmudlíka, ale teď už si dáme pauzu..S tím padáním a třískáním to musí být fakt masakr, to nevím co budu dělat, ale jak to tak zatím vypadá, tak mám spoustu času, zatím fakt nic, ani náznak plazení, lezení, natož stání.. :frowning2: Ale párkrát jsem ho viděla, jak se snaží na kolinka, jenže to pak vždycky vzdá..No, snad máme čas a bude to dobrý..Zato žvaní o 106 :grinning: To je pořád něco.. :slight_smile: Sníh nás nějak zvlášť nezaujal, spíš nesnáší oblékání do zimního, to se vzteká jako blázen..Včera když jsem ho chystala, to bylo řevu..Ten kočárek snad bude v pohodě, ale není holt stavěnej do závějí, ten koš nás brzdí :angry: Dnes budeme asi malého dávat na hlídání k babičce, předtím se s ním chci trošku projít a Jára chce jít odpoledne za Mackem - kamarádem - jeden víkend bez sebe by asi nepřežili, tak si doma něco udělám a pak se asi mrknu na PC na Útěk z vězení - na tom ujíždím, fakt dobrý.. :slight_smile: Gabi - Vojtíšek je fakt šikulka, fotečky krásný, závidím, krásně stojí, za chvíli fakt bude chodit, to je neuvěřitelný, takovej prcínek :slight_smile: Asi bude opravdu po taťkovi a Táďa taky - Jára začal chodit až v 16 m. Ale když ho posadím, tak už vydrží chvíli sedět sám, jen si nesmí uvědomit, že ho nikdo nedrží, to pak jde rychle k zemi.. :slight_smile: Jinak jsem taky chcíplá, dopuju se sladkostma, abych vůbec přežila.. :wink:
Kija určitě dorazí s rodinkou dnes či zítra, taky jsem zvědavá, odjeli za hezkého počasí a vrátí se do takového nečasu - snad aspoň ten sníh vydrží a nebude z něj břečka..Akorát jak jsem předpovídala Radunce hezkou cestu do porodnice beze sněhu, tak to asi nebude pravda :slight_smile: Jo a neomlouvej se za chyby, já je tam sekám jednu za druhou a nic si z toho nedělám :grinning: Jojo, Mirča (skorošvagrová) asi dokupuje poslední nezbytnosti na malého :slight_smile:

Radu - Ty se drž, snad už bude dnes lépe, ještě mě napadlo, nemůže se tělo chystat na porod? Jako že někdo to snáší hůř, jiný líp, třeba to za chvíli propukne a budeš to mít konečně za sebou a za odměnu budeš mít krásné voňavé miminko.. :wink: Porod zvládneš, neboj, není to zase nic tak světobornýho, zvládly to jiný, tak Ty taky, s přehledem :wink: I kdyby jsi v po sla do porodnice, tak Ti malýho hned vyvolávat nebudou, neboj, nechali by Tě odpočinout a určitě i nějakej ten den přenášet, takže síly nabereš..A císaře by Ti dělali jenom v nutném případě a hned taky jedině kdyby se Domčovi v bříšku nedařilo dobře, což není pravda, tak buď v klidu :slight_smile:

Renkam - ahojky, to nejsme, copak potřebuješ? Řešíte něco okolo? To je hrozný, že? Taky to nesnáším tam chodit, ale jsem tam jako doma už od 18, co jsem si vzala na starost ségru, to bylo pořád lítání po soudech a po sociálce, takže v tomhle se docela vyznám..
22. lis 2008 v 06:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
criterska: Jsem 4 rokem na mateřské. Před mateřskou jsem hned po škole rok pracovala.Práce co jsem dělala v této době už není. Vedoucí skončila. Mateřská mi skončí 31.12.08, asi rok a půl jsme se snažili o druhé mimi a nic a teď jsem ve 12tt.Měla jsem sehnanou práci, do které jsem měla nastoupit začátkem ledna. O tuto práci jsem moc stála. Jenom že, když jsem se týden na to dozvěděla, že jsem těhotná, tak jsem to šéfové šla oznámit a tím můj nárok na tuto práci skončil. Ale šéfovou chápu, protože by mě zaučila, zaměstnala jen do konce dubna a pak by musela zaučit někoho jiného než bych ji pláchla na mateřskou. Tak jsem volala na sociálku a ptala jsem se ji, co mám dělat. Na neschopenku prý nastoupit můžu, ale nikdo mi to nezaplatí a ještě bych musela platit zdravotní, sociální a důchodové poj. jediná možnost je jít na PÚ s tím, že si nebudu moct vybrat na jak dlouho budu chtít mateřskou, šla bych na 4 roky s těmi podmínkami a ještě se mnou jednala, jak kdybych byla nějaký sociální přípat a jak kdybych to tak plánovala. Doufám, že tomu rozumíš. Nevím, jestli jsem to napsala dost srozumitelně.
22. lis 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Renkam, napsala jsi to srozumitelně, myslím, že už to někdo na Koníkovi řešil..Nojo, je to blbý, ale s tím asi nic nenaděláš, já bych na tom byla stejně, kdybych otěhotněla ke konci mateřské - dělala jsem po škole tady ve fabrice, nic lepšího jsem bohužel nesehnala, akorát jsem měla smlouvu na dobu určitou, takže tam se vrátit taky nemůžu, a na pracák bych nešla, to je strašný ta mateřská na 4 roky, jako šla bych na ni ráda, ale to by musel přítel vydelávat sakra víc peněz, to co Ti dávají je hotová almužna..Takže budu muset potom jít do práce a třeba rok dělat a otěhotnět až pak, jestli teda vůbec ještě budeme mít druhé mimi..Je to hroznej bordel a nespravedlnost v tomto státě, jenže s tím nic nenaděláme.. :frowning2:
22. lis 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, jdu jen nakouknout, vojta hrozně vyvádí, ty zuby jsou fakt děsný :frowning2: a počasí taky, byli jsme venku jen dopo nakoupit a venku jsme vůbec dnes nespinkali, takže možná i proto je protivka, plus spal jen 3x a opět po půl hodkách s šíleným řevem, když se budil :frowning2:

renkam: bohužel ti v tomto neporadím, ale zní to blbě, chudáku, snad se to dá nějak obejít!!! ted mě napadlo, že mám švagrovou na sociálce, ale ta tohle nedělá, dělá spíš lidí co opečovávají rodiče-důchodce či postižené a berou na ně dávky, ta mi asi neporadí :frowning2:

jíto: s tím počasím to má do adventu roztát či co a do vánoc nic nebude... ale to jsou předběžné předpovědi, kdoví jak to ještě bude.... břečku taky nesnáším :angry: a teda jára je na mackovi závislej a naopak že :grinning: :wink:

kytička ještě nic? a kam půjde vůbec rodit, nmnm?
22. lis 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,tak jeste ziju a jsme 2v1.Je to boj ale uz to si vazne lepsi nebude...Dnesv noci me nehorazne palila zaha tak jsem si udelala kakao a v klidu jsem usnula.Rano to vypadalo ze budu O.K. tak jsem si nachystala malou snidani jidlo do jednom a pul dni sla jsem zapnot pracku a dala si spachu a co se nestalo udelalo se me opet na bliti tak jsem si sla lehnout do odpoledne jsem lezela pak jsme vyrazily na malou prochazku se psama a ja abych se taky vyvencila...Co ty dva vyvadely jak dna maly kluci milujou snih zato ja ho nesnasim...
Prochazka ma malinko pomohla tak jsem si dala trosicku asi 5 lzic vyvaru na spaveni zaludku aby se uz konecne spamatoval zase mebylo divne zaludek mam uplne v cudu uz vazne nevim co jist...tak jsem byla opat hlady jen jsem pila caj.Ale vecer jsem dostala hlad a chut na pizzu a tak Honzik me ji udalal sice jen ta mrazena ale ze je namam rada a on me ji donesl az pod nos jsem ji 3/4 zblajzla uplne s chuti...
no a je to asi hodinu co jsem ji pozrela a asi 15 minut co to ve me nehorazne zavrcelo a bylo to opet srajdou venku musim v sobe mit nakeho bacila co nedokaze mou stavu v zaludku rozlozit na hosto do strev jinak vazne nevim....uz se tesim v pondeli k doktorovy co me rekne a jestly me posle do nemocnice vubec se nebudu branit pac uz jsem uplne ze vseho vycerpana a tam si aspon se mnou budou vedet rady urcite me daji nake prasky abych mala konecne zacpu a aby me nebylo na bliti nebo doufam ze me zitra uz bude super a budu moct zacit jist uplne normalne a naberu silu....jinak jak jsem dnes rekla Honzovi ze se pojdu objesit... :unamused:

Tak se mejte a mozna nekdy cau.

Jo a co se tyce tech chyb tak to se asi u me musite pobavit ale Jitus uz je zvykla co? :grinning: Hold nepatrim ke geniusum cestiny.tak pa. :grinning:
22. lis 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabčo, myslíš, že by ses ji mohla zeptat? Oni se ženský na té sociálce znají, ne? Ono totiž, když je to přes známí, tak se dozví člověk hodně, ale jinak nemá šanci, víš. Byla bych to za to opravdu moc vděčná :wink:
23. lis 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky
kytička: chudáku, já jsem takdy dlouho po střevní chřipce měla potíže, psala jsem to tady, asi něco podobného, trvalo to asi 3 týdny - průjem + bolesti žaludku, na zvracení.... zeptej se dr., co bys mohla za léky, je to asi fakt nějakej bacil, budeme myslet!

renkam: zeptat se ti můžu, ale vidíme se asi tak jednou za půl roku :sweat_smile: nebydlí v zr a moc se nestýkáme, u ní je trošku každá pomoc problém (nejsme extra kamarádky víš) a dělá na úřadě - úplně v jiným bloku či budově než se řeší tyto dávky......

a copak jíta a kija, kdepak jste? u nás děs, vojta furt řve, asi si půjdu k dr. pro nějaký prášky na psychinu nebo já nevím :sweat_smile:
23. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby jsi měla tu možnost, byla bych vděčná, akorát k tomu potřebuje rodné číslo, tak ti ho napíšu do IP. Al kdyby to byl problém kvůli rodinným vztahům, tak na to kašli, nechtěla bych to to nějak stěžovat. Ale stejně děkuji :slight_smile:
24. lis 2008 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dnes v 6:30 je Kyička objednaná na gyndě, pak mi má psát jak dopadla, já myslím, že ji pošlou už do nemocnice - ale bude to mít lepší, bude pod dozorem, nebude muset nic dělat, pěkně se o ni postarají..Domča bude za chvíli na světě, to to letí..My jsme měli dnes po strašně dlouhé době krásnou noc - vstávali jsme jen 2x a usínali jsme celkem rychle, takže paráda..Však ze so na ne jsem se moc dobře nevyspala - Jára se vrátil z tahu až ve 3:30!!!!!!!!!!Myslela jsem, že ho zabiju!!!K tomu prý hráli automaty nebo co, proto že se tak zdržel, dal mi peníze na nový mobílek, ten můj už dosluhuje, tak už ho mám objednaný, krásňoučkej Ericsonek, ale to neznamená, že jsem mu to prominula..Včera byl celej den ochrápanej..Je s těma chlapama jeno kříž.. :slight_smile: No, dnes se s Tadíkem chystám na tu sociálku, v pá nám konečně dodala babizna z Tokozu papíry, tak můžeme vyrazit..Ale koukala jsem, že je tam teď -10, tak nevím, jestli to bude pro Tadíka zrovna ideální..Snad to půjde trochu nahoru..Odpo už máme zase jiný program, tak nevím, kdy bych to tam zanesla.

Gabi - vydrž, Táďa taky většinu dne proříve, mezi námi, vůbec se jim nedivím, já mám jeden citlivý zub, jak jsem delší dobu venku na mrazu a pak přijdu do tepla, tak mě to chytne, a včera tak moc, že jsem málem řvala bolestí, takže je člověk musí chápat, není to fakt nic příjemného..Včera jsem mu mazala dášíňky jenom Dologelem, nechtěla jsem dávat znovu ten Nurofen, přijde mi, že to zabere jen na chvíli a pak znovu řev..Musíme to překonat..Já mám teď spíš strach z té šesté nemoci, zatím jsme ji neměli, tak aby nepřišla jako na potvoru o Vánocích.. :frowning2:
24. lis 2008 v 06:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, kde jste všechny? Co Kija - že by se ještě nevrátila? To je divný..Snad jsou OK. Tak Radka je v nemocnici, zatím nic neví, jenom leží..Snad zítra budou doktoři moudřejší..Já teď čekám na jednu aukcičku, co končí v půl deváté, pak vypínám PC a půjdu chrnět, prcek už spinká..Snad budeme mít zase dobrou noc..
24. lis 2008 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jdu váš přečíst :slight_smile:
24. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: já jsem tady :slight_smile: přes den nestíháčka... a jak na sociálce, v pohodě? a jakej mobílek ericrosenk, pošly odkaz hm? :wink: a ten dologel je gel na dásnička a pomáhá to? a proč máš prosím tě stracdh z té šesté nemoci? ty jseš blázínek, myslíš na samé špatné věci, uvidíš, vánoce budou super :wink: :wink: já bych ani nevěděla, nebýt vás, co ta šestá nemoc vůbec je :sweat_smile:
a informuj, co kytička, snad už to bude mít brzo za sebou a s máááálo bolestí, pozdravuj jí!
a kija, to je fakt divný, snad se jim něco nestalo :confused: nebudeme sejčkovat, určitě se brzo ozve...

renkam: napíšu ti do IP jo?
24. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Gabi, taky mám docela honičku, dnešní noc zase hrozná, vstávali jsme tak 6x, Tadík se budil s řevem a ručičkou v pusince, takže určo to bude zub - to je hrůza..Na sociálce dobrý, než jsme se tam dokopali, bylo skoro poledne, ale vyřídili jsme co jsme potřebovali.. :slight_smile: Takže jsem ráda, do ledna máme zase pokoj, pak to bude nanovo.. :unamused: Ano, dologel je na dásničky, je prý i pro dospělé, nejen na prořezávající se zoubky, je to bylinkovej gelík a Tadík, když ho tím mažu, tak se strašně směje, je mu asi příjemná ta masáž dásniček a pak je chvíli i klid, tak snad aspoň trochu zabírá..Krásně voní, doporučili mi ho v lékárně..Mobílek mi má přijít zítra, už se strašně těším, mám starej, zničenej od psa, musím mít na něm gumičku aby držel pohromadě :grinning: Odkazy dávat neumím, nevím jak to děláte, jsem tele přes PC, už jsem vám to říkala :slight_smile: Ale je to Sony Ericson W580i, barva red. Mně se moc líbí..Ta šestá nemoc - nemám strach přímo z ní, není to zase tak hrozný, pár dní teplotky a pak se osype a bude OK, ale fakt mám strach, aby nepřišla jak na potvoru o Vánocích, znáš to, vždycky je něco jako naschvál.. :frowning2: Snad ne, taky se na Vánoce strašně těším..Já jsem včera vydražila pro malýho chodítko od FP je to ten hroch polykající kostky, nakonec se mi vyšplhal na 980 Kč, ale pořád vyjde levněji, než kdybych ho objednávala i přes ten nejlevnější internetový obchod - tam stojí 1210 Kč..Líbí se mi, teď jen uvidíme jestli ho dostane k Vánocům nebo až na narozeninky, ale asi spíš až na ty narozky, zatím ani neleze, natož že by se pokoušel stát nebo něco na ten způsob..
O Kytičce budu informovat, zatím se zdá být spokojená, však je to lepší, když už si počká v nemocnici..Zatím nic neví, myslím, že jí řeknou víc až ve st o velké vizitě..
Kija - to teda jo, ale třeba přijeli včera až někdy dýl a byla unavená tak, že se jí nechtěl zapínat PC, dnes se nám určitě ozve..
25. lis 2008 v 06:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jíto: chudáček maličkej, tak ho pohlad! u nás taky to samé, protivka a řívalka :slight_smile: ale dnes to docela šlo, jen nechce spinkat sám, takže mi usíná na břiše na mém hrudníku.... a ten gelík je bylinkovej, to by bylo fajn... mě je právě tchýně nedoporučila, že to je chemie, tak tohle asi bude nějakej přírodní a dobrej, díky za tip :slight_smile:
mobílek je super, vím, jak vypadá, taky se mi líbí a na červené jsem zatížená, já mám nokii červenou :wink:
neboj, vánoce budou super, ale máš pravdu, vždy jak na potvoru, když to nejmín potřebuješ, ale určo budou bobani ok :wink:
na toho hrocha jsem se taky koukala, je moc krásnej... ale my šli do toho jiného, hroch je moc velikej a do našeho 2+1 a 50m2 :unamused: to se bude maličkej mít :slight_smile: musíme si pak napsat reakce, vsadím se, že je stejně nejvíc budou zajímat ty šustavé papíry, jako všechny děti :grinning:
kija se asi třeba jen zdržela a užívají si víc u příbuzenstva, určitě se brzo objeví...
na kytičku myslíme, dej pak vědět, co na vizitě jo?

co renkam s mimískem v pupíku? psala jsem ti do IP skrz tu socku :wink:
25. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky z Vysočiny, " kija" se má dobře, jsou všichni v pořádku, zdrželi se, bo Jára tu má ještě nějakou práci, zatím neví, kdy pojedou domů. Mamka nemá připojení k netu a nemá ani počítač, takže K. nemá jak dát vědět :wink: . Tak pověřila mě, abych Vám napsala. Jsem Karolínky teta, K. sestra.
25. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzimila: perfektní, děkujeme za info, už jsme o ně měli strach... pozdravuj je od nás :slight_smile:
25. lis 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, zítra ( jako každý den, kdy jsou tady ) jdu za nima, takže vyřídím, určitě bude mít ségra radost :slight_smile: . Dobrou noc.
25. lis 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabčo děkuji moc :wink:
25. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jíto: dnes 9 měsíců, gratulujeme :slight_smile: :wink: :wink: :wink: jaká byla noc? u nás děs, ted mi tady užírá krosan a mele pusinou, že chce ještě :grinning:

rankam: není zač, ráda pomůžu, když je třeba a byla to maličkost :wink:
26. lis 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek