• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

1. února 2016 
@janaj0 Tatínek vysál a vzal děti ven :grinning:
@lucifirek Nedá,když vidím ten bordel kolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. bře 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kijonkova.k tak to je ta největší pomoc, to uznávám
30. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifirek Luci, mají hezkou práci ty sestřišky, a přesto si toho, bohužel, neváží, viz moje zkušenosti...paradox prostě. Já jsem milovala svojipráci se starými lidmi, kdy jsem utírala zadky staříkům, nechaůa se bít a nadávat od gerontů , alkoholiků a feťáků, podle mě není hezčí práce než dětská a ženská sestra...
31. bře 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju dobré ránko :slight_smile:
31. bře 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko
31. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 Jani dneska teda počasí nic moc co???
31. bře 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, třeba se to vybere :wink: , jinak dneska v noci to byl boj, Nelinka má rýmu, ale ještě nejde odsávat, tak jsem ji ceou noc vypodkládávala, aby se jí líp spinkalo :frowning2:
31. bře 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no uvidíme, třeba se to vybere , jinak dneska v noci to byl boj, Nelinka má rýmu, ale ještě nejde odsávat, tak jsem ji ceou noc vypodkládávala, aby se jí líp spinkalo
31. bře 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jé chudina to s ní budeš doma né???a nezkoušela si tu odsavačku do toho vysavače???ta mi fakt pomohla jak měl ted Šíma úplně hustý sopel
31. bře 2011 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 ne mi chodíme ven pořád - i doktorka mi to doporučovala - líp se jí venku dýchá, ale když nebude svítit, tak jen nachvíli. Odsávačku mám, super věc, ale Nelinka má takovou tu vodnatou, co nejde ještě moc nasát, sama vytíká :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo tak to jsme měli první a ted máme tu hustší
31. bře 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzimila přesně tak,bohužel se s tím také setkávám,no co naděláš. jak říká někdo známý,říct jim,že jestli jí to nebaví,at jde umývat schody. Protože když člověk ta práce nebaví,tak ji prostě nedělá dobře.
31. bře 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 se domluvíme v kolik kdyžtak půjdeme ju???
31. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 no jo no, ta rýma je naprd :frowning2:
31. bře 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 já myslím, že by to šlo v ty 2 hodiny, Nelinka půjde spát dneska brzy
31. bře 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 jo šak si ještě napíšeme jak to vypadá :wink:
31. bře 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 dneska z toho asi zase nic nebude malý má teplotu
31. bře 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 to mělo být pro tebe
31. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 to je škoda, tak ať rychle klesne. To jaro nám dává zabrat :frowning2: . A nejsou to zoubky?
31. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janaj0 já si myslím že zoubky protože nachlazený není a dásnička má nateklé pořád pláče jako by ho něco bolelo tak si myslím že zouky
31. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antana123 tak to za chvilku přejde. Někdo to maže nějakou mastičkou, ale nevím jak se jmenuje - chladí ta dasničky
31. bře 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@peta86 Peťo tak to moc gratuluji, když jsem jí odpoledne viděla, říkal jsem si, že to bude brzo. Je šikulka!!!
31. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak jsem dnes byla na NT screeningu a vše vypadá dobře, miminko v pořádku, tak jsem ráda, akorát mi to přišlo dost rychlý, na to, že tam člověk nechá litr, za chvíli jsem šla pryč..Dostala jsem další fotečku a když jsem se ptala, zda by šlo už určit pohlaví, tak říkal, že takhle brzy to ještě není možné, tak holt musím počkat do příště - jdu za tři týdny - nebo do přespříště..
Příště mi taky budou brát krev na Tripple testy - to jsem taky myslela, že už se nemusí, když jsem byla na Ntčku..No, asi jsem se spletla..

@kijonkova.k - Kristinko, taky jsem na Tebe myslela a držela pěsti, jsem ráda, že je vše OK, a je Ti teda dobře nebo jsi unavená? Jsi se měla vyprdnout na úklid i praní, i když mně by to asi taky nedalo :grinning: Pamatuju si, že jen jsem přijela z porodnice, šla jsem taky uklízet :grinning: Navařeno jsem naštěstí měla od Járovy mamky. Holt jsem taky nerada v bordelu.

@peta86 - gratulujeme, Teuška je šikovná!

@gaba3 - Gabčo, díky moc, mrknu na to a určitě objednáme taky.

31. bře 2011 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@criterska :slight_smile: a kde si byla na ntéčku? v brně nebo ve městě? mě v brně řekli holku na 90 % a že mi ještě potvrdí na 100% ve 20tt... jsem zvědavá sakraš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@criterska Tak to jsem ráda, že je vše o.k., miminko zdravé..jsme si myslela, že to ještě nepůjde určit :wink: .
31. bře 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaba3 - Gabčo, přímo u Lukáše, dělá to u sebe v ordinaci..To mi povídej, já jsem zvědavá jako prase :grinning:

@zuzimila - Zuzi, díky, no, já to nechápu, jak to, že někomu to už ve 13 tt řeknou a mně řekne, že je to blbost takhle brzy..Čekala jsem, že to spíš nedopadne, ale že mi přímo řekne, že to ještě nejde u nikoho poznat, to je divný, když vím, že některé holky to ví zhruba od toho 13. týdne..Tak snad se poštěstí příště nebo přespříšte.
31. bře 2011 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak u nás je konečně zase veselo:slight_smile:))) Beruška dneska neblinká ani neprůjmuje a už tady dělá jak ďáblíček. já jsem tak šťastná:slight_smile:))

Kristýnko:uff, super, že už to máš za sebou:slight_smile:

Káťo:broučínek Lukášek, si taky užívá :unamused: tak ať je brzy OK

Luci: Kubíčkovi pusinku na čelíčko, ať teplotka je brzy pryč:slight_smile:

Peťi: šikulenka Teuška:slight_smile:))

Janičko:rýma otravná, ať i Nelince je brzičko lépe:slight_smile:
31. bře 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulko:ten LUkáš teda napíná, už se nemůžu dočkat až budeš vědět kohopak nosíš v bříšku :wink:
31. bře 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis děkujeme. No večer jsme odsávali ( Jenda musí Nelinku držet, protože má sílu, jak tři chlapi), byl ukrutný křik, ale tak mi málem usla v náručí :slight_smile:
@criterska Lukáš asi neměl spíš náladu :wink: , když má dobrou, tak je možné vše
31. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek