Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Maminky, těhulky ze Žďáru nad Sázavou, přidejte se.

Ahojky, najde se nějaká těhulka, maminka ze ZR? 🙂
kijonkova.k
30. bře 2011
@janaj0 Tatínek vysál a vzal děti ven 😃
@lucifirek Nedá,když vidím ten bordel kolem :-p
gaba3autor
30. bře 2011
janaj0
30. bře 2011
@kijonkova.k tak to je ta největší pomoc, to uznávám
zuzimila
31. bře 2011
@lucifirek Luci, mají hezkou práci ty sestřišky, a přesto si toho, bohužel, neváží, viz moje zkušenosti...paradox prostě. Já jsem milovala svojipráci se starými lidmi, kdy jsem utírala zadky staříkům, nechaůa se bít a nadávat od gerontů , alkoholiků a feťáků, podle mě není hezčí práce než dětská a ženská sestra...
antana123
31. bře 2011
Přeju dobré ránko 🙂
janaj0
31. bře 2011
dobré ranko
antana123
31. bře 2011
@janaj0 Jani dneska teda počasí nic moc co???
janaj0
31. bře 2011
no uvidíme, třeba se to vybere 😉 , jinak dneska v noci to byl boj, Nelinka má rýmu, ale ještě nejde odsávat, tak jsem ji ceou noc vypodkládávala, aby se jí líp spinkalo 😞
janaj0
31. bře 2011
@antana123 no uvidíme, třeba se to vybere , jinak dneska v noci to byl boj, Nelinka má rýmu, ale ještě nejde odsávat, tak jsem ji ceou noc vypodkládávala, aby se jí líp spinkalo
antana123
31. bře 2011
@janaj0 jé chudina to s ní budeš doma né???a nezkoušela si tu odsavačku do toho vysavače???ta mi fakt pomohla jak měl ted Šíma úplně hustý sopel
janaj0
31. bře 2011
@antana123 ne mi chodíme ven pořád - i doktorka mi to doporučovala - líp se jí venku dýchá, ale když nebude svítit, tak jen nachvíli. Odsávačku mám, super věc, ale Nelinka má takovou tu vodnatou, co nejde ještě moc nasát, sama vytíká :-p
antana123
31. bře 2011
@janaj0 jo tak to jsme měli první a ted máme tu hustší
lucifirek
31. bře 2011
@zuzimila přesně tak,bohužel se s tím také setkávám,no co naděláš. jak říká někdo známý,říct jim,že jestli jí to nebaví,at jde umývat schody. Protože když člověk ta práce nebaví,tak ji prostě nedělá dobře.
antana123
31. bře 2011
@janaj0 se domluvíme v kolik kdyžtak půjdeme ju???
janaj0
31. bře 2011
@antana123 no jo no, ta rýma je naprd 😞
janaj0
31. bře 2011
@antana123 já myslím, že by to šlo v ty 2 hodiny, Nelinka půjde spát dneska brzy
antana123
31. bře 2011
@janaj0 jo šak si ještě napíšeme jak to vypadá 😉
antana123
31. bře 2011
@antana123 dneska z toho asi zase nic nebude malý má teplotu
antana123
31. bře 2011
@janaj0 to mělo být pro tebe
janaj0
31. bře 2011
@antana123 to je škoda, tak ať rychle klesne. To jaro nám dává zabrat 😞 . A nejsou to zoubky?
antana123
31. bře 2011
@janaj0 já si myslím že zoubky protože nachlazený není a dásnička má nateklé pořád pláče jako by ho něco bolelo tak si myslím že zouky
janaj0
31. bře 2011
@antana123 tak to za chvilku přejde. Někdo to maže nějakou mastičkou, ale nevím jak se jmenuje - chladí ta dasničky
zita14
31. bře 2011
@peta86 Peťo tak to moc gratuluji, když jsem jí odpoledne viděla, říkal jsem si, že to bude brzo. Je šikulka!!!
criterska
31. bře 2011
Ahojky holky,
tak jsem dnes byla na NT screeningu a vše vypadá dobře, miminko v pořádku, tak jsem ráda, akorát mi to přišlo dost rychlý, na to, že tam člověk nechá litr, za chvíli jsem šla pryč..Dostala jsem další fotečku a když jsem se ptala, zda by šlo už určit pohlaví, tak říkal, že takhle brzy to ještě není možné, tak holt musím počkat do příště - jdu za tři týdny - nebo do přespříště..
Příště mi taky budou brát krev na Tripple testy - to jsem taky myslela, že už se nemusí, když jsem byla na Ntčku..No, asi jsem se spletla..

@kijonkova.k - Kristinko, taky jsem na Tebe myslela a držela pěsti, jsem ráda, že je vše OK, a je Ti teda dobře nebo jsi unavená? Jsi se měla vyprdnout na úklid i praní, i když mně by to asi taky nedalo 😃 Pamatuju si, že jen jsem přijela z porodnice, šla jsem taky uklízet 😃 Navařeno jsem naštěstí měla od Járovy mamky. Holt jsem taky nerada v bordelu.

@peta86 - gratulujeme, Teuška je šikovná!

@gaba3 - Gabčo, díky moc, mrknu na to a určitě objednáme taky.

gaba3autor
31. bře 2011
@criterska 🙂 a kde si byla na ntéčku? v brně nebo ve městě? mě v brně řekli holku na 90 % a že mi ještě potvrdí na 100% ve 20tt... jsem zvědavá sakraš 😃 😃 😃 😃 😃
zuzimila
31. bře 2011
@criterska Tak to jsem ráda, že je vše o.k., miminko zdravé..jsme si myslela, že to ještě nepůjde určit 😉 .
criterska
31. bře 2011
@gaba3 - Gabčo, přímo u Lukáše, dělá to u sebe v ordinaci..To mi povídej, já jsem zvědavá jako prase 😃

@zuzimila - Zuzi, díky, no, já to nechápu, jak to, že někomu to už ve 13 tt řeknou a mně řekne, že je to blbost takhle brzy..Čekala jsem, že to spíš nedopadne, ale že mi přímo řekne, že to ještě nejde u nikoho poznat, to je divný, když vím, že některé holky to ví zhruba od toho 13. týdne..Tak snad se poštěstí příště nebo přespříšte.
ivis
31. bře 2011
ahoj holky,

tak u nás je konečně zase veselo:-)))) Beruška dneska neblinká ani neprůjmuje a už tady dělá jak ďáblíček. já jsem tak šťastná🙂))

Kristýnko:uff, super, že už to máš za sebou🙂

Káťo😛roučínek Lukášek, si taky užívá :-| tak ať je brzy OK

Luci: Kubíčkovi pusinku na čelíčko, ať teplotka je brzy pryč🙂

Peťi: šikulenka Teuška🙂))

Janičko:rýma otravná, ať i Nelince je brzičko lépe🙂
ivis
31. bře 2011
Jitulko:ten LUkáš teda napíná, už se nemůžu dočkat až budeš vědět kohopak nosíš v bříšku 😉
janaj0
31. bře 2011
@ivis děkujeme. No večer jsme odsávali ( Jenda musí Nelinku držet, protože má sílu, jak tři chlapi), byl ukrutný křik, ale tak mi málem usla v náručí 🙂
@criterska Lukáš asi neměl spíš náladu 😉 , když má dobrou, tak je možné vše

Začni psát odpověď...

Odešli